Yeps, dat improviseerd hij zelfquote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:22 schreef Eric82 het volgende:
Idd, de Dik Voor Mekaar Show was fantastisch. Andre van Duin is toch wel geweldig he. Zou hij dat nou helemaal van a tot z improviseren?
Bril had gelijk. Ze moeten die domme fashion programma's eens van de buis kicken. Nergens goed voor.quote:
hoezo verbazen? In dit geval is het toch gebasseerd op jeugdsentiment.....Is daar iets mis mee dan?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 16:27 schreef Rudieh het volgende:
ik verbaas me er een beetje over dat mensen dat gekakel van Van Duin nog steeds grappig vinden anno 2006..qua humor is ie echt blijven hangen in de jaren 80
maarja..een gevalletje 'je-moet-er-bij-geweest-zijn', denk ik
quote:
Wat is taxi en make-up in het Engels.quote:
quote:# De strijd van Europarlementariër Sophie in ’t Veld (D66) tegen de geheime diensten in Amerika. Verder is ze, mét Europees Commissaris Neelie Kroes, de enige (door het blad European Voice) Nederlandse genomineerde voor de titel van Europeaan van het Jaar.
# Na 30 jaar televisie maakte Ivo Niehe vorig jaar de overstap naar theater. Daar ligt nu zijn hart. Maar kan hij de televisie helemaal loslaten?
# Beau van Erven Dorens speelt zichzelf als uitgerangeerde tv-presentator in de nieuwe Talpa-comedyserie 'Man en Paard'. Afgelopen jaar was een hectisch jaar voor Beau. Is hij nu in rustiger vaarwater terecht gekomen?
# Angelique Westerhof, directrice van het Fashion Institute, komt vertellen over de film 'The devil wears Prada' met Meryl Streep in de hoofdrol. Het verhaal is geïnspireerd op Anna Wintour, hoofdredactrice van Vogue, en machtigste dame in modeland.
Ja, zo is Beau toch altijd.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 19:44 schreef golfer het volgende:
Beau zit er steeds irritant tussendoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |