De overheid? Welke overheid bedoel je? De enige bevoegde instantie om rechtspersonen - van welke aard dan ook - failliet te verklaren, is sowieso de rechterlijke macht. Dat maakt echter in deze totaal niet uit, want bestuursorganen worden nooit failliet verklaard; wanneer een gemeente in financiële problemen raakt, kan het Rijk wel besluiten om - tegen zeker voorwaarden - bij te schieten, in het kader van artikel 12 van de financiële-verhoudingswet (daar komt de term artikel 12-gemeente ook vandaan). Dat is echter absoluut geen faillissement.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:23 schreef draaijer het volgende:
[..]
Interesseer je is voor je groenlinks partijen. De overheid kan wel degelijk een gemeente failliet verklaren. Zo ook in Nijmegen een aantal jaar geleden alweer. Volgens mij rond de 6 jaar geleden
Een failliet verklaring dan.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:29 schreef Reya het volgende:
[..]
De overheid? Welke overheid bedoel je? De enige bevoegde instantie om rechtspersonen - van welke aard dan ook - failliet te verklaren, is sowieso de rechterlijke macht. Dat maakt echter in deze totaal niet uit, want bestuursorganen worden nooit failliet verklaard; wanneer een gemeente in financiële problemen raakt, kan het Rijk wel besluiten om - tegen zeker voorwaarden - bij te schieten, in het kader van artikel 12 van de financiële-verhoudingswet (daar komt de term artikel 12-gemeente ook vandaan). Dat is echter absoluut geen faillissement.
Overheden zijn inderdaad zo'n beetje de enige instanties die dat kunnen inderdaadquote:Op dinsdag 14 november 2006 18:37 schreef draaijer het volgende:
[..]
Een failliet verklaring dan.
Als dat namelijk niet zou kunnen, kunnen ze gewoon geld uitgeven wat ze niet hebben!!
Dat kan in principe iedereen, dus zo bijzonder is dat niet.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:37 schreef draaijer het volgende:
[..]
Een failliet verklaring dan.
Als dat namelijk niet zou kunnen, kunnen ze gewoon geld uitgeven wat ze niet hebben!!
Als je er een zooitje van maakt is het dus niet bijzonder?! Ons geld. Overheids geld etc. Dat is toch niet normaal.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:41 schreef Reya het volgende:
[..]
Dat kan in principe iedereen, dus zo bijzonder is dat niet.
Dat is idd belachelijk ja, die subsidie regels zijn zo krom als een hoepel. Bedacht zodat ook de VVD'er wat korting op zijn dure auto kan krijgen.quote:Op zaterdag 11 november 2006 18:05 schreef draaijer het volgende:
Dat terwijl je voor die dikke SUV met 6- of 8-cilinder wagen gewoon milieu subsidie krijgt. Lekker kort door de bocht om SUV's aan te pakken.
Nou ja, als een gemeente vanwege financiële problemen een artikel 12-status krijgt, is de gemeente in kwestie sterk beperkt in de dingen die ze kan doen, omdat het Rijk toezicht houdt op de financiën. Dat is iets wat gemeenten liever niet hebben, en dat het gemeentebestuur praktisch vleugellam maakt. Dus het is zeker niet iets wat zomaar gebeurt.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:44 schreef draaijer het volgende:
[..]
Als je er een zooitje van maakt is het dus niet bijzonder?! Ons geld. Overheids geld etc. Dat is toch niet normaal.
Ha ha ha, emissie is het woord. Hybride is het verschil.quote:Op dinsdag 14 november 2006 18:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dat is idd belachelijk ja, die subsidie regels zijn zo krom als een hoepel. Bedacht zodat ook de VVD'er wat korting op zijn dure auto kan krijgen.
Dat dacht ik ook... Thanksquote:Op dinsdag 14 november 2006 18:50 schreef Reya het volgende:
[..]
Nou ja, als een gemeente vanwege financiële problemen een artikel 12-status krijgt, is de gemeente in kwestie sterk beperkt in de dingen die ze kan doen, omdat het Rijk toezicht houdt op de financiën. Dat is iets wat gemeenten liever niet hebben, en dat het gemeentebestuur praktisch vleugellam maakt. Dus het is zeker niet iets wat zomaar gebeurt.
Oude koe om uit de sloot te halen (geenstijl zeker?), en er is al vaak genoeg uitgelegd dat ze daar tijdelijk in reed, en dat ze in een Prius rijdt nu. Argumenten op? Wij zitten nog steeds te wachten tot je opzout uit dit gezellige topic.quote:
Hier staan jullie achter. Dus als ik tijdelijk even een boodschap doe met een Ranger Rover, is het niet erg!!quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:02 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Oude koe om uit de sloot te halen (geenstijl zeker?), en er is al vaak genoeg uitgelegd dat ze daar tijdelijk in reed, en dat ze in een Prius rijdt nu. Argumenten op? Wij zitten nog steeds te wachten tot je opzout uit dit gezellige topic.
Wat voor argumenten wil je horen?quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:02 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Oude koe om uit de sloot te halen (geenstijl zeker?), en er is al vaak genoeg uitgelegd dat ze daar tijdelijk in reed, en dat ze in een Prius rijdt nu. Argumenten op? Wij zitten nog steeds te wachten tot je opzout uit dit gezellige topic.
Ook hierin staat dus dat het geen diesel isquote:Op dinsdag 14 november 2006 19:08 schreef draaijer het volgende:
Geachte heer/mevrouw,
Hartelijk dank voor uw email naar aanleiding van het bericht in het Reformatorisch Dagblad en geenstijl.nl, waarin stond dat Femke Halsema in een oude Mercedes reed.
Wij begrijpen dat dit niet past bij uw beeld van een partij die milieuvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. De auto waarin zij reed was een auto die zij tijdelijk gebruikte tot dat haar Toyota Prius afgeleverd werd. Inmiddels heeft ze deze in ontvangst kunnen nemen en nu rijdt zij in de auto met de minste milieubelasting die verkrijgbaar is.
Het beeld dat in het artikel geschetst werd van 'de ronkende oude diesel' is overigens schromelijk overdreven, zo is het niet eens een diesel. Daarbij is GroenLinks geen anti-autopartij. Wel willen wij mensen stimuleren om milieuvriendelijkere alternatieven te kiezen.
Overigens reist Femke over het algemeen met het openbaar vervoer, maar haar drukke schema laat dit niet altijd toe. Daarom heeft zij heel bewust voor de Prius gekozen, juist om ook zelf bij te dragen aan een beter milieu.
Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en wil u danken voor uw bezorgdheid om het groene imago en praktisch idealisme van GroenLinks.
Met vriendelijke groet,
Rogier Elshout
Publieksdienst
Tweede-Kamerfractie GroenLinks
Als je erbij carpoolt is het niet zo heel erg inderdaad.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:07 schreef draaijer het volgende:
[..]
Hier staan jullie achter. Dus als ik tijdelijk even een boodschap doe met een Ranger Rover, is het niet erg!!![]()
![]()
Ik heb het betreffende stukje gezien op tv. ergens (volgens mij begin vorig jaar) en daar kwamen wel degelijk zwarte dampen uit. Dit hoeft natuurlijk geen diesel te zijn, maar dat maakt het allemaal nog veel erger. Als een benzine auto rookt, verbruikt lees verbrand de auto OLIE!?quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:10 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ook hierin staat dus dat het geen diesel is. En dat GL zoals bekend geen anti-auto partij is
. Wat wil je nog meer horen
.
Ik wil helemaal niks van je horen, ik wil dat je dit topic met rust laat. Maar in een discussie is het over het algemeen gebruik om dingen te beargumenteren, niet te schieten met losse flodders.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:08 schreef draaijer het volgende:
[..]
Wat voor argumenten wil je horen?
Hans Smolders is een losse flodder.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:17 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ik wil helemaal niks van je horen, ik wil dat je dit topic met rust laat. Maar in een discussie is het over het algemeen gebruik om dingen te beargumenteren, niet te schieten met losse flodders.
over roken gesproken, je kan beter haar op haar rookgedrag wijzen als je zo serieus wil zijn, roken veroorzaakt namelijk meer vervuiling dan personenwagens in het algemeenquote:Op dinsdag 14 november 2006 19:16 schreef draaijer het volgende:
[..]
Ik heb het betreffende stukje gezien op tv. ergens (volgens mij begin vorig jaar) en daar kwamen wel degelijk zwarte dampen uit. Dit hoeft natuurlijk geen diesel te zijn, maar dat maakt het allemaal nog veel erger. Als een benzine auto rookt, verbruikt lees verbrand de auto OLIE!?
Een partij die iets zegt betekent nog niet dat het zo is.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:10 schreef du_ke het volgende:
Ook hierin staat dus dat het geen diesel is. En dat GL zoals bekend geen anti-auto partij is
. Wat wil je nog meer horen
.
quote:Kiezersbedrog van groenlinks
Vrijdag 8 september
Wie het over kiezersbedrog heeft, zou zich eens moeten verdiepen in de verkiezingsbeloften van zittende politieke partijen. Keer op keer beloven ze dieren een hemel op aarde tijdens de verkiezingscampagne, maar vergeten ze dat waar te maken in de erop volgende vier jaar. Daar gaat nu verandering in komen, dag in dag uit zullen we als haas in de marathon aanwezig zijn om de slakken op dit gebied vaart te geven!
Kijk maar eens naar het programma van een zich diervriendelijk noemende partij als Groenlinks. Bij de verkiezingen van 2003 presenteerde de partij een prioriteiten top 50 waarin de dieren geheel 'vergeten' waren. Toen de Partij voor de Dieren Groenlinks daarop wees, werd in allerijl een nieuwe prioriteiten top 10 gefabriceerd, waarbij de dieren zelfs op de eerste plaats kwamen. Een foutje kan iedereen overkomen, gelukkig dat ze het rechtgezet hadden kort voor de verkiezingen.
Maar in de 3,5 jaar die volgden was Groenlinks bij heel veel cruciale debatten over de rechten van dieren niet eens aanwezig (zoals bij de vogelvrij verklaring van vossen in Tweede en Eerste Kamer). En het burgerinitiatief dat de partij voorafgaand aan de verkiezingen voor Europa en het Europees referendum organiseerde, schiet voor geen meter op, ondanks of misschien wel dankzij de sterk afgezwakte doelstellingen die erin staan ten aanzien van Europese veetransporten.
Deze week heeft Groenlinks haar concept verkiezingsprogramma gepresenteerd,
http://www.groenlinks.nl/programma/Groei%20Mee.doc
en wat denkt u?
In de Tien Belangrijkste Resultaten die Groenlinks wil boeken komen dieren opnieuw in het geheel niet voor, in de Tien Belangrijkste Maatregelen die Groenlinks wil nemen zijn de dieren ook in geen velden of wegen te bekennen. Zouden ze er helemaal van af zijn bij GL?
Nou dat niet, wie heel diep graaft in het verkiezingsprogramma komt zowaar een paar regels over dieren tegen, maar dan wel in relatie met topkok Pierre Wind...
Ik kan me niet voorstellen dat er dierenbeschermers binnen Groenlinks zijn die daar genoegen mee kunnen nemen, op 1 oktober is het Groenlinks congres, tegelijk met het congres van de Partij voor de Dieren. Waar zou u als dier uw kaarten op zetten?
Zijn die andere zittende partijen dan zoveel beter? Geen haar! We hebben onder Paars volgens de partijprogramma's een 'diervriendelijke kamermeerderheid' gehad. En die deed wel wat, maar mondjesmaat en niet in hoog tempo. In elk geval niet te vergelijken met het tempo dat de dieronvriendelijke kamermeerderheid van CDA,VVD en LPF erin zette om dieren in no time van alle verworven rechten te beroven.
Gelukkig gaat daar nu verandering in komen. Alle diervriendelijke fractiespecialisten van zich diervriendelijk noemende partijen, krijgen binnenkort lekker de wind in de rug. De hete adem van de Partij voor de Dieren, met steun van heel veel kiezers. Reken maar dat het daar anders van gaat worden op het Binnenhof!
Bron: http://www.partijvoordedieren.nl/content/view/126
Ook dat is duidelijkquote:Op dinsdag 14 november 2006 23:51 schreef MrX1982 het volgende:
Het gaat mij vanzelfsprekend over het vermeende geen anti-auto partij te zijn.
Dat is inderdaad een mooi eufemisme.quote:Op dinsdag 14 november 2006 23:54 schreef du_ke het volgende:
Ook dat is duidelijk. Ze zijn vooral voor alternatieven niet zozeer tegen auto's.
Niks tijdelijk, ze reed er vorig jaar april al in. Net nadat ze haar rijbewijs heeft gehaald. Deze auto was echter niet van haar, maar van haar vriend.quote:Op dinsdag 14 november 2006 19:08 schreef draaijer het volgende:
Geachte heer/mevrouw,
Hartelijk dank voor uw email naar aanleiding van het bericht in het Reformatorisch Dagblad en geenstijl.nl, waarin stond dat Femke Halsema in een oude Mercedes reed.
Wij begrijpen dat dit niet past bij uw beeld van een partij die milieuvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. De auto waarin zij reed was een auto die zij tijdelijk gebruikte tot dat haar Toyota Prius afgeleverd werd. Inmiddels heeft ze deze in ontvangst kunnen nemen en nu rijdt zij in de auto met de minste milieubelasting die verkrijgbaar is.
Het beeld dat in het artikel geschetst werd van 'de ronkende oude diesel' is overigens schromelijk overdreven, zo is het niet eens een diesel. Daarbij is GroenLinks geen anti-autopartij. Wel willen wij mensen stimuleren om milieuvriendelijkere alternatieven te kiezen.
Overigens reist Femke over het algemeen met het openbaar vervoer, maar haar drukke schema laat dit niet altijd toe. Daarom heeft zij heel bewust voor de Prius gekozen, juist om ook zelf bij te dragen aan een beter milieu.
Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben en wil u danken voor uw bezorgdheid om het groene imago en praktisch idealisme van GroenLinks.
Met vriendelijke groet,
Rogier Elshout
Publieksdienst
Tweede-Kamerfractie GroenLinks
En terechtquote:Op woensdag 15 november 2006 09:00 schreef Kadesh het volgende:
Haha, ja tijdelijk, ik rij tijdelijk in een Hummer, al 4 jaar.GL is geen anti auto partij, nee ze willen alleen autorijden zo duur maken dat 90% afhaakt.
Idd, de VVD noemt zichzelf volkspartij voor vrijheid en democratie. Een volkspartij is het niet, het is eerder een belangenvereniging voor welgestelden, en voor vrijheid en democratie hebben ze de afgelopen jaren zich nou ook niet bepaald ingezet, eerder het tegendeel.... Zo zie je maar weer eens hoe partijen kunnen liegenquote:Op dinsdag 14 november 2006 23:47 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Een partij die iets zegt betekent nog niet dat het zo is.
De DDR noemde zichzelf Duitse Democratische Republiek, De tweede D is mij nog steeds een raadsel maar misschien weet jij dat mij uit te leggen.
Kortom er is een verschil tussen iets zeggen en zijn.
En dan Rutte steeds maar roepen dat links slecht voor de economie is. Ik vraag me toch af waar hij z'n cijfers vandaan haalt... Zijn eigen partijprogramma?quote:Op donderdag 16 november 2006 00:31 schreef onemangang het volgende:
Volgens het CPB zorgen de plannen van GL voor de meeste banen, de beste zorg en de meeste extra leraren. Daarnaast gaat Jan Modaal er bij Groen Links het meeste er op vooruit, evenals de lagere inkomens. Zie dit rapport van het CPB voor een samenvatting van de details
Daarnaast: GL is de groenste partij volgens acht grote groene organisaties
en is GL de gezondste partij
Dat zijn wel heel veel positieve vermeldingen voor één partij.
Hm, toch ff lezen dan.quote:Op donderdag 16 november 2006 00:31 schreef onemangang het volgende:
Volgens het CPB zorgen de plannen van GL voor de meeste banen, de beste zorg en de meeste extra leraren. Daarnaast gaat Jan Modaal er bij Groen Links het meeste er op vooruit, evenals de lagere inkomens. Zie dit rapport van het CPB voor een samenvatting van de details
Daarnaast: GL is de groenste partij volgens acht grote groene organisaties
en is GL de gezondste partij
Dat zijn wel heel veel positieve vermeldingen voor één partij.
Vermeld deze er dan ook bijquote:Op donderdag 16 november 2006 00:31 schreef onemangang het volgende:
Volgens het CPB zorgen de plannen van GL voor de meeste banen, de beste zorg en de meeste extra leraren. Daarnaast gaat Jan Modaal er bij Groen Links het meeste er op vooruit, evenals de lagere inkomens. Zie dit rapport van het CPB voor een samenvatting van de details
Daarnaast: GL is de groenste partij volgens acht grote groene organisaties
en is GL de gezondste partij
Dat zijn wel heel veel positieve vermeldingen voor één partij.
Op korte termijn ja. Als je het gespaarde geld nu snel uitgeeft, gaan er een hoop mensen tijdelijk van genieten. Please wie stopt die linkse rakkers.quote:Op donderdag 16 november 2006 00:31 schreef onemangang het volgende:
Volgens het CPB zorgen de plannen van GL voor de meeste banen, de beste zorg en de meeste extra leraren. Daarnaast gaat Jan Modaal er bij Groen Links het meeste er op vooruit, evenals de lagere inkomens. Zie dit rapport van het CPB voor een samenvatting van de details
Daarnaast: GL is de groenste partij volgens acht grote groene organisaties
en is GL de gezondste partij
Dat zijn wel heel veel positieve vermeldingen voor één partij.
groenlinks doet aan bedrogquote:Op donderdag 16 november 2006 00:31 schreef onemangang het volgende:
Volgens het CPB zorgen de plannen van GL voor de meeste banen, de beste zorg en de meeste extra leraren. Daarnaast gaat Jan Modaal er bij Groen Links het meeste er op vooruit, evenals de lagere inkomens. Zie dit rapport van het CPB voor een samenvatting van de details
Daarnaast: GL is de groenste partij volgens acht grote groene organisaties
en is GL de gezondste partij
Dat zijn wel heel veel positieve vermeldingen voor één partij.
Alleen al in dit topic is meerdere malen aangetoond dat dit onzin isquote:Op vrijdag 17 november 2006 13:39 schreef RosaCrux het volgende:
[..]
terwijl femke halsema ZELF in een diesel auto rijd
Gelukkig vind ik het milieu in het algemeen belangrijker dan een inteelthamsterquote:Op vrijdag 17 november 2006 13:40 schreef RosaCrux het volgende:
een echte dieren en natuurbeschermer stemt niet op groenlinks
Idd. Beter te voorkomen dat paarden verzuipen dan ze te redden. Ach ja, dierenliefhebbers. Veel zijn vegetarisch en geven hun hond of kat dagelijks een blik vlees (neem Marianne Thieme, is vegetarisch en heeft een kat, zie www.wiekiesjij..nl) waarmee de totale score van geredde dieren weer op nul staat..quote:Op vrijdag 17 november 2006 14:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Gelukkig vind ik het milieu in het algemeen belangrijker dan een inteelthamster.
Dus als een partij iets ludieks doet, dan stem jij er niet op? M.a.w. je stemt niet?quote:Op zaterdag 18 november 2006 04:50 schreef TLC het volgende:
Site van GroenLinks ;
"Help Femke het torentje in...
... en snel een beetje"
Jammer Femke, ik speelde met de gedachten om op Uw partij te stemmen, maar nu![]()
Ludieks doen mag best, maar ze moeten niet gaan commanderen want dan is het baaizwaaiquote:Op zaterdag 18 november 2006 09:23 schreef onemangang het volgende:
[..]
Dus als een partij iets ludieks doet, dan stem jij er niet op? M.a.w. je stemt niet?
Denk ook niet dat een andere lijsttrekker het beter had gedaan met het geweld waarmee de SP oprukte deze verkiezingen. Die hebben gewoon alles wat ook maar een beetje zweeft op links opgeveegd. En dat kost GL gewoon zetels.quote:Op vrijdag 24 november 2006 11:28 schreef kriele het volgende:
Femke mag best een leuke verschijning zijn, maar ik ben er van overtuigd dat ze, met haar belerende toontje, de partij aardig wat stemmen heeft gekost. Maar ik krijg nu niet de indruk dat ze ter verantwoording wordt geroepen, na wederom een verloren verkiezing.
Onder Femke heeft GL het eigenlijk nooit goed gedaan.quote:Op vrijdag 24 november 2006 12:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Denk ook niet dat een andere lijsttrekker het beter had gedaan met het geweld waarmee de SP oprukte deze verkiezingen. Die hebben gewoon alles wat ook maar een beetje zweeft op links opgeveegd. En dat kost GL gewoon zetels.
Ach, ze hebben maar één zetel verloren maar de Partij vd Dieren heeft er twee gewonnen. Uiteindelijk hebben ze dus niet echt veel verloren, aangezien ze veel met de partij vd Dieren gemeen hebben. Die ene zetel is gewoon naar Marianne Thieme gegaan.quote:Op vrijdag 24 november 2006 12:16 schreef du_ke het volgende:
[..]
Denk ook niet dat een andere lijsttrekker het beter had gedaan met het geweld waarmee de SP oprukte deze verkiezingen. Die hebben gewoon alles wat ook maar een beetje zweeft op links opgeveegd. En dat kost GL gewoon zetels.
Klopt de mensen die de PvdA niet links of socialistisch genoeg vinden zitten nu gewoon bij de SP. Blijft een groep over die echt achter het idee van GL staatquote:Op vrijdag 24 november 2006 12:36 schreef onemangang het volgende:
[..]
Ach, ze hebben maar één zetel verloren maar de Partij vd Dieren heeft er twee gewonnen. Uiteindelijk hebben ze dus niet echt veel verloren, aangezien ze veel met de partij vd Dieren gemeen hebben. Die ene zetel is gewoon naar Marianne Thieme gegaan.
Al met al heeft GL misschien wel net zo'n solide en hechte aanhang als de SGP of de CU. Mensen die op Groen Links stemmen stemmen daar vooral op vanwege het idee achter de partij, niet vanwege de partijleider.
Maar als alle zetels die van rechts/midden naar links gingen, er geen één hebt kunnen pakken. En zelfs verloren hebt. Dan betekent het dat je geen kiezers aan je kunt binden en dat kiezers die GL verlaten hebben, zich beter thuisvoelen bij een andere partij. Dan kun je onmogelijk zeggen dat GL het niet slecht heeft gedaan. Zeker gezien de geschiedenis. Met Femke heeft GL alleen zetels verloren (dacht ik ten minste).quote:Op vrijdag 24 november 2006 12:36 schreef onemangang het volgende:
[..]
Ach, ze hebben maar één zetel verloren maar de Partij vd Dieren heeft er twee gewonnen. Uiteindelijk hebben ze dus niet echt veel verloren, aangezien ze veel met de partij vd Dieren gemeen hebben. Die ene zetel is gewoon naar Marianne Thieme gegaan.
Al met al heeft GL misschien wel net zo'n solide en hechte aanhang als de SGP of de CU. Mensen die op Groen Links stemmen stemmen daar vooral op vanwege het idee achter de partij, niet vanwege de partijleider.
Zijn we niet allemaal parasiten op deze planeet?quote:Op vrijdag 24 november 2006 12:48 schreef MrX1982 het volgende:
GL zal nooit veel zetels halen met zo'n ideologie wat voor een groot gedeelte is gebaseerd op een utopie en parasitair idealisme.
Het is al de zoveelste verkiezing dat ze verliezen en terecht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |