Heb je weer 3 biertjes op Eric?quote:Op zondag 31 december 2006 04:13 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Hallo ik ben Eric en ik heb een erectie
quote:Op zondag 31 december 2006 13:06 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Heb je weer 3 biertjes shandy op Eric?
Niet uitlokken robbie, ik snap dat je geen leven hebt, maar niet doenquote:Op zondag 31 december 2006 13:06 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Heb je weer 3 biertjes op Eric?
Nu doe jij Robbie uitlokken. Stoppen nu dus.quote:Op zondag 31 december 2006 13:31 schreef Cantona_No.7 het volgende:
[..]
Niet uitlokken robbie, ik snap dat je geen leven hebt, maar niet doen![]()
Heb offtopic verwijderd. In het Lazovic topic vind ik weinig aan de hand eerlijk gezegd.quote:Op zondag 31 december 2006 17:11 schreef TerroRobbie het volgende:
Vitesse Arnhem #31 - Gezocht: 3 punten in Almelo
Het grote Danko Lazovic topic
Kan die Franse Slag eens kappen met dat gejank van hem als "Niet zo brutaal" en "jaloers?". Hij gaat gewoon weer op oude voet verder. Zwaar irritant.
Behoorlijk irritant inderdaad.quote:Op zondag 31 december 2006 17:20 schreef TerroRobbie het volgende:
Bedankt,
Zoveel is er ook niet aan de hand. Maar het gaat overal door. En dat begint een beetje irritant te worden dat je niks over een speler van Vitesse kunt zeggen of je krijgt die blije reacties als jaloers of niet zo brutaal. Die gozer waar die het tegen heeft is notabene zelf ook vitesse
Hier begint het gejank ook weer trouwens:
Sebastien Sansoni deel 2
Goeiequote:Op maandag 1 januari 2007 18:27 schreef Bos81 het volgende:
Done
Als mods niet ingrijpen en ik scheld hem de volgende keer uit, ga me dan niet weer zielig lopen bannen.quote:Op maandag 1 januari 2007 19:11 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Hey ouwe homo, ben jij er ook weer!
quote:Op maandag 1 januari 2007 19:25 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Als mods niet ingrijpen en ik scheld hem de volgende keer uit, ga me dan niet weer zielig lopen bannen.
Verwijderd. Banwaardig is het niet hè, kom op.quote:Op maandag 1 januari 2007 19:25 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Als mods niet ingrijpen en ik scheld hem de volgende keer uit, ga me dan niet weer zielig lopen bannen.
Dankjequote:Op maandag 1 januari 2007 19:32 schreef RayMania het volgende:
[..]
Verwijderd. Banwaardig is het niet hè, kom op.
Is het er dus toch van gekomen.quote:Op maandag 1 januari 2007 19:33 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
DankjeNee, niet banwaardig, maar als ie nog even doorging kreeg ie van mij een reactie die wel banwaardig zou zijn
Mag zoiets uberhaupt wel?quote:Op woensdag 3 januari 2007 01:36 schreef Backdoorman het volgende:
[..]
heeey we hebben het achterneefje van Vreken op dit forum....leeft je opa nog, kankeraap?!![]()
Nope.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |