Doet ge ook nog wat rust tot u nemen enzo?quote:Op donderdag 21 december 2006 17:25 schreef raptorix het volgende:
Oja en nog even een pannekoek of 15 naar binnen werken natuurlijk
Oeh! Ik wil ook nog wel even komen zwaaienquote:Op donderdag 21 december 2006 23:16 schreef BrandX het volgende:
De taxi en co-uitzwaaier staan klaar!![]()
![]()
Hier: Fok! voor Fok: Help Raptorix van Sch. naar Den H. (kijk even naar de link in die post)quote:Op donderdag 21 december 2006 23:52 schreef XMN8R het volgende:
waar jullie hebben afgesproken?
Hij is wel online hoorquote:Op donderdag 21 december 2006 23:55 schreef BrandX het volgende:
[..]
Ik ook, maar hij is niet online?![]()
Hier welquote:
En we staan daar rond kwart voor twee vanacht, vissershavenweg, scheveningenquote:Op donderdag 21 december 2006 23:56 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Hier: Fok! voor Fok: Help Raptorix van Sch. naar Den H. (kijk even naar de link in die post)
Mijn msn doet raar geloof ik.... Hij blijft maar zeggen: klik hier als je hem of haar nu wilt toevoegenquote:
Dan ben ik daar ook!quote:Op donderdag 21 december 2006 23:58 schreef BrandX het volgende:
[..]
En we staan daar rond kwart voor twee vanacht, vissershavenweg, scheveningen![]()
toeval bestaat nietquote:
Ik heb je een test-sms gestuurdquote:Op donderdag 21 december 2006 23:52 schreef BrandX het volgende:
zeg maar wat je msn is
of PM hem even!
Neem jij de warme chocolademelk mee?quote:
jij bent trouwens ook een bikkelquote:Op vrijdag 22 december 2006 09:38 schreef BrandX het volgende:
![]()
![]()
![]()
Dit is leuk wakker worden!
maar 3 uurtjes pitten is niet fijn eigenijk toch...
Om negen uur al bij IJmuiden, dat is echt onvoorstellbaar! Wat een held![]()
quote:SMS Raptorix 11:01
Cool rennen, gaat helaas moeizaam. Maar voel me nog fit. Nu even koffie.
Koffie? Als er íets vochtonttrekkend is...quote:
Koffie is niet vochtonttrekkend hoor, da's een fabeltjequote:Op vrijdag 22 december 2006 11:07 schreef niksie het volgende:
[..]
Koffie? Als er íets vochtonttrekkend is...is dat wel slim dan als ie al niet zo veel water bij zich had?
![]()
quote:Op vrijdag 22 december 2006 11:38 schreef uncle_sjohie het volgende:
Ik heb net bij 3FM workin' on the highway van bruce springsteen aangevraagd voor onze held, zeg maar 2 goede doelen in 1 klap. (niet echt toepasselijk, maar ik wilde wel persé bruce hebben)
quote:Op vrijdag 22 december 2006 11:24 schreef LedZep het volgende:
[..]
Koffie is niet vochtonttrekkend hoor, da's een fabeltje.
Succes nog, ik hoop echt dat je het haalt en vertrouw erop!
Bron http://www.voedings-advies.nl/index.php?PaginaId=3400&selectie=3000quote:Vocht
Als er te weinig gedronken wordt heeft dit invloed op de structuur van de ontlasting. Door onvoldoende vochtinname wordt deze hard en droog. Er wordt hierom aanbevolen om bij obstipatie minimaal 2 liter per dag te drinken. Naarmate er meer vezels aan de voeding worden toegevoegd moet er ook meer worden gedronken. Dit is omdat vezels in de darm vocht aantrekken om de ontlasting ‘smeuïger’ te maken. Dus: extra vezels = extra drinken! De voorkeur bij extra vocht gaat uit naar water, kruidenthee, vruchtensap, frisdrank en (karne)melk. Koffie (sterke, zwarte) thee en alcohol hebben een vochtonttrekkend effect en mogen daarom niet als vocht worden meegerekend. Als er alcohol wordt genuttigd is het goed om zelfs een extra glas water te drinken.
Heel zekerquote:Op vrijdag 22 december 2006 11:54 schreef niksie het volgende:
[..]
[..]
Bron http://www.voedings-advies.nl/index.php?PaginaId=3400&selectie=3000
Weet je het zeker?![]()
(let niet op de rest van het stukje)
Ik ben ermee bezig, komt er zo opquote:Op vrijdag 22 december 2006 12:17 schreef Foo_niks het volgende:
Uitgaande van het feit dat hij nu wel de helft van het traject onder de schoenen heeft gehad is er geen mogelijkheid om en artikel over hen te wijden op de Frontpage (met updates)?
Denk dat je op die manier nog wel wat sponsoren over de streep kan trekken om een duit in het zakje te doen.
quote:Op vrijdag 22 december 2006 12:37 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Ik ben ermee bezig, komt er zo op
Prima stuk! klein typefoutje echterquote:Op vrijdag 22 december 2006 12:52 schreef Veerboot het volgende:
FOK!ker begonnen aan 100 kilometerloop
(geef maar een gil als ik nog dingen ben vergeten)
In de laatste zin verwijs je 2 keer naar hetzelfde topicquote:Op vrijdag 22 december 2006 12:52 schreef Veerboot het volgende:
FOK!ker begonnen aan 100 kilometerloop
(geef maar een gil als ik nog dingen ben vergeten)
50 ofzo? scheveningen - ijmuiden Wijk aan Zee heeft hij inmiddels achter de rug.quote:Op vrijdag 22 december 2006 14:12 schreef rick89 het volgende:
op de hoeveel km is ie nou ongeveer?
En dat in ruim 11 uur? Dan gaat hij het voor middernacht in dat tempo niet halen.quote:Op vrijdag 22 december 2006 14:18 schreef BrandX het volgende:
[..]
50 ofzo? scheveningen - ijmuiden Wijk aan Zee heeft hij inmiddels achter de rug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |