abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 5 oktober 2006 @ 13:59:01 #1
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_42387730
24-05-1995, Ernst Happel Stadion , Wenen






In The Mists Of Vienna

Opstelling:

AFC AJAX:
Sar van der Edwin, Reiziger Michael, Blind Danny, Boer de Frank, Rijkaard Frank, Seedorf Clarence, Litmanen Jari, Davids Edgar, Finidi George, Boer de Ronald, Overmars Marc

AC MILAN:
Rossi Sebastiano, Panucci Christian, Baresi Franco, Desailly Marcel, Maldini Paolo, Donadoni Roberto, Boban Zvonomir, Albertini Demetrio, Costacurta Allesandro, Massaro Daniele, Simone Marco

quote:
1991-1997: Het tijdperk Van Gaal

Van Gaal had als jeugd- en assistent-trainer zijn kwaliteiten voor de club al bewezen, maar pers en supporters moesten nog worden overtuigd. Dit deed hij onder meer door dat seizoen met Ajax de UEFA Cup te veroveren met een overwinning in de finale op Torino (2-2, 0-0). Met deze overwinning evenaarde Ajax de successen van Europese topclubs als Juventus (en later ook Barcelona en Bayern München) die ook alle Europa Cups wisten te winnen.

Ajax won op 24 mei 1995 voor de vierde keer in zijn historie de Europa Cup 1. In het Ernst Happel Stadion in Wenen scoorde invaller Patrick Kluivert op aangeven van Frank Rijkaard het enige en dus winnende doelpunt tegen AC Milan.

De successen van Ajax bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Regelmatig werd de club geconfronteerd met spelers die werden weggekocht. Vooral (Zuid-) Europese topclubs gooiden regelmatig lijntjes uit in de Ajax-vijver. Dennis Bergkamp, Wim Jonk, (beiden Inter), Bryan Roy, (Foggia), Jan Wouters (Bayern München), John van 't schip (AS Genua) en Michel Kreek (Padova), om maar enkele spelers te noemen, vertrokken op zoek naar avontuur en het grote geld.

Het vertrek van spelers maakte de weg vrij voor veel nieuwelingen. Als jeugdtrainer had Van Gaal de kwaliteiten van de spelers uit de opleiding leren kennen en hij liet veel spelers in het eerste elftal debuteren. Edgar Davids (8 september 1991), Clarence Seedorf (28 oktober 1992, hij was met zestien jaar de jongste debutant ooit in Ajax 1) en Patrick Kluivert (21 augustus 1993 - met een doelpunt in het gewonnen duel om de Supercup met Feyenoord (3-0)) braken door op nationaal en internationaal niveau. Van Gaal haalde Ronald de Boer terug van FC Twente die samen met zijn tweelingbroer Frank uitgroeide tot vaste waarden voor het elftal.

Als vervanger voor Bergkamp werd de 22-jarige Fin Jari Litmanen aangetrokken, die ooit stage had gelopen bij Leeds United, Barcelona en PSV, maar daar te licht werd bevonden. De nummer 10 scoorde in het seizoen 1993-1994 26 doelpunten in de eredivisie. Doelman Edwin Van Der Sar verkreeg zijn basisplaats nadat de ongelukkige Stanley Menzo zich verkeek in de verloren uitwedstrijd tegen Auxerre (4-2) op 3 maart 1993. Menzo tikte de bal in eigen doel. Uiteindelijk strandde Ajax in de kwartfinale van de Europa Cup tegen Parma (2-0, 0-0).

Louis Van Gaal is onomstreden de succesvolste coach in de geschiedenis van Ajax. In zes seizoenen sleepte hij met assistent-coaches Gerard van de Lem en Bobby Haarms en de vaste trainersstaf van Ajax de ene na de andere prijs binnen. Ajax werd onder zijn leiding driemaal Landskampioen (1994, 1995, 1996), won de Champions League (1995), de wereldbeker (1995), de UEFA Cup (1992), de KNVB-beker (1993), de Europese Supercup (1996) en driemaal de Nederlandse Supercup (1993, 1994, 1996).

De terugkeer van Frank Rijkaard in het seizoen 1993-1994 luidde de succesvolste periode in onder Van Gaal. De ervaren middenvelder kwam over van AC Milan, waar hij met oud-Ajacied Marco van Basten en Ruud Gullit onder meer tweemaal de Europacup 1 won en tweemaal de Wereldbeker veroverde, om zijn voetballoopbaan bij zijn oude club af sluiten. Met Rijkaard won Ajax op 24 mei 1995 voor de vierde keer in haar historie de Europa Cup 1. In het Ernst Happel Stadion in Wenen scoorde invaller Kluivert op aangeven van Rijkaard het enige en winnende doelpunt tegen AC Milan.

In 1995 was ook de strijd om de Wereldbeker in Tokio. Op 28 november 1995 trof Ajax het Braziliaanse Gremio, de Zuid-Amerikaanse kampioen. Het was aanvoerder Danny Blind die na verlenging de beslissende strafschop verzilverde en voor de tweede keer in de geschiedenis de wereld toonde dat Ajax de sterkste was.

Louis Van Gaal is onomstreden de succesvolste coach in de geschiedenis van Ajax. In zes seizoenen sleepde hij met assistent-coaches Gerard van de Lem en Bobby Haarms en de vaste trainersstaf van Ajax de ene na de andere prijs binnen.

In het seizoen 1996-1997 haperde de successtrein onder Van Gaal. Ajax kreeg te maken met het wegvallen van enkele basiskrachten door transfers en blessures. In de competitie liet Ajax veel punten liggen en de achterstand op koplopers PSV, Feyenoord en 'verrassend' FC Twente kon niet worden goedgemaakt. Uiteindelijk wist het gehavende team nog de halve finale van de Champions League te bereiken. In de twee verloren wedstrijden tegen Juventus (1-2 en 4-1) werd duidelijk dat de successen van de afgelopen jaren hun tol hadden geëist.

De laatste twee seizoenen van Van Gaal stonden in het teken van het 'afscheid nemen'. De successen van Ajax noopten de club om de plannen voor de ArenA door te zetten en afscheid te nemen van stadion 'de Meer'. Dit viel velen zwaar. Tenslotte waren hier de afgelopen 62 jaar vele successen behaald en was het stadion voor de supporters een tweede thuis geworden. Zelden was de Meer dan ook zo vol als bij de laatste wedstrijd, Ajax - Willem II (5-1) op 28 april 1996, toen het derde landskampioenschap op rij werd binnengehaald.

Enkele belangrijke spelers speelden die dag voor eigen publiek hun laatste wedstrijd. Sonny Silooy (Arminia Bielefeld), Edgar Davids (AC Milan), Michael Reiziger (AC Milan), maar ook - zou later blijken - de Nigerianen Nwankwo Kanu (Inter) en Finidi George (Betis Sevilla) gaan Ajax verlaten. Het seizoen daarop kondigden Patrick Kluivert en Winston Bogarde aan dat zij zouden vertrekken (AC Milan) en het vertrek van Van Gaal haalde CNN.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_42387785
!
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 5 oktober 2006 @ 14:00:31 #3
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_42387787
moest ook meteen aan een soortgelijk topic als dit denken, maar ik denk ik laat het maar over aan de fans.

heb destijds ook staan juichen toen de finale op TV was. Prachtige prestatie met bijzonder goed voetbal!
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  Moderator / Redactie Sport donderdag 5 oktober 2006 @ 14:01:16 #4
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_42387810
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:00 schreef rubbereend het volgende:
moest ook meteen aan een soortgelijk topic als dit denken, maar ik denk ik laat het maar over aan de fans.

heb destijds ook staan juichen toen de finale op TV was. Prachtige prestatie met bijzonder goed voetbal!
ik wilde ook zoiets openen
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_42387812
Het was fantastisch. Als je In The Mists Of Vienna zie, dan kan je je toch niet voostellen dat Kluivert nu in dat andere rood wit rondloopt .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_42387814
Mên!
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_42387832
pi_42387847
quote:
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:02:07 #9
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_42387849
mijn gevoelens komen weer naar boven
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_42387921
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:02 schreef Houniet het volgende:
mijn gevoelens komen weer naar boven
Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
pi_42387974
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
Hey er staat Ajax in de topictitel dus de grootste baggeraar reageert weer. Hulde
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
pi_42388004
Ontzettend mooi .

Als klein jochie in Ajax pyjama en daaroverheen het Ajax shirt en ook nog Ajax pantoffels, sjaal en petje voor de TV zitten. .
pi_42388018
Kluivert...KLUIVERT, KLUIVERT!! KLUIVERT !!KLUIVERT!! KLUIVERT!! JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

aldus Jack "ik ben voor AFC" van Gelder.
Houd van een lijntje.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:07:37 #14
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42388020




pi_42388022
Wat mij eigenlijk nog het meeste is bijgebleven, is die rasta na afloop op het veld in z'n felgroen kostuum. Wat een vreemde vogel was dat.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_42388024
Met recht een dream team. Geen enkele andere Nederlandse club zal daar ooit aan tippen.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:09:04 #17
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_42388064
Dit herinner ik me zelfs...
En dat voor iemand die echt niets met voetbal heeft.
***
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:09:52 #18
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42388138
Daarna kwam nog de wereldbeker.

Scholen waren leeg, straten waren verlaten. Iedereen moest die wedstrijd en de beslissende penalty zien.
Krijg weer kippenvel als ik eraan denk
pi_42388143
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
Zogenaamd je weet niet dat de CL de belangrijkste prijs is dan
pi_42388154
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:11 schreef VoreG het volgende:
Daarna kwam nog de wereldbeker.

Scholen waren leeg, straten waren verlaten. Iedereen moest die wedstrijd en de beslissende penalty zien.
Krijg weer kippenvel als ik eraan denk
Hehe, hele school voor de tv
pi_42388180
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:07 schreef zjroentje het volgende:
Wat mij eigenlijk nog het meeste is bijgebleven, is die rasta na afloop op het veld in z'n felgroen kostuum. Wat een vreemde vogel was dat.
Kluivert vertelt over hem in zijn bio. Geen idee wie die gozer was, hij had m alleen voorspelt dat hij de winnende zou scoren. Voodoo vent was het .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:13:08 #23
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_42388209
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
zoiets vergeet je niet zomaar ik kan het me allemaal nog goed herinneren. vooral de finale van de wereldbeker, volgens mij had elke basisschool wel de tv aan
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_42388221
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
Agh jij valt ook telkens terug op die UEFA Cup winst in 2002, volgens mij wist je toen ook niet wat dat winnen inhield.
pi_42388248
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:11 schreef VoreG het volgende:
Daarna kwam nog de wereldbeker.

Scholen waren leeg, straten waren verlaten. Iedereen moest die wedstrijd en de beslissende penalty zien.
Krijg weer kippenvel als ik eraan denk
Dat is er inderdaad eentje uit de "waar was jij toen..." reeks .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:14:57 #27
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_42388278
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:11 schreef VoreG het volgende:
Daarna kwam nog de wereldbeker.

Scholen waren leeg, straten waren verlaten. Iedereen moest die wedstrijd en de beslissende penalty zien.
Krijg weer kippenvel als ik eraan denk
Was dat ergens aan de andere kant van de wereld?
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren en toen waren we op school (HBO) en stonden we met een groep bij de systeembeheerder in zijn hok te kijken. Dat is ook ergens in de nineties geweest.
***
pi_42388286
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:13 schreef VoreG het volgende:

[..]

Agh jij valt ook telkens terug op die UEFA Cup winst in 2002, volgens mij wist je toen ook niet wat dat winnen inhield.
Kopt in:

dat weet ie nog steeds niet...

.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_42388293
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:13 schreef VoreG het volgende:

[..]

Agh jij valt ook telkens terug op die UEFA Cup winst in 2002, volgens mij wist je toen ook niet wat dat winnen inhield.
Ik was toen 16 jaar, en had al mijn verjaardagsgeld aan dat kaartje gespendeerd. Samen met een vriend van me de mooiste avond van mijn leven gehad. Nog nooit zo veel adrealine door mijn lijf gehad als toen!
pi_42388298
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Was dat ergens aan de andere kant van de wereld?
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren en toen waren we op school (HBO) en stonden we met een groep bij de systeembeheerder in zijn hok te kijken. Dat is ook ergens in de nineties geweest.
Japan. Yokohama volgens mij.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_42388303
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Was dat ergens aan de andere kant van de wereld?
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren en toen waren we op school (HBO) en stonden we met een groep bij de systeembeheerder in zijn hok te kijken. Dat is ook ergens in de nineties geweest.
In Japan tegen Gremio
pi_42388328
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:14 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Was dat ergens aan de andere kant van de wereld?
Ik kan me nog een wedstrijd herinneren en toen waren we op school (HBO) en stonden we met een groep bij de systeembeheerder in zijn hok te kijken. Dat is ook ergens in de nineties geweest.
Was in Tokyo, wedstrijd was ergens om 11 uur sochtends .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:18:58 #33
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_42388416
Ja, zie je. Ik had Japan in mijn hoofd maar wilde niet dom klinken.
Een van mijn klasgenoten liep weg en is met zijn handen in zijn oren op de gang gaan wachten tot het afgelopen was.
***
pi_42388429
Toen wonnen ze af en toe nog es wat.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:19:28 #35
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42388433
m'n eerste keer spijbelen
pi_42388462
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:15 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Ik was toen 16 jaar, en had al mijn verjaardagsgeld aan dat kaartje gespendeerd. Samen met een vriend van me de mooiste avond van mijn leven gehad. Nog nooit zo veel adrealine door mijn lijf gehad als toen!
lekker boeiend. Dit gaat over Ajax 95.
Houd van een lijntje.
pi_42388481
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:19 schreef PLAE@ het volgende:


m'n eerste keer spijbelen
pi_42388743
Oh mijn God

En die match tegen Gremio heb ik op school gekeken met een hele groep
pi_42388957


Ik was toen 10 maar ik weet nog dat ik samen met vrienden de straat op rende van blijdschap. Toen stonden we daar zo van:... tja, zullen we maar weer naar binnen gaan dan?

Mooie tijden.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_42389057
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:09 schreef PLAE@ het volgende:
van Gelder
Ik had het koud buiten, maar hier krijg ik keer op keer kippenvel van
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_42389137
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:18 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, zie je. Ik had Japan in mijn hoofd maar wilde niet dom klinken.
Een van mijn klasgenoten liep weg en is met zijn handen in zijn oren op de gang gaan wachten tot het afgelopen was.


De enige keer in m'n leven dat ik met zweet in mn handen voor Ajax was.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_42389272
Was wel mooi ja.

Zag trouwens net in dat filmpje, op het moment van de karatetrap van Dessaily, een spandoek uit het dorp waar ik vandaan kom

pi_42389309


  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:43:55 #44
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_42389312
.

Wat een tijd .

Spijbelen voor de WereldCup .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_42389344
Kippenvel gek!!!!!!
OMFG OMFG

Dat fragment van Van Gelder



X
X
X

1A F C A    C U P     W I N N E R S      1 9 9 5 


X
X
X
JOHNNY HEITINGA
pi_42389413
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:42 schreef TerroRobbie het volgende:
Was wel mooi ja.

Zag trouwens net in dat filmpje, op het moment van de karatetrap van Dessaily, een spandoek uit het dorp waar ik vandaan kom

[afbeelding]
Toen was je nog Ajax fan toch?
Houd van een lijntje.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:48:17 #47
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_42389441
Ja, dat was nog eens een seizoen, ben bang dat ik dat nooit meer meemaak

Ben bij de finales geweest in 95 en 92. Jaren '90 waren echt mijn voetbaljaren, erg veel bezocht in die tijd
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:48:19 #48
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42389445
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:47 schreef Erwtensoep het volgende:

[..]

Toen was je nog Ajax fan toch?
niet meer dan?
pi_42389481
Fan ja, ik hoopte dat ze zouden winnen. Maar dat hoeft natuurlijk niet overal herhaalt te worden.
pi_42389593
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:49 schreef TerroRobbie het volgende:
Fan ja, ik hoopte dat ze zouden winnen. Maar dat hoeft natuurlijk niet overal herhaalt te worden.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:55:46 #51
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_42389685
de finale samen met m'n opa op de bank gekeken terwijl m'n oom in het stadion zat leek mij ook wel wat

en de finale wereldbeker heb ik gekeken op school in het videohok was ook leuk
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_42389692
Ach ik schaam me er ook niet voor. Ik denk dat iedere van voetbalhoudende jongen die in die tijd jong was. Voor ajax was. Of je moest in Rotterdam wonen.

Nu weet ik wel beter.
pi_42389721
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:04 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Je was toen net 10 jaar Net of je toen al wist hoeveel een CL winnen in hield. Laat staan dat je wist wat de CL was.
Jij weet het nog steeds niet
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:58:42 #54
154399 Frederiqueske
Freekske RULES :D
pi_42389774
het gaat zeker niet goed met ajax, omdat nu ineens iedereen ouwe koeie uit de sloot gaat halen om toch weer ff een fijn gevoel te krijgen over hoe het was toen
Crikey! / I LOVE Koala's and Wombats :))
No money?? then no honey :P
  donderdag 5 oktober 2006 @ 14:59:19 #55
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_42389794
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:55 schreef TerroRobbie het volgende:
Ach ik schaam me er ook niet voor. Ik denk dat iedere van voetbalhoudende jongen die in die tijd jong was. Voor ajax was. Of je moest in Rotterdam wonen.

Nu weet ik wel beter.
je sig zegt het al
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_42389799
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:28 schreef Bananenman het volgende:
Oh mijn God

En die match tegen Gremio heb ik op school gekeken met een hele groep
Hier hetzelfde. De wedstrijd tussen de middag thuis gekeken (kan ik me niks meer van herinneren), en toen we weer naar school moesten begon net de penaltyserie... daar dus de halve (basis)school in de aula tv kijken, ik en mijn destijds beste vriend van top tot teen in Ajax-spul .

Nu ben ik voor FC Den Bosch, en is hij een psv-nepper geworden .
pi_42389976
Wij mochten die wedstrijd eigenlijk niet kijken. Zijn we gewoon met de halve school demonstratief in de aula blijven staan totdat ze een tv haalden en die match opzetten
pi_42390032
Wij moesten het met een kut klein radio-tje doen in de gymzaal.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_42390116
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:06 schreef zjroentje het volgende:
Wij moesten het met een kut klein radio-tje doen in de gymzaal.
Wij ook
Houd van een lijntje.
pi_42390134
Wij hadden 's ochtends op het schoolplein een waar protest omdat iedereen die wedstrijd wilde zien.
Maar we mochten niet kijken, tussen de middag snel naar huis en heb ik daar de tweede helft gezien. Uiteindelijk hebben we met de hele school in de 'gemeenschapsruimte' (zo heette dat ) de verlenging en penalties gekeken.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_42390140
Alles op een klein zwart witje gezien. Penaltyreeks op de walkman geluisterd, als enige in de klas... Les Duits, ging gewoon door tot Blind zn penalty .
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_42390141
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:04 schreef TerroRobbie het volgende:
Wij mochten die wedstrijd eigenlijk niet kijken. Zijn we gewoon met de halve school demonstratief in de aula blijven staan totdat ze een tv haalden en die match opzetten


Ons stopte ze met zen allen in 1 klas
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:09:40 #63
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:10:03 #64
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_42390161
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:58 schreef Frederiqueske het volgende:
het gaat zeker niet goed met ajax, omdat nu ineens iedereen ouwe koeie uit de sloot gaat halen om toch weer ff een fijn gevoel te krijgen over hoe het was toen
ajax is koploper lieve schat
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_42390165
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Alles op een klein zwart witje gezien. Penaltyreeks op de walkman geluisterd, als enige in de klas... Les Duits, ging gewoon door tot Blind zn penalty .


JAAAAAAAAWOHL
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:24:49 #66
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_42390711
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:04 schreef TerroRobbie het volgende:
Wij mochten die wedstrijd eigenlijk niet kijken. Zijn we gewoon met de halve school demonstratief in de aula blijven staan totdat ze een tv haalden en die match opzetten
Wij keken die wedstrijd gewoon in de kroeg, maar ja, zat al op de universiteit toen
Wij hadden volgens mij wel het halve Barlaeus in de kroeg zitten
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:27:25 #67
154399 Frederiqueske
Freekske RULES :D
pi_42390815
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:10 schreef WEST het volgende:

[..]

ajax is koploper lieve schat
ja maar het zal wel slecht gaan zo te merken, want iedereen teert alleen op het verleden zo te zien
Crikey! / I LOVE Koala's and Wombats :))
No money?? then no honey :P
pi_42390834
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:24 schreef Againzender het volgende:

[..]

Wij keken die wedstrijd gewoon in de kroeg, maar ja, zat al op de universiteit toen
Wij hadden volgens mij wel het halve Barlaeus in de kroeg zitten
Barleus omfg
pi_42390865
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:27 schreef Frederiqueske het volgende:

[..]

ja maar het zal wel slecht gaan zo te merken, want iedereen teert alleen op het verleden zo te zien
Wij hebben tenminste een verleden om op te teren. Zulke momenten koester je gewoon voor altijd in gedachten
pi_42390867
Wie zn kloon ben jij?
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:28:35 #71
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_42390872
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:27 schreef Frederiqueske het volgende:

[..]

ja maar het zal wel slecht gaan zo te merken, want iedereen teert alleen op het verleden zo te zien
euh dit gaat over the nineties?
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:29:12 #72
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_42390898
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:28 schreef TerroRobbie het volgende:
Wie zn kloon ben jij?
is een kloon van Dirk Kuyt en Jorien vdherik samen
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_42390939
Toen ik 12 was in 1997
in de United States Ajax kijken en promoten of course
JOHNNY HEITINGA
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:31:29 #74
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42391001
Zie je al dat gedoe hierboven beschreven om die wedstrijd op school te zien. Wij kregen niet de garantie dat we m mochten kijken dus ik was vanaf maandag 'ziek' t was toch op dinsdag ofzo? achteraf mochten ze wel kijken maar goed hehe.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:31:53 #75
141722 X-fi
F.L.A.M.O.D.L.A.P.
pi_42391019
Ajax
XBOX360 Gamertag: WRNL | WORLDRACING.NL
pi_42391081
Op skates om snel weg te wezen? Blijft toch een ajax trekje.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:34:19 #77
141722 X-fi
F.L.A.M.O.D.L.A.P.
pi_42391126
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:33 schreef TerroRobbie het volgende:
Op skates om snel weg te wezen? Blijft toch een ajax trekje.
Ruit ingegooid bij het witte huis
XBOX360 Gamertag: WRNL | WORLDRACING.NL
pi_42391127
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:33 schreef TerroRobbie het volgende:
Op skates om snel weg te wezen? Blijft toch een ajax trekje.
Jonge, omdat ik dat leuk vond om te doen
Ik zat in de USA met wie zou ik daar moeten rellen om Ajax??
JOHNNY HEITINGA
pi_42391142
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:34 schreef X-fi het volgende:

[..]

Ruit ingegooid bij het witte huis
El Paso, Texas
Witte huis was a long way away from me
JOHNNY HEITINGA
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:35:42 #80
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42391190
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:34 schreef Camplo het volgende:

[..]

Jonge, omdat ik dat leuk vond om te doen
Ik zat in de USA met wie zou ik daar moeten rellen om Ajax??
hap hap
pi_42391262
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:35 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

hap hap
Blaat
JOHNNY HEITINGA
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:38:22 #82
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_42391297
Mooi topic dit. Binnenkort op herhaling
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_42391585
Dat waren mooie jaren.

Landskampioen: 1990, 1994, 1995, 1996, 1998
KNVB beker: 1993, 1998, 1999
Supercup: 1993, 1994, 1995
CL: 1995, (1996 finale verloren)
UEFA: 1992
Wereldbeker: 1995
pi_42391851
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:33 schreef TerroRobbie het volgende:
Op skates om snel weg te wezen? Blijft toch een ajax trekje.
Ja dat weet jij wel he
Houd van een lijntje.
pi_42391892
Prachtig die tijd

Ik weet nog dat ik altijd na kampioensschapje op m'n fietsje door de buurt ging rijden met een Ajax-vlag achterop, terwijl het nogal een Feyenoord-buurt was.

Van de Europcup-finale kan ik me nog herinneren dat ik die voor de tv heb gekeken, terwijl mijn oom in het stadion in Wenen zat. Toen hij de volgende dag terug kwam had hij een gigantische hoeveelheid een Ajax-prulleria meegenomen. En hebben we volgens mij de gehele dag nogmaals naar de finale gekeken die we opgenomen hadden

Die Wereldbekerwedstrijd heb ik niet op school kunnen zien. Ik ben in de pauzes wel hard naar huis gelopen om een stukje van de wedstrijd te kunnen zien, en volgens mij was ik gelukkig wel op tijd thuis voor de penalty van Blind.

Die CL-finale van 1996 was trouwens wel een enorme deceptie en teleurstelling.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:57:36 #86
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42391963
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:55 schreef Urquhart het volgende:
Die CL-finale van 1996 was trouwens wel een enorme deceptie en teleurstelling.
'


toen was ik op kamp verdomme. Niks van gezien
pi_42391989
Dat was er gewoon eentje te veel, helaas...
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:58:30 #88
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_42391999
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:55 schreef Urquhart het volgende:

Die CL-finale van 1996 was trouwens wel een enorme deceptie en teleurstelling.
daar gaan we het niet over hebben oke ?
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_42392019
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:30 schreef Camplo het volgende:

[afbeelding]
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  donderdag 5 oktober 2006 @ 15:59:15 #90
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_42392025
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:27 schreef AndermansGeldTilter het volgende:

[..]

Barleus omfg
Tja, die zitten aan de overkant van de gracht (van de kroeg, niet mijn huis)
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_42392065
Ik weet nog dat ik de dag erna van mijn moeder Ajax-koelkastmagneten had gekregen.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_42392113
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:58 schreef Houniet het volgende:

[..]

daar gaan we het niet over hebben oke ?
Afgesproken
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:03:05 #93
154399 Frederiqueske
Freekske RULES :D
pi_42392142
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:28 schreef WEST het volgende:

[..]

euh dit gaat over the nineties?
ja, is dat geen verleden dan??
Crikey! / I LOVE Koala's and Wombats :))
No money?? then no honey :P
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:06:08 #94
45648 D1
Religieus spookrijder
pi_42392245
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 14:58 schreef Frederiqueske het volgende:
het gaat zeker niet goed met ajax, omdat nu ineens iedereen ouwe koeie uit de sloot gaat halen om toch weer ff een fijn gevoel te krijgen over hoe het was toen
Lieve schat, je was 2. Waar voor jou het hoogtepunt in die tijd waarschijnlijk bestond uit het demonstratief volschijten van jouw luier, keken wij naar het mooiste voetbal wat ik Ajax ooit heb zien spelen.

Voor ons was dat inderdaad een fijn gevoel. Maar ik kan me voorstellen dat jij nu met iets minder trots op die luier terugkijkt.
Far better it is to dare mighty things, to win glorious triumphs even though checkered by failure, than to rank with those poor spirits who neither enjoy nor suffer much because they live in the gray twilight that knows neither victory nor defeat.
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:06:50 #95
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_42392275
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:57 schreef PLAE@ het volgende:
toen was ik op kamp verdomme. Niks van gezien
Kon je je niet goed concentreren?
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_42392297
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 16:06 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Kon je je niet goed concentreren?
zie sig
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:07:43 #97
141722 X-fi
F.L.A.M.O.D.L.A.P.
pi_42392307
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 15:34 schreef Camplo het volgende:

[..]

El Paso, Texas
Witte huis was a long way away from me
. Daarom die schaatsen
XBOX360 Gamertag: WRNL | WORLDRACING.NL
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:07:52 #98
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_42392311
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 16:07 schreef VoreG het volgende:
zie sig
Whehehe! LOL!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  donderdag 5 oktober 2006 @ 16:29:09 #99
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_42393151
mongooltjes. open je eigen 'glorie'topic
pi_42393198
quote:
Op donderdag 5 oktober 2006 16:29 schreef PLAE@ het volgende:

. open je eigen 'glorie'topic
Feyenoord 1999
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')