Ik heb drie kwartier geleden afscheid genomen van ElisaB, die zich nu verder naar huis spoed met foto's!
Zo'n 20 minuten daarvoor (rond half vijf) hebben we Raptorix nog mogen verwelkomen in Katwijk aan Zee, en hij gaat goed! Helemaal niet buiten adem, niets!
Ook wij spraken onze zorg uit over zijn natte voeten, maar hij zei dat het zelfs wel lekker was, en dat hij af en toe expres even met zijn voeten door het water ging.
Hij heeft een pitstop gehouden van ong. 5 minuten, waarin hij wat heeft gedronken, waarna hij voorwaarts ging in zijn epos! Raptorix kan wat ons betreft niet meer stuk! Hij gaat goed, hij gaat fijn, de enige vraag die rest: hoe laat gaat hij in Den Helder zijn!
Raptorix zal ons regelmatig op de hoogte houden via sms waar hij zich ongeveer bevindt. Het zou prettig zijn als andere fokkers zo links en recht ook hun opwachting kunnen maken op het strand, met name voor de aanvuling van drinkwater!