Zeg even een vraagje;quote:Op donderdag 5 oktober 2006 09:10 schreef Spees_Eend het volgende:
Zeg doe niet zo achterlijk.
Oh wacht, jij was degene die De Gezondheidsraad geen betrouwbare brond vond![]()
Ga nu maar eerst DDM's post hierboven lezen, en dan naar een topic waar je wèl ontopic kan blijven.
Vraagje: ken jij een natuurlijke bron waarin verwerkte (gekookte etc) tomaten inzitten? Dat is namelijk heel goed voor je.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 09:12 schreef LedZep het volgende:
[..]
Zeg even een vraagje;
ken jij een natuurlijke voedselbron waar geraffineerde suikers inzitten?
Zoals ik al zei krijg ik heel erg veel trek in zoetigheid van cola light en ik ben daar vast niet de enige in. En van veel zoetigheid word je vanzelf dik.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 09:16 schreef pcbkb het volgende:
Hier is een verwijzing naar die study op dat Nederlandse forum http://valtaf.nl/index.ph(...)s.show-a1.sitem-n458
Kan natuurlijk ook, net zoals dat sommigen van koffie zin in een sigaret krijgen.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 09:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zoals ik al zei krijg ik heel erg veel trek in zoetigheid van cola light en ik ben daar vast niet de enige in. En van veel zoetigheid word je vanzelf dik.
We hebben het over cola light ja, en dan mag er best bij gediscussierd worden over of het kankerverwekkend en ongezond is of niet.quote:Over of Light al dan niet kankerverwekkend of ongezond is gaat dit topic niet!
Dat mag ook wel, alleen vraagt TS zich alleen af of je er dik van wordt. Dus daaruit maak ik op dat de vraag of het verder ongezond is, voor TS momenteel niet zo relevant is. Voor jou is het wel relevant. Voor mij beiden.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:03 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
We hebben het over cola light ja, en dan mag er best bij gediscussierd worden over of het kankerverwekkend en ongezond is of niet.
Dus ga svp niet hier de scheidsrechter uithangen.![]()
Ja met 0.1kcal per 100mlquote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:55 schreef BarraCupraCuda het volgende:
van alles word je dik... ook CCL
Ik durf zelfs zeggen dat cola light een "negatieve calorie"-drank is, net zoals bv appels negatief calorie-voedsel isquote:Op donderdag 5 oktober 2006 14:00 schreef Emu het volgende:
[..]
Ja met 0.1kcal per 100ml
Dan zou je dus minstens 2000 liter cola moeten drinken alvorens er dik van te worden![]()
![]()
Dat was ik. Aspartaam bestaat uit asparaginezuur en fenylalanine. En dat zijn beide aminozuren. Dus geen eiwit wat jij zegtquote:Op donderdag 5 oktober 2006 19:58 schreef Calyptus het volgende:
[..]
Natuurlijk is het een extra punt of die hoeveelheid aspartaam(wie zei dat dit een eiwit is, is het dus niet, L-fenylalanine is een eiwit en is er 1 van de bouwstenen van) en caffeïne wel verantwoord is.
Splenda is sucralose, wat gechloreerde suiker is. Aspartaam is een met methanol veresterde dipeptide. Sucralose is 600 keer zo zoet als suiker, aspartaam is slechts 200 keer zo zoet. Maar beide leveren een verwaarloos aantal calorieën, mits er alleen gebruik wordt gemaakt van intensieve zoetstoffen in de cola.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 00:57 schreef wonderer het volgende:
Hoe zit het met splenda? Zelfde verhaal?
Maar als splenda wel een soort suiker is, gaat dat verhaal van bloedsuikerspiegel enzo wel op? Of ook niet?quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 15:33 schreef Mexoryl het volgende:
[..]
Splenda is sucralose, wat gechloreerde suiker is. Aspartaam is een met methanol veresterde dipeptide. Sucralose is 600 keer zo zoet als suiker, aspartaam is slechts 200 keer zo zoet. Maar beide leveren een verwaarloos aantal calorieën, mits er alleen gebruik wordt gemaakt van intensieve zoetstoffen in de cola.
Sucralose wordt niet als suiker verwerkt door het lichaam. Zelfs al zou het zo zijn, zou het effect nihil zijn omdat er zo weinig van nodig is. Dus het verhaal van dat je glucosespiegel er snel mee stijgt is er niet van op toepassing.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 15:34 schreef wonderer het volgende:
[..]
Maar als splenda wel een soort suiker is, gaat dat verhaal van bloedsuikerspiegel enzo wel op? Of ook niet?
Splenda is wel lekkerder dan aspartaamquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 16:04 schreef Mexoryl het volgende:
[..]
Sucralose wordt niet als suiker verwerkt door het lichaam. Zelfs al zou het zo zijn, zou het effect nihil zijn omdat er zo weinig van nodig is. Dus het verhaal van dat je glucosespiegel er snel mee stijgt is er niet van op toepassing.
Je moet het ook alleen in je mond gieten...quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 18:24 schreef Pappie_Culo het volgende:
je wordt er niet dik van, maar je kan er wel een natte, plakkerige doos van krijgen
quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 18:26 schreef wonderer het volgende:
[..]
Je moet het ook alleen in je mond gieten...
??? Kun je niet rekenen/tellen ofzo? dat zijn maar 10 kcal per literquote:Op woensdag 4 oktober 2006 15:54 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Cola light wordt geadverteerd als met 1 Calorie, dat zijn dus 1000 calorieen (per liter, geloof ik). Dus er zitten calorieen in, en als je veel van iets gebruikt met calorieen erin wordt je dik.
Light != ongestraft enorm veel van kunnen eten/drinken
ow 0,1 per 100 ml zelfs, kijk eens aanquote:Op woensdag 4 oktober 2006 16:07 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Hahaha ja hoor, 1 kcal per ml.
Nee je wordt er niet dik van, dat is een fabeltje.
Je wordt toch ècht alleen dik van energie/kcaloriën. En 0,1 kcal per 100 ml (dus 1 kcal per liter ) zet niet echt zoden aan de dijk.
tsja maar dan heb je er niet over nagedacht dat 1 calorie in de volksmond 1 kcal is, niemand praat in calorien als in 1/1000 kcal! Desnoods in Joules, maar meestal toch gewoon in kcalquote:Op woensdag 4 oktober 2006 16:23 schreef Captain_Fabulous het volgende:
![]()
Ik bedoelde dit:
1 Calorie betekent volgens mij duizend calorieen, dus 1 kcal, kilocalorie.
dat betekent dus niet
[..]
maar 1 calorie per ml, als er 1 kcal per liter in zit. Rekenlesje volgen mischien?
Als een beetje strak dieet 2000 calorieen is, is 1 fles dus al de helft van wat je per dag mag hebben. De vraag was, wordt je er dik van. Als je met mate drinkt, nee. Als je teveel drinkt, ja. Dat geldt voor alles.
overigens, jij schreef:quote:Op maandag 16 oktober 2006 09:40 schreef snowqueen911 het volgende:
[..]
tsja maar dan heb je er niet over nagedacht dat 1 calorie in de volksmond 1 kcal is, niemand praat in calorien als in 1/1000 kcal! Desnoods in Joules, maar meestal toch gewoon in kcal
en niet met 1 kcal, dat zijn dus 1000 calorien per Literquote:Op woensdag 4 oktober 2006 15:54 schreef Captain_Fabulous het volgende:
met 1 Calorie, dat zijn dus 1000 calorieen (per liter, geloof ik).
ow je snapt er ook niks van hequote:Op woensdag 4 oktober 2006 16:23 schreef Captain_Fabulous het volgende:
![]()
Ik bedoelde dit:
1 Calorie betekent volgens mij duizend calorieen, dus 1 kcal, kilocalorie.
dat betekent dus niet
[..]
maar 1 calorie per ml, als er 1 kcal per liter in zit. Rekenlesje volgen mischien?
Als een beetje strak dieet 2000 calorieen is, is 1 fles dus al de helft van wat je per dag mag hebben. De vraag was, wordt je er dik van. Als je met mate drinkt, nee. Als je teveel drinkt, ja. Dat geldt voor alles.
Achja en kanken is overrated.quote:Op maandag 16 oktober 2006 09:37 schreef snowqueen911 het volgende:
[..]
??? Kun je niet rekenen/tellen ofzo? dat zijn maar 10 kcal per liter
er zitten zoetstoffen in dus je wordt er niet dik van, maar het is wel ongezond
maarja suiker is ook nog eens slecht voor je tanden, en zoetstoffen niet/minder... dus ach
Dieeten heeft sowieso geen zin.quote:Op maandag 16 oktober 2006 09:44 schreef snowqueen911 het volgende:
[..]
ow je snapt er ook niks van he
een dieet van 2000 calorien is er natuurlijk 1 van 2000 kcal, een persoon heeft per dag zo'n 2200 tot 2500 kcal nodig (afhankelijk van geslacht en levensstijl) en als je aan de lijn doet neem je er meestal maar zo'n 1500. Dan mag je dus 1500 L cola drinken, als er maar 0.1 kcal per 100 ml in zit!
Dat je van aspartaam kanker krijgt is evenveel bewezen dan dat je van creatine hartproblemen op oudere leeftijd krijgtquote:
Voor jou niet, nee. Maar jij wilt GROOT worden...quote:[..]
Dieeten heeft sowieso geen zin.
Het kost heel wat meer kcal dan 1 om 1 liter vocht op lichaamstemperatuur te brengen(wat nodig is om onderkoeling tegen te gaan), dus zou je theoretisch 1500 liter drinken, zou je zelfs enorm afvallenquote:Op maandag 16 oktober 2006 09:44 schreef snowqueen911 het volgende:
[..]
ow je snapt er ook niks van he
een dieet van 2000 calorien is er natuurlijk 1 van 2000 kcal, een persoon heeft per dag zo'n 2200 tot 2500 kcal nodig (afhankelijk van geslacht en levensstijl) en als je aan de lijn doet neem je er meestal maar zo'n 1500. Dan mag je dus 1500 L cola drinken, als er maar 0.1 kcal per 100 ml in zit!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |