Wat is dat toch, dat iedereen tegenwoordig een navigatiesysteem op zak moet hebben? Kom je anders niet meer thuis? Hoeveel woon-werk verkeer ik wel niet zie met een tomtom, dat is puur gebasseerd op het gadget gehaltequote:Op donderdag 11 januari 2007 16:04 schreef Byte_Me het volgende:
zou hier een navigatiepakket op komen? tomtom of zo?
Ooit een GSM gezien met touchscreen [die geen stylus vereist] én 8 GB intern geheugen bevat én die door middel van vingerbewegingen foto's van formaat kan laten veranderen of door te draaien het menu en/of de foto mee kan laten draaien én die conference calls op zo'n eenvoudige manier kan maken?quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:17 schreef Devrim_ het volgende:
"revolutie"
Wat is er dan zo nieuw eraan?
Combineer dat met die Bluetooth opmerking erboven, en je krijgt een carkit-met-gps-ontvanger zodat je je iPhone in de auto als navigatiesysteem kunt gebruiken en buiten de auto als, nou ja, een hoop andere dingenquote:Op donderdag 11 januari 2007 16:19 schreef CarloZ_ het volgende:
[..]
Wat is dat toch, dat iedereen tegenwoordig een navigatiesysteem op zak moet hebben? Kom je anders niet meer thuis? Hoeveel woon-werk verkeer ik wel niet zie met een tomtom, dat is puur gebasseerd op het gadget gehalte![]()
Een iPhone/Telefoon/PDA achtig apparaat moet mijns inziens functies bevatten die je op ieder moment van de dag nodig kunt hebben. De iPhone faciliteert hier uitstekend in.
Een navigatiesysteem is totaal iets anders, dat gebruik je normaal gesproken alleen in de auto.
De iPhone is anders ook geen liefdadigheidsproject, hoor.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:24 schreef SignOff het volgende:
ik ben geen fan van ipod, veel te commercieel... maar ik vind dit ding wel gaaf
ik hoop wel dat er ook tomtom op kan, dan is ie perfect
Nee, het is geen smartphone want bij smartphones kun je er zelf programma's opzetten, bij de iPhone niet.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:24 schreef SignOff het volgende:
ik ben geen fan van ipod, veel te commercieel... maar ik vind dit ding wel gaaf
ik hoop wel dat er ook tomtom op kan, dan is ie perfect
Mja opzich heb je een punt..quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:24 schreef De_Hertog het volgende:
Combineer dat met die Bluetooth opmerking erboven, en je krijgt een carkit-met-gps-ontvanger zodat je je iPhone in de auto als navigatiesysteem kunt gebruiken en buiten de auto als, nou ja, een hoop andere dingen
Hoe weet je dat zo zeker? Jobs zei in de keynote dat het kon, Apple's woordvoerder zei 'no comment', en een weblog ergens berichtte dat het niet kon. Zeker weten doet echter niemand het. Dit is typisch zoiets waarvan je pas zeker weet hoe het zit als dat ding uitkomtquote:Op donderdag 11 januari 2007 16:25 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Nee, het is geen smartphone want bij smartphones kun je er zelf programma's opzetten, bij de iPhone niet.
Ik ook. Ben één keer met een navigatiesysteem ergens heen gereden. Ging prima. Tweede keer ook. Ging prima. Derde keer kwam ik in een hagelstorm en was TomTom alle satellieten kwijt. En toen wist ik het ook niet meerquote:Op donderdag 11 januari 2007 16:33 schreef CarloZ_ het volgende:
[..]
Mja opzich heb je een punt..Neemt niet weg dat ik het nog steeds vind dat ik een navigatiesysteem nog steeds als zwaar overgewaardeerd product bestempel.
het is gewoon handig. ik ga elke week wel een paar keer ergens naar toe waar ik niet eerder ben geweest en dan is het lekker makkelijk. verder is het natuurlijk erg praktisch dat je voor flitspalen wordt gewaarschuwd, en dat je bijvoorbeeld de dichtsbijzijnde pinautomaat of tankstation of wat dan ook kunt opzoeken.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:19 schreef CarloZ_ het volgende:
[..]
Wat is dat toch, dat iedereen tegenwoordig een navigatiesysteem op zak moet hebben? Kom je anders niet meer thuis? Hoeveel woon-werk verkeer ik wel niet zie met een tomtom, dat is puur gebasseerd op het gadget gehalte![]()
Een iPhone/Telefoon/PDA achtig apparaat moet mijns inziens functies bevatten die je op ieder moment van de dag nodig kunt hebben. De iPhone faciliteert hier uitstekend in.
Een navigatiesysteem is totaal iets anders, dat gebruik je normaal gesproken alleen in de auto.
quote:Op donderdag 11 januari 2007 15:51 schreef seekfaM het volgende:
Is er behoefte aan een echte OP? met banner, uitleg enz?
Zoiets wil ik namelijk wel even maken
Zie ook de officieële specpage op apple.com.quote:Op donderdag 11 januari 2007 15:52 schreef Gizmore het volgende:
[..]
http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php
[..]
Mn abo loopt alleen al in juli af dus ik ben van plan om m óf te importeren óf een paar maanden toch maar weer prepaid te nemen tot ie uit is
Ja, hij is cool.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:56 schreef gieling het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=YgW7or1TuFk&NR
presentatie voor CBS, wat je eigenlijk al zag in de keynote maar dan van dichtbij
Maar om het een revolutie te noemen, een normale PDA, XDA ofzo heeft de meeste functies al.quote:Op donderdag 11 januari 2007 16:20 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Ooit een GSM gezien met touchscreen [die geen stylus vereist] én 8 GB intern geheugen bevat én die door middel van vingerbewegingen foto's van formaat kan laten veranderen of door te draaien het menu en/of de foto mee kan laten draaien én die conference calls op zo'n eenvoudige manier kan maken?
Er is ook geen telefoon die je op de manier van de iPhone kunt bedienen.quote:Op donderdag 11 januari 2007 17:05 schreef Syd het volgende:
[..]
Maar om het een revolutie te noemen, een normale PDA, XDA ofzo heeft de meeste functies al.
Enigste is design en stuke software wat is veranderd, maar een echte revolutie is het niet.
Kijk de WII dat is revolutie omdat er nog GEEN enkele console is die op zo'n manier games laat "besturen"
quote:Op donderdag 11 januari 2007 17:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is ook geen telefoon die je op de manier van de iPhone kunt bedienen.
Nee, de meeste PDA's en XDA's hebben juist NIET de functies die ik heb genoemd. Deze iPhone is revolutionair omdat er nog GEEN enkele GSM is die zich op zo'n manier en op zo'n groot scherm laat bedienen. Zonder stylus oid.quote:Op donderdag 11 januari 2007 17:05 schreef Syd het volgende:
[..]
Maar om het een revolutie te noemen, een normale PDA, XDA ofzo heeft de meeste functies al.
Enigste is design en stuke software wat is veranderd, maar een echte revolutie is het niet.
Kijk de WII dat is revolutie omdat er nog GEEN enkele console is die op zo'n manier games laat "besturen"
Dat is software, kijk als het nou zo was datje bijvoorbeeld met je oog kon besturen ofzo ja dat is revolutie. Dit bestaat al maar tis alleen vernieuwendquote:Op donderdag 11 januari 2007 17:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Er is ook geen telefoon die je op de manier van de iPhone kunt bedienen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |