Als bijna iedereen (rokend en niet rokend) een sigaartje opsteekt bij de drank en het spelen van een spelletje...quote:Op donderdag 28 december 2006 18:12 schreef welkominspace het volgende:
[..]
yup dat heb ik ook alleen als iedereen om me heen aan het kettingroken is krijg ik wel trek in een peuk hoor![]()
Je staat er in!quote:Op donderdag 28 december 2006 18:14 schreef welkominspace het volgende:
kom ik er nog in of hoe zit dat?![]()
Een kwartier vind ik dan weer niet zo erg.quote:Op donderdag 28 december 2006 18:52 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
dat vond/vind ik egt lekker alleen jammer dat je bijna een kwartier aan zo een peuk zit te lurken
Ja, vieze bende is het. Vriend van me had eens enkele sloffen mee uit Indonesië, ik hield het maar gewoon bij Black Death sigaretten.quote:Op donderdag 28 december 2006 18:48 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
heeft er hier iemand wel eens kreteck gerookt?
Angel_of_Dth en black death sigaretten off coursequote:Op donderdag 28 december 2006 19:09 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ja, vieze bende is het. Vriend van me had eens enkele sloffen mee uit Indonesië, ik hield het maar gewoon bij Black Death sigaretten.
Paar weken geleden meldde ik nog dat ik steeds geirriteerder raakte, maar dat lijkt nu af te nemen. Ik denk ook steeds minder aan het roken, mijn eetpatroon is ook stabiel. Zwaar relax, bijna 2 maanden alweer. It feels real good.quote:One month, three weeks, one day, 7 hours, 22 minutes and 24 seconds. 523 cigarettes not smoked, saving ¤ 99,38. Life saved: 1 day, 19 hours, 35 minutes.
En hoeveel kg er nu bij? al zat van de koekjes?quote:Op donderdag 28 december 2006 23:23 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Paar weken geleden meldde ik nog dat ik steeds geirriteerder raakte, maar dat lijkt nu af te nemen. Ik denk ook steeds minder aan het roken, mijn eetpatroon is ook stabiel. Zwaar relax, bijna 2 maanden alweer. It feels real good.![]()
Nee, dat is geen vanille bende. Dat zijn gewoon sigaretten.quote:Op donderdag 28 december 2006 19:33 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
[..]
Angel_of_Dth en black death sigaretten off course![]()
maar dat is die vanille bende toch? of heb ik het mis?
Eerlijk gezegd niet gewogen, zal eens kijken morgenvroeg. De bastognes koekjes gaan nog steeds naar binnen, maar wel wat minder dan eerst.quote:Op donderdag 28 december 2006 23:34 schreef kless het volgende:
[..]
En hoeveel kg er nu bij? al zat van de koekjes?
chocolade ben ik al wel vanaf en geen rij toffees.
Vooral tegen etenstijd merk ik dat mn irritatie minder is dan toen ik (net) gestopt was
Zit je broek nu ook strakker? (daar kan je het ook al aan merken)quote:Op vrijdag 29 december 2006 00:48 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd niet gewogen, zal eens kijken morgenvroeg. De bastognes koekjes gaan nog steeds naar binnen, maar wel wat minder dan eerst.
Rijen toffees? Klinkt erg lekker moet ik zeggen.![]()
Mij viel ook meteen op dat rokers vies ruiken, vooral als ze net een sigaret uit hebben gemaakt.quote:Op vrijdag 29 december 2006 08:00 schreef De_Groentenboer het volgende:
Maar ik wil ook echt niet meer roken, ik begin nu zo'n beetje te ruiken hoe doorgewinterde rokers ruiken en ik schaam me de ballen uit de broek, bahbah
Ik meld mezelf bij deze ook aan voor de lijst met stoppers.quote:Op maandag 1 januari 2007 05:11 schreef kreuk050 het volgende:
Netjes gasten, knap hoor. Zit nu op het punt dat ik moet doorzetten maar of ik dat ga redden???
Betwijfel het....
quote:Op maandag 1 januari 2007 10:30 schreef Brighteyes het volgende:
Danny en Swets, gefeliciteerd met jullie jaar!
Je kan beter na afloop een biertje erop nemenquote:Op dinsdag 2 januari 2007 09:14 schreef Jumparound het volgende:
ik ga straks mn baas vertellen dat ik stop met werken voor hem...
Heb nu wel trek in een peuk eik
Pff, het is achter de rug... doe mij maar gewoon een borrel nuquote:Op dinsdag 2 januari 2007 12:37 schreef Danny het volgende:
[..]
Je kan beter na afloop een biertje erop nemen
Mag ik vragen wat je baas zei, en wat de reden was?quote:Op dinsdag 2 januari 2007 13:06 schreef Jumparound het volgende:
[..]
Pff, het is achter de rug... doe mij maar gewoon een borrel nu
of een dikke joint
baas was niet al te blij maar zag de bui al hangen
Een mede-stopper op 2 januari 2007quote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:06 schreef Omkron het volgende:
Ben ook sinds vandaag gestopt..
In het niet roken inderdaad wel jahquote:
Thank you for het bijhouden van de administratie!!!!!!quote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:27 schreef schatje het volgende:
Omkron en Sight_key, welkom en succes met stoppen. Jullie staan in de lijst.
Rivotril krijg ik alquote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:31 schreef Aventura het volgende:
Nu alleen nog ff naar de huisarts voor wat Ritalin
Oke sorry, maar je posts hier waren zo stuiterig en elders op dit forum was dat me ook al opgevallenquote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:40 schreef Sight_key het volgende:
[..]
Rivotril krijg ik al
Ritalin komt misschien ook nog, maar ik ga sporten en dat werkt ook als verdoving
Maar je hebt gelijk, hyper hyper en stuiter stuiter. ADHD zit in mijn kop ook. Maar dit is geen forum om daarover te praten.
Dankequote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:42 schreef Aventura het volgende:
[..]
Oke sorry, maar je posts hier waren zo stuiterig en elders op dit forum was dat me ook al opgevallenMaar anyway: heel veel succes oegewenst
Ik gebruik die tabletten ook en heb dank zij die dingen al twee maanden en een week niet gerookt.quote:Op dinsdag 2 januari 2007 16:15 schreef Sight_key het volgende:
Alle rookwaren zijn in de afval bak gegooid, de asbakken zijn verstopt en worden schoon gemaakt nog, de nicotine zuig-tabletten zijn in huis gehaald voor de zware tijden en ik merk nu al dat ik meer adem haal toen ik net even buiten liep zonder sigaret
En als de rest nou gaat staan joelen dat jij niet met je nieuwe kleren in een smerige sloot springt? Spring je dan ook?quote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:28 schreef kless het volgende:
Ik zit er aan te denken om evenementen roker te worden. met sigaartjes. *oud en nieuw, avondkaarten of met het wiskey zuipen. om van dat "ik mag niet roken gevoel af te komen"
Alleen waneer mijn niet rokende vrienden em ook aansteken. (dat moet er wel even achteraan).
Als je als enige met vuurwerkafsteken geen sigaar hebt (en geen aansteeklont) en de rest wel ... *en dat ze dat nog even er extra inwrijven.* Of val ik dan terug in mn oude gedrag van exroker naar roker. ipv niet roker met gelegenheids sigaartje?
Ja dat had ik ook laatst, maar dan met een waterpijp. Weet je wat je eens moet doen? Gewoon geduldig blijven weigeren. 10x. 20x. Houden ze wel op hoor. Als je niet wil, dan wil je niet. Kunnen ze dat niet respecteren? Of hebben ze jou nodig om zich stoer te voelen?quote:Op dinsdag 2 januari 2007 19:28 schreef kless het volgende:
Ik zit er aan te denken om evenementen roker te worden. met sigaartjes. *oud en nieuw, avondkaarten of met het wiskey zuipen. om van dat "ik mag niet roken gevoel af te komen"
Alleen waneer mijn niet rokende vrienden em ook aansteken. (dat moet er wel even achteraan).
Als je als enige met vuurwerkafsteken geen sigaar hebt (en geen aansteeklont) en de rest wel ... *en dat ze dat nog even er extra inwrijven.* Of val ik dan terug in mn oude gedrag van exroker naar roker. ipv niet roker met gelegenheids sigaartje?
Dat vind ik dan weer een stomme opmerking. Groepsdruk komt juist van je beste vrienden.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:13 schreef Jumparound het volgende:
lekkere "maten" ook dan...
Dat heb ik dus helemaaaaaal niet.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:09 schreef Slarioux het volgende:
Wat ik wel merk is dat ik een steeds grotere hekel krijg aan sigarettenrook en rokers... van de rook krijg ik het benauwd en als ik rokers zie roken heb ik zoiets van "jezus, debiel".
En dat terwijl ik vroeger juist aan dat soort prekende ex-rokers zo'n hekel had.
Nee, maar de meeste mensen die ik ken van die leeftijd doen nog steeds zo.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:17 schreef Jumparound het volgende:
25 jaar, zn vrienden zijn denk ook van die leeftijd... je bent geen fokking puber meer
"jij bent gestopt met roken, kijk eens wat een lekker sigaretje? wil je ook wel he? roken, geef maar toe. mmmm"
Ow als roker vond ik het ook niet prettig wanneer verstokte rokers opeens stopte. Dan werd ik wel weer gedowngen om na te denken over de gevolgen namelijk.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:19 schreef Slarioux het volgende:
[..]
Nee, maar de meeste mensen die ik ken van die leeftijd doen nog steeds zo.
Sterker nog, het valt me heel erg op hoe ontzettend rokers medestanders proberen te vinden. Alsof het dan minder slecht wordt ofzo
Ja bij mij gaan er ook weken voorbij dat ik me niet eens bewust ben van het bestaan van rokers. Maar zolang je verse sigaretten rook niet vind stinken en je af en toe nog die momenten hebt van 'Ow shit wat zou ik NU ff lekker een peukkie hebben' (en dan bedoel ik niet de standaard stress momenten maar dat je je zelf lekker in de tuin in de zon met een koud biertje en een sigaretje ziet zitten) denk ik dat je een zeer groot risico loopt om voor de bijl te gaan als de omstandigheden ervoor zijn.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:26 schreef Brighteyes het volgende:
Ik was dan eigenlijk altijd stikjaloers.Hem/haar lukte het wel, en mij niet.
Mss dat daar de drang vandaan komt om andere stoppers te laten wankelen?
Ik vind verse rook idd ook nog steeds lekker ruiken en zo heel af en toen heb ik nog wel eens een momentje dat ik denk 'even een lekker sigaretje' maar dat is eigelijk wel heel erg weinig.
Ik beschouw mezelf inmiddels toch echt wel als ex-roker, er gaan dagen en soms zelfs wel weken aaneen voorbij dat ik er niet meer aan denk.
iedereen bij zijn volle verstand heeft een hekel aan zulke mensen. preken vaak over hoe je tolerant moet zijn tegenover alles en iedereen, maar als er een roker voorbij komt is die goor, asociaal, smerig en mag 'ie hopelijk snel een pijnlijke dood sterven. hypocriete, enge mensen zijn dat.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:09 schreef Slarioux het volgende:
Wat ik wel merk is dat ik een steeds grotere hekel krijg aan sigarettenrook en rokers... van de rook krijg ik het benauwd en als ik rokers zie roken heb ik zoiets van "jezus, debiel".
En dat terwijl ik vroeger juist aan dat soort prekende ex-rokers zo'n hekel had.
da's mooi !quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:47 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik ben een jaar gestopt en ik heb af en toe gewoon nog steeds trek in een peuk.
En als bijvoorbeeld onverhoopt, godverhoede, je partner verongelukt?quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:36 schreef Brighteyes het volgende:
Voor mezelf gezegd denk ik dat eigenlijk niet.
Ik heb godzijdank de mazzel dat ik niet drink, dus ik loop minder kans dat mijn weerstand op die manier verzwakt wordt, maar sowieso, ik ben nog steeds zo superblij dat ik gestopt ben dat ik dat niet snel zie gebeuren.
Maar goed, als ik dit nu niet zou zeggen zou ik net zo goed gelijk weer kunnen gaan roken.De tijd zal het leren, maar ik denk dat ik het ga winnen.
Verschaalde rook stinkt inderdaad. En vroeger rook je dat ook wel, maar verschaalde rook werd heel snel verse rook doordat je een peuk opstakquote:Op woensdag 3 januari 2007 10:50 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet wel van mezelf dat ik me heel erg ergen aan hoe rokers zelf stinken.
Gisteren ook weer in de supermarkt. Persoon voor me in de rij loopt door en ik kom op zijn plaats te staan en daar hangt dan zo'n hele smerige lucht.
Maar volgens mij is dat voor mij 'schokkender' omdat ik dat zo'n 15 jaar lang niet geroken heb. Ik ben soms echt stomverbaasd hoe dat kan stinken.
Nou ja... ik denk het eigenlijk niet.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En als bijvoorbeeld onverhoopt, godverhoede, je partner verongelukt?
Dat ruik ik dus echt niet he. Wat ik wel ruik is mensen die naar zweet meuren, of een liter van een of ander ranzig geurtje op hebben gedaan 's morgens. Of die de dag ervoor knoflook hebben gevreten. Of zich niet hebben gewassen.quote:Op woensdag 3 januari 2007 10:50 schreef Brighteyes het volgende:
Ik weet wel van mezelf dat ik me heel erg ergen aan hoe rokers zelf stinken.
Gisteren ook weer in de supermarkt. Persoon voor me in de rij loopt door en ik kom op zijn plaats te staan en daar hangt dan zo'n hele smerige lucht.
eens, iets stinkt of niet maar dat eeuwige gefixeer op rook snap ik echt niet terwijl er idd zoveel andere dingen zijn die ook ontzettend meurenquote:Op woensdag 3 januari 2007 10:57 schreef Danny het volgende:
[..]
Ik zal nooit snappen dat mensen daarin kennelijk menen onderscheid te moeten maken.
Hier is het eigenlijk geen van beiden. Ik heb absoluut geen zin meer om weer te roken, maar ik kan er ook niet echt mee zitten als andere mensen wel roken. Wmb maakt iedereen zijn eigen keuze daarin, en wordt die keuze ook gerespecteerdquote:Op woensdag 3 januari 2007 10:18 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat heb ik dus helemaaaaaal niet.
Verse sigaretten rook vind ik nog steeds heerlijk ruiken en ik heb nog steeds momenten dat ik dat lekker gevoel van 'nu ff een peukkie' gruwelijk mis. Dat duurt maar even, en ik kan er vrij makkelijk overheen stappen, maar ik kan mezelf nog steeds niet als ex-roker zien.
Op zijn best ben ik een roker die gestopt is en ik vrees dat het niet beter wordt dan dit. Ik doe het wel zoals ze het bij de AA voorschrijven... dag voor dag. En ik vind het jammer dat er inderdaad niet zoiets bestaat als een gulden middenweg met een nicotine verslaving.
Eh waarom ? om dat het zo lekker rook ? woeps dan ben je wel heftig verslaafd...quote:Op woensdag 3 januari 2007 13:58 schreef E.T. het volgende:
tijdje geleden bleef ik expres achter iemand lopen die een peuk rookte![]()
Gelukkig ben ik niet zo'n vervelende niet-roker geworden. Ik rookte zelf al niet in m'n eigen huis, dus nu mag er nog steeds niet binnen gerookt worden
Hier mogen mensen best roken, zoals ook zondag, als we gezellig met een groepje O&N vieren (verschil is wel dat hier geen kleine kinderen wonen en ik rookte zelf op zulke momenten ook binnen, en mijn vader en zus nog steeds).quote:Op woensdag 3 januari 2007 13:58 schreef E.T. het volgende:
tijdje geleden bleef ik expres achter iemand lopen die een peuk rookte![]()
Gelukkig ben ik niet zo'n vervelende niet-roker geworden. Ik rookte zelf al niet in m'n eigen huis, dus nu mag er nog steeds niet binnen gerookt worden
Och, moet je aan een koffiedrinker vragen wat er gebeurt als 'ie een jaar geen koffie heeft gedronken en iemand zet een lekker bakkie...quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:02 schreef TeChNo2 het volgende:
Eh waarom ? om dat het zo lekker rook ? woeps dan ben je wel heftig verslaafd...
quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:05 schreef Danny het volgende:
[..]
Och, moet je aan een koffiedrinker vragen wat er gebeurt als 'ie een jaar geen koffie heeft gedronken en iemand zet een lekker bakkie...
Dat deed ik na mijn vorige stoppoging ook eens, na enkele dagen al, erg serieus was die poging niet. Maar dat was het restje shag dat al een weekje oud was, dus ranzig. Toen ben ik niet alsnog gestopt, maar heb ik mijn vaders sigaretten (en ik houd ook niet van Camel) maar gerookt.quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:07 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ik had dus net een peuk opgestoken alleen hij smaakte ranzig man
Alsof je een baal brandende kranten in je bakkes hebt he?quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:07 schreef welkominspace het volgende:
[..]
ik had dus net een peuk opgestoken alleen hij smaakte ranzig man
zo zou je het kunnen omschrijven jaquote:Op woensdag 3 januari 2007 14:13 schreef cheqy het volgende:
[..]
Alsof je een baal brandende kranten in je bakkes hebt he?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |