Tuurlijk wel... daarmee krijgen de Nederlandse clubs veel meer inkomsten. Heel goed voor AZ als ze een keer meedoen.quote:Op donderdag 30 november 2006 15:51 schreef rubbereend het volgende:
stijgen hoeven we iig niet want aan 3 cl plekken hebben we toch niks
moeten ze zich wel zien te plaatsen........ de play offs zijn al moeilijk voor ze, laat staan de kwalificatieronde.quote:Op donderdag 30 november 2006 16:00 schreef Fetai het volgende:
[..]
Tuurlijk wel... daarmee krijgen de Nederlandse clubs veel meer inkomsten. Heel goed voor AZ als ze een keer meedoen.
Die kwalificatierondes leveren wel idioot veel punten op (evenveel als CL zelf).quote:Op donderdag 30 november 2006 16:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
moeten ze zich wel zien te plaatsen........ de play offs zijn al moeilijk voor ze, laat staan de kwalificatieronde.
Ja Twente is wel een beetje de spelbreker voor dit seizoen... anders had Nederland nu al meer als 6.000 gemiddeld gehad.... en dat terwijl ze nu zo enorm goed draaienquote:Op donderdag 30 november 2006 18:13 schreef rubbereend het volgende:
tis wel heel jammer dat Twente er dom is uitgevlogen, die hadden nu nog wel wat punten kunnen verzamelen.
Wat een onzin, je hebt de thuiswedstrijd zeker niet gezien. Daarin was geen enkele intentie in voortzetting van Europees voetbal. Deze selectie van Twente wilde gewoon niet dit jaar.quote:Op donderdag 30 november 2006 21:09 schreef the_legend_killer het volgende:
Twente had een slechte start,
Met deze vorm hadden ze inderdaad wat punten gepakt.
Wat een flauwekul. AZ heeft zich al geplaatst. Ajax en Heerenveen hebben plaatsing in eigen hand en wellicht heeft ook Feyenoord dat. Sterke prestaties gezien de mentale instabiliteit bij de diverse teams.quote:Op donderdag 30 november 2006 22:18 schreef DeVinger het volgende:
Dramatische week
Tuurliujk wel. Hij heeft het toch over deze WEEK. Deze week was dramatisch. NIet dat het hele seizoen nu kut is, maar deze week opzich was wel dramatisch. En H'veen ligt er gewoon dik uit hoor.quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:24 schreef okee6 het volgende:
[..]
Wat een flauwekul. AZ heeft zich al geplaatst. Ajax en Heerenveen hebben plaatsing in eigen hand en wellicht heeft ook Feyenoord dat. Sterke prestaties gezien de mentale instabiliteit bij de diverse teams.
juistquote:Op vrijdag 1 december 2006 00:53 schreef Greetings het volgende:
[..]
Tuurliujk wel. Hij heeft het toch over deze WEEK. Deze week was dramatisch. NIet dat het hele seizoen nu kut is, maar deze week opzich was wel dramatisch.
Wat zouden Ajax en Feyenoord daar immers te zoeken hebben ja.quote:Op donderdag 30 november 2006 15:51 schreef rubbereend het volgende:
stijgen hoeven we iig niet want aan 3 cl plekken hebben we toch niks
Uitleg...quote:Op vrijdag 1 december 2006 00:53 schreef Greetings het volgende:
[..]
Tuurliujk wel. Hij heeft het toch over deze WEEK. Deze week was dramatisch. NIet dat het hele seizoen nu kut is, maar deze week opzich was wel dramatisch. En H'veen ligt er gewoon dik uit hoor.
Dat Slovan verschilt helemaal niet veel met het Slovan wat Roda 2x makkelijk aan de kant zette vorig seizoen in de Intertoto. Het jaar ervoor waren ze beter (toen vlogen wij eruit na een onterechte (eigen schuld) nederlaag en een gelijkspel (eigen schuld)).quote:Op vrijdag 1 december 2006 01:20 schreef okee6 het volgende:
[..]
AZ speelde tegen het listige Liberec. Het deed dat zonder een fitte keeper. Met kunst en vliegwerk hadden de jonkies het nog wel in huis om een nederlaag af te wenden. Een overwinning zat er nooit in, Liberec was zelfs beter DAN AZ deze avond. Een pluspunt, geen drama.
Uhuh. Spartak Moskou naar de Uefa-beker, en CSKA Moskou ook al zeker van overwintering. Nederland kan nu maar beter hopen dat CSKA Moskou naar de tweede ronde van de Champions League gaat en niet naar de Uefa-beker....quote:Op vrijdag 1 december 2006 09:45 schreef borisz het volgende:
De russen zijn bijna uitgespeeld dus dan zijn we gered
*hoest* *kuch*quote:Op vrijdag 1 december 2006 09:45 schreef borisz het volgende:
De russen zijn bijna uitgespeeld dus dan zijn we gered
en dan in de prullenbakquote:Op woensdag 6 december 2006 09:12 schreef DarkShine het volgende:
[..]
*hoest* *kuch*
Als we die plek verliezen moeten de playoffs wel op de schop!
Idd! Zelfs de degradatie/promotie wedstrijden zijn niet meer leuk om te kijkenquote:
Gewoon zoals in Engeland nummer 3t/m7 spelen play off's (jupiler league dan) nummer 1 en 2 promoveren en 16, 17 en 18 degraderen gewoon direct dan krijg je meer verloop in de hoogste klasse en gaat het niveau van de Jleague ook omhoog.quote:Op woensdag 6 december 2006 09:26 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Idd! Zelfs de degradatie/promotie wedstrijden zijn niet meer leuk om te kijken![]()
Terug met de nacompetitie! Of de nummers 17 & 18 degraderen en de nummer 16 in een nacompetitie poule.
Dat kan ik PSV niet verwijten hoor. Mooie serie neergezet in de CL. Liverpool uit verliezen is niet erg. Gister was hopelijk een incident.quote:Op vrijdag 1 december 2006 02:38 schreef rubbereend het volgende:
ik herhaal nogmaals mijn post uit het vorige topic; we halen te weinig punten.
Ik denk dat je het verkeerd ziet. Een overwinning in de CL of UEFA Cup telt even zwaar. PSV heeft zes groepswedstrijden gespeeld en Ajax één KO-ronde en vier poulewedstrijden. Dus ook zes wedstrijden. Vanaf de pouleronde worden er meer KO-ronden gespeeld in de UEFA Cup dan in de CL, dus nog meer kans op punten voor Ajax. Daarnaast is de UEFA Cup wat minder zwaar dan de CL qua tegenstander. PSV zie ik bijvoorbeeld niet voorbij de kwartfinales komen, terwijl bij Ajax dat niet onlogisch zou zijn.quote:Op woensdag 6 december 2006 17:45 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Dat kan ik PSV niet verwijten hoor. Mooie serie neergezet in de CL. Liverpool uit verliezen is niet erg. Gister was hopelijk een incident.
Als je echt op de punten wilt letten moet je die ploeg uit Amsterdam bedanken. Kopenhagen, 't is/was leuk om mee te lachen, maar ook een trieste afgang eigenlijk.
Die club uit Heerenveenquote:Op woensdag 6 december 2006 19:39 schreef okee6 het volgende:
Is dat "niet onlogisch" met elf, met tien of met negen Ajacieden op het veld?
En passant verneukt Ajax dus het fairplay-ticket voor Nederland. Maar ach, misschien zou je ze daar juist dankbaar voor moeten zijn. Want wie krijg je dan als extra deelnemer?!
Nee, als Benfica verliest komen ze in de UEFA Cup en daar gaan ze veel punten pakken waarschijnlijk. De UEFA maakt wat dat betreft geen verschil tussen UEFA Cup en CL.quote:
als PSV de kwartfinale haalt pakt het sowieso extra bonuspunt dat in de UEFAcup pas later komt.quote:Op woensdag 6 december 2006 19:12 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik denk dat je het verkeerd ziet. Een overwinning in de CL of UEFA Cup telt even zwaar. PSV heeft zes groepswedstrijden gespeeld en Ajax één KO-ronde en vier poulewedstrijden. Dus ook zes wedstrijden. Vanaf de pouleronde worden er meer KO-ronden gespeeld in de UEFA Cup dan in de CL, dus nog meer kans op punten voor Ajax. Daarnaast is de UEFA Cup wat minder zwaar dan de CL qua tegenstander. PSV zie ik bijvoorbeeld niet voorbij de kwartfinales komen, terwijl bij Ajax dat niet onlogisch zou zijn.
Hmm, oké, dat wist ik nietquote:Op woensdag 6 december 2006 21:48 schreef rubbereend het volgende:
[..]
als PSV de kwartfinale haalt pakt het sowieso extra bonuspunt dat in de UEFAcup pas later komt.
Oh ja, natuurlijkquote:Op woensdag 6 december 2006 20:16 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Nee, als Benfica verliest komen ze in de UEFA Cup en daar gaan ze veel punten pakken waarschijnlijk. De UEFA maakt wat dat betreft geen verschil tussen UEFA Cup en CL.
Maar volgens Louis hebben wij een behoorlijk sterke competitie!quote:Op donderdag 7 december 2006 03:54 schreef tong80 het volgende:
Engeland 4 groepswinnaars in de CL pouls. Samen met Spanje met kop en schouders boven de rest van europa.
quote:Op donderdag 7 december 2006 03:41 schreef heiden6 het volgende:
Hogere wiskunde, dat systeem. Als we Bert toch niet hadden.
Alleen Arsenal in een sterke groep? Chelsea niet met de Spaanse en Duitse koploper?quote:Op donderdag 7 december 2006 13:09 schreef okee6 het volgende:
Chelsea kun je moeilijk Engels noemen. Verder zat alleen Arsenal in een stevige groep. Als je echter de UEFA Cup erbij neemt, zie je dat de Engelse ploegen het over de hele linie echt goed doen dit jaar. Daardoor kunnen ze dan ook Roemenië -met slechts 3 clubs- nog goed volgen.
tja, maximaal gescoord.quote:Op woensdag 13 december 2006 23:36 schreef rubbereend het volgende:
iig vandaag lekker punten geharkt.
Roemenie heeft nog 2 teams hoor: Dinamo en Steaua Bukarest, beiden in de UEFA Cup.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:00 schreef heiden6 het volgende:
Exit Rapid Boekarest.
Nog twee Russische over, van de vier, en een Roemeens team van de drie, allen in de UEFA Cup. Nederland heeft nog vier van de zeven teams over. Dat is erg gunstig.
Steaua zat in de CL, maar ligt eruit. Dinamo is door in de UEFA Cup, Rapid niet.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:20 schreef Greetings het volgende:
[..]
Roemenie heeft nog 2 teams hoor: Dinamo en Steaua Bukarest, beiden in de UEFA Cup.
Steau ligt er niet uit, die spelen verder in de UEFA Cup. Dus wel degelijk nog 2 van de 3 Roemeense teams actief.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:23 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Steaua zat in de CL, maar ligt eruit. Dinamo is door in de UEFA Cup, Rapid niet.
http://www.uefa.com/competitions/uefacup/Standings/index.html
http://www.uefa.com/competitions/ucl/Standings/index.html (Steaua in Groep E)
Best verwarrend, al die teams uit Roemenië omgeving Boekarest.
O crap, je hebt gelijk, ik haalde weer wat door elkaar.quote:Op donderdag 14 december 2006 01:35 schreef Greetings het volgende:
[..]
Steau ligt er niet uit, die spelen verder in de UEFA Cup. Dus wel degelijk nog 2 van de 3 Roemeense teams actief.
Valt wel mee hoor, Nederland draait bovengemiddeld. De top 4 overwintert, dat is vrij uniek. Heerenveen moet je afwachten. Ondanks de factor zeven hebben we nu al een gemiddeld seizoen te pakken. Zelfs als in de volgende ronde al wat kandidaten sneuvelen, heb je toch een voldoende te pakken. In vergelijking met concurrenten als Duitsland en Portugal doe je mee. Wat betreft Rusland en Roemenië, die doen het gewoon goed, dat kun je toch niet bijbenen met Groningen en Twente buiten boord.quote:Op woensdag 13 december 2006 23:37 schreef Againzender het volgende:
[..]
tja, maximaal gescoord.
nu in de volgende ronden nog punten pakken, want het is nog erg mager...
Ja dat is echt heel jammer, ook als je ziet hoe ze nu draaien...quote:Op donderdag 14 december 2006 10:19 schreef pfaf het volgende:
Toch weer 4 overwinteraars. Zonde dat Twente het zo verbuid heeft, anders was het een aardig goed jaar geweest!
Groningen en Heerenveen hebben het ook slecht gedaan. Partizan is een hele matige ploeg waar Groningen gewoon van had moeten winnen en Heerenveen had thuis Odense moeten verslaan.quote:Op donderdag 14 december 2006 10:19 schreef pfaf het volgende:
Toch weer 4 overwinteraars. Zonde dat Twente het zo verbuid heeft, anders was het een aardig goed jaar geweest!
Ok dus aan het end van dit seizoen. Niet het begin van het volgend seizoen.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:41 schreef the_legend_killer het volgende:
gewoon laatste 5 seizoenen
Net alsof Groningen en Heerenveen het hele jaar goed kunnen zijn. De Deense clubs hebben bovendien goed voetbal laten zien dit seizoen.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:32 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Groningen en Heerenveen hebben het ook slecht gedaan. Partizan is een hele matige ploeg waar Groningen gewoon van had moeten winnen en Heerenveen had thuis Odense moeten verslaan.
Inderdaad. Als Roemenië straks een stuk of zes ploegen moet afvaardigen, zal het ook snel bergafwaarts gaan op de Europese coëfficiëntenlijst.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:59 schreef rubbereend het volgende:Roemenie kan Portugal bijhalen en dan moen volgens jaar ineens zoveel clubs Europa in daar dat het in eens weer in elkaar zal donderen
Van dat soort matige clubs moet gewoon gewonnen worden. Ze hebben nu gewoon slecht gepresteerd. Toch jammer dat veel Nederlandse clubs zich altijd de kaas van brood laten eten in Europese wedstrijden. Dit seizoen was het ook weer dramatisch met Groningen en Twente.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:07 schreef okee6 het volgende:
[..]
Net alsof Groningen en Heerenveen het hele jaar goed kunnen zijn. De Deense clubs hebben bovendien goed voetbal laten zien dit seizoen.
Hoezo? Die punten staan er toch maar alvast. En teams als Vitesse en Heerenveen konden niet winnen van de Roemenen.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:10 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Inderdaad. Als Roemenië straks een stuk of zes ploegen moet afvaardigen, zal het ook snel bergafwaarts gaan op de Europese coëfficiëntenlijst.
Omdat Roemenië niet zes sterke teams heeft die punten kunnen pakken in Europa.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:14 schreef okee6 het volgende:
[..]
Hoezo? Die punten staan er toch maar alvast. En teams als Vitesse en Heerenveen konden niet winnen van de Roemenen.
Twente wilde helemaal geen Europees voetbal spelen, of ze hadden nog geen salaris gehad. Het leek in elk geval nergens naar die thuiswedstrijd tegen Levadia. En Groningen was nieuw, dat heb je nu eenmaal als je zo'n brede middenmoot hebt als in Nederland. Dan zijn er steeds weer niet-rijpe teams die een poging doen. En achteraf heeft Groningen het niet eens slecht gedaan. Uit weggespeeld maar schade beperkt en thuis een beslissende strafschop laten liggen. Weinig te verwijten!quote:Op donderdag 14 december 2006 12:13 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Van dat soort matige clubs moet gewoon gewonnen worden. Ze hebben nu gewoon slecht gepresteerd. Toch jammer dat veel Nederlandse clubs zich altijd de kaas van brood laten eten in Europese wedstrijden. Dit seizoen was het ook weer dramatisch met Groningen en Twente.
National staat nog boven Odense, dus dan hebben ze er in elk geval vier. En ik denk dat de overige kandidaten graag de gasten warm onthalen op hun stimulerende accomodaties. Als het trio van dit seizoen zich dan via CL naar de UEFA Cup speelt, kan je heel wat landen afhouden. En wie weet wordt Roemenië snel sterker. Ze treden de EU binnen.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:15 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Omdat Roemenië niet zes sterke teams heeft die punten kunnen pakken in Europa.
Het lijkt me niet dat de Roemeense competitie sterker wordt dan de Portugese of Nederlandse binnen afzienbare tijd. Als Nederland slechts een stuk of vier ploegen in Europa had, dan zou het ook een stuk beter gaan op de Europese ranglijst.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:20 schreef okee6 het volgende:
[..]
National staat nog boven Odense, dus dan hebben ze er in elk geval vier. En ik denk dat de overige kandidaten graag de gasten warm onthalen op hun stimulerende accomodaties. Als het trio van dit seizoen zich dan via CL naar de UEFA Cup speelt, kan je heel wat landen afhouden. En wie weet wordt Roemenië snel sterker. Ze treden de EU binnen.
De Roemenen verliezen komend seizoen 2.166 punt, Nederland 6.166. Voel je hem? Het seizoen daarop 4.333 om 5.416 punt. Roemenië kan drie seizoenen leunen en hoeft het dan niet zo goed te doen als de laatste twee seizoenen. Ze komen alleen wat minder hard vooruit. Als je naar begrotingen kijkt, zullen ze toch nooit concurreren om nog meer plaatsen.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:24 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Het lijkt me niet dat de Roemeense competitie sterker wordt dan de Portugese of Nederlandse binnen afzienbare tijd. Als Nederland slechts een stuk of vier ploegen in Europa had, dan zou het ook een stuk beter gaan op de Europese ranglijst.
Partizan is een Europese subtopper (vorig seizoen nog in de Champions Leaugue) waar alle nederlandse clubs het moeilijk tegen zouden hebben gehad. Groningen heeft als niet-geplaatste club gewoon een zware loting gehad. Het was dus zeker geen schande daarvan te verliezen. Twente had relatief een veel makkelijkere tegenstander.quote:Op donderdag 14 december 2006 11:32 schreef Nywuob het volgende:
[..]
Groningen en Heerenveen hebben het ook slecht gedaan. Partizan is een hele matige ploeg waar Groningen gewoon van had moeten winnen en Heerenveen had thuis Odense moeten verslaan.
Klopt niet, je bedoeld 03/4?quote:Op donderdag 14 december 2006 12:42 schreef Art_Core het volgende:
[..]
Partizan is een Europese subtopper (vorig seizoen nog in de Champions Leaugue).
Feit blijft dat als Roemenië meer ploegen Europa in moet sturen, dat het dan lastiger wordt voor hen om zo hoog te blijven staan. Dan krijgen zij ook te maken met kleine ploegjes die het in feite verpesten, zoals Nederland dat nu ook heeft met Twente, Groningen en in mindere mate Heerenveen.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:32 schreef okee6 het volgende:
[..]
De Roemenen verliezen komend seizoen 2.166 punt, Nederland 6.166. Voel je hem? Het seizoen daarop 4.333 om 5.416 punt. Roemenië kan drie seizoenen leunen en hoeft het dan niet zo goed te doen als de laatste twee seizoenen. Ze komen alleen wat minder hard vooruit. Als je naar begrotingen kijkt, zullen ze toch nooit concurreren om nog meer plaatsen.
Nederland moet kortom Duitsland, Portugal en Rusland in de gaten houden. Die kunnen we met goede prestaties voorbij danwel voor blijven.
Sorry, inderdaad. Punt is dat Partizan gewoon een Europees redelijk gerenommeerde club is met een groot verleden.quote:Op donderdag 14 december 2006 12:49 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Klopt niet, je bedoeld 03/4?
Groot verleden misschien, maar tegen Grongingen bleek het een middelmatige club te zijn.quote:Op donderdag 14 december 2006 13:17 schreef Art_Core het volgende:
[..]
Sorry, inderdaad. Punt is dat Partizan gewoon een Europees redelijk gerenommeerde club is met een groot verleden.
Voor die extra CL plek moet je de 6e plek halen.quote:Op donderdag 14 december 2006 13:48 schreef TheVulture het volgende:
We kijken eigenlijk wel constant naar beneden naar de Russen maar Nederland mag ook gerust naar boven kijken. Portugal en Duitsland vallen ook aardig terug en verliezen volgend jaar relatief meer punten dan NL... het zou zomaar kunnen dat we dan 7e staan en een extra Champions League-plaats hebben....
oh ok, maar zelfs dat is mogelijkquote:Op donderdag 14 december 2006 13:51 schreef -Schorpioen- het volgende:
[..]
Voor die extra CL plek moet je de 6e plek halen.
Dat zeker.quote:Op donderdag 14 december 2006 22:49 schreef TheVulture het volgende:
na de droevenis van de afgelopen twee weken kunnen we na vanavond zeggen... topweek![]()
Hoe dat zo? Frankrijk zullen we nooit passeren, die zijn ook in de breedte sterker. De lijst wordt voortdurend bijgewerkt, zometeen ook weer.quote:Op donderdag 14 december 2006 23:02 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Ja! Ook mooi ten opzichte van Frankrijk! Wanneer komt er een nieuwe lijst trouwens?
Bedankt, ik zag het alquote:Op donderdag 14 december 2006 23:06 schreef okee6 het volgende:
[..]
Hoe dat zo? Frankrijk zullen we nooit passeren, die zijn ook in de breedte sterker. De lijst wordt voortdurend bijgewerkt, zometeen ook weer.
ja Ajax ookquote:Op donderdag 14 december 2006 23:14 schreef okee6 het volgende:
Dinamo Boekarest heeft ook nog verloren en daardoor in de volgende ronde tegen een CL-afvaller![]()
TJa dat duurt lang als je er op wachtquote:Op donderdag 14 december 2006 23:06 schreef okee6 het volgende:
[..]
Hoe dat zo? Frankrijk zullen we nooit passeren, die zijn ook in de breedte sterker. De lijst wordt voortdurend bijgewerkt, zometeen ook weer.
quote:Op donderdag 14 december 2006 23:42 schreef heiden6 het volgende:
Het verbaast me hoe klein het verschil met Duitsland is, en met Portugal ook wel. Nu wordt het puntjes harken met vier teams.
Blijkbaar alleen bij de CL.quote:Op vrijdag 15 december 2006 10:08 schreef Druppel het volgende:
Krijgen de clubs geen bonus punten voor het behalen van de volgende ronde?
Staat in de openings post uitgelegd.quote:Op vrijdag 15 december 2006 10:08 schreef Druppel het volgende:
Krijgen de clubs geen bonus punten voor het behalen van de volgende ronde?
Hmm dit klopt toch niet.quote:Op donderdag 30 november 2006 15:17 schreef -
[b]Nog even een korte uitleg over de puntentelling:
Een overwinning = 2 punten
Een gelijkspel = 1 punt
De wedstrijden in de voorrondes tellen maar voor de helft.
Bonuspunten:
Deelname aan de CL: 3 punten
Kwartfinale CL UC : 1 punt
Halve finale C: UC: 1 punt
Finale: 1 punt
Winst van het toernooi: 1 punt
nog nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 15 december 2006 14:17 schreef Pritt het volgende:
[..]
Hmm dit klopt toch niet.
Zover ik het begrijp krijg je 4 punten bonus als je een ronde doorgaat in CL (poulefase).
Drie punten voor nummer 3 en nummer 4 krijgt niets.
Oh, dan krijg je dus bij de CL al een extra bonuspunt als je de 1/8 finale bereikt. Dat wist ik niet...quote:Op vrijdag 15 december 2006 14:17 schreef Pritt het volgende:
[..]
Hmm dit klopt toch niet.
Zover ik het begrijp krijg je 4 punten bonus als je een ronde doorgaat in CL (poulefase).
Drie punten voor nummer 3 en nummer 4 krijgt niets.
Feyenoord verloor in negen confrontaties driemaal van Tottenham Hotspur.quote:Op vrijdag 15 december 2006 13:44 schreef rubbereend het volgende:
nou zoveel punten zullen er niet bij elkaar geharkt worden in de volgende ronde
Blame Twente en hun kutinstelling.quote:Op vrijdag 15 december 2006 09:47 schreef -Schorpioen- het volgende:
Toch jammer dat we steeds door 7 moeten delen.
ook vanaf de kwartfinale Uefa-cupquote:
Alle deelnemers aan de groepfase Champions League kregen drie bonuspunten, de ploegen die door zijn gegaan krijgen een extra punt.. je ziet op de site achter de clubs die door zijn gegaan ook 4 bonuspunten staan...quote:Op zaterdag 16 december 2006 15:05 schreef heiden6 het volgende:
Volgens mij is er geen bonuspunt voor het bereiken van de laatste zestien. Zo begrijp ik althans alles wat ik erover heb gelezen.
Ja, nu zie ik het staan in het verhaal van Bert. Best veel eigenlijk.quote:Op zondag 17 december 2006 11:03 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Alle deelnemers aan de groepfase Champions League kregen drie bonuspunten, de ploegen die door zijn gegaan krijgen een extra punt.. je ziet op de site achter de clubs die door zijn gegaan ook 4 bonuspunten staan...
Fout geformuleerd.quote:Op vrijdag 19 januari 2007 17:40 schreef tong80 het volgende:
Nederland vandaag weer punten ingeleverd.
2x verlies feyenoord tegen tottenham levert toch geen punten opquote:Op vrijdag 19 januari 2007 17:40 schreef tong80 het volgende:
Nederland vandaag weer punten ingeleverd.
Hoe zou jij het dan formuleren ?quote:
quote:
quote:Op vrijdag 19 januari 2007 17:40 schreef tong80 het volgende:
Nederland is vandaag weer punten afgepakt.
Die redenatie van die kranten slaat nergens op. als je niet zo'n zware deler meetorst scoor je wellicht meer punten maar dan kom je vanzelf weer met meer clubs in Europa te spelen waardoor je deler weer zwaarder wordt...quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:33 schreef okee6 het volgende:
Het verbaasde me dat men in de kranten over het algemeen hoopt dat Nederland de plaatsen aan Rusland verspeelt, zodat we niet zo'n zware deler mee-torsen.
Ja maar naar Roemenie moet je niet kijken, die verliezen na dit seizoen 4 punten minder als NL... dat gat is voorlopig wel geslagen... belangrijker zijn Portugal, Duitsland en Ruslandquote:Op donderdag 22 februari 2007 21:58 schreef mcyodogg het volgende:
Dinamo is gezien trouwens, en Steaua zo goed als.
overwinning is 2 punten, gedeeld door 7 is 0,285 punt ongeveerquote:Op donderdag 22 februari 2007 23:01 schreef koningdavid het volgende:
Ajax heeft nu toch ook wat punten gepakt toch?
De Grieken en Roemenen nu ook.quote:
Roemenie staat boven ons... de Grieken heel ver achter... alleen Rusland vormt een directe bedreigingquote:Op donderdag 22 februari 2007 23:06 schreef fanneke het volgende:
[..]
De Grieken en Roemenen nu ook.
Die staan ook vlak achter Nederland.
Griekenland viel dit jaar terug van 8 naar 15, ja.quote:Op donderdag 22 februari 2007 23:09 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Roemenie staat boven ons... de Grieken heel ver achter... alleen Rusland vormt een directe bedreiging
Ja maar dan maak je vaak in een keer een grote sprong van 2 plekken ofzo. Als AZ, PSV, Ajax en Feyenoord lekker de puntjes pakken (en H'veen en Twente zich er even buiten laten), springen we ws over Roemenie heen.quote:Op donderdag 22 februari 2007 21:49 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die redenatie van die kranten slaat nergens op. als je niet zo'n zware deler meetorst scoor je wellicht meer punten maar dan kom je vanzelf weer met meer clubs in Europa te spelen waardoor je deler weer zwaarder wordt...
Valt wel mee, als Twente 2 weekjes eerder was gaan draaien dan hadden die heel ver kunnen komen.quote:Op donderdag 22 februari 2007 23:36 schreef heiden6 het volgende:
Trouwens wel ruk dat het verplicht is voor elke nationale bond om een club mee te laten doen met de intertoto.
Is niet verplicht hoor, Portugal heeft het bijvoorbeeld geweigerd.quote:Op donderdag 22 februari 2007 23:36 schreef heiden6 het volgende:
Liever dat het een paar duurt om terug te komen op de zesde plek, maar dat we er dan wel blijven, omdat we 4 clubs hebben die structureel overwinteren, dan dat we nu heel snel mee mogen doen met meer clubs, en vervolgens weer afzakken.
Trouwens wel ruk dat het verplicht is voor elke nationale bond om een club mee te laten doen met de intertoto.
dan moeten we Duitsland voorbij die bijna 4 punten voorliggen................ dat zal wel niet lukkenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 00:06 schreef jojomen4 het volgende:
Heeft iemand een idee of we na dit seizoen weer op die 6de plek kunnen staan? Wat moet er met de Portugezen gebeuren en met de Nederlandse ploegen om dit voor elkaar te krijgen?
Duitsland verliest volgend jaar zo'n 3,5 punt meer als NL geloof ik dus we staan dan ongeveer gelijk met de Duitsers en Portugezen, de Roemenen hebben de komende twee jaar nog weinig te verliezen dus die zijn uit het zichtquote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:47 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dan moeten we Duitsland voorbij die bijna 4 punten voorliggen................ dat zal wel niet lukken
Met hoeveel teams doen de Roemenen volgend jaar mee eigenlijk? Kan nog wel van grote invloed zijn.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Duitsland verliest volgend jaar zo'n 3,5 punt meer als NL geloof ik dus we staan dan ongeveer gelijk met de Duitsers en Portugezen, de Roemenen hebben de komende twee jaar nog weinig te verliezen dus die zijn uit het zicht
Waarom staat Portugal zo laag?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:36 schreef -Schorpioen- het volgende:
1 Spain 14.312 12.437 15.642 13.000 0.000 55.391 0
2 England 11.250 15.571 14.428 12.250 0.000 53.499 0
3 Italy 8.875 14.000 15.357 9.357 0.000 47.589 0
4 France 13.500 11.428 10.812 9.500 0.000 45.240 0
5 Romania 4.333 5.500 16.833 11.333 0.000 37.999 0
6 Germany 4.714 10.571 10.437 7.214 0.000 32.936 0
7 Russia 5.875 10.000 10.000 6.625 0.000 32.500 0
8 Netherlands 5.416 12.000 7.583 7.357 0.000 32.356 0
9 Portugal 10.250 8.166 5.500 7.416 0.000 31.332 0
10 Ukraine 4.875 8.100 5.750 6.250 0.000 24.975 0
Op http://www.xs4all.nl/~kas(...)thod3/crank2008.html zie je hoe het er vooralsnog voorstaat voor volgend seizoen.
Benfica deed het vorig seizoen dan ook waardeloos.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 18:35 schreef dlebrok het volgende:
[..]
Koeman en Adriaanse hebben de boel daar ff voor ons gesaboteerd
omdat voor hun een goed jaar er afvalt, hebben wij over 2 jaar straks ook met het jaar waar psv en az, zo goed presteerdequote:
Maakt niet uit zolang PSV en AZ dit jaar en volgend jaar ook weer zo goed presterenquote:Op vrijdag 23 februari 2007 18:37 schreef ASroma het volgende:
[..]
omdat voor hun een goed jaar er afvalt, hebben wij over 2 jaar straks ook met het jaar waar psv en az, zo goed presteerde
De Duitsers zijn niet meer in te halen .quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:10 schreef Damzkieee het volgende:
Is Duitsland nog in te halen eventueel? En welke Russen doen nog mee?
7 Of 8 maakt volgens mij niks uit.quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:33 schreef Damzkieee het volgende:
Levert plek 7 nog extra plaatsen op?
Het is natuurlijk prettig als je van een directe concurrent wint, maar maakt voor de punten die je zelf krijgt niks uit.quote:Op woensdag 7 maart 2007 11:55 schreef hello_moto1992 het volgende:
Maakt het ook uit of AZ en PSV van Engeland of concurrent Rusland winnen? Want Engeland komen we toch nooit voorbij
OKquote:Op woensdag 7 maart 2007 12:31 schreef -Schorpioen- het volgende:
[..]
Het is natuurlijk prettig als je van een directe concurrent wint, maar maakt voor de punten die je zelf krijgt niks uit.
Of je nou 1-0 van een dwergclubje wint of 8-0 van Barcelona....maakt niet uit. Dat hebben ze volgens mij alleen bij tennis, dat het nog uitmaakt van wie je wint.
Datzelfde geldt voor Juventus, en als Valencia en Manchester United niet veel punten meer halen, worden zij misschien ook door PSV ingehaald.quote:Op donderdag 8 maart 2007 13:58 schreef rubbereend het volgende:
PSV zit trouwens Porto op de hielen die gaat volgend jaar veel punten verliezen dus daar kunnen we stijgen
Volgens mij niet, maar wel in welke pot je komt bij de loting.quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:03 schreef Damzkieee het volgende:
Dus de plaats van de teams individueel telt ook mee voor de landenranking?
kloptquote:Op donderdag 8 maart 2007 14:06 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Volgens mij niet, maar wel in welke pot je komt bij de loting.![]()
dat kan moeilijk genoeg zijn zien we de laatste tijd.quote:Op donderdag 8 maart 2007 14:24 schreef mcyodogg het volgende:
Die hele ranking is zo krom
http://www.xs4all.nl/~kas(...)thod3/tcoef2007.html
Newcastle United staat gewoon 6e, terwijl ze in de UEFA Cup hun puntjes kunnen halen tegen subtoppers uit Estland en middenmoters uit Belgie.
Nou, niet vanuit financieel oogpunt anders. Alleen al het bereiken van de kwartfinale is dikke vette kassa voor PSV, zoveel zouden ze in de UC niet kunnen verdienen, al zouden ze het tot in de finale schoppen.quote:Op donderdag 8 maart 2007 15:10 schreef Damzkieee het volgende:
Volgens mij kun je beter inderdaad gewoon 3e worden in de CL poule en vervolgens in de UC nog een paar rondjes meelopen
* rubbereend krijgt een flashback naar 2 jaar terugquote:Op donderdag 15 maart 2007 22:56 schreef pfaf het volgende:
ka-ching! +2/7e
'Gewoon' weer 2 bij de laatste 16.
Maar hopelijk haalt AZ de finale nu wel.quote:Op donderdag 15 maart 2007 23:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
* rubbereend krijgt een flashback naar 2 jaar terug
Dat zou fenomenaal zijn, al zal dit maal het aantal punten dan wel flink lager uitvallen.quote:Op donderdag 15 maart 2007 23:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
* rubbereend krijgt een flashback naar 2 jaar terug
en PSV dan ook graagquote:Op donderdag 15 maart 2007 23:03 schreef fanneke het volgende:
[..]
Maar hopelijk haalt AZ de finale nu wel.
+ 3/7equote:Op donderdag 15 maart 2007 22:56 schreef pfaf het volgende:
ka-ching! +2/7e
'Gewoon' weer 2 bij de laatste 16.
hoezo dat danquote:Op donderdag 15 maart 2007 23:05 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dat zou fenomenaal zijn, al zal dit maal het aantal punten dan wel flink lager uitvallen.
volgens mij hebben PSV & AZ toen meer punten gehaald in de poulefasequote:
AZ heeft het zelfs beter gedaan dit jaar in de poulfase dan destijds. En PSV haalt de laatste jaren toch altijd 10 punten in 1e ronde.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 00:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
volgens mij hebben PSV & AZ toen meer punten gehaald in de poulefase
PSV had destijds nog een voorronde CL, die telt toch ook mee?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:19 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
AZ heeft het zelfs beter gedaan dit jaar in de poulfase dan destijds. En PSV haalt de laatste jaren toch altijd 10 punten in 1e ronde.
Het zijn de KO die het verschil maken. Om precies te zijn (tot deze fase in het toernooi):
2004/2005
AZ: 8 winst, 1 gelijk, 1 verlies
PSV: 5 winst, 1 gelijk, 2 verlies
2006/2007
AZ: 5 winst, 4 gelijk, 1 verlies
PSV: 4 winst, 2 gelijk, 2 verlies
Klopt helemaal, das dus 1 winst en 1 verlies erbij.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:28 schreef rubbereend het volgende:
[..]
PSV had destijds nog een voorronde CL, die telt toch ook mee?
Als die gewoon van die gare Esten hadden gewonnen dan...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:20 schreef okee6 het volgende:
AZ heeft goede tegenstanders gehad en we hadden nu Twente als extra blok aan het been.
dat wordt dus eventueel de halve finalequote:
Benfica of Espanyol... wat maakt het uit? AZ kan ze allebei hebben imho. Bremen is voor mijn gevoel van een stuk hoger niveau.quote:
het maakt nogal uit voor de UEFA puntenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:38 schreef Fetai het volgende:
[..]
Benfica of Espanyol... wat maakt het uit? AZ kan ze allebei hebben imho. Bremen is voor mijn gevoel van een stuk hoger niveau.![]()
volgens mij 12. 5 overwinningen 2 bonnuspunten.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:42 schreef Damzkieee het volgende:
Hoeveel punten kunnen AZ en PSV nog halen?
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finalequote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
volgens mij 12. 5 overwinningen 2 bonnuspunten.
dus 24 in totaal
26 dan, en dat zou dan 3,71 extra zijn voor het Nederlandse totaalquote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:51 schreef Fetai het volgende:
[..]
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finale
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
26 dan, en dat zou dan 3,71 extra zijn voor het Nederlandse totaal
delen door 7 clubsquote:
Waar baseer je dat op?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:51 schreef Fetai het volgende:
[..]
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finale
Wat ik eigenlijk bedoel is natuurlijk, het staat niet op de site van Kassies.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:36 schreef rubbereend het volgende:
zie OP
vooral:quote:22/5/2007 - Alle mogelijke Nederlandse CL-deelnemers in pot 2
(Gepost door TS)
BRON: Bert Kassies
Zowel PSV, Ajax als AZ zullen bij de loting van de Champions League op 30 augustus in pot 2 belanden. In pot 1 komen de Europese grootmachten AC Milan, FC Barcelona, Liverpool, Internazionale, Arsenal, Real Madrid, Chelsea en Manchester United. PSV is als enige Nederlandse club al zeker van de Champions League groepsronde. Ajax of AZ moeten zich daarvoor nog zien te plaatsen. Zondag wordt bekend of Ajax of AZ de mogelijkheid krijgt zich bij de landskampioen te voegen. PSV zal in pot 2 met een clubranking van 81,995 Olympique Lyon, FC Porto, Valencia en Sevilla voor zich moeten dulden. Naast elkaar kunnen de Nederlandse clubs ook AS Roma en Benfica niet loten.
AZ heeft in de drie jaar dat het nu Europees voetbal speelt bijna evenveel Europese punten verdient als Ajax in vijf jaar heeft gehaald. Met 63,995 punten zou AZ de achtste ploeg in pot 2 zijn. Mocht Ajax de Champions League weten te bereiken, zijn ze met 65,995 punten ook de achtste ploeg in pot 2. In de pot 3 en 4 komen onder andere Werder Bremen(*), Celtic(*), Schalke 04, VfB Stuttgart, CSKA Moskou, Sporting Lisabon, Lazio Roma(*), Olympique Marseille, Glasgow Rangers(*), Besiktas(*), Olympiakos Piraeus en Anderlecht(*).
Uiteraard zijn zowel Ajax als AZ geplaatst in de 3e voorronde van de Champions League en treffen ze een relatief makkelijke tegenstander. Heerenveen of FC Twente, de andere deelnemers aan de CL-playoffs, zouden niet geplaatst zijn geweest. Ter info Feyenoord, dat volgend seizoen helemaal geen Europees voetbal speelt, zou nu al nog maar net bij de geplaatste ploegen in de voorronde behoren.
Ha, heerlijk voorbarig weer!quote:Op woensdag 23 mei 2007 13:18 schreef Pritt het volgende:
Ik had niet verwacht dat Ajax nog in pot 2 zou belanden.
Toch mooi meegenomen.
hopelijk belanden jullie helemaal niet in de CLquote:Op woensdag 23 mei 2007 13:18 schreef Pritt het volgende:
Ik had niet verwacht dat Ajax nog in pot 2 zou belanden.
Toch mooi meegenomen.
?quote:Zowel PSV, Ajax als AZ zullen bij de loting van de Champions League op 30 augustus in pot 2 belanden. In pot 1 komen de Europese grootmachten AC Milan, FC Barcelona, Liverpool, Internazionale, Arsenal, Real Madrid, Chelsea en Manchester United. PSV is als enige Nederlandse club al zeker van de Champions League groepsronde. Ajax of AZ moeten zich daarvoor nog zien te plaatsen. Zondag wordt bekend of Ajax of AZ de mogelijkheid krijgt zich bij de landskampioen te voegen. PSV zal in pot 2 met een clubranking van 81,995 Olympique Lyon, FC Porto, Valencia en Sevilla voor zich moeten dulden. Naast elkaar kunnen de Nederlandse clubs ook AS Roma en Benfica niet loten.
Ach in prinicpe maakt dat ook weer neit zo heel veel uit. Of 'zij' komen in 2 en 'wij' in 3, of zoals dit jaar 'wij' in 2 en 'zij' in 3.quote:Op woensdag 23 mei 2007 11:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
vooral:
In de pot 3 en 4 komen onder andere Werder Bremen(*), Celtic(*), Schalke 04, VfB Stuttgart, CSKA Moskou, Sporting Lisabon, Lazio Roma(*), Olympique Marseille, Glasgow Rangers(*), Besiktas(*), Olympiakos Piraeus en Anderlecht(*).dat gaat lekker worden
Ten eerste krijg je voor een overwinning maar 2 punten.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 23:23 schreef PinhoSouza het volgende:
Overal lees ik steeds dat het voor de coëfficienten van Nederland het veel beter is als Ajax ook in de groepsronde terecht komt, maar wie heeft die onzin in het leven geroepen?
Voor een overwinning in de UEFA Cup krijg je net zoveel als in de Champions League, gewoon 3 punten (en 1 punt voor gelijkspel). Alleen krijg je als je in de Champions League doorgaat naar de volgende ronde een extra punt. Al je behaalde punten worden gedeeld door het aantal ploegen dat deelneemt uit jouw land (Dit jaar 6, omdat Utrecht in de Intertoto al was uitgeschakeld).
In de UEFA Cup doen veel zwakkere tegenstanders mee, waardoor het veel eenvoudiger is om daar de punten bij elkaar te halen en dus is het voor het Nederlands voetbal beter als ook Ajax de UEFA Cup in gaat.
Vorig jaar
AZ 18.7105
PSV 17.7105
Ajax 13.7105
Nu weet Roemenië dus ook hoe het is om meer dan drie clubs in Europa te hebben.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 20:56 schreef Greetings het volgende:
Nu al dramatische zaken voor Roemenie:
Cluj staat op eigen veld zeer verrassend 1-3 achter tegen Anorthosis na 70 min.
en Otelul staat 2-0 achter bij Lokomotiv Sofia ook na 70 min.
Bijna zeker 2 clubs er al uit![]()
![]()
En Dinamo Bucharest verliest dus van Lazioquote:Op donderdag 16 augustus 2007 20:56 schreef Greetings het volgende:
Nu al dramatische zaken voor Roemenie:
Cluj staat op eigen veld zeer verrassend 1-3 achter tegen Anorthosis na 70 min.
en Otelul staat 2-0 achter bij Lokomotiv Sofia ook na 70 min.
Bijna zeker 2 clubs er al uit![]()
![]()
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | 1 Spain 14.312 12.437 15.642 19.000 1.625 63.016 8/ 8 2 England 11.250 15.571 14.428 16.625 2.125 59.999 8/ 8 3 Italy 8.875 14.000 15.357 11.928 1.812 51.972 8/ 8 4 France 13.500 11.428 10.812 10.000 0.928 46.668 7/ 7 5 Romania 4.333 5.500 16.833 11.333 1.400 39.399 5/ 5 6 Germany 4.714 10.571 10.437 9.500 1.642 36.864 7/ 7 7 Russia 5.875 10.000 10.000 6.625 1.250 33.750 4/ 4 8 Netherlands 5.416 12.000 7.583 8.214 0.500 33.713 6/ 6 9 Portugal 10.250 8.166 5.500 8.083 1.642 33.641 7/ 7 10 Ukraine 4.875 8.100 5.750 6.500 2.875 28.100 4/ 4 |
Niet meer dan het verdient.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 00:05 schreef Asskicker14 het volgende:
En Nederland zal volgend jaar zeker nog maar met 1 club de CL in mogen.
Dankzij het geweldige Ajax.
Geloof me, Ajax gaat nog veel punten pakken in de UEFA Cup. In ieder geval meer dan ze in de CL zouden halen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 00:05 schreef Asskicker14 het volgende:
En Nederland zal volgend jaar zeker nog maar met 1 club de CL in mogen.
Dankzij het geweldige Ajax.
Ik word gewoon misselijk van die 'haat' die je ineens tegen Ajax hebt gekregen. 2 jaar geleden stond je nog te juichen voor Ajax en nu ben je 180 graden gedraaid. Ben je in de rest van je leven ook zo?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 00:05 schreef Asskicker14 het volgende:
En Nederland zal volgend jaar zeker nog maar met 1 club de CL in mogen.
Dankzij het geweldige Ajax.
Dat is nogal wazig idd.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 05:51 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik word gewoon misselijk van die 'haat' die je ineens tegen Ajax hebt gekregen. 2 jaar geleden stond je nog te juichen voor Ajax en nu ben je 180 graden gedraaid. Ben je in de rest van je leven ook zo?
quote:Op donderdag 20 september 2007 11:12 schreef -Schorpioen- het volgende:
We staan weer (even) 7e , Rusland ingehaald.
Roemenie ligt helaas iets te ver voor , anders zouden we eventueel nog 6e kunnen worden.
quote:Op donderdag 20 september 2007 17:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Als vanavond nu even veel gewonnen wordt komen de punten hard binnenstromen!
2-1 achterquote:Op donderdag 20 september 2007 17:44 schreef Fetai het volgende:
In de Champions League hebben 2/3 Portugese clubs verloren, de andere gelijk gespeeld en nu staat Leiria in de UEFA cup ook al lekker achter gelijk tegen Leverkussen
Inderdaad, die verliezen na dit seizoen de UEFA Cup van FC Porto (en volgend jaar de CL) dus als ze niet meer scoren dan wij zijn ze gevaar. Maar ik snap dat puntensysteem geloof ik niet helemaal, hoe komt Roemenië zo hoog op die lijst?? Ik kan me zo geen topprestaties herinneren van een Roemeense club...quote:Op donderdag 20 september 2007 20:29 schreef TheVulture het volgende:
Portugal vormt vanaf komend jaar sowieso weinig concurrentie meer... die verliezen relatief meer punten dan Nederland....
maar drie ploegen waarvan de 2 de halve finale uefa cup halen is scoren.quote:Op donderdag 20 september 2007 22:19 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Inderdaad, die verliezen na dit seizoen de UEFA Cup van FC Porto (en volgend jaar de CL) dus als ze niet meer scoren dan wij zijn ze gevaar. Maar ik snap dat puntensysteem geloof ik niet helemaal, hoe komt Roemenië zo hoog op die lijst?? Ik kan me zo geen topprestaties herinneren van een Roemeense club...
quote:1 Spain 14.312 12.437 15.642 19.000 3.750 65.141 8/ 8
2 England 11.250 15.571 14.428 16.625 3.500 61.374 8/ 8
3 Italy 8.875 14.000 15.357 11.928 3.250 53.410 8/ 8
4 France 13.500 11.428 10.812 10.000 2.214 47.954 7/ 7
5 Romania 4.333 5.500 16.833 11.333 1.800 39.799 3/ 5
6 Germany 4.714 10.571 10.437 9.500 2.785 38.007 7/ 7
7 Russia 5.875 10.000 10.000 6.625 3.000 35.500 4/ 4
8 Netherlands 5.416 12.000 7.583 8.214 2.000 35.213 6/ 6
9 Portugal 10.250 8.166 5.500 8.083 1.928 33.927 7/ 7
10 Ukraine 4.875 8.100 5.750 6.500 4.125 29.350 4/ 4
Ja, maar ik had het alleen over vandaag....quote:Op vrijdag 21 september 2007 02:15 schreef mcyodogg het volgende:
5 uit 6 als je het over alle deelnemende clubs in Europa hebt.
Want? Met een beetje geluk gaa zij echt wel 5 plekken stijgen?...quote:Op vrijdag 21 september 2007 01:49 schreef BonJovi het volgende:
Zweden niet
6.quote:Op vrijdag 21 september 2007 08:34 schreef Damzkieee het volgende:
Hmm bij welke plek krijgen we er weer een CL ticket bij?
quote:Op vrijdag 21 september 2007 05:16 schreef pfaf het volgende:
[..]
Want? Met een beetje geluk gaa zij echt wel 5 plekken stijgen?...
Wat is in Godsnaam je punt?quote:Op vrijdag 21 september 2007 13:49 schreef ASroma het volgende:
[..]
![]()
24 Sweden 1.500 3.000 2.666 1.125 3.800 12.091
quote:Op vrijdag 21 september 2007 01:49 schreef BonJovi het volgende:
Zweden niet
Waarop ik dus vraag waarom dat zo belachelijk is, maar beide users hebben blijkbaar niet de behoefte om hun aantijgingen te onderbouwen..quote:Op vrijdag 21 september 2007 13:49 schreef ASroma het volgende:
[..]
![]()
24 Sweden 1.500 3.000 2.666 1.125 3.800 12.091
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |