Ik zou het niet weten troel, maar ik ga in ieder geval wel een feestje bouwen, wanttttt ik ben geslaagddddd, eindelijkquote:Op dinsdag 7 november 2006 16:55 schreef Troel het volgende:
Is een BMI onder de 30 trouwens een feestje waard?
Belonen hoeft niet met eten hequote:Op dinsdag 7 november 2006 16:59 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten troel, maar ik ga in ieder geval wel een feestje bouwen, wanttttt ik ben geslaagddddd, eindelijk![]()
![]()
![]()
maar door het dieeten mag ik mezelf eigenlijk niet belonen ervoor, maar dit weekeind zal ik toch al gaan zondigen omdat mijn vriend en ik naar antwerpen gaan, dus dan maar meteen goed zondigen en een doos heerlijke belgische bonbons halen
quote:Op dinsdag 7 november 2006 16:59 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
Ik zou het niet weten troel, maar ik ga in ieder geval wel een feestje bouwen, wanttttt ik ben geslaagddddd, eindelijk![]()
![]()
![]()
maar door het dieeten mag ik mezelf eigenlijk niet belonen ervoor, maar dit weekeind zal ik toch al gaan zondigen omdat mijn vriend en ik naar antwerpen gaan, dus dan maar meteen goed zondigen en een doos heerlijke belgische bonbons halen
euhm zal ik doen, al weet ik niet of het een leuk weekeind word, kreeg vanmiddag een mailtje dat zaterdag een nationale feestdag is en de meeste winkels dicht zullen zijnquote:Op dinsdag 7 november 2006 17:11 schreef Ikiskoel het volgende:
[..]
GEFELICITEERD!!
Wat goed zeg!!
Ik ga over 1,5 week naar Antwerpen. Als je terug bent kun je me mooi wat tips geven qua wat te bezoeken ed![]()
nee hoeft niet, maar ik zou niet weten waar ik mezelf dan mee kan belonen, kleding is niet leuk om te kopen, en bonbons zijn wel heel erg lekker. en tja hoort wel bij belgie hequote:
Een leuke DVD, een goed boek, iets leuks voor in je huis, sieraden, een goed potje seksquote:Op dinsdag 7 november 2006 17:18 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
nee hoeft niet, maar ik zou niet weten waar ik mezelf dan mee kan belonen, kleding is niet leuk om te kopen, en bonbons zijn wel heel erg lekker. en tja hoort wel bij belgie he
Shit zeg, dat is vervelend! Maar ik denk dat musea ed wel open zijn op een feestdag.... Of hou je daar niet van?quote:Op dinsdag 7 november 2006 17:17 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
euhm zal ik doen, al weet ik niet of het een leuk weekeind word, kreeg vanmiddag een mailtje dat zaterdag een nationale feestdag is en de meeste winkels dicht zullen zijn
ik vind het vaak wel leuk, maar mijn vriend is er niet zo'n liefhebber van. en het is meer zijn weekeind. heeft hij van mij gekregen voor zijn verjaardag.quote:Op dinsdag 7 november 2006 17:44 schreef Ikiskoel het volgende:
[..]
Shit zeg, dat is vervelend! Maar ik denk dat musea ed wel open zijn op een feestdag.... Of hou je daar niet van?
Tuurlijk... nietquote:Op dinsdag 7 november 2006 16:55 schreef Troel het volgende:
Is een BMI onder de 30 trouwens een feestje waard?
Wèl de bungalow met jacuzzi genomen hèquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:16 schreef pluisje het volgende:
Isa
Ik ga maandag in je voetsporen stappen op Marveld
Wat wil je weten? Ze waren zo dom hun verslag per mail in te leveren, waardoor ik kon zien wie het bestand aangemaakt had... Die naam even navragen bij mijn collega's, verslag laten zien aan de collega die een leerling met die naam had, en klaar is kees.... Ze hebben alleen de namen maar aangepast...quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:12 schreef Isabeau het volgende:
Nou ben ik wel nieuwsgierig naar de frauduleuze scholieren(kan je het in het bedrijfsleven soms ver mee schoppen
)
quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:19 schreef teigan het volgende:
Wat wil je weten? Ze waren zo dom hun verslag per mail in te leveren, waardoor ik kon zien wie het bestand aangemaakt had... Die naam even navragen bij mijn collega's, verslag laten zien aan de collega die een leerling met die naam had, en klaar is kees.... Ze hebben alleen de namen maar aangepast...
Ik heb me ingehouden, en toch maar een gewoon huisje genomenquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wèl de bungalow met jacuzzi genomen hè![]()
Héél héél veel plezier
Check je je plantenbakken regelmatig?quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:26 schreef Rewimo het volgende:
Nee, die lusten die dingen ook niet kennelijk. Overigens heb ik van de nieuwe niks teruggevonden, die vindt ie wèl lekker zegt ie
Het allerleukste aan het huisje was nou net de jacuzziquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:22 schreef pluisje het volgende:
Ik heb me ingehouden, en toch maar een gewoon huisje genomen
Het was bedoeld als een goedkoop midweekje, en om dan met zijn drietjes in zo'n groot luxe huis in een bubbelbad te gaan zitten kon ik voor mezelf niet rechtpraten
Denken ze niet over na johquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:55 schreef Troel het volgende:
Als je al zoiets doet, kopieer het dan even en plak het in een nieuw bestand
Da's lullig, ik zou mooi ook een 9 eisen!quote:Op dinsdag 7 november 2006 20:58 schreef Isabeau het volgende:
Iemand heeft een keer mijn verslag in een andere klas ingeleverd en ik had geloof ik een 8 of zo en zij een 9![]()
Ja, op hoge poten naar je docent stappen en zeggen dat er een hoge mate van subjectiviteit heerst inzake het nakijken van verslagen van leerlingen. Er wel even bijzeggen dat dit een vooropgezet experiment was om de misstanden in de cijfertoekenning aan de kaak te stellenquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:59 schreef Rewimo het volgende:
Da's lullig, ik zou mooi ook een 9 eisen!
Ik vooral door de prijsquote:Op dinsdag 7 november 2006 20:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het allerleukste aan het huisje was nou net de jacuzziDaarom was ik zo enthousiast...
quote:Op woensdag 8 november 2006 08:33 schreef Troel het volgende:
DE dag begint goed.
Het is hier koud en mijn collega is te laat en er staan weer een aantal incidenten open waarvan ik werkelijk niet begrijp waarom ze nog open staan.
Zelf fixen,quote:Op woensdag 8 november 2006 08:58 schreef Rewimo het volgende:
Bij ons is alleen maar de printer niet operabelEn het is een netwerkprobleem dus dat zal wel weer even duren. Was gistermorgen ook, 's middags kwamen er wel printjes uit maar die waren helemaal verknipt
En nu kan ik niks meer doen want alles wat ik nu heb liggen moet geprint worden. Gelukkig maar een half dagje te gaan...
Hoe zouden ze er achter komen?quote:Op woensdag 8 november 2006 09:08 schreef Rewimo het volgende:
Ja printers toevoegen mogen wij ook wel, maar netwerkproblemen verhelpen niet
Jullie werken met Novell?quote:Op woensdag 8 november 2006 09:14 schreef Rewimo het volgende:
Ik weet niet wat het probleem isWel dat het een afdelingsoverschrijdend probleem is. En ik kan nou eenmaal niks in het netwerk
Ik kan op mijn eigen comp niet eens iets installeren
Goed bezig!quote:Op woensdag 8 november 2006 09:24 schreef -Bubseltje- het volgende:
-1,6 kilo deze weekzou deze diesel eindelijk opgestart zijn
![]()
![]()
Bij ons is het echt 9/10 keer dat mensen gewoon op printen drukken en vergeten dat de printer waar zij heen lopen niet de standaard printer is. Nog leuker is als je twee calls hebtquote:Op woensdag 8 november 2006 09:23 schreef Troel het volgende:
LOL
Hier ook een printerprobleem
Altijd leuk als je tig calls achter elkaar krijgt over printers die het niet doen.
quote:Op woensdag 8 november 2006 09:29 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Bij ons is het echt 9/10 keer dat mensen gewoon op printen drukken en vergeten dat de printer waar zij heen lopen niet de standaard printer is. Nog leuker is als je twee calls hebt
1. Prints komen niet uit printer
2. Uit printer blabla komt de hele tijd dezelfde prints, maar niemand haalt ze op.
Dit is vooral heel leuk als de printer in Almere staat en de gebruiker in Zwolle zit te werken.....
Volgens mij kan ik via het netwerk hier in Amerika printenquote:Op woensdag 8 november 2006 09:29 schreef Sitethief het volgende:
[..]
Bij ons is het echt 9/10 keer dat mensen gewoon op printen drukken en vergeten dat de printer waar zij heen lopen niet de standaard printer is. Nog leuker is als je twee calls hebt
1. Prints komen niet uit printer
2. Uit printer blabla komt de hele tijd dezelfde prints, maar niemand haalt ze op.
Dit is vooral heel leuk als de printer in Almere staat en de gebruiker in Zwolle zit te werken.....
Wat een idioot!quote:Op woensdag 8 november 2006 12:08 schreef Troel het volgende:
Nou, de bom is hier gebarsten.
Aangezien het idioot druk is hier op de helpdesk (sowieso druk, maar ook een collega die niet volledig werkt in verband met een reintegratiegebeuren), nam ik vandaag mijn blad mee naar mijn werkplek en werd ik aangesproken door de interne dienst waarom ik me zo idioot autoritair voelde door altijd maar te eten op mijn werkplek.
De man liet me niet eens uitpraten en was echt aan het tieren.
Nou, ik heb dus echt gezegd dat ie kon stikken. Fijn dat hij met regels gaat strooien, maar er IS dus geen regel dat je niet mag eten op de werkplek. Gelukkig staat mijn baas achter me, maar ik heb hier dus nu een blad eten staan, maar ik heb al helemaal geen trek meer.
quote:Op woensdag 8 november 2006 12:09 schreef Troel het volgende:
Ow en jankend op de helpdesk zitten terwijl de telefoon constant aan het loeien is is ook niet fijn
Nouja, echt doorwerken is het niet, maar de telefoon moet nou eenmaal bemand worden. Ik zou vandaag met een specifiek project bezig moeten zijn, maar er zijn dikwijls meerdere telefoontjes tegelijk zodat mijn collega het niet alleen kan bolwerken. Dus ik heb pauze en neem in die pauze enkel de telefoontjes op, het is niet zo dat ik echt hard doorwerk zeg maar.quote:Op woensdag 8 november 2006 12:12 schreef Levitation het volgende:
[..]
Wat een idioot!Zulke mensen zijn echt goed voor de sfeer op 't werk.
![]()
Ik vind het juist erg loyaal van je om in je pauze door te werken... dat zo'n halve gare dat niet snapt... tja, niet iedereen is gezegend met gezond verstand.![]()
Ik zit altijd meteen te brullen als mensen op mij scheldenquote:Op woensdag 8 november 2006 12:09 schreef Troel het volgende:
Ow en jankend op de helpdesk zitten terwijl de telefoon constant aan het loeien is is ook niet fijn
Nouja, en als die regel er is, is hij zelf de persoon die het het meest overtreed. Hij heet ALTIJD achter zijn werkplek.quote:Op woensdag 8 november 2006 12:14 schreef freecell het volgende:
huh? Ik snap zijn probleem niet geloof ik?
Als er geen regel is dat je niet mag eten op je werkplek, wat miept hij dan?
Wel prettig dat je baas achter je staat!
Volgens mijn baas is er een jaar geleden wel een berichtje op intranet hierover geweest, maar hij geeft ook aan dat ik dat dus niet kan weten.quote:Bedrijfsrestaurant
Tussen 12.00 en 13.30 uur bestaat de mogelijkheid in de kantine de lunch te gebruiken. Bezoekerslunches dienen vooraf besteld en gereserveerd te worden, evenals warme maaltijden ten behoeve van “overwerkers”. Buiten de lunchtijden is de kantine uitsluitend na afspraak beschikbaar voor grotere ontvangsten.
Ik heb het neit altijd gelukkig, maar als ik mijn eigen zegje niet mag doen en iemand anders zo gigantisch fout is terwijl ik er dus niet tegenin kan gaan, dan is het dus mis. Gelukkig heeft ie me niet zien uitbarsten, maar mijn collega's wel (die nu allemaal heel lief doen en me vertellen dat ik dus nu wel gewoon moet gaan eten, wat ik dus ook maar ga doen).quote:Op woensdag 8 november 2006 12:15 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik zit altijd meteen te brullen als mensen op mij scheldenVooral als ze boven me staan. Ik weet niet waarom, maar ik kan er niet tegen.
Dus ik vind het allemaal erg logisch![]()
Alleen wel een vreemde vent....![]()
Ah, wat een eikel, want zelf even gaan bijspringen op de helpdesk zat er zeker niet in?quote:Op woensdag 8 november 2006 12:08 schreef Troel het volgende:
nam ik vandaag mijn blad mee naar mijn werkplek en werd ik aangesproken door de interne dienst waarom ik me zo idioot autoritair voelde door altijd maar te eten op mijn werkplek.
De man liet me niet eens uitpraten en was echt aan het tieren.
Nou, ik heb dus echt gezegd dat ie kon stikken. Fijn dat hij met regels gaat strooien, maar er IS dus geen regel dat je niet mag eten op de werkplek. Gelukkig staat mijn baas achter me, maar ik heb hier dus nu een blad eten staan, maar ik heb al helemaal geen trek meer.
quote:Op woensdag 8 november 2006 15:11 schreef teigan het volgende:
Nu alweer Levitation? Dat is snel...
Dat is ook afhankelijk van het type werk dat je doet denk ik.quote:Op woensdag 8 november 2006 15:41 schreef Levitation het volgende:
[..]
![]()
Ik hou helemaal niet van werken.![]()
Als ik er geld voor had zou ik eeuwig student blijven... studeren vind ik veel leuker en interessanter dan werken. Komt ook omdat ik heel veel dingen interessant vind, maar er zijn maar weinig dingen waar ik iedere dag 8 uur lang mee bezig wil zijn. Ben ook absoluut niet ambitieus.![]()
Ach, op zich is er een eenvoudige oplossing voor mijn probleem: ik moet gewoon even de staatsloterij winnen. Al zouden mijn kansen aanzienlijk toenemen als ik daadwerkelijk loten zou kopen.![]()
Dat zal er ook wel mee te maken hebben. Ik ben nu 27, heb een HBO-diploma en weet dat ik niet dom ben... ondertussen zit ik op een MBO-functie en krijg ik mijn dagen niet gevuld er is gewoon niet genoeg werk voor een fulltime baan. Al 1,5 jaar beloven ze me dat er meer werk komt en dat 't allemaal beter wordt... maar ik ben het onderhand gewoon spuugzat.quote:Op woensdag 8 november 2006 15:43 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat is ook afhankelijk van het type werk dat je doet denk ik.
Momenteel zou ik ook liever iets anders doen. Ik moet constant geprikkeld worden, anders kak ik in
Mja, klinkt niet anders dan bekend.quote:Op woensdag 8 november 2006 15:54 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat zal er ook wel mee te maken hebben. Ik ben nu 27, heb een HBO-diploma en weet dat ik niet dom ben... ondertussen zit ik op een MBO-functie en krijg ik mijn dagen niet gevuld er is gewoon niet genoeg werk voor een fulltime baan. Al 1,5 jaar beloven ze me dat er meer werk komt en dat 't allemaal beter wordt... maar ik ben het onderhand gewoon spuugzat.![]()
Nu zou ik kunnen gaan solliciteren, maar ik weet gewoon niet wat ik wel wil doen. Heb geen idee welke kant ik op wil. Liefst zou ik een universitaire opleiding gaan doen, maar ik weet niet welke opleiding en ik heb er ook gewoon geen geld voor. Ben mijn HBO-studieschuld nog aan het aflossen.
Ik heb serieus nagedacht over de volgende opleidingen: Organisatiekunde, Rechten, Bouwkunde, Informatica en Gezondheidswetenschappen. Andere leuke studies heb ik slechts vluchtig bekeken. Geeft wel aan hoe goed ik weet wat ik wil.![]()
Eh, misschien een foute vraag en ik hoop dat je 'm niet verkeerd opvat, maar... sinds wanneer is de wil van het kind wet?quote:Op woensdag 8 november 2006 17:07 schreef Rewimo het volgende:
Bleh, wij hebben morgen een teamdag, jakkes, ik heb zo'n hekel aan die dingen. Verplicht met zijn allen opdrachten maken en zo
En ik kan niet naar het etentje 's avonds - wat natuurlijk het leukste deel is - omdat Christan niet bij oma wil slapen (die moet namelijk eerst werken in het bejaardenhuis en dan moet ie even mee maar dat wil hij dus niet; ondanks dat er pannenkoeken bakken op het programma staat)...
dus eigenlijk is het wel een hendige reden om af te bellenquote:Op woensdag 8 november 2006 17:13 schreef Rewimo het volgende:
Ach, eigenlijk omdat ik een beetje hang tussen: ach mee eten is wel leuk maar eigenlijk hoeft het ook weer niet zo voor mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |