PSV had destijds nog een voorronde CL, die telt toch ook mee?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:19 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
AZ heeft het zelfs beter gedaan dit jaar in de poulfase dan destijds. En PSV haalt de laatste jaren toch altijd 10 punten in 1e ronde.
Het zijn de KO die het verschil maken. Om precies te zijn (tot deze fase in het toernooi):
2004/2005
AZ: 8 winst, 1 gelijk, 1 verlies
PSV: 5 winst, 1 gelijk, 2 verlies
2006/2007
AZ: 5 winst, 4 gelijk, 1 verlies
PSV: 4 winst, 2 gelijk, 2 verlies
Klopt helemaal, das dus 1 winst en 1 verlies erbij.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:28 schreef rubbereend het volgende:
[..]
PSV had destijds nog een voorronde CL, die telt toch ook mee?
Als die gewoon van die gare Esten hadden gewonnen dan...quote:Op vrijdag 16 maart 2007 01:20 schreef okee6 het volgende:
AZ heeft goede tegenstanders gehad en we hadden nu Twente als extra blok aan het been.
dat wordt dus eventueel de halve finalequote:
Benfica of Espanyol... wat maakt het uit? AZ kan ze allebei hebben imho. Bremen is voor mijn gevoel van een stuk hoger niveau.quote:
het maakt nogal uit voor de UEFA puntenquote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:38 schreef Fetai het volgende:
[..]
Benfica of Espanyol... wat maakt het uit? AZ kan ze allebei hebben imho. Bremen is voor mijn gevoel van een stuk hoger niveau.![]()
volgens mij 12. 5 overwinningen 2 bonnuspunten.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:42 schreef Damzkieee het volgende:
Hoeveel punten kunnen AZ en PSV nog halen?
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finalequote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
volgens mij 12. 5 overwinningen 2 bonnuspunten.
dus 24 in totaal
26 dan, en dat zou dan 3,71 extra zijn voor het Nederlandse totaalquote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:51 schreef Fetai het volgende:
[..]
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finale
quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:57 schreef rubbereend het volgende:
[..]
26 dan, en dat zou dan 3,71 extra zijn voor het Nederlandse totaal
delen door 7 clubsquote:
Waar baseer je dat op?quote:Op vrijdag 16 maart 2007 13:51 schreef Fetai het volgende:
[..]
3 bonuspunten, ook nog 1 voor het winnen van de finale
Wat ik eigenlijk bedoel is natuurlijk, het staat niet op de site van Kassies.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 18:36 schreef rubbereend het volgende:
zie OP
vooral:quote:22/5/2007 - Alle mogelijke Nederlandse CL-deelnemers in pot 2
(Gepost door TS)
BRON: Bert Kassies
Zowel PSV, Ajax als AZ zullen bij de loting van de Champions League op 30 augustus in pot 2 belanden. In pot 1 komen de Europese grootmachten AC Milan, FC Barcelona, Liverpool, Internazionale, Arsenal, Real Madrid, Chelsea en Manchester United. PSV is als enige Nederlandse club al zeker van de Champions League groepsronde. Ajax of AZ moeten zich daarvoor nog zien te plaatsen. Zondag wordt bekend of Ajax of AZ de mogelijkheid krijgt zich bij de landskampioen te voegen. PSV zal in pot 2 met een clubranking van 81,995 Olympique Lyon, FC Porto, Valencia en Sevilla voor zich moeten dulden. Naast elkaar kunnen de Nederlandse clubs ook AS Roma en Benfica niet loten.
AZ heeft in de drie jaar dat het nu Europees voetbal speelt bijna evenveel Europese punten verdient als Ajax in vijf jaar heeft gehaald. Met 63,995 punten zou AZ de achtste ploeg in pot 2 zijn. Mocht Ajax de Champions League weten te bereiken, zijn ze met 65,995 punten ook de achtste ploeg in pot 2. In de pot 3 en 4 komen onder andere Werder Bremen(*), Celtic(*), Schalke 04, VfB Stuttgart, CSKA Moskou, Sporting Lisabon, Lazio Roma(*), Olympique Marseille, Glasgow Rangers(*), Besiktas(*), Olympiakos Piraeus en Anderlecht(*).
Uiteraard zijn zowel Ajax als AZ geplaatst in de 3e voorronde van de Champions League en treffen ze een relatief makkelijke tegenstander. Heerenveen of FC Twente, de andere deelnemers aan de CL-playoffs, zouden niet geplaatst zijn geweest. Ter info Feyenoord, dat volgend seizoen helemaal geen Europees voetbal speelt, zou nu al nog maar net bij de geplaatste ploegen in de voorronde behoren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |