En net (8.30 uur) op 538 het gerucht dat er op 22 oktober 2006 geen Ajax-supporters naar de Kuip mogen.quote:Van Dop: Geen uitsupporters
Datum: 09-10-2006
Jan Willem Van Dop wil geen uitsupporters meer bij de onderlinge duels tegen Ajax. Dat betekend dus dat er geen Utrecht-supporters meer worden toegelaten in de Arena en geen Ajax-supporters meer in De Galgenwaard tegen elkaar spelen.
Tevens heeft Van Dop meegedeeld dat er nooit meer gespeeld zal worden tegen Marokko. Dit naar aanleiding van de ongeregeldheden afgelopen donderdag.
Bron: Voetbal Insite
Ik houdt er toch stevig rekening mee....de verkoop ligt niet voor niets spelen, er zal veel spelen op de achtergrond.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 08:46 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
En net (8.30 uur) op 538 het gerucht dat er op 22 oktober 2006 geen Ajax-supporters naar de Kuip mogen.![]()
Nou, weer een mooi moment om zelfregulerend in te grijpen tegen die mongolen die zichzelf supporter durven noemen...quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 08:46 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
En net (8.30 uur) op 538 het gerucht dat er op 22 oktober 2006 geen Ajax-supporters naar de Kuip mogen.![]()
Ik denk het niet neequote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:10 schreef Cordoba32 het volgende:
geen Ado, geen 010, geen utrecht. Blijft er nog wat leuks over eigenlijk?![]()
Hadden ze dat niet al in de fuckin' zomer kunnen bedenken in plaats van twee weken voor Feyenoord - Ajax?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:10 schreef JeroenV het volgende:
10/10/2006 - NS weigert Ajax fans te vervoeren
(Gepost door RvN)
BRON: Telegraaf.nl
De Nederlandse Spoorwegen weigert nog langer voetbalfans te vervoeren totdat de clubs of de KNVB aangeven bereid te zijn eventuele schade aan treinen en spoor te vergoeden, zo meldt Telegraaf.nl. Om die reden ligt de kaartverkoop voor Ajax fans voor Feyenoord-Ajax al enige tijd stil.
"Wij hebben geen zin meer deze kosten te betalen. We zijn momenteel in gesprek met Ajax en de voetbalbond en uiteindelijk is het de bedoeling dat er een nieuw contract op tafel komt dat voor alle clubs gaat gelden" aldus een woordvoerder van de NS op Telegraaf.nl.
Pannekoek, wat hebben deze hooligans volgens jou op hun geweten, waardoor de NS heeft besloten om voorlopig geen combi's meer te rijden? En wat hebben die hooligans volgens jou in Utrecht gedaan, waardoor ze voortaan niet meer naar FC Utrecht mogen?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik denk het niet nee.
leuk he, van die fijne hooligans met hun "clubliefde" door deze rasmongolen mag JIJ niet meer naar deze wedstrijden.
Hoera voor de "echte" supporters.
Toevallig had ik het er afgelopen weekend nog over, kan Ajax geen trein(en) kopen en inrichten? Soort van veewagons, met banken erin. Supporters zullen misschien minder snel iets slopen, dat van hun club is. Weet niet of dat het probleem van de NS is?quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:27 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Ze kunnen bij de NS toch best wel een trein inrichten die hooligan-proof is?
Dan nog heb je geen invloed op buitenaf... Het zullen echt niet alléén de ajax supporters zijn die de boel slopen...quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:31 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Toevallig had ik het er afgelopen weekend nog over, kan Ajax geen trein(en) kopen en inrichten? Soort van veewagons, met banken erin. Supporters zullen misschien minder snel iets slopen, dat van hun club is. Weet niet of dat het probleem van de NS is?
Ook een mooi project meteen voor 410, kunnen mooi de wagons schilderen.![]()
Ik denk ook dat dit inderdaad geen slecht idee is, het is dan van "ons" een ajax supporter zal nooit een ajax trein slopen dat geloof ik niet, ik denk dat daarvoor op dat moment ook de sociale controle een stuk sterker zal zijn.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:31 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Toevallig had ik het er afgelopen weekend nog over, kan Ajax geen trein(en) kopen en inrichten? Soort van veewagons, met banken erin. Supporters zullen misschien minder snel iets slopen, dat van hun club is. Weet niet of dat het probleem van de NS is?
Ook een mooi project meteen voor 410, kunnen mooi de wagons schilderen.![]()
De NS kan toch het spoor, een machinist en misschien ook nog wel een locomotief te beschikking stellen tegen een vergoeding/huurprijs???quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:53 schreef Sethje het volgende:
Dan gaat de NS moeilijk doen dat je niet van hun faciliteiten gebruik mag maken ofzo denk ik. Het zou wel een oplossing zijn.
Verklaring van de NS vind ik niet meer dan logisch, alleen de timing is nogal beroerd.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 09:10 schreef JeroenV het volgende:
10/10/2006 - NS weigert Ajax fans te vervoeren
(Gepost door RvN)
BRON: Telegraaf.nl
De Nederlandse Spoorwegen weigert nog langer voetbalfans te vervoeren totdat de clubs of de KNVB aangeven bereid te zijn eventuele schade aan treinen en spoor te vergoeden, zo meldt Telegraaf.nl. Om die reden ligt de kaartverkoop voor Ajax fans voor Feyenoord-Ajax al enige tijd stil.
"Wij hebben geen zin meer deze kosten te betalen. We zijn momenteel in gesprek met Ajax en de voetbalbond en uiteindelijk is het de bedoeling dat er een nieuw contract op tafel komt dat voor alle clubs gaat gelden" aldus een woordvoerder van de NS op Telegraaf.nl.
Ja precies het zou een goede oplossing zijn.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:04 schreef --HOOLIE-- het volgende:
[..]
De NS kan toch het spoor, een machinist en misschien ook nog wel een locomotief te beschikking stellen tegen een vergoeding/huurprijs???
Politie begeleiding is er toch altijd wel dus dat maakt geen verschil.
Ik vind het een uitstekend plan...zolang het maar geen echte veewagens zijn maar een wat ouder model wagon ofzo..
Dan is het waarschijnlijk geen haalbare kaart inderdaad. Maar waarom kan de NS zelf geen supporterstreinen inrichten? Desnoods met geld van de gezamenlijke voetbalclubs, maar een paar al afgeschreven treinen kaal slopen en dan een paar hufterproof banken erin lijkt me toch niet het duurste project ter wereld.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:36 schreef M0NTANA het volgende:
Nadeel is alleen dat Ajax dit hoogstwaarschijlijk niet eens overweegt, aangezien het maar om twee trein-combi's per seizoen gaat. Zelf zie ik het wel zitten, zo'n trein zelf inrichten met bar enzo.
![]()
enquote:Oud-Ajacied Sahadewsing op proef bij Omniworld
09 oktober 2006
Jerghinio Sahadewsing traint de komende periode mee bij FC Omniworld. De 21-jarige middenvelder maakte vorig seizoen nog deel uit van Jong Ajax, maar zit sinds deze zomer zonder club. Nadat eerdere proefperiodes bij AGOVV en FC Zwolle op niets uitliepen, hoopt hij bij de ploeg uit Almere zijn eerste profcontract in de wacht te slepen. Sahadewsing is geen onbekende voor Omniworld, want de ploeg probeerde de Amsterdammer vorig seizoen al vast te leggen. Destijds koos hij echter voor een langer verblijf bij Ajax.
quote:Dat Ryan Babel momenteel weer in een zeer goede vorm steekt, werd tijdens het duel met Bulgarije wel bevestigd. De 19-jarige Ajacied beleefde afgelopen seizoen een moeilijke periode in zijn nog korte carriere, maar leeft onder leiding van Ajax-trainer Henk ten Cate helemaal op.
"Ik heb het plezier terug," laat Babel aan het Algemeen Dagblad weten. "De trainer speelt daar een belangrijke rol in, denk ik. Henk ten Cate benadrukt steeds dat ik met flair moet voetballen, dat ik plezier moet hebben. Als er op elk foutje dat je maakt kritiek komt, zoals vorig jaar, dan wil je de bal niet meer. Nu maak ik mijn acties weer zoals ik dat in de jeugd altijd al deed. Gewoon op gevoel."
"De manier waarop Ten Cate corrigeert, zo zou mijn vader dat ook doen. Ik denk dat dat de Surinaamse manier is. Mijn vader is altijd heel streng voor me en dat is hij nog steeds. Als kind had je taken en daar moest je je aan houden. Ja maar waarom, dat zei je niet, dat was brutaal."
Ook Henk ten Cate is tevreden over de ontwikkeling van Babel. "Ryan is verder in ontwikkeling dan Huntelaar op die leeftijd. Die jongen kan echt heel goed worden."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |