Vandaag heb ik wat werkzaamheden uitgevoerd om straks (a.s. zaterdag) het houten terras te kunne leggen. Op die plek ligt wat zand (4 a 5 Kuub) wat weg moet, en ik wil het nog maar 1 keer verplaatsen.
Voor het huis komen klinkertjes, maar daar is nu wat 'puinhoop'. Onkruid, tegels, een paar verrotte houten latten, hoogte verschil etc etc. Zie:
![]()
Eerst maar eens de tegels weghalen. Lekkere ouderwetse 60x40x6 a 7 cm. Lekker zwaar dus. Daarna de rododendron en de aucuba weghalen. Ze zijn te groot, teveel in elkaar, en te dicht bij de voordeur. Aan de kluit van beide struiken kun je merken dat het een vochtige bodem is. Nauwelijks wortels, dus de kluiten zijn er ook zo uit. Dan ziet het er ongeveer zo uit:
![]()
Toen met een rechte lat en een waterpas e.e.a. alvast wat uitgevlakt zodat ik het zand er op kan gooien. Voordat ik dat doe wil ik er met een trilplaat overheen om het goed massief te maken. Daarna zo'n 5 a 10 cm zand en dan klinkeren. Ik krijg ongeveer 25 m
2 oude klinkertjes van een vriend. Ruim genoeg voor een leuk teras aan de voorkant van het huis. Enfin, na een paar urtjes ploeteren ziet het er dan zo uit:
![]()
Toen was het tijd om moederdag te beleven en de rondjes familie te gaan maken. Dat betekent wel dat ik van de week wat avondjes aan de gang moet. Ik wil eigenlijk voor zaterdag de staanders (de palen) er voor het houten terras al in hebben. Gelukkig heb ik donderdag vrij, en ik overweeg vrijdag ook vrij te nemen.
Ik had ook wat andere foto's gemaakt, maar door een lege accu in de camera zijn die helaas niet opgeslagen. Komen dan morgen oid.
Gisteren zijn de laatste 2 keukenkastjes opgehangen. Ook de wasemkap hangt nu, maar de slang moet nog vast worden gezet. En op de muur moet nog een klep geplaatst worden. Ook daar volgen de foto's.