Heitingaquote:Op woensdag 27 september 2006 18:45 schreef Adothehague het volgende:
Die van basten is gewoon een gore klootzak. Wie selecteerd Babel en jaliens nou weer
Joahquote:Op woensdag 27 september 2006 18:46 schreef mitt het volgende:
Marco zal er vrijdag wel weer hautain overheen lopen.
Dat zeg ik nergens, maar Van Nistelrooy heeft de afgelopen 5/6 jaar bewezen dat hij sowieso niet in Oranje past en hoort.quote:Op woensdag 27 september 2006 17:52 schreef Grimm het volgende:
Wil jij zeggen dat we met die selectie van nu hoge ogen gaan gooien, kom toch op man, heitinga, emmanuelson, vennegoor, babel.
Ja, Van Nistelrooy is absoluut geen wereldspits laat staan een wereldspeler. Hij is een pure doelpuntenmaker en dan een niveautje onder de top op dat gebied. Een wereldspits ben je als je het elftal beter kunt laten functioneren én, vooral belangrijke, doelpunten maakt.quote:Op woensdag 27 september 2006 18:06 schreef MrGoedhart het volgende:
@Wimberon:
Wil je hier nu echt beweren dat RvN geen wereldspits/speler is???
Sorry zou je mij willen vertellen waar een wereldspits wel aan moet voldoen???
Allemaal leuk en aardig dat hij bij zijn clubs topscorer wordt, maar:quote:Iemand die bij elke club waar hij speelt topscorder wordt, die in de top5 staat van all time topscorders champions league, die in het Nederlands elftal 1 op 2 draait...
quote:Op woensdag 27 september 2006 21:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat zeg ik nergens, maar Van Nistelrooy heeft de afgelopen 5/6 jaar bewezen dat hij sowieso niet in Oranje past en hoort.
Tja, ik ben dus van mening dat RvN die dingen beide doet. Een team functioneerd beter als je gewoon je doelpunten maakt als spits.quote:Op woensdag 27 september 2006 21:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat zeg ik nergens, maar Van Nistelrooy heeft de afgelopen 5/6 jaar bewezen dat hij sowieso niet in Oranje past en hoort.
[..]
Ja, Van Nistelrooy is absoluut geen wereldspits laat staan een wereldspeler. Hij is een pure doelpuntenmaker en dan een niveautje onder de top op dat gebied. Een wereldspits ben je als je het elftal beter kunt laten functioneren én, vooral belangrijke, doelpunten maakt.
Tja, vorig jaar is een kromme vergelijking. Hij heeft toen ook een half jaar niet gespeelt (en is daarna nog wel topscorder geworden bij man united) en de jaren toen RvN geen topscorder werd had hij een blesuren een groot deel van het seizoen...quote:Op woensdag 27 september 2006 21:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig dat hij bij zijn clubs topscorer wordt, maar:
1) de clubs (en Oranje) waar hij speelde (allemaal top in hun land) waren tijdens zijn aanwezigheid stukken minder succesvol dan voor en tot nu toe ook na zijn komst. Zoals al vaker gezegd draait het bij een spits (zeker in het 4-3-3 wat Oranje speelt) om meer dan alleen doelpunten. Bovendien stond Van Nistelrooy er structureel niet in grote wedstrijden (zo scoorde hij vorig jaar bijvoorbeeld niet tegen de top 8 ploegen uit het premiership muv Blackburn) En nog iets: als je de penalty's eraf zou hebben geteld was hij niet eens topscorer geworden in Engeland (overigens als je dan toch naar doelpunten wilt kijken werd Hasselbaink vaker topscorer, en scoorde Makaay ook jaar in jaar uit meer doelpunten dan Van Nistelrooy maar daar hoorde je nooit iemand over)
Leg eens uit waarom hij dat in jouw ogen wel bewezen heeft...quote:Op woensdag 27 september 2006 21:42 schreef peaceman het volgende:
[..]
![]()
Wanneer heb je dat dan wel bewezen volgens jou?
hoho... ik ken jouw bewijs van 'het bewezen hebben' niet, dus daar kan ik tot die tijd geen antwoord op geven.. dus als jij mij dat even uitlegt, vertel ik jou mijn mening.quote:Op woensdag 27 september 2006 21:50 schreef wimderon het volgende:
[..]
Leg eens uit waarom hij dat in jouw ogen wel bewezen heeft...
Waarom staat hij dan in de top 5 van doelpuntenmakers in CL/EC1?quote:Op woensdag 27 september 2006 21:07 schreef wimderon het volgende:
[..]Ja, Van Nistelrooy is absoluut geen wereldspits laat staan een wereldspeler. Hij is een pure doelpuntenmaker en dan een niveautje onder de top op dat gebied.
[..]
Zeker weten, ik ben blij dat ie in Schotland voetbalt. Nu komen we 'm "maar" 2x tegen maximaal. Tenminste, ik hoop/verwacht niet dat ze veel verder dan de 2e ronde CL komen natuurlijkquote:Op donderdag 28 september 2006 00:05 schreef Grimm het volgende:
Leuke voetballer voor Celtic
geen speler de laatste jaren met zoveel wedstrijden die zo'n doelpunten gemiddelde haalt per 90 min. in Oranjequote:Op woensdag 27 september 2006 21:42 schreef peaceman het volgende:
[..]
![]()
Wanneer heb je dat dan wel bewezen volgens jou?
Ik heb me ook echt lopen ergeren aan Cruijff gisteravond. En Jack v. Gelder durft nog geen kritisch vraagje te stellenquote:Op donderdag 28 september 2006 01:37 schreef DubbelX het volgende:
ps. wat was Cruijf toch weer irritant op tv....betweter
![]()
Hoho, volgens mij wordt Van Nistelrooy niet meer geselecteerd, dan lijkt het me logischer dat jij uit moet leggen op grond waarvan hij wel geselecteerd zou moeten worden, laat staan spelen.quote:Op woensdag 27 september 2006 21:55 schreef peaceman het volgende:
[..]
hoho... ik ken jouw bewijs van 'het bewezen hebben' niet, dus daar kan ik tot die tijd geen antwoord op geven.. dus als jij mij dat even uitlegt, vertel ik jou mijn mening.
quote:Op woensdag 27 september 2006 23:00 schreef du_ke het volgende:
[..]
Waarom staat hij dan in de top 5 van doelpuntenmakers in CL/EC1?
quote:Op woensdag 27 september 2006 23:49 schreef Grimm het volgende:
Nou die wimderon kletst ook uit z'n nek.
Hij staat d'r toch om doelpunten te maken? wat denk je dat een spits dan moet doen, die bal een beetje terug pasen?
kom op begin je een soort conspieracy theory tegen Van Nistelrooy
Het wil er niet in of wel. Jullie staren je echt blind op doelpunten. Echt, kijk maar na, bij zowat elke succesvolle club staat een voetballende spits in de basis. Daarmee bedoel ik dus niet een speler die weinig scoort, maar een speler die niet geobsedeerd is door doelpunten. Barcelona heeft Eto'o, Chelsea Drogba, Manchester United Saha en ga zo maar door. Stuk voor stuk geen pure doelpuntenmakers, of is dat ook weer toeval. Het ligt zeker ook aan iedereen behalve Van Nistelrooy dat hij pas 3x kampioen is geworden en 1x de nationale beker heeft gewonnen, en Europees gezien nog niet eens in de buurt van de prijzen is gekomen, terwijl hij 8 jaar op rij in kampioenswaardige teams speelde...quote:Op donderdag 28 september 2006 00:58 schreef rubbereend het volgende:
[..]
geen speler de laatste jaren met zoveel wedstrijden die zo'n doelpunten gemiddelde haalt per 90 min. in Oranje
Het is heel flauw een vraag met een wedervraag te beantwoorden. Ik vroeg enkel wanneer IEMAND (lees: niet RvN specifiek) volgens jou zich wel bewezen heeft in het Nederlands elftal. Dat is alles wat ik vraag.quote:Op donderdag 28 september 2006 10:50 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hoho, volgens mij wordt Van Nistelrooy niet meer geselecteerd, dan lijkt het me logischer dat jij uit moet leggen op grond waarvan hij wel geselecteerd zou moeten worden, laat staan spelen.
quote:Op woensdag 27 september 2006 21:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat zeg ik nergens, maar Van Nistelrooy heeft de afgelopen 5/6 jaar bewezen dat hij sowieso niet in Oranje past en hoort.
Tjechie, Duitsland, Engeland zijn inderdaad amateurploegen.quote:Op donderdag 28 september 2006 10:50 schreef wimderon het volgende:
Ik zal wel weer de enige zijn, maar valt het jullie niet op dat hij vooral scoort tegen mindere landen en vooral niet tegen sterkere landen.
De meeste succesvolle clubs spelen 2 spitsen, met een voetballende en een scorende spits. Alleen Barcelona heeft op het moment een spits die beide kan. Neem nou Drogba, is wel een aardige voetballer, maar scoort toch heel matig, en dat brak bijvoorbeeld Ivoorkust verschrikkelijk op op het WK, had van Nistelrooij in dat elftal gezet en het had doelpunten geregeld. Volgens mij wil het er bij jou niet echt in dat elke topclub een goalgetter in heeft staan om de teamprestatie af te ronden met een doelpunt. Waarom zijn spitsen als Crespo, Inzaghi, Shevchenko, Makaay zo verschrikkelijk populair bij trainers, omdat ze een bal afmaken, meer niet. Precies dezelfde reden waarom Kluivert na Ajax eigenlijk nergens meer geslaagd is, kan prachtig voetballen, maar hij doet niet waar hij er voor staat, de ballen erin rammen.quote:Op donderdag 28 september 2006 10:50 schreef wimderon het volgende:
Het wil er niet in of wel. Jullie staren je echt blind op doelpunten. Echt, kijk maar na, bij zowat elke succesvolle club staat een voetballende spits in de basis. Daarmee bedoel ik dus niet een speler die weinig scoort, maar een speler die niet geobsedeerd is door doelpunten. Barcelona heeft Eto'o, Chelsea Drogba, Manchester United Saha en ga zo maar door. Stuk voor stuk geen pure doelpuntenmakers, of is dat ook weer toeval. Het ligt zeker ook aan iedereen behalve Van Nistelrooy dat hij pas 3x kampioen is geworden en 1x de nationale beker heeft gewonnen, en Europees gezien nog niet eens in de buurt van de prijzen is gekomen, terwijl hij 8 jaar op rij in kampioenswaardige teams speelde...
quote:Op donderdag 28 september 2006 13:53 schreef DubbelX het volgende:
Lauwigheid Dubzone en Ungeheuer...ben blij dat er mensen met echt verstand van voetbal zijn.
RvN is gewoon een dope spits en hoort bij de gekste spitsen op dit moment.
Die gozer hoort gewoon in het Nederlands elftal...en eerlijk gezegd, degene die RvN niet opstelt is gewoon niet realistisch bezig....
Ook de spelers van Real prijzen Ruud de hemel in..er werd gezegd dat hij zoo makkelijk scoort dat het gewoonweg bijzonder is...en als inderdaad zoals hierboven is gezegd je op de laatste moment terugkeert voor de CL na de bevalling ....en Ronaldo op de bank en hij in de basis en dan ook nog eens 2 keer scoren...Man als ik dit zo intik vind ik die van Basten steeds meer mongool.
Ik vond het ook prachtig om te zien hoe RvN een applaus kreeg van Ronaldo, terwijl die op de bank zat...
Ruud is gewoon Lauw!
Ik denk dat jij nog steeds NIET begrijpt waar ik of de meeste het hier over hebben....quote:Op donderdag 28 september 2006 13:55 schreef opgebaarde het volgende:
dubbelx, je moet er wel rekening mee houden dat de speelstijl van het Nederlands Elftal totaal anders is als bij Real, het is dus geen bewijs of een feit.
dan heb jij eerdere postings van mij ook niet gelezenquote:Op donderdag 28 september 2006 14:03 schreef DubbelX het volgende:
[..]
Ik denk dat jij nog steeds NIET begrijpt waar ik of de meeste het hier over hebben....
Lees wat geschreven word door Solstice..prachtig uitleg...als je het nog niet snapt, jah dan zou ik maar gaan dammen ofsow!![]()
Waar schrijf ik dat? Je leest tussen de letters doorquote:Op donderdag 28 september 2006 14:14 schreef DubbelX het volgende:
wat Marco wil klopt niet...Marco is gewoon een kapsonesleijer met zn knipoogjes naar de media tijdens die persconferenties...gatver, egt smiechterig!!
Dus als ik jou stuk moet geloven, waarom zet ie Huntelaar erin dan...das ook een afmaker en nix meer.
En RvN heeft toch egt wel meer credit en ervaring als speler als Huntelaar...come on man!
Gozer staat nu ook al een paar weken droog....zo zie je maar.
Zonder techniek kom je nergens inderdaad.quote:Op donderdag 28 september 2006 14:23 schreef Solstice het volgende:
Techniek is juist het belangrijkste wat er is in voetbal, zonder techniek ben je nergens. Maar er zit een groot verschil tussen mooie trucjes met de bal kunnen, en een bal kunnen aannemen, passen, mannetje kunnen passeren en op goal trappen/bal voorzetten.
nee geen sorry, boeiendquote:Op donderdag 28 september 2006 14:40 schreef DubbelX het volgende:
-knip-
opgebaarde...sorry...ik heb je te snel naar benede gehaald zonder egt je andere teksten te lezen..maar dat je RvN tog boven Huntelaar in schat is zoiezo al meer verstand hebben van voetbal als van Basten.
Maar uitgaande van het antwoord wat je geeft (je bent het niet eens met mijn opmerking) heb jij er een in ieder geval een opvatting over, die zou ik dan ook graag kennen...quote:Op donderdag 28 september 2006 11:12 schreef peaceman het volgende:
[..]
Het is heel flauw een vraag met een wedervraag te beantwoorden. Ik vroeg enkel wanneer IEMAND (lees: niet RvN specifiek) volgens jou zich wel bewezen heeft in het Nederlands elftal. Dat is alles wat ik vraag.
Vorig seizoen werd het beste voetbal gespeeld (en de beste resultaten behaald) toen Saha de plaats van Van Nistelrooy innam, die lijn wordt dit seizoen voortgezet. Qua doelpunten (wat hier het criterium schijnt te zijn) heeft Saha er twee inliggen in de competitie en drie belangrijke doelpunten in de CL gemaakt.quote:Op donderdag 28 september 2006 11:48 schreef Grimm het volgende:
Ik wil niet veel zeggen maar Saha levert nog niet echt een bijster goede prestatie bij man.utd.
Niet anders dus dan het gemiddelde doelpunt van Van Nistelrooy dus, die nog geen 5 mooiere doelpunten heeft gemaakt in zijn carrière.quote:Plus kun je wel aankomen met dat doelpunt van dinsdag wat hij maakte maar die werd aangeraakt en op die manier plofte hij achter de keeper.
Het team liep prima in de eerste wedstrijden, nu loopt het iets minder. Ze zijn in ieder geval niet weggespeeld op Europees gebied, in tegenstelling tot Real Madrid in Lyon.quote:Het team loopt voor geen meter, het is niet om aan te zien.
Vooruit, tegen Fulham, tegen Charlton, tegen Tottenham, tegen Celtic, Arsenal en Readingquote:Dus daarom vraag ik mij af hoeveel volledige wedstrijden jij van man.utd hebt gezien.
Nogmaals wat zeggen mij dit soort statistiekjes, bovendien is deze van jaren geleden. Destijds werd er bij Manchester United 4-5-1 gespeeld met Van Nistelrooy als enige spits, die zich niet met het spel bemoeide voor de afrondende fase, waarin alle aanvoer naar hem ging. Leuk voor Van Nistelrooy dat hij zoveel scoorde toen (dat seizoen waren er overigens 9 penalty's bij), maar het gaat toch echt om of je wint en in tweede instantie hoeveel je er als team scoort. In een 4-3-3 systeem is de spits juist iemand die buitenspelers en middenvelders beter moet laten functioneren en niet puur gericht zijn op de goal, het moet juist andersom, de spits moet niet met zijn gezicht naar de goal, maar met de rug naar de goal toespelen en dat kan hij absoluut niet.quote:Van Nistelrooy scoorde achtereenvolgens 10 wedstrijden ( of nog meer) en daar zaten ook topwedstrijden tussen.
Allemaal leuk en aardig, maar je moet het niet absoluut maar relatief bekijken. In Nederland zijn je tegenstanders misschien minder, maar je medespelers zijn net zo goed minder.quote:Je kan wel roepen dat hij scoort tegen de mindere ploegen maar in de premier league zijn d'r domweg geen mindere ploegen
Blackburn uit, middlesborough uit, newcastle uit, porthsmouth thuis, dat zijn geen gemakkelijke wedstrijden.
Dat is het hem juist: Van Nistelrooy is volledig afhankelijk van de ballen die van anderen op een presenteerblaadje aangereikt moet krijgen. Een goede spits kenmerkt zich doordat hij, ook als hij die ballen niet krijgt en/of niet scoort toch een voldoende bijdrage kan leveren aan het spel en niet dat hij als medespelers minder spelen of een betere tegenstander treffen totaal onzichtbaar is.quote:Een spits moet natuurlijk wel aanvoer krijgen om te scoren, vooral toen beckham weg ging en je die mafkees van een ronaldo d'r bij kreeg.
Jammer, je zou beter mijn bijdragen nog een keer lezen en dan wellicht concluderen dat de geweldenaar waar we over praten misschien toch net een paar niveautjes minder is als gedacht.quote:Ik word nu een beetje flauw van je,
Mooi, als jij je hier dan ook aan houdt dan kunnen we het onderwerp Van Nistelrooy als een gesloten boek beschouwen aangezien hij (onder Van Basten sowieso dunkt me) niet meer geselecteert lijkt te worden.quote:Houd je liever bezig met het nl elftal wat zo godsafschuwelijk slecht speelt, en de mensen die hij selecteerd,
Van Nistelrooy heeft al 6 jaar achtereen gefaald in Oranje, die had allang niet meer in beeld horen te zijn. Makaay heeft nooit een kans gehad, terwijl hij eenzelfde type is als Van Nistelrooy, maar dan meer scoort. Seedorf heeft nooit ook maar een kans gehad van Van Basten, dus heeft, gezien zijn spel, wél reden tot klagen. Hetzelfde geldt voor Davids, die van aanvoerder gedegradeerd werd tot een ex-speler die als hoofdcoach mislukt is.quote:dat zijn mensen die falen en niet van nistelrooy
Is het nooit in je opgekomen dat de oorzaak ook wel eens bij Van Nistelrooy zou kunnen liggen. Ik bedoel, hij heeft in Oranje onder Van Gaal en Advocaat, bij Manchester United en nu bij Real weer heeft hij telkens een sterk middenveld achter zich gehad, maar als hij dan weer eens onzichtbaar is dan ligt het altijd aan anderen. In topwedstrijden krijgt hij geen vijf assists op een gouden dienblad maar één of twee en die maakt hij in de regel dan niet. Dan moet hij bijvoorbeeld zelf een actie kunnen maken of zich als aanspeelpunt manifesteren.quote:Op donderdag 28 september 2006 11:53 schreef DubbelX het volgende:
Om te scoren heb je toch ook echt bepalende pases nodig...waarschijnlijk is het middenveld niet goed genoeg om te domineren en van Nistelrooij een juiste paas te geven.
Tot voor deze zin nam ik je nog enigszins serieus, maar bovenstaande is echt de grootste onzin die ik in tijden heb gelezen.quote:Want van Nistelrooij scoort echt wel aan de lopende band en dat moet je echt wel in je hebben en dat is dus een voetballende kwaliteit.
Als je daaronder verstaat dat je niet eens een bal aan kunt nemen zonder dat die vijf meter van je voet afspringt ga ik met je mee.quote:Ook kan de man goed in de dekking gespeeld worden en de bal vasthouden....
Sikora is ook een topper, want hij is international en heeft bij Ajax gespeeld, kom op zeg, wat een kulargument. Overigens wel opvallend dat hij in de TOP speelt volgens jou, maar diezelfde top niet goed genoeg is om hem van passes te voorzien aldus jezelf in ditzelfde stukje.quote:van Nistelrooij is een wereldspits, anders had ie niet in de TOP gespeeld.
Natuurlijk draait het om doelpunten, maar het draait er niet om wie ze maakt. Bovendien is 4-3-3 is er juist op gericht om veel verschillende mensen regelmatig te laten scoren en niet één speler alles.quote:en wij ons blindstaren op doelpunten...hmm ik weet niet of je het spelletje door heb, maar er hoort gescoord te worden om te winnen en een spits is daar de beste man voor.
Komt heel veel bij kijken ja. Die spelers van Ajax vind ik trouwens ook geen supertechniek hebben, als je die Babel rondjes om een stilliggende bal ziet dansen vraag je je toch ook af waar ie nou in godsnaam mee bezig is. Maar wat er bij veel ajax-spelers mist is mentaliteit. Het word ze te gemakkelijk gemaakt in de jeugd, ze hoeven nooit te knokken om kampioen te worden, omdat ze toch voetballend beter zijn. En dat breekt ze later op. Het was niet voor niks dat de dragende spelers bij Jong Oranje allemaal hebben moeten knokken om hogerop te komen, Schaars Huntelaar De Zeeuw Luirink, stuk voor stuk.quote:Op donderdag 28 september 2006 14:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zonder techniek kom je nergens inderdaad.
Maar je ooit afgevraagd hoe het komt dat er zoveel spelers die door Ajax opgeleid zijn toch ergens aan de bak komen?
Een speler als Grunholz, is al tijdje terug, die had een super techniek, waarom kon die niet eens een basisplaats bij Ado 8 jaar geleden afdwingen? Omdat er meer is dan alleen techniek. Dus techniek is niet de maatstaf
Lieve schat, je gaat nu al een discussie aan op grond van iets wat je niet eens weet...Misschien ben ik het wel heel erg met je eens! Misschien...quote:Op donderdag 28 september 2006 14:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Maar uitgaande van het antwoord wat je geeft (je bent het niet eens met mijn opmerking) heb jij er een in ieder geval een opvatting over, die zou ik dan ook graag kennen...
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |