Sorry ....quote:De Hells Angels hebben er spijt van dat ze zeven jaar geleden de tv-studio zijn binnengedrongen en Frits Barend en Henk van Dorp hebben mishandeld en bedreigd.
[..]
Juist vandaag staan de Hells Angels in Amsterdam voor de rechter. Het Openbaar Ministerie wil dat de motorclub verboden en ontbonden wordt.
Hoe lang sliep je?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 09:41 schreef Napalm het volgende:
geen pijn, goed geslapen maar iets langer mag best.
Ik heb sjaaltje om. Jij?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 09:47 schreef Mutant01 het volgende:
Nekpijn, lekker geslapen, een dag vrij.
Man!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 09:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niks, maar ik ben dan ook een bikkel.
Mwah, als je het wilt ver(aardquote:Op dinsdag 20 februari 2007 08:16 schreef sigme het volgende:
Zo. De klimaatlobby krijgt er een zwaargewicht bij.
[..]
Het wachten is op de Bushjes, als staatslieden in ruste, om zich op te werpen als redder van de aardkloot.
Och, we kloten wat aan.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:19 schreef Monidique het volgende:
[..]
Mwah, als je het wilt ver(aard![]()
)kloten, ja...
Genoten gisteren. Wat een redenaar is dat....quote:
Volgens mij wordt mijn ventje later ook zoquote:Op maandag 19 februari 2007 22:01 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik zie het al, het lijken wel kopien.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:49 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Volgens mij wordt mijn ventje later ook zo
[afbeelding]
Ventje zit rechts
Je kunt nog wel rustig eten, of moet je je dan ook al met hand en tand tegen meeeters verdedigen?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:59 schreef Elseetje het volgende:
Hij is ook verdomd brutaal. En slim. De hele dag het huis molesteren, en als dan duidelijk is dat we boos op 'm zijn, z'n charme-offensief inzetten zodat we weer overtuigd zijn dat hij het liefste katje van de heeeeeeeeeeele wereld is.Maareh, jij haat katten toch?
Oh ja, het eerste voorbeeld gaf je zelf in die SC zelf al door onmiddelijk te verwijzen naar olie-dollars toen er een wetenschapper andere mening op na houdt dan die van jou. Andere voorbeelden heb ik zo niet voorhanden maar de trend is wat mij betreft wel duidelijk, sceptici worden afgeschildert als ontkenners (wat een wezenlijk verschil is), sites worden onmiddelijk afgedaan als onbetrouwbaar (ook in topic waar je in deze reactie aan refereert) zonder verdere onderbouwing enz enz.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:33 schreef Monidique het volgende:
En Chewie, ik had nog steeds die vragen...
Treffende naam voor een katquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:04 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ik zie het al, het lijken wel kopien.
Mijn kat (genaamd Loeder) sloopt ook de hele dag het huis. Maar als dat gebeurd is, moet er altijd wel uitgebreid geknuffeld worden.
Toepasselijke naam... Katten zijn slimquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:04 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ik zie het al, het lijken wel kopien.
Mijn kat (genaamd Loeder) sloopt ook de hele dag het huis. Maar als dat gebeurd is, moet er altijd wel uitgebreid geknuffeld worden.
Nou, écht rustig eten... Wij geven ze tegelijkertijd met onszelf te eten, dus totdat ze het naar binnen hebben geschrokt zijn we veiligquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:05 schreef Reya het volgende:
[..]
Je kunt nog wel rustig eten, of moet je je dan ook al met hand en tand tegen meeeters verdedigen?![]()
Katten zijn loeders... Daarom kan je er zo makkelijk van houdenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:10 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Veel mensen geloven in het begin niet dat ze Loeder heet...
Veel plezier met je leerlingenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:14 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:Tijd om nog 2 uur les te gaan geven.
Door een kitten??quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:13 schreef Reya het volgende:
Ik heb overigens een trauma met katten sinds ik een nacht lang door een kitten mishandeld ben.
Ja, daar kwam je al eerder mee. Het is het enige voorbeeld dat je hebt, vooralsnog, terwijl je eerder zei dat ik bijna nooit met argumenten kom. Niet echt sterk. Zeker niet sterk aangezien 'oliegeld' verwees naar geld dat oliemaatschappijen geven aan sceptici (wat is er mis dan met 'oliegeld'?), niet sterk omdat ik er niet mee kwam, niet sterk omdat ik niet zei of zelfs maar impliceerde dat hij het dus verkeerd heeft, niet sterk omdat ik juist zei dat hij het niet nodig heeft (zijn boek is natuurlijk een mogelijke reden voor het opiniestuk, maar ontkracht de beweringen uiteraard niet), en niet sterk omdat het hier geen wetenschapper betreft. Als ik mijn reacties doorlees, dan zal ik vast wat idiote argumenten tegenkomen waarmee ik op de man speel, dit is duidelijk niet zo'n geval.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:06 schreef Chewie het volgende:
[..]
Oh ja, het eerste voorbeeld gaf je zelf in die SC zelf al door onmiddelijk te verwijzen naar olie-dollars toen er een wetenschapper andere mening op na houdt dan die van jou.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:10 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Veel mensen geloven in het begin niet dat ze Loeder heet...
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:13 schreef Reya het volgende:
Ik heb overigens een trauma met katten sinds ik een nacht lang door een kitten mishandeld ben.
Als je goed gelezen had, had je begrepen dat het niet alleen maar kritiek op jou was maar kritiek in het algemeen. Ik zie jou alleen als exponent daarvan op Fok!.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:17 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, daar kwam je al eerder mee. Het is het enige voorbeeld dat je hebt, vooralsnog, terwijl je eerder zei dat ik bijna nooit met argumenten kom. Niet echt sterk. Zeker niet sterk aangezien 'oliegeld' verwees naar geld dat oliemaatschappijen geven aan sceptici (wat is er mis dan met 'oliegeld'?), niet sterk omdat ik er niet mee kwam, niet sterk omdat ik niet zei of zelfs maar impliceerde dat hij het dus verkeerd heeft, niet sterk omdat ik juist zei dat hij het niet nodig heeft (zijn boek is natuurlijk een mogelijke reden voor het opiniestuk, maar ontkracht de beweringen uiteraard niet), en niet sterk omdat het hier geen wetenschapper betreft. Als ik mijn reacties doorlees, dan zal ik vast wat idiote argumenten tegenkomen waarmee ik op de man speel, dit is duidelijk niet zo'n geval.
Mag je vinden maar dan mag ik jou beschuldigen van een zeer selectief geheugen. Je vraagt me namelijk nu om voorbeelden maar aangezien ik deze kritiek al meerdere malen heb geuit in discussie's met o.a. jouzelf over dit onderwerp is dit nogal een zwak verweer van je.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:26 schreef Monidique het volgende:
Ahha, dus je kritiek op mij was helemaal geen kritiek op mij. Ik ben een exponent van iets, maar je kunt niet aantonen waarom ik daar een exponent van ben. Het maakt je kritiek er niet echt beter op.
Chewie bedoelt de fokgewoonte van een opponent snel afschieten ?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:26 schreef Monidique het volgende:
Ik ben een exponent van iets, maar je kunt niet aantonen waarom ik daar een exponent van ben.
Dat doen die beestjes van ons elke nacht... Zou ik daarom chronisch moe zijn? Het leukste vinden ze het, wanneer ze de slaapkamer uitgezet zijn, om een half uurtje voordat m'n wekker (veel te vroeg) gaat, aan de deur te krabbelen en een keel op te zetten... Of tenminste, het ventje vindt dat leukquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:19 schreef Reya het volgende:
[..]
Ja, elke keer als ik net weer in slaap was ging hij over me heen lopen.
Onze katten kruipen 's nachts ongemerkt onder het dekbed, en dan vinden ze het leuk om ons te wekken d.m.v het likken van onze dijbenen (of eigenlijk, die van mij, het liefst de binnenkantquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:19 schreef Mutant01 het volgende:
Ah toen ik klein was werd ik sávonds een keer doodgelikt door mijn 2 katten die ik destijds had. Die ruwe tong die constant over je huid heen schrobde deed op een gegeven moment gewoon pijn!
sorry ging er eigenlijk vanuit dat SCH al 1 klaar hadquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:32 schreef sigme het volgende:
Chewie! Maak eens een nette nieuwe POLFB als je de oude dichtmikt. Luiwammes..
Poes zoekt poesquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:41 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Onze katten kruipen 's nachts ongemerkt onder het dekbed, en dan vinden ze het leuk om ons te wekken d.m.v het likken van onze dijbenen (of eigenlijk, die van mij, het liefst de binnenkant)
Óóóhhhwww wat geil.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:41 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Onze katten kruipen 's nachts ongemerkt onder het dekbed, en dan vinden ze het leuk om ons te wekken d.m.v het likken van onze dijbenen (of eigenlijk, die van mij, het liefst de binnenkant)
Ik heb idd wel vaker gehoord van katten die bijzonder geinteresseerd zijn in de intieme delen van mensen, alhoewel het ze natuurlijk vooral om de aandacht te doen isquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:41 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Onze katten kruipen 's nachts ongemerkt onder het dekbed, en dan vinden ze het leuk om ons te wekken d.m.v het likken van onze dijbenen (of eigenlijk, die van mij, het liefst de binnenkant)
Dat geldt voor meer huisdieren, honden ook.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:50 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik heb idd wel vaker gehoord van katten die bijzonder geinteresseerd zijn in de intieme delen van mensen, alhoewel het ze natuurlijk vooral om de aandacht te doen is
Die vork gaat te ver.quote:
We missen J_d_Wquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:54 schreef Apropos het volgende:
Ik had toch wel minstens ´´de heer Holleeder´´ of ´´tripartite kongsi´´ verwacht.
Dat is zoiets als gematigd nationaal-socialisme.quote:Melodic Death Metal
Caesar. Caesar!quote:Op maandag 19 februari 2007 22:11 schreef du_ke het volgende:
Nou dan ga ik als Cesar maar wat Galliërs afmaken.
Wat vond jij van die schertsvertoning persconferentie?quote:
Huisdieren hebben nu eenmaal de neiging om het gedrag van het baasje te kopiëren, als ze zien dat het beloond wordt.quote:
FuifDuif? Nee, dat zal wel niet.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:59 schreef Reya het volgende:
Van wie is Ali_Kannibali eigenlijk een kloon?
Ik weet het, het blijft wereldvreemd. Ik kijk geen tv.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:59 schreef Apropos het volgende:
[..]
Wat vond jij van die schertsvertoning persconferentie?
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:57 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik ben verwoed aan het trachten geen verdere associaties te maken.
Jij bent serieus benieuwd wat ome Gert allemaal met een vork doet???quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:02 schreef sigme het volgende:
[..]
![]()
Eens kijken wat GertvdVolk ermee doet..
Ik heb nog geen krant gezien, maar ik denk dat het voorpaginanieuws is.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:01 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik weet het, het blijft wereldvreemd. Ik kijk geen tv.
Ik neem aan dat Apropos doelde op de personferentie van Brammetje? Ik heb sinds 2 dagen weer tv en heb een stukje gezien.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:01 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik weet het, het blijft wereldvreemd. Ik kijk geen tv.
Precies. Wat vond je ervan?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:06 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Ik neem aan dat Apropos doelde op de personferentie van Brammetje? Ik heb sinds 2 dagen weer tv en heb een stukje gezien.
Een slecht geheugen hoogstens.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:30 schreef Chewie het volgende:
[..]
Mag je vinden maar dan mag ik jou beschuldigen van een zeer selectief geheugen.
quote:Je vraagt me namelijk nu om voorbeelden maar aangezien ik deze kritiek al meerdere malen heb geuit in discussie's met o.a. jouzelf over dit onderwerp is dit nogal een zwak verweer van je.
Ik stel voor dat jullie dat in alle discretie op de volgende meeting bespreken.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:04 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Jij bent serieus benieuwd wat ome Gert allemaal met een vork doet???
Nee, welke verdere associaties gewekt werdenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:04 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Jij bent serieus benieuwd wat ome Gert allemaal met een vork doet???
Zoals gezegd, ik heb maar een stukje gezien in het voorbijgaan. Aan de ene kant is die Moszkowicz natuurlijk een persoon die op de één of andere manier automatisch respect afdwingt. Aan de andere kant vond ik hem nu gewoon een jankzakje. Hij heeft het allemaal grotendeels aan zichzelf te wijten, aan z'n eigen mediageilheid.quote:
Ik heb wat stukjes op de volkskrantsite gezien. Maar ik volg de misdaadverslaggeving niet zo, ik vind het raar sensatiegedoe. Dus ik weet eigenlijk niks over Holleeder en Dingus, en kon dus de hele geschiedenis niet zo goed plaatsen. Ik vond een aantal van Moskovitsch' argumenten hout snijden.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:04 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ik heb nog geen krant gezien, maar ik denk dat het voorpaginanieuws is.
Nu je toch een associatie gemaakt hebt, een mij geheel onbekende, mag je 'm wel met ons delen hoor.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:09 schreef Reya het volgende:
Ik moest vooral denken aan iets wat pmb_rug ooit over vorken heeft gezegd.
http://www.telegraaf.nl/b(...)met_raketaanval.htmlquote:Geloof me dit is al het werk van israel iedereen die hun boeken leest weten dat de joden 1 doel hebben en een landkaart hebbengemaakt voor hun zelf over een groot deel van middenoosten en turkije en alle mensen die in hun grenzen leven worden als mens gezien en er buiten als varkens dit staat er gewoon echt in.6000 joden die in de twin towers werken en geen 1 van hun is er gewond geraakt en waren die dag niet aanwezig heel vreemd.Mensen wij slapen allemaal en er worden mensen afgeslacht morgen kan het u kinderen zijn
Mevrouwquote:
Ik bedoelde eigenlijk meer de binnenkant van mijn dijbeen in het algemeen, niet de bovenkant van de binnenkant van mijn dijbeenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:50 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik heb idd wel vaker gehoord van katten die bijzonder geinteresseerd zijn in de intieme delen van mensen, alhoewel het ze natuurlijk vooral om de aandacht te doen is
Nee niks, ik lach gewoon om je. Je bent vermakelijk serieusquote:
En jij bent een stouterdquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:20 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee niks, ik lach gewoon om je. Je bent vermakelijk serieus.
Ik zal hem even terugzoeken, als die nog terug te vinden isquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Nu je toch een associatie gemaakt hebt, een mij geheel onbekende, mag je 'm wel met ons delen hoor.
Ik ben dan ook een meisjequote:
Niet?quote:Geheel overeenkomstig een bekend clichéverhaal krijgt Amin al-Hoessein, in de oorlog groot-moefti van Jeruzalem, om zijn sympathie voor Hitler een dominante rol toegeschreven in de Palestijnse strijd tegen de Israëliërs hoewel van die rol niets is bewezen.
Ik ben ook een meisjequote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:24 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik ben dan ook een meisje, en jij een mevrouw
.
Stoute meiden, dikke ranzige mannetjes, waar hou jij eigenlijk niet van?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:25 schreef GertvanderVolk het volgende:
Ik hou wel van stoute meiden.
Pardon: juffrouw, dat was het. Je bent een juffrouw.quote:
Ik hou van iedereen, maar van die twee groepen toch wel het meest!quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:29 schreef sigme het volgende:
[..]
Stoute meiden, dikke ranzige mannetjes, waar hou jij eigenlijk niet van?
Hippie! Make love, not warquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:32 schreef GertvanderVolk het volgende:
[..]
Ik hou van iedereen, maar van die twee groepen toch wel het meest!
Jij komt ook overal hè?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:31 schreef sigme het volgende:
[..]
Pardon: juffrouw, dat was het. Je bent een juffrouw.
hehehquote:Op dinsdag 20 februari 2007 14:35 schreef sigme het volgende:
[..]
Hippie! Make love, not war![]()
Wat ik vroeger toen ik klein was verstond als "maak liefde, niet waar?"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |