Ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zaterdag 25 november 2006 20:39 schreef Peppi-en-Kokki het volgende:
Deed John Legend, aardige stem, okaye uitstraling, alleen wel erg vol van zichzelf. Kan volgens mij best wel wat worden met de nodige begeleiding.
Net als 80% van de overige kandidaten.quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:30 schreef Tom_Tom- het volgende:
Hij mag pas terugkomen als hij een intensieve cursus Engelse Uitspraak volgt.
effrie singul deeeehhh.... effrietingggg.... joe nooooooooooowwww..quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:39 schreef Paladina het volgende:
Zingen kan hij wel ja, maar die uitspraak was om te janken.
quote:Naam: Ruben
Leeftijd: 31 jaar
Beroep of opleiding: Account Executive
Favoriete boek: Ik ben niet echt een lezer maar de Donald Duck vind ik echt leuk
Favoriete film: The Matrix
Favoriete cd: Momenteel luister ik veel naar het laatste album van John Leggend
Favoriete artiesten: John Legend, James Morrison, Michael Jackson en Prince
Favoriete vakantieland: -
Favoriete eten: Nasi speciaal met kipfilet en groente van de toko en biefstuk
Hobby’s: Fitness en Tennis
Goede eigenschappen: Oprecht en vastberaden
Slechte eigenschappen: Impulsief en onzeker
Levensmotto en/of lijfspreuk: "Always be the leading husky or your scenery will never change"
Waarom doe je mee aan X FACTOR? X FACTOR is part of my search for happiness
Wat is jouw X Factor? You tell me..
Wel mee eens. Het helpt heel erg dat hij al zo professioneel gericht is. Hij ligt zo wel goed in de markt denk ik.quote:Op zaterdag 9 december 2006 23:07 schreef BVO het volgende:
Hij gaat het wel redden denk ik.
Top 5 schat ik hem in.
met die trommels niet?quote:Op zondag 10 december 2006 15:17 schreef BVO het volgende:
Ik vond zijn optreden niet zo heel erg goed eigenlijk.
die vond ik juist wel goed....quote:Op zondag 10 december 2006 15:17 schreef BVO het volgende:
Ik vond zijn optreden niet zo heel erg goed eigenlijk.
Ja, die uit het linkje van SG. Niet echt heel bijzonder vind ik.quote:
quote:Op zaterdag 23 december 2006 22:21 schreef Marble het volgende:
Hij is nu toch wel mijn favoriet bij 26+. 7 Days klonk erg lekker.
quote:Wist je dat…
...Ruben de afgelopen drie jaar leadzanger van de bekende act The Sunclub is geweest?
...Ruben twee zoons heeft?
...Acht jaar getrouwd is geweest?
...Ruben een rol speelde in de musical Alladin?
...Ruben in het dagelijks leven vertegenwoordiger bij een kledingmerk?
...Ruben al jaren dag in dag uit voor muziek leeft?
...Hij dit als topsport ziet?
...Ruben Nathalie en Tamara als zijn grootste concurrenten zag?
Hij's toch de enige man van het gezelschap, dat was ik er vergeten bij te zeggen.quote:Op zaterdag 23 december 2006 23:36 schreef shiNinG_staR het volgende:
Relatief jonge oude solist? Hij is 31 ofzo, Melanie is dan nog jonger met haar 26 jaar.
Eensch.quote:Op zaterdag 23 december 2006 23:33 schreef pberends het volgende:
[..]!
Lekker, heb je wel goed geluisterd? Uiterst mislukte versie van dit prachtige lied. Het is een fucking ADHD'er met een te groot ego die amper kan zingen.
Temming laat 'm alleen maar door omdat hij denkt dat deze relatief jonge oude solist een betere concurrentie vormt tegen HJ's jonge groep.
Vond ik ook. En daarmee was ik het met Henk Westbroek eens; hij doet al alsof ie een wereldster is. Sommigen vinden dat misschien een pré, maar ik stoor me er aan. En ik vond 'm niet eens zo sterk op dat podium...quote:Op dinsdag 26 december 2006 19:13 schreef --Globe-- het volgende:
Ik vind de tip die ze hem gegeven hebben om 'meer te doen' op het podium niet goed. Het was nu echt overdreven. Maar ik zie dat nog wel goed komen
Heb je tenminste op iets in de knijpenquote:Op dinsdag 26 december 2006 20:14 schreef LittleMissSunshine het volgende:
Ik vond dat ze gelijk hadden over die dikke billenHij heeft ook echt van die bolle bovenbenen
quote:Op dinsdag 26 december 2006 20:39 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Vond ik ook. En daarmee was ik het met Henk Westbroek eens; hij doet al alsof ie een wereldster is. Sommigen vinden dat misschien een pré, maar ik stoor me er aan. En ik vond 'm niet eens zo sterk op dat podium...
quote:Een openhartige Ruben
Een diepteinterview met Ruben, op de eerste dag van De Ultieme Test. Over zijn fouten, drang naar succes en de andere kandidaten.
Ruben is de enige man in het gezelschap. In het dagelijks leven is hij vertegenwoordiger bij een kledingmerk. Hij woont samen met zijn vriendin en heeft twee zoontjes van 8 en 3 jaar.
Welke karaktertrek gaat jou in de weg zitten?
"Ik ga het meest last krijgen van het feit dat ik te graag wil. Ik ben dan te geconcentreerd. Waardoor ik vergeet te genieten van het moment, mensen zien daardoor niet hoe leuk ik het eigenlijk vind."
Hoe ben je geworden wie je bent?
"Ik ben gevormd door een aantal factoren. Ik heb me altijd bezig gehouden met wat er om me heen gebeurt en waarom dingen gebeuren. Ik heb analyse proberen te maken waarom het ene wel gaat zoals ik zou willen en het andere niet. Daarnaast heb ik altijd met veel passie muziek gemaakt. Zingen is een goede manier om je te kunnen uiten.
Verder ben ik acht jaar getrouwd geweest en als je het doel stelt ‘till dead do us part’ en het blijkt dan niet zo te zijn, dan word je ook wel een beetje wakker uit een illusie. Je gaat dan veel nadenken over wie je bent en wat je wilt, maar vooral ook wat je slechte kanten zijn en wat je fout hebt gedaan."
Wat heb je fout gedaan voor jouw gevoel?
"Je zet soms een bepaald doel in je leven en gaandeweg verlies je bepaalde mensen uit het oog. Ik wou muziek maken, ik was daar altijd mee bezig. Ik ben op succes belust. Maar dat moet ook in het leven van de ander passen. Uiteindelijk is mijn huwelijk stuk gelopen. Ik denk dan bij mezelf: verdomme dat dat bij mij is gebeurd. Omdat ik een controle freak ben vind ik dat moeilijk te accepteren."
Hoe kom je aan je drang voor succes?
"Daar ben ik mee geboren. Als kind wilde ik een allemansvriend zijn. Ik zoek altijd erkenning van iedereen. Muziek is een taal die iedereen verstaat. Soms is dat wel lastig want ik heb in mijn puberjaren daar zoveel tijd in gestoken dat mijn vrienden ook niet beter weten. Het is een soort van topsport."
Van welke andere kandidaten ben je het meest onder de indruk?
"Van Tamara en Nathalie. Zij zijn wel degenen die het mij het meest moeilijk gaan maken. Zij zijn net zulke podium beesten als ik. We hebben dezelfde drive: gaan, gaan, gaan. Als je dat uitstraalt dan ben je metaal een concurrent."
En de rest is geen concurrent?
"Jawel. We zijn hier met zijn zessen, als je zegt dat zij geen concurrent zijn dan ben je eigenlijk arrogant. Dorine heeft een prachtige stem maar haar mimiek en uitstraling vond ik minder. Anja vond ik qua vocal echt super. En Melanie: Je hebt van die sprookjes die beginnen met ‘er was eens….’ en eindigen met ‘Ze leven nog lang en gelukkig…’ Melanie is iemand die in zo’n sprookje kan zitten. Als ze het juiste moment aanvoelt kan ze ontpoppen tot een nog mooiere vlinder dan dat ze nu al is. En dan zou ze wel eens heel veel harten kunnen gaan winnen."
Hoe ver ga je om te winnen?
"Ik ga tot ‘the max’, alles om te winnen! Alles wat binnen mijn bereik ligt zal ik zeker aangrijpen en naar voren brengen. Laat ik wel vooropstellen dat ik niet over lijken zal gaan. Ik geloof heel erg in wat ik zelf kan."
hij moet het opnemen tegen richy en christian... lekker moeilijkquote:Op donderdag 28 december 2006 18:37 schreef Woelli het volgende:
Hij blijft de leukste mannelijk deelnemer![]()
Vergeet Mark van Hearts niet!quote:Op donderdag 28 december 2006 18:45 schreef sbientje het volgende:
[..]
hij moet het opnemen tegen richy en christian... lekker moeilijk
Zijn genoeg mensen die volgens mij Richy leuker vindenquote:Op donderdag 28 december 2006 18:45 schreef sbientje het volgende:
[..]
hij moet het opnemen tegen richy en christian... lekker moeilijk
Ik denk het wel. Ik denk iedergeval meer als Richyquote:Op vrijdag 29 december 2006 18:40 schreef --Globe-- het volgende:
Ben wel benieuwd of hij nog kan verrassen morgen.
bronquote:Ruben heeft X Factor nodig
Tijdens zijn auditie probeerde Ruben de jury van X Factor in te pakken met een vertolking van John Legends Ordinairy people. Dat lukte en Ruben ging fluitend door naar de volgende ronde. Ook daar hield hij stand en dus zien we hem vanavond, samen met de negen andere finalisten, in de eerste liveshow terug. “Het is zo’n geweldige ervaring, écht een aaneenschakeling van hoogtepunten. Vanavond wordt ongetwijfeld weer een nieuw hoogtepunt, want dan gaan we voor het eerst live het podium op.”
Passie
Ruben doet niet alleen mee aan X Factor omdat zingen zijn passie is, maar ook omdat hij er van overtuigd is dat je talentenjachten als deze nodig hebt om het te kunnen maken. “Door de toename van het aantal muziekdownloads hebben veel platenmaatschappijen het moeilijk. Echt geld verdienen met een plaat wordt steeds lastiger en al helemaal voor een beginnende solo-artiest. Als je het dus echt wilt maken heb je programma’s als X Factor nodig, domweg omdat het één van de weinige manieren is om het grote publiek te bereiken.”
Nummer één
Ruben hoopt aan X Factor een mooie solocarrière over te houden. Maar toch is hij al eerder succesvol geweest. Met de groep Sunclub stond hij in 2003 negen weken lang op nummer één met de single Summerjam 2003. “De afgelopen drie jaar bij Sunclub waren geweldig en ik heb veel geleerd, maar het blijft wel een gemaakt product. Met X Factor pak ik de kans om te laten zien wie ik zelf ben en om te zingen wat ik zelf wil. Als leadzanger van Sunclub zou ik bijvoorbeeld nooit een ballad kunnen zingen.” En laat dat nu zijn wat Ruben wil. “Als ik de winnaar wordt van X Factor wil ik een Engelstalige popplaat maken met invloeden van r&b en rock, waar zeker ook mooie ballads opstaan.” Voor het zover is moet Ruben eerst zijn zenuwen voor de liveshows zien te bedwingen. “Ik mag dan al wel wat ervaring hebben, aan die zenuwen wen ik nooit.”
quote:Ruben
“Super! Zij heeft toch de X FACTOR? Ze is vrij uniek. Ik ben onder de indruk van haar stem en van haar charisma. Genelva en Jujaro waren ook goed, maar ik gunde het Dorine het meest.”
Ik vind hem zelfs een beetje irritantquote:Op zaterdag 30 december 2006 21:58 schreef SpecialGuest het volgende:
Ik heb echt niks met hem. Wat een enorm nietszeggende uitstraling.
Nu was het juist Rubentimequote:Op zaterdag 30 december 2006 22:30 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vond hem bij de voorronden al wel goed, alleen bij het optreden bij de Ultieme test was hij niet zichzelf. Nu deed hij het uitstekend, goede zanger. Hij is niet heel veelzijdig en moet vooral op safe blijven zingen denk ik.
Gaat denk ik wel komenquote:Op zaterdag 30 december 2006 22:53 schreef alwaysthebest het volgende:
Dat Ruben-time moet echt geen lijfspreuk worden...verschrikkelijk.
Dan ga ik toch voor de rubentimequote:Op zaterdag 30 december 2006 23:01 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Kip met cola light was ook leuk
quote:
Met de nadruk op die laatste, maar die twee uitspraken waren allebei zum kotzen.quote:Op zaterdag 30 december 2006 23:01 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Kip met cola light was ook leuk
Mee eens.. Daar had ik het met chans nog over in de treinquote:Op zaterdag 30 december 2006 22:53 schreef alwaysthebest het volgende:
Dat Ruben-time moet echt geen lijfspreuk worden...verschrikkelijk.
Vond ik ook. Maar hij moet toch echt wat aan die uitspraak doen, 'tink' in plaats van 'think' kan eigenlijk niet meer.quote:Op zondag 31 december 2006 01:17 schreef Wickedangel het volgende:
Heel verrassend.
Zó gejat van X Factor UK s2 met Chico. Die maakte er zelfs een single van.quote:Op zaterdag 30 december 2006 22:53 schreef alwaysthebest het volgende:
Dat Ruben-time moet echt geen lijfspreuk worden...verschrikkelijk.
quote:Ruben:
“Het ging echt super. Ik heb zo ontzettend geweldig genoten! Ja, het was echt lekker. Ik weet niet of ik doorga of niet, maar ik ga vanavond in ieder geval erg lekker slapen. Als ik eruit lig, dan heeft het voor mijn gevoel niet aan mij gelegen. It wasn’t me!”
Ja, want hij heeft een vriendin en twee kinderen.quote:Op zondag 31 december 2006 13:52 schreef pleeborstel het volgende:
ben ik nou de enige die door heeft dat hij stiekem homo is?
quote:Op zondag 31 december 2006 13:54 schreef --Globe-- het volgende:
Ik vond Ruben erg goed gisteravond, hij moet wel oppassen dat het niet té wordt. Dus ik was het wel met Henkjan eens.
Blijkbaar niet neequote:Op zondag 31 december 2006 16:21 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Jammer dat het grapje van Wendy over zichzelf niet echt overkwam
Dat het succes ook aan de danseressen kon hebben gelegen ofzo.quote:
Oh, was dat een grapquote:Op zondag 31 december 2006 16:24 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat het succes ook aan de danseressen kon hebben gelegen ofzo.
quote:Op zondag 31 december 2006 16:24 schreef BVO het volgende:
[..]
Dat het succes ook aan de danseressen kon hebben gelegen ofzo.
quote:Het hoogtepunt van Wendy's danscarrière was haar wereldtournee met Haddaway,
Oh wacht, nu snap ik hemquote:
Volgende week moet je echt een andere styliste hebbenquote:Op zondag 31 december 2006 20:27 schreef SpecialGuest het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Inderdaad beste van 26+quote:Op dinsdag 2 januari 2007 22:52 schreef superhero87 het volgende:
Ik vond hem echt verassend goed! Van mij mag hij nog lang bijblijven!!!![]()
ik stoor me alleen aan: Ruben-timequote:Op woensdag 3 januari 2007 13:27 schreef Woelli het volgende:
Heeft die wel, maar was mij niet opgevallen
Stoor me er ook niet echt aan
Hij moet er zelf niet mee beginnen, anders komt ie daar niet meer vanaf.quote:Op woensdag 3 januari 2007 14:15 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik stoor me alleen aan: Ruben-time
Ik krijg een Boris flashbackquote:Op woensdag 3 januari 2007 21:41 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Hij moet er zelf niet mee beginnen, anders komt ie daar niet meer vanaf.
quote:Top-choreograaf
Tim Noble is topchoreograaf en de danscoach van de kandidaten. Hij geeft zijn mening over de Oudere Solisten.
Ruben:
“Ruben is echt een hele leuke man. Hij zit vol met energie. Hij staat open voor alle opties om zichzelf te verbeteren. Hij werkt echt heel hard.”
Dat dus. Volkomen ongeloofwaardig, en er blijft niets van hem hangen. Niets.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik vind 'm stom. Geloof niet wat hij zingt, en dat is niet goed.
quote:Het thema van de tweede Liveshow is Top 2000. Ook de acts die meedoen aan X FACTOR hebben natuurlijk hun favoriete liedjes aller tijden. De internetredactie vroeg hen naar hun lijstjes.
De top 3 van Ruben:
1. 'Purple Rain' van Prince
2. 'Ordinary People' van John Legend
3. 'You give me something' van James Morrison
quote:Ruben:
"Heerlijk, ik heb echt geweldig genoten! Zo mooi om dat te kunnen zeggen. Ik moest het spits afbijten en ik zou dat eigenlijk iedere week wel willen doen. Helemaal als je het gevoel hebt dat het goed ging. Nu nog een sigaar en een glas rode wijn in de red-room en dan geniet ik helemaal."
Hij werkt toch echt zelf mee aan dat imago.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 22:06 schreef alwaysthebest het volgende:
Hij heeft een imagoprobleem. Veroorzaakt door X Factor.
Kennelijk vindt ie het zelf ook mooiquote:Op zondag 7 januari 2007 10:44 schreef charmed_angel het volgende:
Ik vind het echt verschrikkelijk die kleding. Dat sjaaltjeWordt hij door een Homo gekleed ofzo?
quote:Ruben
Het spits van deze Liveshow wordt afgebeten door Ruben. Hij laat met zijn versie van ‘Bad case of lovin’ you’ van Robert Palmer zien dat hij naast een R&B- en dancezanger ook een rockster in zich heeft. Zoals zijn jurylid Henk zegt voordat Ruben optreedt: “Hij heeft zoveel mogelijkheden.”
Het commentaar van de jury
Na afloop van het optreden toont Henk zich tevreden: “Ik vond het heel goed, helemaal op toon en met veel energie. Ik ben erg blij en trots.”
Henkjan geeft een kritische noot: “Ik zou er ook blij mee zijn, maar ik hoorde een paar intonatieproblemen in het begin. Verder heb ik het idee dat dit nummer jou niet zo lag. Je straalde een beetje uit dat je twijfelde of je wel een rocker bent.”
Marianne, tot slot, is onder de indruk van het optreden van Ruben: “Het staat als een huis. Ik vind het nummer ook uitstekend gekozen. Ik ben alleen benieuwd wat je met een ballad zou doen.”
Dat dus.quote:Op zondag 7 januari 2007 13:14 schreef Knipoogje het volgende:
Hij komt gemaakt over. Bovendien zingt ie zonder gevoel en zonder uitstraling en nogal vlak. Van mij hoeft ie niet te blijven in ieder geval.
Wat zij zegt. Hij klinkt echt helemaal niet zo energiek en het nummer zoals hij zingt, doet me niks. Bleh.quote:Op zondag 7 januari 2007 13:14 schreef Knipoogje het volgende:
Ruben heeft net als Genelva last van de nepfactor. Hij komt gemaakt over. Bovendien zingt ie zonder gevoel en zonder uitstraling en nogal vlak. Van mij hoeft ie niet te blijven in ieder geval.
quote:
Ik ging even in [Sven_mode]quote:
Heldquote:
quote:Op zondag 7 januari 2007 22:11 schreef sbientje het volgende:
had ik al hade gezegd? bij deze!
Hade Ruben!
Bij zijn auditie en de eerste ronde van de confrontatie was hij ook nog helemaal niet zo.quote:Op zondag 7 januari 2007 23:03 schreef Californian_dreamer het volgende:
[..]
![]()
en het klopt idd wat HJ zei. hij kwam altijd erg gemaakt over, alsof hij probeerde te zijn wat hij niet was. daarom ben ik ook blij dat hij eruit is. veel te nep
weet ik niet meer echt...quote:Op zondag 7 januari 2007 23:04 schreef --Globe-- het volgende:
[..]
Bij zijn auditie en de eerste ronde van de confrontatie was hij ook nog helemaal niet zo.![]()
Ach, zo kan je overal wel wat van maken.quote:Op zondag 7 januari 2007 23:09 schreef SpecialGuest het volgende:
Bij zijn auditie was ie ook al irritant, met die 'smoothe' beweginkjes die hij maakte toen hij bij Wendy kwam.
Komt arrogant over, maar hij heeft wel gelijk!quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:16 schreef SpecialGuest het volgende:
Ruben laat weer eens zien wat voor arrogant ventje hij is in een video-interview met de xfactor.nl-redactie.![]()
Ik ook.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:24 schreef -Vaduz- het volgende:
Mwa, arrogant... Hij praat makkelijk en is overtuigd van zichzelf. Verder zie je, als hij het over de jury heeft, dat hij teleurgesteld is en zegt hij wat hij denkt. Vind ik goed!
Dat bedoel ik ermee te zeggen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 18:27 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik ook.
Tegenwoordig wordt je in Nederland al arrogant genoemd als je nooit zegt dat iemand anders beter is dan jij.
quote:Jullie weten toch wel dat Ruben al jaren DE leadzanger is van The Sunclub met o.a. het liedje; Summerjam. Dat kennen jullie toch wel? Het IS gewoon al een topzanger en wij snappen hier nog steeds NIET dat hij eruit is. Wij hebben eerder het gevoel dat er iets niet klopt met het stemsysteem.
Arrogant? Ik vind hem zelfverzekerd overkomen, hij weet wat hij kan en ik vind het hem wel sieren. Hij blijft netjes.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 17:16 schreef SpecialGuest het volgende:
Ruben laat weer eens zien wat voor arrogant ventje hij is in een video-interview met de xfactor.nl-redactie.![]()
Skaai, als je hier in Nederland een héél klein beetje zelfvertrouwen, zelfverzekerdheid of whatever uitstraalt noemen ze je al arrogant, zo gaat dat elke keer.quote:Op woensdag 10 januari 2007 11:17 schreef Skaai het volgende:
[..]
Arrogant? Ik vind hem zelfverzekerd overkomen, hij weet wat hij kan en ik vind het hem wel sieren. Hij blijft netjes.
Ik vind hem nog wel irritant hoormaar hij heeft het goed gedaan en ik had Melanie, Anja of Hearts veel liever weg willen zien gaan.
Ruben doet het door andere mensen (met name Marianne en Henk) onderuit te halen. En dát is gewoon laag. Heeft niks met 'hier in Nederland' te maken.quote:Op woensdag 10 januari 2007 11:18 schreef BVO het volgende:
[..]
Skaai, als je hier in Nederland een héél klein beetje zelfvertrouwen, zelfverzekerdheid of whatever uitstraalt noemen ze je al arrogant, zo gaat dat elke keer.
Hij geeft gewoon zijn mening, live with it.quote:Op woensdag 10 januari 2007 12:53 schreef SpecialGuest het volgende:
[..]
Ruben doet het door andere mensen (met name Marianne en Henk) onderuit te halen. En dát is gewoon laag. Heeft niks met 'hier in Nederland' te maken.
En dat is sneu. Want stel je voor dat ie volgens het publiek en de jury het slechtst gevonden werdquote:Op woensdag 10 januari 2007 13:05 schreef -Vaduz- het volgende:
Hij zet zijn vraagtekens bij de handelswijze, dat mag best.
Hij mag het toch best vinden? Ik zie het probleem er niet van in...quote:Op woensdag 10 januari 2007 13:28 schreef Lynx666 het volgende:
[..]
Heeft overigens niks met zelfverzekerdheid te maken. Dat je jezelf een goede artiest vindt, prima, maar ga dan niet janken achteraf dat je niet hoger dan de 8e plek komt, en dat het aan iedereen behalve zichzelf ligt. Neem het verlies als een man, en ga verder met je leven. Hij mag blij zijn weer ff in de picture gestaan te hebben, en misschien is dat wel genoeg om een evt. solo carriere te kickstarten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |