Ik ga voor Somalische Oelaoela Bever Mark Ruttequote:Op vrijdag 3 november 2006 14:34 schreef EchtGaaf het volgende:
Benieuwd wie het dit keer gaat winnen.....
Dolfijn Wouter of Wesp Balkenende![]()
quote:Vanavond in NOVA Politiek
22.30, Nederland 2
Vanavond vindt bij RTL-4 het lijsttrekkersdebat plaats tussen Jan Peter Balkenende (CDA) en Wouter Bos (PvdA).
NOVA kijkt met Hans Hillen (oud-Tweede Kamerlid CDA), Felix Rottenberg (columnist) en André Rouvoet (lijsttrekker ChristenUnie) terug op het 'debat der debatten'.
Vanuit Lunteren, de plaats waar de VVD vandaag de verkiezingscampagne start, reageert VVD-lijsttrekker Mark Rutte op het debat.
Verder natuurlijk een nieuwe Politieke Barometer, de mening in De Straat én de visie van Joep Bertrams.
Presentatie: Joost Karhof en Ferry Mingelen
Moeten ze ook gaan zingen dan?quote:Op vrijdag 3 november 2006 11:02 schreef Genverbrander het volgende:
Als ik het goed begrijp zit Henkjan Smits van Idols in een jury die de lijsttrekkers gaat beoordelen op hun X-factor.Zie Persbericht RTL.
[...]
Of toch voor de Israelische Teelbal Kolibriequote:Op vrijdag 3 november 2006 15:26 schreef Guiduuuuw het volgende:
[..]
Ik ga voor Somalische Oelaoela Bever Mark Rutte
Er zullen wel veel van die semi-grappige entertainende opmerkingen inzitten, waarbij Bos en Balk talloze fake-smiles gaan opzetten.quote:
Niks, maar politiek heeft hier dan ook helemaal niks mee te maken. Het gaat erom wie de hipste uitstraling heeft en de grappigste one-liners.quote:Op vrijdag 3 november 2006 15:37 schreef Blanchimont het volgende:
Wat weet Smits nou van politiek?
"Met bos ben je de klos"quote:Op vrijdag 3 november 2006 15:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Er zullen wel veel van die semi-grappige entertainende opmerkingen inzitten, waarbij Bos en Balk talloze fake-smiles gaan opzetten.
Wellicht de Oost Indische Zeekoequote:Op vrijdag 3 november 2006 15:38 schreef Guiduuuuw het volgende:
[..]
Of toch voor de Israelische Teelbal Kolibrie
Oh, wacht het is RTLquote:Op vrijdag 3 november 2006 15:40 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Niks, maar politiek heeft hier dan ook helemaal niks mee te maken. Het gaat erom wie de hipste uitstraling heeft en de grappigste one-liners.
De Jakhalzen van de werled draait door hebben dat gezin opgezocht,. Wat blijkt.... stemmen helemaal niet CDA, maar CUquote:Op vrijdag 3 november 2006 13:23 schreef pberends het volgende:
[..]
Je hebt al zo'n promofilmpje van Balkenende die op bezoek gaan bij een boerengezin. Oe, hoe inhoudelijk.
Ik heb dezelfde gedachtenquote:Op vrijdag 3 november 2006 17:52 schreef Genverbrander het volgende:
ik ga wel kijken, wil het toch niet missen. Haat mezelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |