abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:14:45 #1
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663548
De eerdere topics:
FOK!KER loopt 100 KM voor het goede doel!
Fok! voor Fok: Help Raptorix van Sch. naar Den H.

En de OP daarvan:

Vrijdag 22 december gaat het dus gebeuren: Raptorix gaat voor de actie 100 kilometer hardlopen van Scheveningen naar Den Helder.

De route:




Startpunt Scheveningen, dan een stukje rechtdoor En dan moet ik bij IJmuiden de sluizen over, heb net even op google earth gekeken en dat is goed te doen.
Vervolgens is het nog een kilometer of 53 naar Den Helder

Als je het snel zegt ben je er natuurlijk zo, maar in de praktijk zijn het 100 bikkelharde kilometers.
Over het strand, klein stukje asfalt en dan nog veel meer zand.

Raptorix kan dit uiteraard niet alleen: de berg sponsoren is natuurlijk de drijfveer, maar fysieke ondersteuning, en hier en daar de nodige fourage (water, eten (al zou ik niet weten wat), natte sponsen een aanmoedigingen. Echt bittere noodzaak om dit tot een goed einde te brengen.


Waarom dit topic: in dit topic wil graag een globale tijdsplanning hebben (met nadruk op globaal) en dan wil ik heel graag inventariseren wie we allemaal op het strand kunnen verwachten en waar dan ongeveer. Minimeets op het strand zijn natuurlijk ook altijd leuk

Oftewel: laat zien en horen dat je er bent en zorg voor een natje en een droogje voor Raptorix.
Meld het hier !!!!


[ Bericht 4% gewijzigd door ElisaB op 22-12-2006 18:25:27 ]
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:17:27 #2
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663613
Inmiddels zit de tocht van raportix er bijna op. Hieronder een paar posts uit de vorige topics, zodat hopelijk voor iedereen duidelijk is hoe het is gegaan



De andere eerste foto's staan hier: Fok! voor Fok: Help Raptorix van Sch. naar Den H.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:19:47 #3
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663665
De sponsors (bijgewerkt tot en met eergisteren; ik zal uiterlijk morgen een complete update plaatsen, want er zijn vandaag nog veel sponsors bijgekomen):

De sponsors (met onderaan het lijstje van sponsors dat vol goede moed op voorhand heeft voldaan):

Xilantof
SterkStaaltje
ElisaB 2x
Mam van ElisaB
Broer van ElisaB
Betere Helft van ElisaB
Robocock
buzzer
JJdJ1984
Kaputwiehund
TJDoornbos
MSTX
NanKing
Sitethief 4x
Sanger 2x
wdn 2.5 x
Schotse_hooglander
Mutedfaith
Oversight 1 + Mirage 1 + kinderen 3 = 5 keer
UIO_AMS 2 x
franka
Da_Sandman
TamSam
HenHoo
Hi-Noon
JovdMo
Pappa ElisaB
Oblivion (1,5 keer)
melonovy
Moeder NanKing
Rewimo
MaVeJuH
Phuturistixxx
Mitä_kuuluu
FJD
rudedeltadude
JaJoah 2,5x
Memento-mori
Flugeltje
Daywalk3r 1,5 x
Kleintje
collegaRewimo
numero_uno
Foo_niks 2x
cptmarco
Rann
uncle_sjohie 2x
_The_General_
Collega (van Rewimo) John
Genverbrander


Reeds voldaan en dus ook al meegeteld in de tussenstand:
Famfarmerfan
Fjolle (2x)
Gateway
hjs
Hooibaal
IJzeren_RInus
Jolene 2x
maaikelovesfer
Ondeugend 2x
Prupke 6x
rulerofdeath 2x
SCH 10x
Scorpie
Semisane 2x
Sufferdt 5x
Vader buzzer 5x
YPPY
zarGon
-Vaduz-
Longinus%
Vaan_Banaan 5x (en nog eens 5x als ie het binnen de 14 uur haalt)
Bakkioli
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:23:42 #4
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663763
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 17:07 schreef ElisaB het volgende:
Ik ben heel tevreden. Ik had Raptorix eerder al bezworen op tijd te stoppen. Wat mij betreft heeft hij zich ruim bewezen en niemand wil dat hij er iets aan overhoudt. Het begint weer donker te worden en het is bijna niet mogelijk mensen te mobiliseren om hem te ondersteunen.

Maar gelukkig...

Zojuist hebben we even gebeld. Door het stuk (12 km) over de weg bij IJmuiden heeft Raptorix behoorlijk last van zijn enkels gekregen. We hebben een deal gemaakt: hij loopt door tot Egmond aan Zee. Dan heeft hij er 16 uur en (met het omlopen meegeteld en de grilligheid van de route meegeteld; het is geen rechte lijn, maar het steeds in bochten is omdat het water zo in bochten loopt) zeker 80 km opzitten.

Ik hoop dat jullie het met ons (of in elk geval met mij) eens zijn dat dit een heule goede deal is. Dat Raptorix zijn belofte de poging te gaan wagen méér dan gehouden heeft en dat we blij en tevreden mogen zijn dat niemand het risico wil lopen dat het misschien minder goed afloopt dan het nu afloopt*

* Sinds ik daar vannacht heb gestaan. In de kou en in het donker, heb ik een heel ander beeld van de laatste 20 km. Van achter je warme toetsenbord kun je je dat toch niet voorstellen. De leegte, de donker. Áls het op een gegeven moment écht vervelend wordt (en dan moet je denken aan dat ie zich écht niet meer lekker voelt, dus niet gewoon 'een beetje moe is'), dan is ie in the middle of nowhere. Het is imho onverantwoord en onnodig het risico te nemen dat het misgaat, we niet weten wáár hij precies is en niemand snel erheen kan om hem te helpen.

Ik vind het heel, héél mooi zo. Ik hoop jullie ook.
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 17:40 schreef ElisaB het volgende:
Ik wilde voor Raptorix een taxi naar Egmond laten gaan, maar hij zei: "Nee hoor, ik ga wel met de bus...." Bij thuiskomst zal hij zich nog even melden op het forum.

Ik ben zo impressed, dat ik me eigenlijk niet kan voorstellen dat iemand vindt dat hij het niet gehaald zou hebben. Maar voor het geval dat:

Wie al geld gestort heeft en dat (deels) terug wil, die mag mij uiteraard even mailen op fokvoorfok@gmail.com. Gaan we geen heisa om maken, gaan we indien gewenst gewoon doen

En... ik zal waar nodig persoonlijk die 20 km voor mijn rekening nemen van de mensen die afhaken. NP; will do!
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 17:45 schreef ElisaB het volgende:
De credits komen geheel Raptorix toe; ik heb alleen aangegeven dat hij echt moest stoppen vóór het té erg werd en hij is zelf zo verstandig geweest om die beslissing inderdaad te nemen. En ook daar heb ik resepct voor. Het vereist veel moed om hieraan te beginnen, maar het vereist ook veel moed en verantwoordelijkheidsgevoel om te zorgen dat het voor iedereen leuk blijft en te besluiten dat je het na 80 km voor gezien houdt. Minstens zoveel!

Driewerf hoera en hulde
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:27:50 #5
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_44663847
Echt helemaal super gedaan!
***
pi_44663863
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:26 schreef DarkElf het volgende:
kan niemand hem naar huis brengen?
woont er geen fokker daar met een auto?
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:28:54 #7
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663872
FOK!KER loopt 100 KM voor het goede doel!
Fok! voor Fok: Help Raptorix van Sch. naar Den H.

Heb ik beide gesloten. Ze waren bijna vol en nu liep in beide topics een kleine discussie over de vraag hoe hij vanuit Egmond weer naar huis kon komen. Geen idee of daar nog een goed initiatief uit voortkomt, maar het zou zonde zijn als op twee plaatsten nog wordt geprobeerd iets te regelen.

En zo hebben we het allemaal straks in één topic en kan raptorix het ook nog volgen als ie zo thuiskomt
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:30:08 #8
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44663898
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:08 schreef MaLo het volgende:
Hoe langer ik erover nadenk... 80!!! km afgelegd voor het goede doel! 80!!! km! Zowat twee marathons!
Erg knap indd.

Niet rennend natuurlijk, gemiddeld 5,3 km per uur.

Maar thumbs up voor deze snuiter Hij zal wel kapot zijn, volgens mij is het funest voor je enkels
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_44663916
Wat een prestatie! Mijn geld komt er aan!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:32:40 #10
35189 Troel
scherp en bot
pi_44663946
Hulde!

Extra hulde voor het stoppen, in plaats van zich helemaal kapot te lopen. Super gedaan!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  Boks-Chick vrijdag 22 december 2006 @ 18:33:15 #11
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_44663959


lolwut
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:33:22 #12
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_44663962
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:33:31 #13
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663967
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:30 schreef Robocock het volgende:
Niet rennend natuurlijk, gemiddeld 5,3 km per uur.
Een heel groot deel heeft hij rennend afgelegd. En echt opschieten doet dat niet in het weerbarstige zand
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:34:50 #14
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44663982
Nog een kwartiertje en dan is raptorix in Egmond aan Zee
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_44663995
overbodige vraag gesteld ofzo

eniewee, knap dat iemand dit aandurfde en knap dat iemand ook verstandig durft te zijn.
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
pi_44664029
Wat een held!
Ik denk dat deze woorden nog ontoereikend zijn voor zo'n grandioze prestatie!
pi_44664035
Vanmiddag het geld overgemaakt, en nee wil geen geld terug omdat hij de 100 kilometer niet gehaald heeft.

Ab-so-luut- niet! En wil ook geen tagje...


RaptorixRaptorixRaptorixRaptorixRaptorixRaptorixRaptorixRaptorixRaptorix!!! KILLER!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:37:55 #18
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664044
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:35 schreef DarkElf het volgende:
overbodige vraag gesteld ofzo

eniewee, knap dat iemand dit aandurfde en knap dat iemand ook verstandig durft te zijn.
Nee

Ik heb aangeboden voor vervoer te zorgen (een taxi te bellen om hem daar te laten oppikken), maar dat hoefde echt niet; hij stapt op de bus We hebben geprobeerd te bedenken of er iemand in de buurt woont die te bereiken is en bereid is hem op te pikken, maar we krijgen het vrees ik niet meer geregeld.

Je vraag is zeker niet overbodig; ik stel 'm mij al sinds vannacht. En met mij een aantal anderen
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:38:29 #19
162343 fredfok
FOK for ever
pi_44664058
Hallo Allemaal, maar vooral ElisaB, Buzzer en natuulijk Raptorix

Ik ben heel blij met deze geweldige prestatie en alle ondersteuning van iedereen daar om heen.

Door jullie kunnen we nu dit jaar nog een paar kinderen van internet voorzien tijdens hun opname in het ziekenhuis.
en dat wordt dan het begin van nog veel meer PC's, net zolang dat niemand meer zonder zit tijdens de vervelende opnames.
We gaan jullie de komende tijd goed op de hoogte houden van ontwikkelingen, er moet nog een hoop geregeld worden.

Bedankt dus en GEWELDIG!!
pi_44664066
oh ok

nou ik woon helaas helemaal niet in de buurt, anders had ik met liefde heen en weer gereden.

maar antwerpen - egmond is echt best een stukje
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:38:54 #21
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_44664069
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:33 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Een heel groot deel heeft hij rennend afgelegd. En echt opschieten doet dat niet in het weerbarstige zand
WTF? Óver het zand?


- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:38:57 #22
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44664071
Wat een prestatie, hulde .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44664105
super dat je dit gedaan hebt Raptorix

All in
pi_44664109
Fucking bullshit dat hij het rennend heeft afgelegd

Wikipedia: "De normale wandelsnelheid van de mens is 5 km/h."

In die berekening zitten ook kleine kutchinezen van 2 centimeter 50 meeberekend. Nederlanders zijn het langste volk ter wereld. Wij lopen in normale omstandigheden 5,6 KM/h. Met de vertraging van zand kun je dus zeggen dat het rond de 5,2 wordt. Dan heeft hij misschien 4 kilometer gerend.

Overigens alsnog hoor.
Kutkloon.
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:41:48 #25
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_44664127
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:33 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Een heel groot deel heeft hij rennend afgelegd. En echt opschieten doet dat niet in het weerbarstige zand
Ik wou net zeggen, bijna twee marathons, grotendeels door het zand . Who cares in welk tempo . Alleen de afstand op zich in één dag afleggen is al een reuzeprestatie .
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  MOL-held vrijdag 22 december 2006 @ 18:42:27 #26
44635 XMN8R
mag dat?
pi_44664143
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:34 schreef ElisaB het volgende:
Nog een kwartiertje en dan is raptorix in Egmond aan Zee
Bijna klaar!! Ik ben zo benieuwd hoe hij het ervaren heeft...
MAAR MENEER AGENT
IK HEB ALLEEN MAAR
AVONTUURLIJK DNA ! ... en nou opzouten
pi_44664187
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:40 schreef BiMeWet het volgende:
Fucking bullshit dat hij het rennend heeft afgelegd

Wikipedia: "De normale wandelsnelheid van de mens is 5 km/h."

In die berekening zitten ook kleine kutchinezen van 2 centimeter 50 meeberekend. Nederlanders zijn het langste volk ter wereld. Wij lopen in normale omstandigheden 5,6 KM/h. Met de vertraging van zand kun je dus zeggen dat het rond de 5,2 wordt. Dan heeft hij misschien 4 kilometer gerend.

Overigens alsnog hoor.
Neen,

maar who cares
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:46:19 #28
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_44664229
Het zou van enorme flapdrollerij getuigen indien je geld terug wilt
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:46:53 #29
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664248
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:40 schreef BiMeWet het volgende:
Dan heeft hij misschien 4 kilometer gerend.
Nee joh mallerd. Hij heeft in elk geval de eerste 15 km hollend afgelegd (want dat hebben we zelf gezien). En hij heeft tussendoor eten en drinken gekocht in IJmuiden, en hij heeft tussendoor gerust om te eten, en hij heeft tussendoor stops gemaakt om droge kleren aan te trekken, en en en...

Mijn beste gok is dat die 80km een voorzichtige schatting is. Toen wij vannacht stonden te kijken, zagen we hem van links naar rechts gaan over een flink deel van de breedte van het strand (want hij volgde de vloedlijn).

Hollen in het zand;Niet te vergelijken met hollen op de straat Ik heb het vannacht twee keer zo'n 30 meter gedaan (voor de foto's dus, die ondanks mijn onmenselijke inspanning alsnog mislukt zijn).



[ Bericht 7% gewijzigd door ElisaB op 22-12-2006 18:57:38 ]
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 18:47:37 #30
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664260
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:38 schreef DarkElf het volgende:
oh ok

nou ik woon helaas helemaal niet in de buurt, anders had ik met liefde heen en weer gereden.

maar antwerpen - egmond is echt best een stukje
Je hebt nog 8 minuten. Beetje doorscheuren dan maar
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_44664323
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:47 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Je hebt nog 8 minuten. Beetje doorscheuren dan maar
nou rijd ik bijna altijd best te hard maar 180-190 km red ik niet zo snel

[ Bericht 2% gewijzigd door DarkElf op 22-12-2006 18:54:57 ]
♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
  Moderator / FOK!Fotograaf vrijdag 22 december 2006 @ 18:53:48 #32
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_44664433
!!
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_44664511
Goede actie
pi_44664579
Hoeveel zou hij bij elkaar gehaald hebben?
Ben ik wel benieuwd naar.
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  Boks-Chick vrijdag 22 december 2006 @ 19:01:13 #35
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_44664613
als hij nu maar gewoon heel thuis komt, dan is het een super geslaagde dag! Alle lof van de wereld/
lolwut
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:04:08 #36
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664677
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:59 schreef Oblivion het volgende:
Hoeveel zou hij bij elkaar gehaald hebben?
Ben ik wel benieuwd naar.
Ik zou graag een schatting doen, maar dat wordt 'm niet . Er loopt nu van alles door elkaar (mensen die zouden storten, mensen die niet zouden strorten maar het toch gedaan hebben, mensen die nu nog zeggen alsnog te storten). Het duurt een aantal dagen voor dat allemaal op zijn plaats valt ben ik bang.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_44664701
Ik zou het zo doen, woon zelf in de omgeving leiden, maar ja ik heb geen idee waar ik hem kan vinden
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:07:57 #38
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664762
Joepie: raptorix is in Egmond aangekomen en zit nu bij de bushalte te wachten op de bus. Hij klinkt nog prima en voelde zich nog goed, maar vertelde dat hij erge moeie (is dat een woord?) benen heeft. Om de boulevard op te komen moest hij nog een steil stuk omhoog en dat was een ware beproeving.

Ik heb hem vast de groeten gedaan en onze bewondering uitgesproken. Hij meldt zich later hier op het forum.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 22 december 2006 @ 19:08:18 #39
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44664773
80 kilometer voor iemand die normaal gesproken een beetje door de suburbs van Amsterdam slentert is dit echt een prestatie.

Sowieso al vanaf afgelopen nacht 3 uur tot nu lopen over strand.....
pi_44664811
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:04 schreef ElisaB het volgende:

Ik zou graag een schatting doen, maar dat wordt 'm niet . Er loopt nu van alles door elkaar (mensen die zouden storten, mensen die niet zouden strorten maar het toch gedaan hebben, mensen die nu nog zeggen alsnog te storten). Het duurt een aantal dagen voor dat allemaal op zijn plaats valt ben ik bang.
Is logisch.
We horen het vanzelf!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:10:13 #41
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_44664814
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:08 schreef Swetsenegger het volgende:
80 kilometer voor iemand die normaal gesproken een beetje door de suburbs van Amsterdam slentert is dit echt een prestatie.

Sowieso al vanaf afgelopen nacht 3 uur tot nu lopen over strand.....
Wat hij zegt. De helft wordt al moe als ze van het café naar de shoarma moeten lopen.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:10:27 #42
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44664819
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:08 schreef Swetsenegger het volgende:
80 kilometer voor iemand die normaal gesproken een beetje door de suburbs van Amsterdam slentert is dit echt een prestatie.

Sowieso al vanaf afgelopen nacht 3 uur tot nu lopen over strand.....
Het wakker blijven alleen al

Ik heb onderweg terug naar huis twee keer een stop gemaakt omdat ik dreigde weg te dommelen; zeelucht maakt slaperig.

Raptorix zit veilig en gezond bij de bushalte. Ik ga nu naar Rotterdam om de laptops op te halen!
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 22 december 2006 @ 19:11:05 #43
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44664839
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:10 schreef Nembrionic het volgende:

[..]

Waat hij zegt. De helft wordt al moe als ze van het café naar de shoarma moeten lopen.
Precies, ik mag graag een beetje door de bossen wandelen, maar 10 kilometer is echt al verschrikkelijk ver.
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:13:01 #44
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44664877
en hele hele hele diepe buiging
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 22 december 2006 @ 19:13:47 #45
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44664888
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:10 schreef ElisaB het volgende:

Raptorix zit veilig en gezond bij de bushalte. Ik ga nu naar Rotterdam om de laptops op te halen!
Waar haal JIJ trouwens de energie vandaan ?
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:16:48 #46
121234 Fjolle
Bij twijfel, niet doen!
pi_44664956
Ook nogmaals een diepe voor alle mensen die meegeholpen hebben en nauwelijks hun bed gezien hebben.
Schaapjes aller landen verenigt u.
Veni, vidi, pavi (We came, we saw and we ate grass)
pi_44664997
Ik vind het waanzinnig fantasties !!!

Als er nu mensen het geld niet overmaken of terug gaan vragen dan snap ik daar geen reet van !!
pi_44665045
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:16 schreef Fjolle het volgende:
Ook nogmaals een diepe voor alle mensen die meegeholpen hebben en nauwelijks hun bed gezien hebben.
Ook dat ja!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
  Moderator vrijdag 22 december 2006 @ 19:21:31 #49
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_44665053
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:10 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Het wakker blijven alleen al

Ik heb onderweg terug naar huis twee keer een stop gemaakt omdat ik dreigde weg te dommelen; zeelucht maakt slaperig.

Raptorix zit veilig en gezond bij de bushalte. Ik ga nu naar Rotterdam om de laptops op te halen!
Laptops? Que?

Elis

Maar bovenal: Raptor
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:22:12 #50
110654 Foeske
lives life, loves life
pi_44665066
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 18:33 schreef BrandX het volgende:


*´¨)
¸.· ¸.·´¨) Vrijwilligerswerk doen in Peru?
(¸.·´ (_.·´* Kijk op www.weeshuisperu.nl !
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:22:45 #51
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44665083
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:13 schreef Swetsenegger het volgende:
Waar haal JIJ trouwens de energie vandaan ?
Twee broodjes jonge kaas; daar moet ik het op redden heen en weer

Ik durf het bijna niet te zeggen in het topic waar wij iemand aanbidden die 80km door het zand heeft lopen ploeteren, maar ik begin ook een heel klein beetje moe te worden. Ik moet daarnaast nodig iets aan mijn lichamelijke conditie gaan doen. Wij hebben vannacht maximaal een uur en een kwartier gelopen, maar ik ben van onder tot boven stijf

Owja, en verder komt het helemaal goed met mij hoor
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  † In Memoriam † vrijdag 22 december 2006 @ 19:24:11 #52
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_44665108
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:22 schreef ElisaB het volgende:

Wij hebben vannacht maximaal een uur en een kwartier gelopen, maar ik ben van onder tot boven stijf


Maar je bent een bikkel!
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:24:36 #53
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44665124
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:18 schreef hjs het volgende:
Als er nu mensen het geld niet overmaken of terug gaan vragen dan snap ik daar geen reet van !!
Ontspannen maar.... adem in... adem uit

Er heeft nog niemand iets in die richting gezegd (gemaild, gepost). Het zal zo'n vaart ook wel niet lopen denk ik. Ik heb er in elk geval alle vertrouwen in
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:25:43 #54
51513 Foo_niks
'Weg weezze ! '
pi_44665155
tVp
Klaar?
Ik niet!
  Moderator vrijdag 22 december 2006 @ 19:30:08 #55
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_44665248
Maar wat is dat met die laptopjes enzo? Ick niet schnap?
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_44665266


Alvast een applaus inzet voor Rappie en zijn gang!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_44665284
Topprestatie!
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:31:48 #58
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44665289
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:30 schreef Renesite het volgende:
Maar wat is dat met die laptopjes enzo? Ick niet schnap?
Laptops.... besteld voor Fok... staan nu klaar in Rotterdam...

Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  Moderator vrijdag 22 december 2006 @ 19:32:46 #59
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_44665321
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:31 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Laptops.... besteld voor Fok... staan nu klaar in Rotterdam...

Oh!!! Je hebt laptops gekocht voor de zieke kinderen!
Okayyy
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:34:11 #60
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44665363
en hemelsbreed 80 kilometer is in werkelijkheid veel meer. Van IJmuiden naar Wijk aan Zee is minstens 15 kilometer om (als het er geen 20 zijn. eerst een heel stuk door IJmuiden, dan een pokke eind over de sluizen, en van de zluizen naar WIjk aan Zee is ook nog een kilometer of 8. Dus ik denk dat hij de 100 zo goed als benaderd heeft

Echt een wereldprestatie dit, en kilometers door het zand tellen zowat dubbel (reken maar dat het zwaar is)
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:34:34 #61
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44665379
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:31 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Laptops.... besteld voor Fok... staan nu klaar in Rotterdam...

doe je voorzichtig onderweg
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_44665387
Wat voor 'n laptops zijn het geworden?
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:38:44 #63
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44665505
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:34 schreef SterkStaaltje het volgende:
Wat voor 'n laptops zijn het geworden?
Mooi Acers met ingebouwde webca
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:40:18 #64
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44665552
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:34 schreef buzzer het volgende:
en hemelsbreed 80 kilometer is in werkelijkheid veel meer. Van IJmuiden naar Wijk aan Zee is minstens 15 kilometer om (als het er geen 20 zijn. eerst een heel stuk door IJmuiden, dan een pokke eind over de sluizen, en van de zluizen naar WIjk aan Zee is ook nog een kilometer of 8. Dus ik denk dat hij de 100 zo goed als benaderd heeft

Echt een wereldprestatie dit, en kilometers door het zand tellen zowat dubbel (reken maar dat het zwaar is)
De 80km was uitgaand van de normale afstand (zonder alle bochten door de zee gemaakt), maar inclusief de 12km óm. Even zo goed en onwaarschijnlijke prestatie (en ik denk ook dat het meer dan 80 was).
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:42:22 #65
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44665608
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:40 schreef ElisaB het volgende:

[..]

De 80km was uitgaand van de normale afstand (zonder alle bochten door de zee gemaakt), maar inclusief de 12km óm. Even zo goed en onwaarschijnlijke prestatie (en ik denk ook dat het meer dan 80 was).
zeker weten. ik vind het echt onwijs
Dementor zit met smart op je te wachten
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:35 schreef Dementor het volgende:
ElisaB kom je vandaag nog langs
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:44:20 #66
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_44665661
Wil je Dementor laten weten dat ik onderweg ben?
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:46:02 #67
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_44665709
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:34 schreef SterkStaaltje het volgende:
Wat voor 'n laptops zijn het geworden?
Dit zijn ze...

Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:47:34 #68
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44665748
He, die lijken wel op die van mij . Wat zijn het, Aspire 5600'tjes?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:48:19 #69
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_44665767
Bedrag wordt morgen overgemaakt
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:48:58 #70
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44665786
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:47 schreef Fir3fly het volgende:
He, die lijken wel op die van mij . Wat zijn het, Aspire 5600'tjes?
5051
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:49:25 #71
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44665800
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:48 schreef buzzer het volgende:

[..]

5051
Ah, goede keus lijkt me .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_44665807
Rappie
  Moderator vrijdag 22 december 2006 @ 19:51:56 #73
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_44665867
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:47 schreef Fir3fly het volgende:
He, die lijken wel op die van mij . Wat zijn het, Aspire 5600'tjes?
5602
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:48 schreef buzzer het volgende:

[..]

5051
Toppie
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:53 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Die heb ik ja . Jammer alleen dat de processor zo traag is .
(ff in deze post) Werkt snel zat voor mij. Ik doe er álles mee.
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:53:37 #74
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44665914
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:51 schreef Renesite het volgende:

[..]

5602
Die heb ik ja . Jammer alleen dat de processor zo traag is .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:57:07 #75
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_44666010
Oh maar het worden lappies voor webben, websitje bijwerken, chatten enzo.
Ik denk niet voor games (denkend aan iets ala doom of unreal).
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 22 december 2006 @ 19:57:57 #76
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_44666037
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:57 schreef wdn het volgende:
Oh maar het worden lappies voor webben, websitje bijwerken, chatten enzo.
Ik denk niet voor games (denkend aan iets ala doom of unreal).
Daar zijn deze denk ik perfect voor .
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  vrijdag 22 december 2006 @ 20:03:24 #77
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44666183
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:57 schreef wdn het volgende:
Oh maar het worden lappies voor webben, websitje bijwerken, chatten enzo.
Ik denk niet voor games (denkend aan iets ala doom of unreal).
de spijker op zijn kop
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Boks-Chick vrijdag 22 december 2006 @ 20:03:58 #78
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_44666196
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 19:22 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Twee broodjes jonge kaas; daar moet ik het op redden heen en weer

Ik durf het bijna niet te zeggen in het topic waar wij iemand aanbidden die 80km door het zand heeft lopen ploeteren, maar ik begin ook een heel klein beetje moe te worden. Ik moet daarnaast nodig iets aan mijn lichamelijke conditie gaan doen. Wij hebben vannacht maximaal een uur en een kwartier gelopen, maar ik ben van onder tot boven stijf

Owja, en verder komt het helemaal goed met mij hoor
Zo hou je nog een persoonlijk Leerdoel over aan zo'n nacht
Maar een mooie wandeling was het, het weer was perfect

Top dat je de laptopjes nog hebt weten te halen trouwens!
lolwut
pi_44666303
Ik vond het idee en de poging bij voorbaat al geweldig genoeg om zonder voorbehoud vooraf geld over te maken, en raptorix, je hebt het meer dan waar gemaakt. Of je nu 60, 80 of 100 km hebt gelopen, je hebt je 16 uur ingespannen voor het goede doel. Je mag trots zijn op je prestatie. Wat, Heel Fok! (en FOK) mag trots zijn.

Hulde
Brutalen hebben de halve wereld; doe mij die andere helft dan maar
  vrijdag 22 december 2006 @ 20:12:27 #80
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_44666397
gaaf fat hij het zo'n eind geredt heeft! blij dat het goed met hem gaat en dan ie waarschijnlijk nu wel thuis is en lekker staat te douchen

ElisaB, Buzzer, Raptoprix, de users & alle andere die hebben meegewerkt aan Fok! voor FOK! allamaal harstikke bedankt!!! Echt gaaaaaaaf dit!! Iemand die connecties heeft bij 3fm dat ze het ook nog ff op de radio gaan roepen??
pi_44666484
Het was echt supergoed wat je hebt gedaan. Hulde.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_44667057
Hey mietje, je had 100 zullen lopen, ik wil mijn geld terug

Homo's zijn niet te vertrouwen
pi_44667079
pfff pfff pfff

Nou thuis zal hij nog niet zijn, Egmond - Alkmaar zal wel een half uur met de bus zijn en dan nog met de trein naar A'dam. Las hij mazzel heeft is hij nu bijna bij Amsterdam gok ik.

Waar gaan we een standbeeld plaatsen voor hem
  vrijdag 22 december 2006 @ 20:50:18 #84
36858 Semisane
Iemand nog een koekje?
pi_44667304
Tering Raptorix!!! 80 km...ben mucho onder de indruk....^O^ Gefeliciteerd met deze bizarre prestatie.


Heel erg tof dat je je zo hebt ingezet!
Putting the Fun back into Fundamentally Wrong since 1975.
"Yes, of course, I knew you would volunteer, Mr. Feynman, but I was wondering if there would be anybody else."
  vrijdag 22 december 2006 @ 20:50:27 #85
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44667307
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:38 schreef SCH het volgende:
Hey mietje, je had 100 zullen lopen, ik wil mijn geld terug

Homo's zijn niet te vertrouwen
Het was natuurlijk vele beter geweest als hij zijn nek had gebroken in een kuil in het donker
ik zweer dat ik nooit meer een homo voor mietje uitmaak Raptorix is gewoon een held, een dubbele marathon
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  Boks-Chick vrijdag 22 december 2006 @ 20:52:15 #86
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_44667348
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:50 schreef buzzer het volgende:

[..]

Het was natuurlijk vele beter geweest als hij zijn nek had gebroken in een kuil in het donker
ik zweer dat ik nooit meer een homo voor mietje uitmaak Raptorix is gewoon een held, een dubbele marathon
lolwut
pi_44667358
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:50 schreef buzzer het volgende:

[..]

Het was natuurlijk vele beter geweest als hij zijn nek had gebroken in een kuil in het donker
ik zweer dat ik nooit meer een homo voor mietje uitmaak Raptorix is gewoon een held, een dubbele marathon
Ik twijfel of hij homo is. Liep hij met een handtasje?
  vrijdag 22 december 2006 @ 20:53:50 #88
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_44667379
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:52 schreef SCH het volgende:

[..]

Ik twijfel of hij homo is. Liep hij met een handtasje?

hij had wel een schattig rugtasje, geldt dat ook ?
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
pi_44667422
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:53 schreef buzzer het volgende:

[..]


hij had wel een schattig rugtasje, geldt dat ook ?
Lekker ding is ie he? Ik zou hem eigenlijk moet masseren nu.
Jammer dat het zo'n rechtse rakker is
  vrijdag 22 december 2006 @ 21:07:34 #90
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_44667703
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 20:55 schreef SCH het volgende:

[..]

Lekker ding is ie he? Ik zou hem eigenlijk moet masseren nu.
Jammer dat het zo'n rechtse rakker is
Hee, het is bijna kerst en het is voor een goed doel. Links, rechts, troelala
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_44668286
Nou daar is ie dan, ok hier even een verslag:

-Het begon gisteravond al goed, ik stapte om half 1 om de trein, maar omdat ik ook al wat pilsjes had gedronken was ik beetje slaperig geworden, en toen schrok ik wakker. Gelukkig was er een wisselstoring, en uiteindelijk half 3 in Den Haag.

Daar werd ik opgepikt en gelijk naar het strand gegaan. Het ging aan begin super, tot en met Noordwijk kon ik redelijk het zand vinden, en schat dat ik zo rond de 11 km/u kon lopen. Helaas werd het na Noordwijk bar en boos, nergens hard zand te vinden, zelfs niet bij de vloedlijn. Tot overmaat van ramp verstapte ik me bij het afzetten, en voelde iets knappen in me kuit. Gelukkig bleek het niet al te ernstig, en kon redelijk door. Helaas, kreeg ik door het mulle zand, enorm lood in me benen, en verzuurde enorm.

Dan de volgende teleurstelling, ik meende al Ijmuiden te zien, en kijkend op me horloge ging ik er vanuit dat ik ongeveer een half uur voor lag op me schema. Tot me schrik bleek het niet IJmuiden te zijn, maar nog maar Zandvoort

Gelukkig werd bij Zandvoort het zand erg goed, en zodiende kon ik weer beetje in me ritme komen, richting de 8/9 km/u.

Het was helaas toch nog een pokkeend, en vooral viseel worden die gebouwen maar niet kleiner

Dan toch in IJmuiden aankomen, met een kwartier achterstand op me schema wat ik in me hoofd had. Bij IJmuiden begon de ellende pas echt, ik wist dat ik naar links moest naar de sluizen, helaas had ik geen idee waar, en omdat ik het niet meer zag zitten, ben ik eerst maar koffie gaan drinken. Daar kreeg ik nog een aanbod van iemand die me wel met auto wou brengen, in eerste instantie dacht ik: ik doe het. Maar toen begon het te knagen, en ben toch gaan lopen. Helaas hopeloos verdwaald, en na 3 kwartier vond ik eindelijk de sluizen. Dit was een Ramp, op google earth leek het alsof die dingetjes 30 meter lang waren, maar ik moest iets van 4 keer heen en weer zaggen over een afstand van 500 meter. Toen kwam de allerdiepste teleurstelling, ik meende dat ik daar direct door kon naar Wijk aan Zee, maar tot me schrik stonden daar ook Hoogovens. Kortom, ik moest een enorme bocht richting Beverwijk maken, en vandaar uit pas naar Wijk aan Zee. Intussen ging het al maar slechter met me voeten, en ik voelde op beiden voeten 2 enorme blaren aan de onderkant komen. Na ongeveer anderhalf uur lukte het me dan toch om in Wijk aan Zee te komen, waar ik nog wat boodschappen heb gedaan. En toen EINDELIJK weer het strand op. Helaas waren me voeten zo pijnlijk dat rennen gewoon niet meer ging, net alsof er 10 naalden in werden gestoken. Gelukkig ging stevig wandelen wel, maar ik begon me intussen zorgen te maken om de tijd, het was immers al iets van 3 uur, en ik moest volgens mij schatting nog zeker 40 kilometer. Kortom dat zou nog tenminste 7 uur duren wanneer ik hard zou doorstappen. Maar goed, later kreeg ik contact met de leiding, die ook al zei: joh je hebt 14 kilometer omgelopen, laten we dat er af trekken. Hoewel nog een heel eind, wel te doen, want zou betekenen, dat ik dat in 4 uur zou kunnen doen. Echter naar verloop van tijd gingen me voeten nog meer pijn doen, en zeker omdat de duisternis al intrad, heb ik samen met de leiding besloten in Egmond aan Zee te stoppen. Ik denk een verstandige beslissing, aangezien op het stuk erna, weinig referentie punten zitten. En ik in geval van problemen, nooit zou kunnen vertellen waar ik me bevond. Maar goed de schade:

-Verzuurde kuiten (deed net 15 minuten over 400 meter
-Idem bovenbenen
-Pijnlijke billen (schuur schuur )
-Koud

Maar goed, bovenal voel ik me erg voldaan, zeker gezien me toch wel wat matige voorbereiding
Maar bovenal dat ik een bijdrage heb kunnen leveren aan kinderen die het heel wat slechter hebben als mij.

BEDANKT IEDEREEN!
BEDANKT BEGELIDING!
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  vrijdag 22 december 2006 @ 21:38:12 #92
120443 Shira
*Free Spirit*
pi_44668425
Het topic gevolgd en had mezelf voorgenomen dat ik 25 euries over ging maken. Hij heeft zich meer dan bewezen en een mailtje voor het rek. nummer is onderweg


Gefeliciteerd met deze fantastische prestatie en super dat je dit gedaan hebt voor het goede doel!
  Moderator vrijdag 22 december 2006 @ 21:39:32 #93
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_44668461
Raptor
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
pi_44668506
Geweldig man!

Respect
Rot signature
pi_44668576
Zo en nu een biertje
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  vrijdag 22 december 2006 @ 21:49:07 #96
120443 Shira
*Free Spirit*
pi_44668706
heb je nog geen "spaghetti" benen?
proost
pi_44668726
Je mag je ondertitel wel veranderen: Rappie is een baas!
  MOL-held vrijdag 22 december 2006 @ 21:50:23 #98
44635 XMN8R
mag dat?
pi_44668739
Fantastische prestatie man!!

Ik ben kei-trots op je!

*biertje geef*
MAAR MENEER AGENT
IK HEB ALLEEN MAAR
AVONTUURLIJK DNA ! ... en nou opzouten
pi_44668757
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 21:49 schreef Shira het volgende:
heb je nog geen "spaghetti" benen?
proost
Nee lijkt of ze van hout zijn.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  † In Memoriam † vrijdag 22 december 2006 @ 21:52:28 #100
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_44668794
quote:
Op vrijdag 22 december 2006 21:44 schreef raptorix het volgende:
Zo en nu een biertje
Geniet ervan!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')