dat zou een mooie actie zijnquote:Op woensdag 13 december 2006 00:17 schreef Pool het volgende:
Als Rutte trouwens echt van die bitch af wil die in zijn nek hijgt, dan steunt hij de motie.
![]()
Is het wel ooit daadwerkelijk over asielzoekers gegaan dan?quote:Op woensdag 13 december 2006 00:17 schreef reconnect het volgende:
Het gaat al lang niet meer over de asielzoekers..is gewoon een prestigekwestie
misschien de eerste 15 minutenquote:Op woensdag 13 december 2006 00:18 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Is het wel ooit daadwerkelijk over asielzoekers gegaan dan?
Dat is inderdaad de vraag. Maar ik denk dat de koningin dat verzoek niet zal doen, wanneer de meerderheid van de kamer daar tegen is.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:17 schreef Argento het volgende:
Maar zou het niet zo zijn dat indien Verdonk met een motie wordt weggestuurd en de VVD-ministers er achteraan hobbelen, de koningin hen (nogmaals?) ontslag verleent, met het verzoek un ambt waar te nemen totdat het nieuwe kabinet is gevormd en er de facto dus niks gebeurt met deze motie? Ik weet het niet, ik kom net pas binnenvallen.
quote:Op woensdag 13 december 2006 00:17 schreef Pool het volgende:
Als Rutte trouwens echt van die bitch af wil die in zijn nek hijgt, dan steunt hij de motie.
![]()
alweer...quote:Op woensdag 13 december 2006 00:19 schreef Argento het volgende:
nou, dat is een beetje een sisser dan.
quote:Er zijn twee soorten moties waarmee de Tweede Kamer ernstige kritiek op een bewindspersoon kan verwoorden: de motie van afkeuring en de motie van wantrouwen. Het onderscheid tussen beide soorten is in de praktijk overigens niet altijd even duidelijk.
Een motie van afkeuring veroordeelt beleid van een bewindspersoon (of van het kabinet). De ernst van de verwoorde kritiek kan reden zijn voor ontslagaanvrage.
Met een motie van wantrouwen spreekt de Kamer uit niet langer vertrouwen te hebben in een bewindspersoon of in het kabinet. Zij kunnen niet anders doen dan daaraan consequenties te verbinden en op te stappen. Hierbij geldt de regel dat een bewindspersoon of kabinet het vertrouwen heeft tot het tegendeel is gebleken. Een motie van vertrouwen kennen we in het Nederlandse staatsbestel niet.
http://www.parlement.com/9291000/modulesf/g5efr8gm
Zal wel humor zijn als hij als enige VVD-er voor stemt en de beslissende stem heeft.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:17 schreef Pool het volgende:
Als Rutte trouwens echt van die bitch af wil die in zijn nek hijgt, dan steunt hij de motie.
![]()
Tja, in de verkiezingsprogrammas staan de standpunten aangaande asielzoekers, dus ik zou zeggen van wel ja.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:18 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Is het wel ooit daadwerkelijk over asielzoekers gegaan dan?
Hoe kenmerkend.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:20 schreef Foo_niks het volgende:
afwachten........
Welnee, het is een onderwerp dat misbruikt/gebruikt wordt om de nieuwe politieke verhoudingen in de kamer duidelijk te maken. Er zullen er best een paar zijn die daadwerkelijk begaan zijn met het lot van de uitgeprocedeerde asielzoekers, maar over het algemeen is het louter een politiek spelletje.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:20 schreef ErikT het volgende:
[..]
Tja, in de verkiezingsprogrammas staan de standpunten aangaande asielzoekers, dus ik zou zeggen van wel ja.
Wat weer 1 seconde voor loopt op Politiek 24..quote:Op woensdag 13 december 2006 00:22 schreef BigFire het volgende:
RTL4 loopt 1 seconde voor op de NOS
Inderdaad, hiervoor was ik ook thuisgebleven. Om afkeuring zal Verdonk geen minuut minder slapen... behalve dan de tijd dat we hier nu al zitten.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:22 schreef Argento het volgende:
goh, ik kan me voorstellen dat we nu niet zozeer een Kamermeerderheid hebben die Verdonk weg wil hebben, maar dat we een Kamermeerderheid hebben die ervan baalt dat ze hiervoor nog tot in de nacht op hun werk zitten.
Dat kan wel wezen, maar dat betekent niet dat de betreffende partijen niet de achterliggende standpunten hebben.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:22 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Welnee, het is een onderwerp dat misbruikt/gebruikt wordt om de nieuwe politieke verhoudingen in de kamer duidelijk te maken.
Mwah. Zo spannend is het allemaal niet hoor. Het had ook keurig bij de formatie geregeld kunnen worden. Opgeblazen is de term die mij te binnen schiet. Beetje pompeuze bedoening.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:23 schreef ErikT het volgende:
[..]
Dat kan wel wezen, maar dat betekent niet dat de betreffende partijen niet de achterliggende standpunten hebben.
Hij is wel op dreef vandaag jaquote:Op woensdag 13 december 2006 00:24 schreef reconnect het volgende:
Pechtold is niet mn favoriet..maar geeft wel aardig de situatie weer denk ik...het lijkt wel alsof Verdonk weg wil
begrijpelijk!quote:Op woensdag 13 december 2006 00:25 schreef Aoristus het volgende:
Marianne Thieme met plankenkoorts
Gelukkig komt er straks een retestabiele nieuwe regering.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:24 schreef __Saviour__ het volgende:
Wat nou als alle VVD-ministers ermee kappen? Neemt CDA dan alles over tot er een nieuw kabinet is? Nederland is politiek gezien wel een extreem zooitje hoor de laatste tijd.
Ja de formatie gaat lekkerquote:Op woensdag 13 december 2006 00:25 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Mwah. Zo spannend is het allemaal niet hoor. Het had ook keurig bij de formatie geregeld kunnen worden. Opgeblazen is de term die mij te binnen schiet. Beetje pompeuze bedoening.
daarna ook nog wel eigenlijkquote:Op woensdag 13 december 2006 00:26 schreef Dwersdriever het volgende:
Thieme zegt iets verstandigs. Dat valt niet tegen. Althans tot de term 'barmhartigheid' en zo.
jah hequote:Op woensdag 13 december 2006 00:27 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus, ik wist niet dat Thieme zo'n dikke kont had
natuurlijk bemest hèquote:Op woensdag 13 december 2006 00:27 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus, ik wist niet dat Thieme zo'n dikke kont had
Oh nee? Ik vond dat ze het uitstekend deed.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:27 schreef Lyrebird het volgende:
Thieme is pretty! Maar geen politica.
Dat wordt dan de 4e regering op rij die waarschijnlijk gaat vallen dan. Lekker bezig Nederlandquote:Op woensdag 13 december 2006 00:26 schreef Arcee het volgende:
[..]
Gelukkig komt er straks een retestabiele nieuwe regering.
"Kom, we gaan naar de kroeg. Wat denkt dat parlement nou, dat ze macht hebben?"quote:Op woensdag 13 december 2006 00:27 schreef reconnect het volgende:
wat zeggen Verdonk en Balkenende daar tegen elkaar
hehequote:Op woensdag 13 december 2006 00:28 schreef ErikT het volgende:
[..]
"Kom, we gaan naar de kroeg. Wat denkt dat parlement nou, dat ze macht hebben?"
Ik ook niet.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:27 schreef Stereotomy het volgende:
Jezus, ik wist niet dat Thieme zo'n dikke kont had
Ik vond 'r niet sterk overkomen.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:28 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Oh nee? Ik vond dat ze het uitstekend deed.Wat deed ze dan niet goed?
Vond ik ook.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:28 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Oh nee? Ik vond dat ze het uitstekend deed.![]()
ik vond het positief dat het niet over dieren gingquote:Op woensdag 13 december 2006 00:29 schreef Argento het volgende:
Grappig. Ben ik de enige die het betoog van Thieme tenenkrommend slecht vond. Leek wel een middelbare school opstel.
Het hangt af van je verwachtingspatroon....quote:Op woensdag 13 december 2006 00:29 schreef Argento het volgende:
Grappig. Ben ik de enige die het betoog van Thieme tenenkrommend slecht vond. Leek wel een middelbare school opstel.
Het ging over zielige mensen en dat het niet eerlijk is dat een minister niet naar de pijpen van de Kamer danst.quote:Op woensdag 13 december 2006 00:29 schreef Joesse het volgende:
[..]
ik vond het positief dat het niet over dieren ging
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |