De mooiste was ooit met Buurvrouw en bejaarde buurman Neuteboom.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 20:04 schreef Wickedangel het volgende:
Hedy Honigmann maakt zúlke mooie docu's.
Cafe de wereld moet je gewoon zien als 1 grote pvda campagne .quote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:52 schreef Jivis het volgende:
Café de Wereld moet echt weggeflikkerd worden, dieptepunt van de uitzending. Ik snap niet dat mensen dat leuk kunnen vinden?
kijk je er uberhaupt wel naar? want dat is het zeker niet op dit moment.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:10 schreef PLAE@ het volgende:
Cafe de wereld moet je gewoon zien als 1 grote pvda campagne .
dat is dan zeker wel weer waar.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:10 schreef PLAE@ het volgende:
Ze hadden de stekker daar een jaar terug al uit moeten trekken.
zeker wel, daar zit een hele psychologie achter (zoals dat gemaakt wordt).quote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:52 schreef boneyard het volgende:
[..]
kijk je er uberhaupt wel naar? want dat is het zeker niet op dit moment.
Euegh, verschrikkelijk ongrappig is het idd, goed wegzapmoment.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:59 schreef Mark het volgende:
Jij hebt het dus ooit nog grappig gevonden, zelfs dat red ik niet
terwijl dingen als DTDD volledig van hem gejat zijn......erg goedkoop maar dat vergeet iedereen binnen een dag...quote:Op donderdag 5 oktober 2006 14:37 schreef pberends het volgende:
Café de Wereld is het Jack Spijkerman-moment van DWDD. Misschien kunnen ze het aan hem verkopen.
Meer als tvp:quote:
quote:# Jan Peter Balkenende staat vandaag voor klas om kinderen toe te spreken over respect. Martin Bril is erbij en brengt verslag uit.
# Hoe trek je jongeren naar het theater? Door Johnny de Mol en Birgit Schuurman de hoofdrollen te laten spelen in het toneelstuk 'Sexual Perversity'.
# Dolf Jansen is cabaretier, marathonloper, schrijver en vanaf nu ook zanger. Vandaag verschijnt de debuut- CD van Dolf en zijn band.
# Bert Visscher praat over twee van zijn grote voorbeelden: het legendarische duo Laurel en Hardy.
# Tafelheer is Giel Beelen. En natuurlijk is er ook weer een nieuwe aflevering van 'Café De Wereld'.
En nooit meer zeurenquote:Op donderdag 5 oktober 2006 20:03 schreef pberends het volgende:
"Op een groep mensen inrijden hoort bij deze sport"
Dat reclamefilmpje met die condooms was ook al 8 maanden oud ofzoquote:Op donderdag 5 oktober 2006 19:56 schreef golfer het volgende:
Item met De Mol en Schuurman duurt veel te lang.
Zo'n type is het niet.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 15:50 schreef muhammad_ali het volgende:
Ik zou het jammer vinden als dolf coke nodig zou hebben voor zijn optreden en presentatie. Heel triest eerlijk gezegd...
Ja, toen vond Marc Marie leuk toen Mart zei dan het plaatje van Freek wasquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 20:23 schreef bladibladibla het volgende:
Marc Marie was weer leuk.
"Freek de Jonge? Oh, wat is dit mooi!"![]()
Heb het net op video gezien ,maar alleeen Leo en Martquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 22:52 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja, toen vond Marc Marie leuk toen Mart zei dan het plaatje van Freek was![]()
Was een leuke uitzending..
Was leuk Mart en leoquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 23:17 schreef maril het volgende:
[..]
Heb het net op video gezien ,maar alleeen Leo en Martrest zie ik morgen wel.
evt terugluisteren op vara internet, in de weekeinde word het toch later dus kan ik het regelmatig horenquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 23:22 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Was leuk Mart en leoJammer dat For The Record om 1.00 begint
! Vind ik wel laat
![]()
Prachtige kerel hij praat nog dichtendquote:
Die jakhalzen zijn bijna nooit leukquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 20:26 schreef golfer het volgende:
Ik vond het, behalve de Jakhalzen en die biefstukbraderij, verder weer helemaal een topuitzending.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |