Wat fijn dat het zo goed gaat ET!quote:Op maandag 18 september 2006 14:51 schreef E.T. het volgende:
Alleen wel jammer dat met zo'n tweede een zwangerschap er meer 'tussendoor' glipt. Zeker als de rest van je leven op 't ogenblik een beetje te vol zit en er weinig tijd is om te genieten. (schoonvader ernstig ziek, stress rond oude baan van Swets en nu nieuwe baan, vakantiehuisje gekocht waar een hoop voor geregled moet worden.. en ga zo maar door).
quote:
Nou ja, blauwequote:Op maandag 18 september 2006 17:12 schreef Moonah het volgende:
[..]![]()
En veel plezier in je (roze) wolken!![]()
quote:
Het is voor jou en mij misschien niet zo boeiend maar ik kan me voorstellen dat het voor de desbetreffende mama in spé fijn is om het ergens kwijt te kunnen en dit topic als een soort uitlaatklep te kunnen gebruiken.quote:Op maandag 18 september 2006 18:49 schreef snoopy het volgende:
Enne, even inhakend op alle posts over wel en niet klagen. Ik moet zeggen dat ik deze zwangerschap echt wel heel veel meer last van dingen heb dan vorige zwangerschap. Maar waar ik persoonlijk een beetje bleh van wordt hier, is die dagelijkse beschrijvingen van letterlijk alle pijntjes en aantal plasjes 's nachts en hoe hoe vaak je wakker wordt. Daar kan ik eerlijk gezegd niet zo heel erg goed tegen.
Ik zit al tijden te twijfelen of ik dat eens zou 'zeggen' hier. Maar zo te zien zijn er meer mensen die het gewoon fijn vinden als de leuke dingen van zwanger zijn wat meer aan bod komen.
Zo, dat is er uit![]()
En tuurlijk voelt iedereen zich wel eens rot of niet lekker. En dat mag ook zeker geschreven worden.quote:E.T. wat fijn te lezen dat het goed met je gaat! Wat jij schrijft over dat je niet bij alle klachten stil blijft staan herken ik ook heel erg. Dan blijft er ook lekker veel ruimte over voor het grote genieten van de kleine momenten
Heel herkenbaar!!quote:Op maandag 18 september 2006 14:51 schreef E.T. het volgende:
[..]
Alleen wel jammer dat met zo'n tweede een zwangerschap er meer 'tussendoor' glipt. Zeker als de rest van je leven op 't ogenblik een beetje te vol zit en er weinig tijd is om te genieten. (schoonvader ernstig ziek, stress rond oude baan van Swets en nu nieuwe baan, vakantiehuisje gekocht waar een hoop voor geregled moet worden.. en ga zo maar door).
Wel weer een voordeel is dat ik dus ook niet bij de klachten echt stil sta. Ja, natuurlijk heb ik pijn in mijn bekken, maar goed, dat heeft (bijna) iedere zwangere en wat andere klachten.. maar dat heeft iedereen en ik ben niet iemand die er behoefte aan heeft om dat steeds te posten. heb ook wel het idee dat, omdat ik er voor mezelf niet zo bij stil sta en elke dag weer benoem, sommige dingen ook minder erg zijn. (als ik elke dag steeds zoiets heb van 'auw, wat doet 't pijn en wat kan ik weinig doordat m'n bekken niet meer wil.. gaat 't ook steeds slechter volgens mij).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |