Jezus man... die zooi kan je toch zo downkopen.quote:Op zaterdag 26 april 2008 12:41 schreef ParanoidEv het volgende:
Zo, ik heb seizoen 2 maaar besteld, een importversie via bol.com, de enige manier om hem te krijgen! Ik download de serie al tijden niet meer maar wil hem toch wel zien, dus dan maar zo.
Ik heb seizoen 1 ook op dvd. Ik koop bija nooit dvd's en kijk bijna nooit series dus het gebeurd bijna nooit dat ik daar geld aan uitgeef. Tenzij ik het echt leuk vind. Zoals met deze serie.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 20:13 schreef pberends het volgende:
[..]
Jezus man... die zooi kan je toch zo downkopen.
My name is Earl is wel aardig, maar om er een cent voor over te hebben.
Komop zeg, Earl kijk je 1 keer en that's it.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 20:15 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Ik heb seizoen 1 ook op dvd. Ik koop bija nooit dvd's en kijk bijna nooit series dus het gebeurd bijna nooit dat ik daar geld aan uitgeef. Tenzij ik het echt leuk vind. Zoals met deze serie.
Ja kom op, ik ga me niet schamen omdat ik 1 van m'n favorite series origineel heb!quote:Op vrijdag 2 mei 2008 20:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Komop zeg, Earl kijk je 1 keer en that's it.
Schaam je!quote:Op vrijdag 2 mei 2008 20:57 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Ja kom op, ik ga me niet schamen omdat ik 1 van m'n favorite series origineel heb!
En ik heb seizoen 1 2x gekekenMaar dat kwam omdat m'n vriend ze nog niet gezien had.
Neuh, een leuke sitcom kun je met gemak vaker kijken.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 20:47 schreef pberends het volgende:
[..]
Komop zeg, Earl kijk je 1 keer en that's it.
Dat had dan ook te maken met de film die vooraf ging, waar Jason Lee de hoofdrol had. Dan blijf je wat makkelijker hangen.quote:Op maandag 30 juni 2008 19:08 schreef Symer het volgende:
Volgens mij vielen de kijkcijfers erg tegen, ik zou dus niet te veel hoop hebben.
edit: ik zie nu dat Earl het na de stop toch redelijk doet bij rtl5, afgelopen vrijdag was het zelfs het best bekeken programma.
Na de film met Jason Lee had Earl 70.000 kijkers minder dan de daaropvolgende week.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 10:30 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Dat had dan ook te maken met de film die vooraf ging, waar Jason Lee de hoofdrol had. Dan blijf je wat makkelijker hangen.
quote:Op dinsdag 1 juli 2008 14:42 schreef Symer het volgende:
[..]
Na de film met Jason Lee had Earl 70.000 kijkers minder dan de daaropvolgende week.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |