Verstandige mensen kiezen niet. Die weten dat de wereld niet zwart/wit is.quote:Op woensdag 13 december 2006 20:02 schreef StefanP het volgende:
Daar gaat het niet over, slimmerik. Iedereen praat nu achteraf. En ik zeg inderdaad dat Pinochet de betere van de twee was. Durf je dat te ontkennen? Proest.
Je weet geeneens wat Allende allemaal gedaan zou hebben.quote:Op woensdag 13 december 2006 20:02 schreef StefanP het volgende:
Daar gaat het niet over, slimmerik. Iedereen praat nu achteraf. En ik zeg inderdaad dat Pinochet de betere van de twee was. Durf je dat te ontkennen? Proest.
Het gaat er nog niet eens om wat hij allemaal gedaan zou hebben (waarschijnlijk zijn beleid voort zetten: nog meer rampspoed veroorzaken dus) maar het gaat om wat hij feitelijk gedaan heeft: Chili in pole position gezet op het randje van de afgrondquote:Op woensdag 13 december 2006 20:12 schreef Puzzelaar het volgende:
[..]
Je weet geeneens wat Allende allemaal gedaan zou hebben.
Batista was ook geen lekker figuur, maakt dat Fidel Castro goed?quote:Op woensdag 13 december 2006 20:15 schreef cultheld het volgende:
[..]
Het gaat er nog niet eens om wat hij allemaal gedaan zou hebben (waarschijnlijk zijn beleid voort zetten: nog meer rampspoed veroorzaken dus) maar het gaat om wat hij feitelijk gedaan heeft: Chili in pole position gezet op het randje van de afgrond. Hij was overigens ook een homofoob, racist en een vriendje van Fidel: Topvent
.
Geen dank. De tekst klopt wel degelijk, dus trek er lering uit zodat je jezelf niet totaal belachelijk maakt als iemand je naar Pinochet vraagt.quote:Op woensdag 13 december 2006 04:03 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bedankt voor je moeite maar er klopt echt helemaal niks van je tekst
Zeer vreemd verhaal. Waarom vluchten ze dan?quote:Op donderdag 14 december 2006 03:51 schreef Viajero het volgende:
Ik heb gisteren in Sao Paulo een heel interessant gesprek gehad met een Chileense. In 1974 (toen zij drie was) moest haar familie vluchten voor Pinochet. Toch zegt zij dat Pinochet heel belangrijk is geweest voor Chili, in positieve zin. Zo ken ik in Nederland ook een Chileense professor die zelf heeft moeten vluchten voor Pinochet, en toch zegt dat Pinochet beter is geweest voor Chili dan Allende..
Voor die drieduizend onschuldige burgers kunnen er anders niet van genieten en die honderdduizend vluchtelingen zullen over het algemeen waarschijnlijk ook wel wat anders denken.quote:Op donderdag 14 december 2006 04:02 schreef VoreG het volgende:
Pinochet heeft er voor gezorgd dat Chili er beter aan toe is dan onder de leiding van Allende (Hoogstwaarschijnlijk)
Hoezo hoogstwaarschijnlijk, waar baseer je dat op?quote:Op donderdag 14 december 2006 04:02 schreef VoreG het volgende:
Pinochet heeft er voor gezorgd dat Chili er beter aan toe is dan onder de leiding van Allende (Hoogstwaarschijnlijk)
Nee, natuurlijk niet. Die zijn juist heel blij met de man waarvoor ze gevlucht zijn!quote:Op donderdag 14 december 2006 17:26 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee, die denken niet anders.
Dankzij Pinochet hadden vrijwel alle Chilenen het goed, dankzij Allende hadden vrijwel alle Chilenen het slecht.quote:Op woensdag 13 december 2006 20:13 schreef Monidique het volgende:
In het geval van Allende was er geen sprake van "ettelijke tienduizenden doden, honderdduizenden vluchtelingen en een geisoleerde communistische staat zonder enige noemenswaardige economie waar honger en armoede het dagelijkse beeld". In het geval van Pinochet echter was er sprake van duizenden doden, honderdduizenden vluchtelingen en staatsterreur.
Dit soort larie maakt je dag iedere keer weer goed. Dankjewel. Wederom.quote:Op woensdag 29 juli 2009 02:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dankzij Pinochet hadden vrijwel alle Chilenen het goed, dankzij Allende hadden vrijwel alle Chilenen het slecht.
Klopt inderdaad, die onzin die jij de wereld inspuit is inderdaad grappigquote:Op woensdag 29 juli 2009 18:07 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Dit soort larie maakt je dag iedere keer weer goed. Dankjewel. Wederom.
En die ook vrouwen de kans gaf zich te etaleren in het leger en die Chili heeft verlost van de socialist Allende die met een wapen uit Cuba zelfmoord beging ( half liggend op een bank, zichzelf door het hoofd geschoten met de AK-47 die hij van Fidel Castro had gekregen, om te voorkomen dat hij zou worden berecht omdat hij een communistische revolutie plande , nadat hij de koperindustrie had genationaliseerd)quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:24 schreef ErwinRommel het volgende:
Hulde voor zo een groots staatsman die Chili weer op de kaart wist te brengen!!![]()
Het is geen larie.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:07 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Dit soort larie maakt je dag iedere keer weer goed. Dankjewel. Wederom.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |