http://www.wereldomroep.nl/news/international/#5014076quote:Letse president wil Kofi Annan opvolgen
President Vaira Vike-Freiberga van Letland is voorgedragen als kandidaat voor de functie van secretaris-generaal bij de Verenigde Naties. Eind dit jaar loopt de termijn van de huidige VN-baas Kofi Annan af. De Letse president is door de drie Baltische staten naar voren geschoven.
Ze zal het onder meer moeten opnemen tegen de Zuid-Koreaanse minister van Buitenlandse Zaken Ban Ki-moon. Hij geldt als favoriet bij de leden van de VN-Veiligheidsraad.
quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:14 schreef pberends het volgende:
22:00 RTL5 - Ali G indahouse (film)
http://www.wereldomroep.nl/news/zijlijn/#5014115quote:Samsung kiest voor Breda
Het Zuid-Koreaanse elektronicaconcern Samsung verhuist zijn distributiecentrum voor Europa naar Breda. Dat levert 150 banen op en op langere termijn mogelijk nog eens 75 tot honderd. Samsung heeft nu een vestiging in het Engelse Telford, maar kan daar niet uitbreiden. Bovendien wilde het bedrijf al langer naar het Europese vasteland. De gemeente Breda is blij met de komst van Samsung. Het bedrijf verkoopt in Nederland veel mobiele telefoons en beeldschermen.
''There comes the second plane....back and to the left.''quote:U.S. filmmaker Oliver Stone, who surprised many with the patriotic flavour of his new film World Trade Center, hinted in Moscow yesterday that he is considering a more controversial follow-up investigating the "conspiracy" around 9/11.
Geheel naar Hollywoodrecept in drie delen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:48 schreef MrX1982 het volgende:
Dé ultieme conspiracy film over 9/11 is er toch al. Loose Change.
http://www.demorgen.be/telex/?news=own1158360213quote:Jeugd in hele wereld droomt van leven in Europa
Een aanzienlijk deel van de jongeren uit ontwikkelingslanden wil het liefst zo snel mogelijk emigreren. Topbestemming van hun dromen voor een beter bestaan blijkt Europa. Nu al is een derde van de 191 miljoen migranten in de wereld jonger dan 24 jaar. De Wereldbank roept daarom in een rapport dat vandaag verschijnt op fors te investeren in de jeugd wereldwijd.
Wie dacht dat de onophoudelijke stroom vluchtelingen die momenteel op de Canarische Eilanden aanspoelen, een trieste piek is, vergist zich schromelijk. Volgens het rapport 'Moving Young' van het VN-bevolkingsfonds (UNFPA) gaat het slechts om een voorproefje van de grootste migratiebeweging ooit. Behalve degenen die nu al effectief de vaak moeilijke tocht naar een rijker land wagen, zijn er veel jongeren die ervan dromen te emigreren uit hun benarde situatie.
De cijfers in het rapport zijn onthutsend. Zo wil in de Arabische wereld maar liefst 51 procent verhuizen. In Bosnië is dat zelfs 63 procent; in het oosten van Rusland 60 procent. Veel jongeren willen ontsnappen aan geweld, oorlog, armoede en misdaad. Hun droombestemming is steeds vaker Europa. Verhalen over de miljoenencontracten van zwarte voetballers in Europa volstaan soms om Afrikaanse jongeren te overtuigen om de levensgevaarlijke reis te wagen. Ook vanuit Azië groeit de uittocht. Op het Canarische Eiland Tenerife kwamen gisteren zelfs 216 Pakistanen en Sri Lankanen aan, die er een uitputtende reis van enkele maanden op hadden zitten.
De migratie begint ook op steeds jongere leeftijd. Het is een wereldwijd fenomeen. Zo is van de Latijns-Amerikanen die naar de VS uitwijken 40 procent tussen veertien en zeventien jaar. Vaak gaat het om barre reizen, waarbij jongeren gewelddadige mensensmokkelaars betalen en zich in vrachtwagens of vliegtuigen moeten verstoppen of de overtocht met een gammele boot riskeren.
Een ander rapport, 'Development and the Next Generation' van de Wereldbank, dat vandaag verschijnt, roept politici onder andere daarom op meer te investeren in de wereld in een jeugdbeleid. Nooit eerder in de geschiedenis waren er immers zoveel jongeren tussen twaalf en vierentwintig jaar als vandaag. Van deze 1,5 miljard woont 1,3 miljard in de derde wereld. En hun situatie is allerminst benijdenswaardig, zo blijkt uit het rapport.
Van de vijf miljoen mensen die vorig jaar met hiv werden besmet, is de helft tussen de vijftien en vierentwintig jaar. Jaarlijks bevallen dertien miljoen meisjes tussen vijftien en achttien van hun eerste kind. Tien procent van de 1,3 miljard jongeren in de derde wereld kan niet lezen of schrijven.
Het goede nieuws, aldus de Wereldbank, is dat jongeren in de derde wereld langer naar school gaan dan hun ouders en een grotere kans hebben gekregen om gezond te blijven. Ze zullen wellicht ook minder kinderen krijgen dan hun ouders, wat betekent dat ze minder monden te voeden hebben en dus hun kroost een waardiger bestaan kunnen geven.
Maar daarvoor, zegt de Wereldbank, moet dringend geïnvesteerd worden in de jeugd van de derde wereld. Zo niet kunnen de frustraties van jongeren overgaan in sociale en economische spanningen in het land van oorsprong, of massale migratie.
Het is dus wachten op het derde deel van Loose Change.quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:48 schreef Apropos het volgende:
[..]
Geheel naar Hollywoodrecept in drie delen.
Maar ik hoop die Toby nog eens te treffen zodat ik hem op de man af kan vragen of 'ie dan echt geen greintje fatsoen heeft. Hij zal het citaat vast wel herkennenquote:Op zaterdag 16 september 2006 15:07 schreef Apropos het volgende:
Shit. Daar wilde ik heen, maar ik moest Elvis luisteren.
Ik weet niet of oproerige apen daar gedoogd worden, er is wel een Duitse bobo bijquote:Op zaterdag 16 september 2006 15:12 schreef MrX1982 het volgende:
Zou daar een TRU meeting zijn?
Heb je die film Press for Truth nu al gezien of niet?quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:08 schreef MrX1982 het volgende:
Een poster die begint met de leugens en daaronder feiten en gevolgen van 11 september bevat valt natuurlijk niet geheel serieus te nemen.
En dan de prijs van een kaartje.
Nee ik heb Loose Change al gezien. Is dat niet genoeg "truth"?quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:17 schreef pberends het volgende:
[..]
Heb je die film Press for Truth nu al gezien of niet?
Voor TRU mensen moet deze bijeenkomst hetzelfde gevoel geven als kinderen krijgen in een snoepwinkel.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:14 schreef Apropos het volgende:
Ik weet niet of oproerige apen daar gedoogd worden, er is wel een Duitse bobo bij.
(NorthernStar zal hem wel aanschieten over '' das Ungluck der späten Geburt''. )
quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:29 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Nog nooit eerder is het woord "waarheid" zo verkracht. Kritische denkers moeten er natuurlijk altijd zijn, maar juist die kritische geesten moeten ook beseffen dat hun "waarheid" natuurlijk aan verandering onderhevig is, juist omdat het soms lijnrecht tegen de algemeen geaccepteerde waarheid ingaat.
Josti's als Pietje77, als ze al een echte poging doen iets te ontdekken, moeten beseffen dat hun beeld nog niet vaststaat en nog veranderd kan worden zodra er meer bewijs vrij komt. In plaats daarvan maken ze iedereen die in de algemeen geaccepteerde waarheid uit voor "Duitser in 1942" en zweren bij hun eigen waarheid.
Jammer, het had ook anders kunnen zijn.
quote:Wat mij vooral opvalt is dat de ik-wens-genocide-op-het-Amerikaanse-volk-maar-ik-doe-alsof-ik-de-regering-haat mensen elke voor Amerika nadelige waarheid meteen, zonder vragen te stellen, voor waar aannemen. Dat hebben we eerder gezien. Namelijk tijdens de anti-joodse hetze in het Duitsland van 1930.
Voor de verandering: Press for Truth is een docu gebaseerd op feiten in mainstream media, goed onderbouwd. Het gaat met name in op de "efforts" van Bush voor en tijdens 9/11, en niet zozeer op allerlei andere complotten.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:22 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Nee ik heb Loose Change al gezien. Is dat niet genoeg "truth"?
Het houd je wel bezig.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Voor de verandering: Press for Truth is een docu gebaseerd op feiten in mainstream media, goed onderbouwd. Het gaat met name in op de "efforts" van Bush voor en tijdens 9/11, en niet zozeer op allerlei andere complotten.
http://en.wikipedia.org/wiki/9/11:_Press_for_Truth
http://video.google.com/videoplay?docid=-1016720641536424083&q=press
Nou als jullie allemaal Loose Change hebben bekeken mag deze er ook wel bij.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:39 schreef Apropos het volgende:
Ja, Press for Truth leek me wel een niveau of twee boven ''Loose Change'' staan. Die wil ik nog wel eens zien, al heeft het voorlopig geen voorrang.
Well, that's funny.quote:"I don't think that anybody could have predicted that these people would take an airplane and slam it into the World Trade Center, take another one and slam it into the Pentagon, that they would try to use an airplane as a missile"
Condoleezza Rice, Press conference, May 16, 2002
Je bedoeld natuurlijk, een rangschikking van "feiten" en dubbele waarheden die het beste in jouw straatje past.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Nou als jullie allemaal Loose Change hebben bekeken mag deze er ook wel bij.
Bush en consorten hebben er zowat alles aan gedaan om 9/11 niet te voorkomen, maar "te laten gebeuren", dat wordt wel duidelijk uit deze film (nogmaals gebaseerd op "feiten" uit mainstream media).
Leg dan uit waarom de Rumsfeld, Cheney, Bush en Rice aanwijzingen van 14 inlichtingendiensten in de maanden voor 9/11 dat kapers vliegtuigen in gebouwen gaan boren totaal negeerden? Of wil je dat gewoon ontkennen?quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Je bedoeld natuurlijk, een rangschikking van "feiten" en dubbele waarheden die het beste in jouw straatje past.
En ben je niet van mening dat een echte (pro-)Amerikaan kritisch naar de eigen overheid is? Of is dat unpatriotic?quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Je bedoeld natuurlijk, een rangschikking van "feiten" en dubbele waarheden die het beste in jouw straatje past.
Jawel hoor, je moet altijd blijven nadenken en het denken niet uitbesteden aan mensen die dat voor je willen doen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:50 schreef pberends het volgende:
[..]
En ben je niet van mening dat een echte (pro-)Amerikaan kritisch naar de eigen overheid is?
Nogmaal nee, wat de 9/11-crowd doet is iets anders dan vragen stellen. Ze willen het beeld vaststellen dat de Amerikaanse overheid verantwoordelijk is. Dat is iets anders dan oprecht zoeken naar de waarheid, whatever that may be.quote:Of is dat unpatriotic?
Even wat feiten Wolfje :quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Je bedoeld natuurlijk, een rangschikking van "feiten" en dubbele waarheden die het beste in jouw straatje past.
Ah, dan moet je Press for Truth eens bekijken.quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:53 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Jawel hoor, je moet altijd blijven nadenken en het denken niet uitbesteden aan mensen die dat voor je willen doen.
[..]
Nogmaal nee, wat de 9/11-crowd doet is iets anders dan vragen stellen. Ze willen het beeld vaststellen dat de Amerikaanse overheid verantwoordelijk is. Dat is iets anders dan oprecht zoeken naar de waarheid, whatever that may be.
Wie zegt dat hij dat doet?quote:Op zaterdag 16 september 2006 15:57 schreef gelly het volgende:
Op welke gronden is Irak binnengevallen, met welke argumenten ? Ben je dan niet een tikje naïef als je de officiele lezing nog steeds voor volle waarheid aanneemt, ongeacht de docu's van wat paranoïa paranoide mensen.
Dat is inderdaad een feit, en het tweede is een vraag.quote:De feiten zijn : Bush wilde Saddam weg hebben, al voor 9/11. Zou het dan niet erg goed uitkomen om een dergelijke aanslag 'te laten gebeuren' om zodoende een 'legitieme' reden te hebben om je plan te kunnen uitvoeren ?
Of kijk naar Watergate, aanslagen op Castro, Iran-Contra enz.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:00 schreef MrX1982 het volgende:
Kijk naar de Miljoenennota in Nederland dat ding lekt elk jaar al uit laat staan dat je iets als 9/11 kunt verbergen.
Nou ja, als je glashard op het wereldtoneel kunt liegen om zodoende een land binnen te kunnen vallen... En nu nog, de harde feiten liggen op tafel, komt de regering Bush er mee weg. Het is toch raar dat je laten pijpen door een stagaire meer gevolgen heeft voor je politieke carriere dan de gehele bevolking misleiden en laten meeslepen in een oorlog ?quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:00 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk serieus niet dat de Amerikaanse overheid 9/11 heeft laten gebeuren. Wie zou zoiets op zijn geweten willen hebben? Ik denk niemand met gezond verstand en zoiets valt ook niet onder het tappijt te vegen.
"heeft laten gebeuren" en "Wie zou zoiets op zijn geweten willen hebben" niet perse in conflict met elkaar is. Immers, de terroristen hebben het gedaan, en niet de Amerikaanse overheid. Maar als jij dat werkelijk denkt, is Press for Truth nogmaals een aanrader. De uitspraken van Bush, Cheney en Rice zijn uiterst dubieus. Overigens is het geen geheim dat er in Amerika zeer weinig kritiek op hogere bewindslieden is omdat het gewoon slecht is voor je carriere aldaar.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:00 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk serieus niet dat de Amerikaanse overheid 9/11 heeft laten gebeuren. Wie zou zoiets op zijn geweten willen hebben? Ik denk niemand met gezond verstand en zoiets valt ook niet onder het tappijt te vegen.
Kijk naar de Miljoenennota in Nederland dat ding lekt elk jaar al uit laat staan dat je iets als 9/11 kunt verbergen.
Oh, en wie wil het nou op zijn geweten hebben een hele oorlog onder valse voorwendselen te beginnen?quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:00 schreef MrX1982 het volgende:
Ik denk serieus niet dat de Amerikaanse overheid 9/11 heeft laten gebeuren. Wie zou zoiets op zijn geweten willen hebben? Ik denk niemand met gezond verstand en zoiets valt ook niet onder het tappijt te vegen.
Kijk naar de Miljoenennota in Nederland dat ding lekt elk jaar al uit laat staan dat je iets als 9/11 kunt verbergen.
Clinton heeft zijn periode als president toch gewoon afgerond.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:03 schreef gelly het volgende:
Nou ja, als je glashard op het wereldtoneel kunt liegen om zodoende een land binnen te kunnen vallen... En nu nog, de harde feiten liggen op tafel, komt de regering Bush er mee weg. Het is toch raar dat je laten pijpen door een stagaire meer gevolgen heeft voor je politieke carriere dan de gehele bevolking misleiden en laten meeslepen in een oorlog ?
En is dat nog steeds een geheim? Zelfs ''Plamegate'' is in het nieuws gekomen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:09 schreef pberends het volgende:
[..]
Oh, en wie wil het nou op zijn geweten hebben een hele oorlog onder valse voorwendselen te beginnen?
"Dat de inval in Irak achteraf gezien niet echt op legitieme gronden lijkt te zijn gegrond kan ik nog wel in mee gaan "quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:10 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Clinton heeft zijn periode als president toch gewoon afgerond.
Dat de inval in Irak achteraf gezien niet echt op legitieme gronden lijkt te zijn gegrond kan ik nog wel in mee gaan maar om dan maar meteen ook 9/11 in twijfel te trekken gaat me echt wat ver. Het een hoeft niet direct qua waarheidsgehalte in verband te staan met het andere.
Als de leugen maar groot genoeg is zijn er weinigen die aan je twijfelen, want inderdaad, "hoe kun je zo'n complot nou onder de pet houden ?"... Het is logisch dat mensen Bush en consorten niet geloven omtrent 9/11 na de hele Irak kwestie. Time will tell denk ik.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:11 schreef Apropos het volgende:
[..]
En is dat nog steeds een geheim? Zelfs ''Plamegate'' is in het nieuws gekomen.
Als de Amerikaanse overheid in jouw redenatie al dan niet direct 9/11 heeft laten gebeuren heb je het nog steeds op je geweten.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:04 schreef pberends het volgende:
"heeft laten gebeuren" en "Wie zou zoiets op zijn geweten willen hebben" niet perse in conflict met elkaar is. Immers, de terroristen hebben het gedaan, en niet de Amerikaanse overheid. Maar als jij dat werkelijk denkt, is Press for Truth nogmaals een aanrader. De uitspraken van Bush, Cheney en Rice zijn uiterst dubieus. Overigens is het geen geheim dat er in Amerika zeer weinig kritiek op hogere bewindslieden is omdat het gewoon slecht is voor je carriere aldaar.
Ja, daar valt weinig tegen in te brengen natuurlijk, wat meteen de zwakte van de stelling blootlegt.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:15 schreef gelly het volgende:
[..]
Als de leugen maar groot genoeg is zijn er weinigen die aan je twijfelen, want inderdaad, "hoe kun je zo'n complot nou onder de pet houden ?"...
Het is logisch, maar het is nog geen reden om dan maar alles in twijfel te trekken. Maar ik denk dat de tijd weinig aan fundamentele wetten van bijv. het slopen van gebouwen of de eigenschappen van een vliegtuig dat in oppositie treedt tegen een kolos als het Pentagon zal veranderen.quote:Het is logisch dat mensen Bush en consorten niet geloven omtrent 9/11 na de hele Irak kwestie. Time will tell denk ik.
Ik verpak het hooguit in een diplomatiek jasje. Ik vind het vreemd dat als b een leugen is dat a dan ook een leugen moet zijn. Want zo is de redenatie.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:13 schreef pberends het volgende:
"Dat de inval in Irak achteraf gezien niet echt op legitieme gronden lijkt te zijn gegrond kan ik nog wel in mee gaan "
Deze quote zegt wel genoeg over je (veel te grote) vertrouwen in de Amerikaanse overheid. Als alle journalisten die attitude hadden dachten we nog dat we Irak terecht hadden aangevallen omdat ze Al Qaida onderdak boden.
Dat was een reactie op een deel uit de post van Gelly. Namelijk:quote:En wat bedoel je met Clinton?
quote:Het is toch raar dat je laten pijpen door een stagaire meer gevolgen heeft voor je politieke carriere dan de gehele bevolking misleiden en laten meeslepen in een oorlog ?
Hij moest zich verantwoorden voor het hele volk, en Bush, die gewoon iedereen heeft voorgelogen heeft precies welke verantwoording moeten afleggen ? Alle tekenen wijzen erop dat Bush moedwillig en bewust aan de ene kant informatie heeft genegeerd (aanslagen die op komst waren) en aan de andere kant informatie heeft laten vervalsen (de link Irak - Al-Quaida).... En er gebeurt *helemaal niks*.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:10 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Clinton heeft zijn periode als president toch gewoon afgerond.
Die theorie is al zo erg, dat niemand (in de overheid) dat toch durft te beweren. Dat is unpatriotic. Ook al zou het waar kunnen zijn. Ik schat de kans groot in dat Bush of een ander hoog bewindslid als Rice over 10 jaar in de cel zit.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:15 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Als de Amerikaanse overheid in jouw redenatie al dan niet direct 9/11 heeft laten gebeuren heb je het nog steeds op je geweten.
Maar het resultaat voor Clinton was niet anders dan nu bij Bush. Als een deel van de Amerikaanse politiek Bush een leugenaar vindt waarom ondernemen de democraten dan geen actie. De mogelijkheden daartoe moeten er zijn. Bij Clinton hebben ze dat toch ook gedaan alleen waren het toen de republikeinen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 16:18 schreef gelly het volgende:
Hij moest zich verantwoorden voor het hele volk, en Bush, die gewoon iedereen heeft voorgelogen heeft precies welke verantwoording moeten afleggen ? Alle tekenen wijzen erop dat Bush moedwillig en bewust aan de ene kant informatie heeft genegeerd (aanslagen die op komst waren) en aan de andere kant informatie heeft laten vervalsen (de link Irak - Al-Quaida).... En er gebeurt *helemaal niks*.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |