quote:Op woensdag 27 december 2006 14:06 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Ik heb nu geen pil oid. Maar de ha van de hapost vroeg wel gelijk of ik aan de pil was. Is hier bij de ha of de apotheek altijd naar gevraagd.
Spiraaltje overweeg ik trouwens serieus. Moet nog ff ervaringen opzoeken. Want zo zonder iets, heb ik megaveel last, zoals helaas nu.
Tnx. Ik bedoel idd last van menstruatie. Ga het van de week ff lezen, aangezien fok er telkens mee kapt hier.quote:Op woensdag 27 december 2006 14:14 schreef innovative het volgende:
[..]
In SEX liep/loopt er een topic over Mirena, volgens mij. Want ik neem aan dat je last van je menstruatie bedoelt? Dan is een hormoonhoudend spiraaltje idd vaak een idee (van een koperspiraaltje schijnt 't erger te worden). Wellicht daar even zoeken?
Mirena: Voor, tijdens en na het plaatsen - Deel 3
Met de linkjes naar 1 en 2 in de OP.
Dat vond ik in eerste instantie ook, maar het is best handig. Plus je zit er niet lange tijd aan vast. Je kan het proberen, ook hiervan is gewoon een topic.quote:Op woensdag 27 december 2006 17:25 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Tnx. Ik bedoel idd last van menstruatie. Ga het van de week ff lezen, aangezien fok er telkens mee kapt hier.
Troel, dat lijkt me een raar ding.
Mijn schoonmoeder werd juist erger ongesteld (als in, soms elke week, soms drie weken lang)quote:Op donderdag 28 december 2006 00:04 schreef Neuk het volgende:
Spiraalte is ook eenvoudig te verwijderen hoor. En je hoeft er nooit aan te denken, hormonen zijn plaatselijk en je wordt lekker niet ongesteld (als je mazzel hebt)
Was dat met een mirena of met een koperspiraaltje? De laatste heb ik het wel vaker van gehoord, de eerste nog nooit.quote:Op donderdag 28 december 2006 10:29 schreef Troel het volgende:
[..]
Mijn schoonmoeder werd juist erger ongesteld (als in, soms elke week, soms drie weken lang)
Ik was gewoon Kerst aan het vieren en daarna ervan aan het bijkomen met mijn ventje.quote:Op woensdag 27 december 2006 18:50 schreef chacama het volgende:
Moonah, waar zit je? Is alles goed? Met jou? Met Thies?
quote:Op donderdag 28 december 2006 14:08 schreef Bar_en_Mar het volgende:
is een draagdoek geen idee voor je Moonah
Pffff Moon..ik krijg al een raar gevoel in mijn buik als ik dit léés..dat wordt nog watquote:
Stil jij!quote:Op donderdag 28 december 2006 16:12 schreef linda856763 het volgende:
Fijn PM-girl, dat je een goed gevoel bij de therapie hebt. En over die andere functie: ben jij er stiekem niet één (net als ik) die zich in élke functie verantwoordelijk voor alles en iedereen voelt?
En hoe is het met jou, heb je inmiddels het hele ziekenhuisgebeuren een plekje kunnen geven?quote:Op donderdag 28 december 2006 16:18 schreef snoopy het volgende:
Fijn dat de therapie goed voelt PM. Ik hoop dat je je snel weer fijn gaat voelen![]()
Mijn moeder werd ook langer en vaker ongesteld met een mirenaquote:Op donderdag 28 december 2006 12:20 schreef sjak het volgende:
[..]
Was dat met een mirena of met een koperspiraaltje? De laatste heb ik het wel vaker van gehoord, de eerste nog nooit.
Yep, doe ik ook. Ben net wezen shoppen!quote:Op vrijdag 29 december 2006 14:14 schreef chacama het volgende:
Zou je toch willen aanraden om voordat je echt weer gaat werken te gaan oefenen.
euh nou ja euh tja dat is bijzaakquote:Op donderdag 28 december 2006 15:19 schreef Moonah het volgende:
[..]Dat zou ik heerlijk vinden. Maar dat helpt niet bij het loslaten he....
quote:Op vrijdag 29 december 2006 14:40 schreef Bar_en_Mar het volgende:
[..]
euh nou ja euh tja dat is bijzaak
Wil ook wel geregeld langskomen hoor, houd ik Thies wel bij me.... doen we aan langszaam afbouwen![]()
![]()
Wat toevallig! Ik las je bericht en dacht: daar heb ik gisteren tijdens het (alleen) shoppen ook over nagedacht..quote:Op vrijdag 29 december 2006 14:18 schreef Moonah het volgende:
Yep, doe ik ook. Ben net wezen shoppen!![]()
Maar liefst anderhalf uur zonder mijn menneke...
de eerste paar dagen is het ook raar...quote:Op woensdag 27 december 2006 17:25 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Tnx. Ik bedoel idd last van menstruatie. Ga het van de week ff lezen, aangezien fok er telkens mee kapt hier.
Troel, dat lijkt me een raar ding.
Nee hoor, is niet brutaal.quote:Op vrijdag 29 december 2006 17:25 schreef Brighteyes het volgende:
Moonah, even brutaal maar mag ik vragen hoe het met 'papa' is? Het lijkt me voor hem zo'n lekker gevoel dat het ook voor hem allemaal op z'n plek gevallen is na alle twijfels over wel of niet een kindje.
Lachen doet 'ie al volop, check m'n sig...quote:Op vrijdag 29 december 2006 15:18 schreef lcicle het volgende:
Thies kan zich straks steeds beter zelf redden. Zichzelf amuseren, beetje spelen en lachen.
wat dacht je van de macdonalds?quote:Op vrijdag 29 december 2006 19:36 schreef linda856763 het volgende:
we zijn net uit eten geweest, mét Eva.. Ik ben voor de bevalling nog uit eten geweest met A. met de gedachte: 'dit is voor het laatst in lange tijd, de volgende keer zal wel in een pannekoekenrestaurant zijn". En nu zaten we gewoon fijn aan een tafeltje, kinderwagen ernaast, Eva lekker slapend...
![]()
Die ook...quote:
He Ik80, ik heb dat ook heel erg gehad, begint nu minder te worden. Ik ben er mee naar de huisarts geweest omdat ik me er ook zo'n zorgen over maakte en die had het hele fijne verhaal dat het inderdaad hormonaal was. Ze zag het ook veel bij vrouwen in de overgang (en bedanktquote:Op donderdag 28 december 2006 22:50 schreef ik80 het volgende:
Ik ben nu 7 weken geleden bevallen en heb last van mijn gewrichten, vooral in een aantal van mijn vingers, buigen en strekken doet zeer.
Ook mijn heupen doen soms nog zeer (bij bepaalde houdingen of als ik raar heb gestaan)
Mijn kuiten zijn daarbij ook behoorlijk gevoelig, net alsof er kramp in moet schieten maar net niet (het gevoel er vlak voor zeg maar, beetje vaag...)
Is dit herkenbaar voor anderen na een bevalling?
Maak me er zorgen over, maar durf er niet aan te denken.
Ahwww die is liefquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:41 schreef Moonah het volgende:
Lachen doet 'ie al volop, check m'n sig...
quote:PM, wat goed dat de haptoman bevalt!
Gheghe, zie je het voor je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |