Dat staat ook nog in de OP!quote:Op zaterdag 25 november 2006 17:10 schreef VoreG het volgende:
Wanneer wordt een uitzending herhaalt?
Om 22.00 komt namelijk memento en om 22.10 is het pas afgelopen.,
Ah gezienquote:Op zaterdag 25 november 2006 17:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat staat ook nog in de OP!
Mei Li stond 36ste geloof ik...quote:Op zaterdag 25 november 2006 21:33 schreef TheVulture het volgende:
Weet iemand of die troela van de PvdA van vorige week eigenlijk is gekozen.... ik hoop van harte van niet
niet verkozen dus... gelukkig maarquote:Op zaterdag 25 november 2006 21:38 schreef snellejelle het volgende:
[..]
Mei Li stond 36ste geloof ik...
Die k*nkerlijers van de publieke omroep hielden zich weer niet aan de tijdquote:Op zaterdag 25 november 2006 14:03 schreef pberends het volgende:
Mei Li is lekker, maar net zoals zoveel vrouwen in de politiek een irritant wicht.
Vanavond Raemon Sluiter en Aad van den Heuvel, nou ben benieuwd....
uitzending is om 21.35, Nederland 1.
Beetje ingenomen gast inderdaad, en Aadje zei geen bal. Zonder gasten omdat ze in de file zaten ofzo was waarschijnlijk nog grappigerquote:Op zondag 26 november 2006 10:42 schreef Jivis het volgende:
Wel aardige aflevering, vond Raymond Sluiter alleen erg irritant. Die voelde zich volgensmij erg grappig ofzo. En die oude man zei haast niks
Ik allen de laatste paar minuten, schoot ook niet opquote:Op zondag 26 november 2006 12:43 schreef S-Two het volgende:
Heb het niet gezien, ga de herhaling wel kijken.
Nee, dat willen de makers niet. Wat een zeurpieten zijn het ook, je bent publieke omroep of je bent het niet. Ga anders naar de commerciëlen, teringTros.quote:Op zondag 26 november 2006 14:52 schreef El_Rolando het volgende:
Is de aflevering ergens terug te zien?
Dat is écht matig.quote:Op zondag 26 november 2006 14:54 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, dat willen de makers niet. Wat een zeurpieten zijn het ook, je bent publieke omroep of je bent het niet. Ga anders naar de commerciëlen, teringTros.
Inderdaad erg matig, maar denk dat het helaas niet aan de tros ligt maar aan de makers van dit was het nieuws.quote:Op zondag 26 november 2006 14:54 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, dat willen de makers niet. Wat een zeurpieten zijn het ook, je bent publieke omroep of je bent het niet. Ga anders naar de commerciëlen, teringTros.
Dat zijn toch medewerkers van de TROS?quote:Op zondag 26 november 2006 19:56 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Inderdaad erg matig, maar denk dat het helaas niet aan de tros ligt maar aan de makers van dit was het nieuws.
Dan gaan ze maar naar Talpa.quote:Op zondag 26 november 2006 19:56 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Inderdaad erg matig, maar denk dat het helaas niet aan de tros ligt maar aan de makers van dit was het nieuws.
Nee, die mogen het alleen betalen.quote:Op maandag 27 november 2006 07:17 schreef Jivis het volgende:
[..]
Dat zijn toch medewerkers van de TROS?
quote:Op zondag 26 november 2006 14:54 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, dat willen de makers niet. Wat een zeurpieten zijn het ook, je bent publieke omroep of je bent het niet. Ga anders naar de commerciëlen, teringTros.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |