quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:10 schreef ElisaB het volgende:
[..]![]()
![]()
We did it
![]()
![]()
Tussen 20:30 en 21:00 komt de officiele tussenstand!
En zo is hetquote:Op dinsdag 14 november 2006 20:54 schreef Natha- het volgende:
Bloody fuckin' brilliant! *pinkt een traantje weg*
En gestort!quote:Op dinsdag 14 november 2006 20:04 schreef Sj0rSz het volgende:
Mailtje verstuurd.
Nu nog antwoord en dan storten
quote:Op dinsdag 14 november 2006 20:52 schreef ElisaB het volgende:
Het is 14 november, 20:52 uur, en de tussenstand is....:
Bank 475,13
Giro 480,88
Anders 75,00
Totaal 1.031,01
Met een dikke dank-je-kus aan:
Trebweb
ziggyziggyziggy
Roönaän
Foeske
Shark.Bait
Schatje
~Kimmie~
Libris
pfaf
Sehnsucht
Sjeen
Homdeck
Jolen
Hi_flyer
een anonieme gever
ze kennen de underscore niet, vandaarquote:Op dinsdag 14 november 2006 21:19 schreef _Kimmie_ het volgende:
Echt super goed![]()
en de bank heeft mn username veranderd blijkbaar![]()
Dat snap ikquote:Op dinsdag 14 november 2006 21:22 schreef buzzer het volgende:
[..]
ze kennen de underscore niet, vandaar
echt gigantisch, ik ben echt sprakeloosquote:Op dinsdag 14 november 2006 21:26 schreef _Kimmie_ het volgende:
[..]
Dat snap ik
Maar hoe dan ook is het gewoon super knap dat er in 2 dagen al zoveel geld is binnen gehaald![]()
Wow!!!quote:Op dinsdag 14 november 2006 @ 00:02 schreef Phuturistixxx het volgende:
Die 52 euro van de Nuon hebben een goede bestemming gekregen
Wat wordt hiermee bedoeld?quote:Op dinsdag 14 november 2006 21:01 schreef ElisaB het volgende:
Owja, de tagjes zijn weer onderweg hoor
Ach soquote:Op woensdag 15 november 2006 02:19 schreef Petre het volgende:
[..]
Bij je naam: "Mirre(FOK! voor Fok)"
quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:10 schreef ElisaB het volgende:
[..]![]()
![]()
We did it
![]()
![]()
Tussen 20:30 en 21:00 komt de officiele tussenstand!
Ik zal er straks als ik thuis ben iets opgooien, na de updatequote:Op woensdag 15 november 2006 09:51 schreef Semisane het volgende:
Zo...mag eigenlijk weer een update op FP komen, want het gaat echt bizar hard....nu al bijna het dubbele als er bij de laatste FP update binnen was![]()
...toch?
heel goedquote:Op woensdag 15 november 2006 10:08 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Ik zal er straks als ik thuis ben iets opgooien, na de update.
het verschilt gewoon wat je kwijt kan. ik heb 20 gestort omdat ik dat een mooi bedrag vind, maar niet iedereen kan dat zomaar missen en ook daar heb ik begrip voor. dus alles is gewoon welkomquote:Op woensdag 15 november 2006 12:32 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik heb ondertussen een mailtje gestuurd en wacht op het rekening-nummer.
Welk bedrag wordt het meest gestort of is dan de spontaniteit weg?
Ik twijfel tussen 5 euro en 10 euro. 5 euro vind ik dan wat te weinig en omdat ik vorig jaar niet heb meegedaan maak ik er dit jaar 10 euro van.
Gisteren een pizza besteld van 10 euro dus 10 euro is sowieso een bedrag dat gemist kan worden.
Zelfs 10 euro is een matig bedrag, maar echt mega ruim heb ik het niet en ieder beetje helpt.
Geef me snel het rekening-nummer!!!!!
ik heb ook 10 euro gestort omdat ik dit wel een normaal bedrag vind. maar al het geld is welkom. je mag zelf weten hoe veel je stort.quote:Op woensdag 15 november 2006 12:32 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik heb ondertussen een mailtje gestuurd en wacht op het rekening-nummer.
Welk bedrag wordt het meest gestort of is dan de spontaniteit weg?
Ik twijfel tussen 5 euro en 10 euro. 5 euro vind ik dan wat te weinig en omdat ik vorig jaar niet heb meegedaan maak ik er dit jaar 10 euro van.
Gisteren een pizza besteld van 10 euro dus 10 euro is sowieso een bedrag dat gemist kan worden.
Zelfs 10 euro is een matig bedrag, maar echt mega ruim heb ik het niet en ieder beetje helpt.
Geef me snel het rekening-nummer!!!!!
pussycontrol!!!quote:Op woensdag 15 november 2006 12:42 schreef Joene het volgende:
Goed ik ga even een mailtje sturen , en thuis even overleggen
ditoquote:Op woensdag 15 november 2006 12:56 schreef Erik_84 het volgende:
Mijn vriendin vind fok maar stom, dus ik heb ook niks overlegd
ik had meer het idee te vragen of zij ook mee wilde doenquote:Op woensdag 15 november 2006 12:55 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
pussycontrol!!!
ik heb gewoon nix overlegd![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 15 november 2006 12:47 schreef Sehnsucht het volgende:
[..]
ik heb ook 10 euro gestort omdat ik dit wel een normaal bedrag vind. maar al het geld is welkom. je mag zelf weten hoe veel je stort.
tuurlijkquote:Op woensdag 15 november 2006 13:02 schreef Joene het volgende:
[..]
ik had meer het idee te vragen of zij ook mee wilde doen
nouja, wij geven niks uit, althans niet onzinnig.. maar ik heb iemand anders al 10 euro afgetroggeld, dus een bedrag van 5 euro oid moet net kunnen.. zoals gezegd, meer kan echt niet, maar ik vind het genoegquote:Op woensdag 15 november 2006 12:58 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
dito
en als ik kijk hoe vaak wij achteloos 20 euro uitgeven aan shoarmaschotels, t-shirtje zus of zo de kroeg whatever, vind ik het ook niet nodig om te overleggen
5 euro is inderdaad genoeg ook. Geef eens 5 euro aan de deur, de collectant is dan blij. 5 euro is 2 weken internet las ik in het begin van het topic. Kunnen ze 2 weken op internet als ik het goed gelezen heb.quote:Op woensdag 15 november 2006 13:09 schreef Erik_84 het volgende:
[..]
nouja, wij geven niks uit, althans niet onzinnig.. maar ik heb iemand anders al 10 euro afgetroggeld, dus een bedrag van 5 euro oid moet net kunnen.. zoals gezegd, meer kan echt niet, maar ik vind het genoeg
quote:Op woensdag 15 november 2006 13:13 schreef wdn het volgende:
Ik verzamel al mijn centen in een 10 Ltr plastic cola fles. Zodra iemand aan de deur komt en ik ben thuis () dan zeg ik meestal: "oh, ik haal even mijn cola fles. Momentje'. De verbaasde gezichten die je dan krijgt te zien als je wegloopt
En even later helemaal. Er zit vaak een 5 centimer laag aan 1, 2 en 5 eurocenten met af en toe een 10, 20 en 50 ct er doorheen.
och onzinnig is het bijna nooit, shoarma vult het buikje, t-shirt bedekt het buikje, bier zorgt voor het buikjequote:Op woensdag 15 november 2006 13:09 schreef Erik_84 het volgende:
[..]
nouja, wij geven niks uit, althans niet onzinnig.. maar ik heb iemand anders al 10 euro afgetroggeld, dus een bedrag van 5 euro oid moet net kunnen.. zoals gezegd, meer kan echt niet, maar ik vind het genoeg
Da's inderdaad zo. Ik heb ¤15 gestort en heb nu nog zo'n ¤90 op mijn rekening, maar waar gebruik ik het geld anders voor? Bij de Super in de pauze eten kopen, da's ook geen goed doelquote:Op woensdag 15 november 2006 13:17 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
5 euro is inderdaad genoeg ook. Geef eens 5 euro aan de deur, de collectant is dan blij. 5 euro is 2 weken internet las ik in het begin van het topic. Kunnen ze 2 weken op internet als ik het goed gelezen heb.
Ik geef 10 euro omdat ik vaak genoeg geld over de balk gooi, kan ik nu beter 10 euro geven dan weer iets te kopen waar ik niets aan heb. Wordt het geld tenminste goed besteedt.
Kan zijn dat ik er 15 euro van ga maken, omdat ik misschien op die manier ook eens bewust wordt van de waarde van geld. Ik hecht te weinig waarde aan geld vaker. Ik koop vaak spullen die ik niet gebruik omdat geld me vrij weinig zegt. Enige probleem is dan dat je moet uitkomen met het geld dat je hebt.
Kijken of ik bewuster kan worden als ik 15 euro schenk. Dat ik eens ga beseffen wat je met 15 euro kunt doen. Die pizza met 3 blikjes bier van gisteren was 12 euro bij elkaar, en dan geef ik die 12 euro aan de bezorger van die pizza zonder eens stil te staan wat ik nu precies uitgeef. Had ik gisteren die pizza niet besteld dan had ik 27 euro kunnen schenken. Ik maak teveel geld op aan mezelf ben ik van mening.
En dat voor iemand die economie heeft gestudeerd. Maar geld zegt me weinig. Zou ik 10 miljoen winnen dan moet ik oppassen dat ik niet alles in 1 keer ga uitgeven, dan zou ik het vast moeten zetten.
Inderdaadquote:Op woensdag 15 november 2006 13:37 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Da's inderdaad zo. Ik heb ¤15 gestort en heb nu nog zo'n ¤90 op mijn rekening, maar waar gebruik ik het geld anders voor? Bij de Super in de pauze eten kopen, da's ook geen goed doel. En ik krijg ¤6 per week bijgeschreven en heb dat nooit op.
Nee joh gekquote:Op woensdag 15 november 2006 13:46 schreef TJDoornbos het volgende:
Ow Planet is normaal wel goed. Ik wil mijn Orange graag ruilen tegen Planet eigenlijk
Ik had er ook last van jaquote:Op woensdag 15 november 2006 13:40 schreef ElisaB het volgende:
Even een snel berichtje van mij: mijn internet (en van iedereen in mijn omgeving) is op dit moment van pruttum (als dat het het niet of amper doet). Zodra we weer up zijn, zal ik inloggen op bank en giro voor de update!
Sorry
Nep red-bull kost 1,50 voor 6 blikjes.quote:Op woensdag 15 november 2006 13:48 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
InderdaadBewuster met geld omgaan is het ook, en een goed doel is altijd goed besteedt als mensen een dagje eruit gaan en als ze even de ziekte vergeten. Ik koop daarbij vaak genoeg red-bull en dan betaal je ook voor 6 blikjes ongeveer 8 euro. En dat zijn weer 8 euro, terwijl ik die red-bull niet eens nodig heb. En zo geef je dus iedere dag weer geld uit en geld uit. Ondertussen weet je niet eens meer waar je het geld aan uitgegeven hebt.
Misschien is het okey dat ik eens voor mezelf ga bijhouden wat ik precies doe uitgeven.
Een kas-boek bijhouden ook wel. Ik heb in principe weinig nodig. Ook geen spullen. Toch maak ik iedere maand veel geld op. Dan koop ik weer cd's die ergens in een hoek liggen of ik koop een boek wat ik niet ga lezen en ga zo door.
En dan de sigaretten en shag en het bier. Hoewel deze laatste vaak een eerste levensbehoefte zijn
Afhaal-eten zoals ik zei. Te vaak afhalen. Een pizza van Dr Oetker smaakt bijna even lekker dan een van 10 euro bij de afhaal. Tel je al dat geld bij elkaar op over 1 jaar tijd, dan kom je al zeker op duizenden euro's van bestedingen die onnodig of overbodig waren.
Vandaar vind ik dat ik best 15 euro of 20 euro mag weggeven. Geef ik dat uit dan kom ik deze maand alsnog uit. En wie weet heb ik er nu zelf profijt van dat ik eens bewust wordt van de waarde van geld. Ik zeg dan wel dat geld me niets zegt, maar alsnog kun je betere dingen doen van geld. Een gat in de hand ook wel. Maar goed, wie heeft geen gat in de hand als je door de stad loopt en je ziet mensen overal kopen??? Tis toch ook een consumptie-maatschappij te noemen. Je wordt bijna gedwongen tot kopen als je reclame ziet en folders in de bus. Mooie praatjes die verkocht worden om jou maar te laten uitgeven.
Errug subtielquote:Op woensdag 15 november 2006 14:03 schreef --Christiaan-- het volgende:
Kok gaat duurste pizza ter wereld maken
Subtiel hè.
quote:Op woensdag 15 november 2006 14:03 schreef --Christiaan-- het volgende:
Kok gaat duurste pizza ter wereld maken
Subtiel hè.
quote:Op woensdag 15 november 2006 14:03 schreef --Christiaan-- het volgende:
Kok gaat duurste pizza ter wereld maken
Subtiel hè.
Geen zorgen hoor; komt helemaal in orde! Ik kan je naam vast wel terugvinden aan de hand van het mailtje dat je hebt gestuurdquote:Op woensdag 15 november 2006 14:00 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik heb net overgemaakt maar ben mijn username vergeten door het snelle invoerenZo zie je maar dat haastige spoed zelden goed is. 15 euro is het bedrag dat ik gestort heb. Op 15 november 15 euro dus het is nog cryptisch ook
Kan ik op de een of andere manier mijn overstorting alsnog koppelen aan mijn username?
Je krijgt toch de naam te zien bij de overstorting of niet??? Dan stuur ik ElisaB wel een mailtje met mijn naam en rekeningnummer zodat ze ziet dat dromenvanger even gestort heeft.
Ik wil natuurlijk wel dat tagje hebben, daar doe ik het natuurlijk voor
Ik zal even een mail sturen naar ElisaB daarover.
Zou die update niet op de FP worden gepost?quote:Op woensdag 15 november 2006 14:53 schreef --Christiaan-- het volgende:
Dan ga ik even aan mijn huiswerk nu, zul je zien dat die update nu komt uiteraard.
Die update komt hier in het topic en moet ik op de fp postenquote:Op woensdag 15 november 2006 14:57 schreef Semisane het volgende:
[..]
Zou die update niet op de FP worden gepost?![]()
Of bedoelde je die ook.
Je hebt planet?quote:Op woensdag 15 november 2006 13:40 schreef ElisaB het volgende:
Even een snel berichtje van mij: mijn internet (en van iedereen in mijn omgeving) is op dit moment van pruttum (als dat het het niet of amper doet). Zodra we weer up zijn, zal ik inloggen op bank en giro voor de update!
Sorry
quote:Op woensdag 15 november 2006 13:44 schreef ElisaB het volgende:
Ik heb Planet
En meteen de mail weer even gedaan
';)quote:15-11-2006 14:22 uur. Storing opvragen websites (opgelost)
Als gevolg van een storing kon het op 15-11-2006 tussen 10:08 en 14:07 voorkomen dat u enkele websites niet kon benaderen. Onze excuses voor dit ongemak. De storing hebben wij inmiddels opgelost.
15-11-2006 14:21 uur. Webmail beperkt bereikbaar (opgelost)
Als gevolg van een storing was de dienst Webmail op 15-11-2006 tussen 10:08 en 14:07 helaas niet beschikbaar. Onze excuses voor dit ongemak. De storing hebben wij inmiddels verholpen.
15-11-2006 14:18 uur. Storing Planet Website (opgelost)
Als gevolg van een storing was het op 15-11-2006 tussen 10:08 en 14:07 helaas niet mogelijk onze website www.planet.nl te bereiken. Onze excuses voor de overlast.De storing hebben wij inmiddels verholpen.
15-11-2006 14:15 uur. Storing e-mail verzenden en ontvangen (Planet) (opgelost)
Als gevolg van een storing was het op 15-11-2006 tussen 10:08 en 14:07 helaas niet mogelijk e-mail te versturen en/of te ontvangen. Onze excuses voor dit ongemak. De storing hebben wij inmiddels verholpen.
ik wil wel graag storten, mjah, mijn goede besteding was al de 400 euro voor de wasdroger..... en nu sta ik dik roodquote:Op woensdag 15 november 2006 14:10 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Ik vind deze 15 euro die ik gestort heb, de beste besteding van de afgelopen maanden.
Okeyquote:Op woensdag 15 november 2006 14:42 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Geen zorgen hoor; komt helemaal in orde! Ik kan je naam vast wel terugvinden aan de hand van het mailtje dat je hebt gestuurd
Komt beslist in orde
Als je geld moet uitgeven voor vervanging is dat nodig. Niet kunnen wassen is niet fijnquote:Op woensdag 15 november 2006 15:24 schreef gateway het volgende:
[..]
ik wil wel graag storten, mjah, mijn goede besteding was al de 400 euro voor de wasdroger..... en nu sta ik dik roodmjah...... loopt jah nog ff die actie....... heb ik alleen korter een tagje..... mjah..... of moet nu 50 cent storten, krijg ik een tagje en dan stort ik later de rest
![]()
we hadden er geen 1, en dus staat er veel te vaak was in de kamer (ja in de kamer, ergens anders is er geen plek)quote:Op woensdag 15 november 2006 16:11 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Als je geld moet uitgeven voor vervanging is dat nodig. Niet kunnen wassen is niet fijn
Toch altijd zonde dat je niet eeuwig met een wasdroger kunt doen. Altijd gaat alles kapot
Dus toch een goed doel voor jezelfquote:Op woensdag 15 november 2006 16:20 schreef gateway het volgende:
[..]
we hadden er geen 1, en dus staat er veel te vaak was in de kamer (ja in de kamer, ergens anders is er geen plek)
quote:
Helemaal geweldigquote:Op woensdag 15 november 2006 18:53 schreef ElisaB het volgende:
Mede dankzij jullie bijdragen, mogen we op 15 november om 18:53 de volgende tussenstand noteren:
Bank 710,50
Giro 668,38
Anders 75,00
Totaal 1.453,88
Is het niet geweldig
En de excuses als ik de usernamen niet helemaal goed heb geschreven; de bank maakt overal hoofdletters van
quote:Op woensdag 15 november 2006 18:53 schreef ElisaB het volgende:
Een user uit Voorburg, maar zonder naam erbij
Zal Dromenvanger wel zijn danquote:Op woensdag 15 november 2006 14:00 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik heb net overgemaakt maar ben mijn username vergeten door het snelle invoerenZo zie je maar dat haastige spoed zelden goed is. 15 euro is het bedrag dat ik gestort heb. Op 15 november 15 euro dus het is nog cryptisch ook
Kan ik op de een of andere manier mijn overstorting alsnog koppelen aan mijn username?
Je krijgt toch de naam te zien bij de overstorting of niet??? Dan stuur ik ElisaB wel een mailtje met mijn naam en rekeningnummer zodat ze ziet dat dromenvanger even gestort heeft.
Ik wil natuurlijk wel dat tagje hebben, daar doe ik het natuurlijk voor
Ik zal even een mail sturen naar ElisaB daarover.
damn dan ga je haast denken dat je ook 20 euro moet overmaken......... ( wat natuurlijk NIET, ik herhaal NIET hoeft/moet, het blijft vrij om zelf te bepalen wat je geeft!!quote:
inderdaad ABSOLUUT NIETquote:Op woensdag 15 november 2006 20:06 schreef gateway het volgende:
damn dan ga je haast denken dat je ook 20 euro moet overmaken......... ( wat natuurlijk NIET, ik herhaal NIET hoeft/moet, het blijft vrij om zelf te bepalen wat je geeft!!
In het rijtje ontbrak nog één kusje:quote:Op woensdag 15 november 2006 18:53 schreef ElisaB het volgende:
Mede dankzij jullie bijdragen, mogen we op 15 november om 18:53 de volgende tussenstand noteren:
Eigenlijk ben ik het gewoon met je eens. Weghalen is idioot.quote:Op woensdag 15 november 2006 20:18 schreef Quinazoline het volgende:
Voor mij hoef je het niet weg te halen hoor. Ik vind het wel mooi om te zien en zou me in ieder geval absoluut niet gedwongen voelen om een hoog bedrag te doneren.
En verder vind ik het echt geweldig hoeveel er al is binnengekomen!
Das dus een mooie taak voor jou.quote:Op woensdag 15 november 2006 20:34 schreef Xilantof het volgende:
Ik wacht op de eerst die een bedrag + 12 cent overmaakt om er weer een rond bedrag van te maken![]()
Oehquote:Op woensdag 15 november 2006 20:18 schreef ElisaB het volgende:
[..]
In het rijtje ontbrak nog één kusje:
NanKing
Het komt beslist goedquote:Op woensdag 15 november 2006 20:47 schreef Mathijz het volgende:
Ik zou er nu toch ookal bij moeten staan, maar komt vast wel goed
heb een mail rondgedaan in de familie, maar niemand heeft nog gereageerdquote:Op woensdag 15 november 2006 21:06 schreef Dementor het volgende:
Vergeet niet ook mensen buiten fok te vertellen over deze actie!
Een tag is niet allesquote:Op woensdag 15 november 2006 22:00 schreef Quara het volgende:
Waar blijft mij tag nouDaar deed ik het voor
(garpje)
Ik was meer verbaasd erover dat veel mensen dus meer dan 20 euro geven, wat ik een zeer nobel gebaar vind!
En idd, je moet helemaal zelf weten wat je wilt geven
Leuk! Leuk! Leuk!quote:Op woensdag 15 november 2006 21:44 schreef MeneerMuis het volgende:
Misschien wil ik ook nog een 'kleine leuke actie bovenop mijn gewone bijdrage doen'. Voor elke persoon die geld heeft bijgedragen geef ik ¤0.10 eurocent.
Moet jij wel aan het einde even de totale aantal personen vermeldenquote:Op woensdag 15 november 2006 22:16 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Leuk! Leuk! Leuk!
En wat de tagjes betreft (even ter algemene info): elke dag aan het einde van de dag geef ik de namen door aan de FA's. De tagjes komen er aan. Egwel
Stuur je me voor de zekerheid aan het eind even een mailtje?quote:Op woensdag 15 november 2006 22:23 schreef MeneerMuis het volgende:
Moet jij wel aan het einde even de totale aantal personen vermelden![]()
ik vind het wel een erg leuk ideequote:Op woensdag 15 november 2006 22:23 schreef MeneerMuis het volgende:
[..]
Moet jij wel aan het einde even de totale aantal personen vermelden![]()
klopt. ik ga deze ook even vullen zodat de volgende open kanquote:Op woensdag 15 november 2006 22:48 schreef --Christiaan-- het volgende:
De volgende staat hieronder al klaar zag ik in de AT.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |