Ben jij al naar de huisarts geweest? Zo niet toch maar eens doen denk ik.quote:Op maandag 8 januari 2007 22:25 schreef borbit het volgende:
pfff eerste dag terug naar school en gelijk verslapen...
gelukkig werd ik wakker gebeld door me docent zodat ik in ieder geval ergens in de ochtend naar school ben gegaan. Merk dat ik steeds vaker wakker word maar niks kan doen tot ik weer in slaap sukkel.
Kruidenthee schijnt geen theine te bevatten en zou je dus niet wakker moeten kunnen houden. Succes ermee in ieder geval!quote:Op maandag 8 januari 2007 13:00 schreef jd1982 het volgende:
Nog wat opvallende stukjes...
Mensen met slapeloosheidproblemen kunnen het beste cafeïne vermijden. Cafeïne speelt vaak een belangrijke rol bij slapeloosheid. Cafeïne tref je onder andere aan in koffie, thee, maté, guarana, cacao (er zit geen cafeïne in cacao maar wel een andere stimulerend middel genaamd theobromine), kolanoot (dit is inclusief Cola). Deze stoffen tref je ook aan in “energiedrankjes” zoals Red Bull en chocolade- / energie repen. Drink kruidenthee of gewoon water in plaats van cafeïnehoudende dranken.
Ik snap niet, vermijd caffeine houdende dranken en in de laatste zin staat drink thee...
Wat een goede stap van je.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 11:23 schreef jd1982 het volgende:
Pfff eindelijk te pakken gekregen die huisarts. Donderdag om 8.50uur (moet ook maar eens kijken of ik dat haal :S) maar goed...
Wel klote dat mn eigen huisarts er niet is. Maarjah die ander zal het ook wel snappen. Ben benieuwd... hou jullie op de hoogte.
Ps... gvd wat doen mn ogen zeer...
+1 herkenbaarquote:Ik werd weer wakker met het mobieltje onder mijn lichaam
quote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:42 schreef Stereotomy het volgende:
Morgen moet ik om 6:00 uur mijn bed uit om mijn vriendin van Schiphol af te halen
Gelukkig verslaap ik me nooit als er belangrijke dingen op het spel staan. 't is alleen dagelijkse beslommeringen en studie die ik skip![]()
Ja zie je welquote:Op zaterdag 13 januari 2007 00:42 schreef Stereotomy het volgende:
Morgen moet ik om 6:00 uur mijn bed uit om mijn vriendin van Schiphol af te halen
Gelukkig verslaap ik me nooit als er belangrijke dingen op het spel staan. 't is alleen dagelijkse beslommeringen en studie die ik skip
heb geen oog dicht gedaan moet over een uur al werkenquote:Op zaterdag 13 januari 2007 06:07 schreef Omnifacer het volgende:
hatsjoewa
niet kunnen slapen is gewoon kut man
Verrek, nu is het 15:41 en ik voel me kiplekker, terwijl ik normaal op zaterdagen tot 16:00 door zou kunnen slapen zonder wekker. Vanochtend om 6:00 opgestaan om op tijd op Schiphol te geraken. Wat is dit voor shit?quote:Op zaterdag 13 januari 2007 06:00 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja zie je wel
Ben keimoe nu, voel alsof ik dood aan het gaan ben, maar kan mezelf wel achter de computer hijsen en nu naar de douche
Jongen, het was 2:07 toen je dit postte..quote:Op zondag 14 januari 2007 02:07 schreef KonnieKipke het volgende:
Hmm, heb ik ook wel eens last van...
Op tijd naar bed ~22.30
22.30 val ik gewoonweg niet in slaapquote:Op zondag 14 januari 2007 02:07 schreef KonnieKipke het volgende:
Hmm, heb ik ook wel eens last van...
Welke regels ik hanteer;
Minimaal 8 uur slapen!!
Op tijd naar bed ~22.30
Geen alcohol 's avonds
Geen koffie
boekje in bed lezen
Na 17.00 geen koffie meer
2 wekkers
Geen electrische apparaten naast je hoofdkussen
Wekker op tijd zetten, zodat je niet hoeft te haasten
straling, negatieve energie?quote:Op zondag 14 januari 2007 23:15 schreef Taurus het volgende:
Waarom geen electrische apparaten naast hoofdkussen trouwens? ik heb m'n laptop vaak op bed liggen.
Er gaat een verhaal rond dat dit reststraling kan veroorzaken. Wat ervan waar is weet ik niet, maar het gaat over alle dingen die op elektriciteit aangesloten zijn, waren, of op baterijen werken. Die moet je minimaal 2 meter van je hoofdkussen afhouden.quote:
Nog aan het slapenquote:Op maandag 15 januari 2007 01:13 schreef ACT-F het volgende:
Waar is deel 1 van dit topic?
Dan loop ik naar de andere kant en druk ik hem uit en ga ik weer terug naar bedquote:Op woensdag 13 december 2006 21:44 schreef skippy22 het volgende:
Heb er ook altijd moeite mee Slaap dan vaak slecht Toen ik nog veel blowde was het helemaal ergIk zet m,n wekker vaak aan de andere kant van m,n slaapkamertje Doe ik dat niet dan pets ik hem zo uit en ga weer verder
![]()
![]()
Hierquote:Op maandag 15 januari 2007 01:13 schreef ACT-F het volgende:
Waar is deel 1 van dit topic?
Ik zet 's morgens de tv aan... Dan hoor ik het nieuws en dan langzaam piept er een oog open, en even later de tweede, want dan wil ik toch beeld bij het geluid zien.quote:Op maandag 15 januari 2007 12:51 schreef fs180 het volgende:
iemand tips om zeg maar wakker te blijven? want als ik wakker wordt, dan lig ik in bed en na 10 sec slaap in dan meteen weer.. als ik dan meteen eruit ga ben ik dood de hele dag, maar als ik dan half uurtje nog blijf liggen ben ik gewoon wel wakker.. dus ik moet wel ff blijven liggen maar niet slapen
Ik heb dat ook ja, ik doe mn bedlamp aan, dat helpt wel enigzins. Mijn ogen krijg ik soms echt niet open he, das echt zooo kut he, dan kun je gewoon niet wakker worden.quote:Op maandag 15 januari 2007 12:51 schreef fs180 het volgende:
iemand tips om zeg maar wakker te blijven? want als ik wakker wordt, dan lig ik in bed en na 10 sec slaap in dan meteen weer.. als ik dan meteen eruit ga ben ik dood de hele dag, maar als ik dan half uurtje nog blijf liggen ben ik gewoon wel wakker.. dus ik moet wel ff blijven liggen maar niet slapen
sta eens om 7:15 opquote:Op maandag 15 januari 2007 13:07 schreef jd1982 het volgende:
Dat vaste tijden helpt bij mij in ieder geval niks sta nu al bijna een jaar elke werkdag om half 8 op. Dan haasten en dan net op tijd of net te laat op werk.
Moet je op 'n eindstation van de trein eruit? Dan zou je namelijk gewoon nog even kunnen dommelen/slapen!quote:Op maandag 15 januari 2007 23:02 schreef Godshand het volgende:
[..]
sta eens om 7:15 op
godver nieuw werk, moet 5:40 op!!
Ben benieuwd hoe dat morgen afloopt, moet nl een uur treinen en kwartiertje met de bus...
nee helaas geen eindstationquote:Op maandag 15 januari 2007 23:06 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Moet je op 'n eindstation van de trein eruit? Dan zou je namelijk gewoon nog even kunnen dommelen/slapen!Veel succes en natuurlijk plezier met je nieuwe baan!!
![]()
allemaal al beken den niet werkendquote:Op maandag 15 januari 2007 22:34 schreef alors het volgende:
[..]
Ik heb dat ook ja, ik doe mn bedlamp aan, dat helpt wel enigzins. Mijn ogen krijg ik soms echt niet open he, das echt zooo kut he, dan kun je gewoon niet wakker worden.
Ik heb dit (niet wakker kunne worden) dus ook altijd, kan 's avonds moeilijk in slaap komen en 's morgens niet wakker te krijgen. Ik heb ook gemerkt dat het nauwelijks helpt als ik eerder op bed ga, dus ja..
Ik zet mn telefoon als wekker, en als ik echt heel vroeg moet, dan zet ik de irritantste ringtone erop en smijt ik em een eind weg en moet ik wel van bed om em uit te zetten.
Wat ik ook vaak heb is dat mn moeder me roept en dat ik dan halfwakker ben, maar ook nog een soort van droom, dan antwoord ik gewoon terug in mn droom, maar in het echt slaap ik gewoon door en zijn we een halfuur verder..![]()
Ja heerlijk lekker weer naar school, kutopleidingquote:Op dinsdag 16 januari 2007 19:22 schreef Dromenvanger het volgende:
Carpe diem
Pluk de dag en ga de uitdaging aan!!!! Zie iedere dag als feest en zie iedere dag als fris en nieuw. Kijk anders tegen het leven aan en je zult zien dat je lachend opstaat vol energie. Zie het als een tour het leven. Zie het als concert of als festival.
Doe net alsof je opstaat bij lowlands, pinkpop of mystery land.
Zie het als wonder in dat de dag zoveels nieuws kan bieden.
Vat de dag bij de hoorns en kijk de dag met beide ogen aan.
Het gaat dus om de instelling waarmee je opstaat
nee, idd. heb 't ook eens gehad met een slaappil, dat ik droomde dat een geest me op de borst sprong en me allemaal elektrische schokken gaf. het leek superecht en ik ben er eigenlijk nog niet zeker van dat ik droomde.quote:Op dinsdag 16 januari 2007 12:27 schreef jd1982 het volgende:
En dan nog die dromen over moorden en bloed in mijn badkamer, exen, oude scholen waar ik op heb gezeten waarin ik gevangen zit, een auto die niet starten wil terwijl er een groep randdebielen met knuppels aankomt... nee... echt fijn slapen is het ook niet met slaappillen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |