ik had geen zin om 3 pagina`s Elsevier over te typen...quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:49 schreef rvand het volgende:
Ik zie hier vooral 10 opinierende stellingen, die niet echt goed onderbouwd zijn.
Al vóór invoer van het parlementarisme is deze 'zelfselectie' beschreven door Domela Nieuwenhuis. Multatuli heeft er ook heerlijk snerende stukjes over.quote:Op vrijdag 15 september 2006 12:16 schreef Napalm het volgende:
Sigme, ik vind je punt wel heel aardig; een vorm van Darwinisme.
Ik denk dat het voor alle punten opgaat, maar niet voor alle politici. Fortuyn was een ongeselecteerde - hij zou vrij rap door het systeem onschadelijk gemaakt worden, denk ik.quote:Wel Typisch eigenlijk dat ogv immigratie Bolkestein en Fortuyn er wel op konden scoren dus ik weet niet of het voor alle punten opgaat.
Het is inderdaad opvallend dat zelfs de VVD hier geen hard standpunt over durft in te nemen. Alleen Wilders heeft het er over en die partij van Pastors zal er ook wel wat tegen willen doen.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:15 schreef Napalm het volgende:
De Elsevier van deze week noemt de tien taboes waarover men in de Haagse kaasstolp niet spreken wil, niet in de Troonrede, niet bij de gevestigde partijen in de Verkiezingsprogramma`s:
2) Nederland Islamiseert
Nederland kent naar verhouding het een na hoogste aantal moslims van de Westerse wereld. Hun aantal groeit hard en ze blijken zich slecht aan te passen aan onze samenleving. Op zn best voetnoten in de partijtijprogramma`s van de grote 3.
Ik bespeur inderdaad ook een groot gebrek aan zelfvertrouwen in de politiek.quote:Op vrijdag 15 september 2006 12:47 schreef Zaphod82 het volgende:
In plaats van als een partij ergens voor te staan en mensen proberen te winnen voor haar ideeën, passen de partijen zich aan aan de meerderheid van de bevolking, of vermijden ze zelfs de discutabele onderwerpen. Een zwaktebod.
Ik krijg nou niet echt de indruk dat Verdonk problemen heeft met het ventileren van ideeën op dit gebied.quote:Op vrijdag 15 september 2006 12:56 schreef R@b het volgende:
[..]
Het is inderdaad opvallend dat zelfs de VVD hier geen hard standpunt over durft in te nemen. Alleen Wilders heeft het er over en die partij van Pastors zal er ook wel wat tegen willen doen.
Hoe te voorkomen dat Nederland en Europa islamiseren? Da's nog niet eenvoudig. Ten eerste staan er allerlei wetten het tegengaan van de islamisering in de weg, waardoor harde middelen niet kunnen. Dat zal ook wel de reden zijn dat de VVD zich er niet aan wil branden.
...
quote:8) Turkije en de EU
Ssst. Wilders moest er zelfs de VVD voor uit.
Ach dit zijn de puntjes die wilders, nawijn en pastors ook allemaal hebben. Mogen ze samen 6 zeteltjes gaan verdelenquote:Op vrijdag 15 september 2006 13:28 schreef JohnDope het volgende:
Heeft de elsevier dit allemaal zo letterlijk opgeschreven? Ik denk dat Nederland beeft nu dan.
[..]
Kan de Elsevier niet een partij beginnen? het 10 puntenplan ligt er al. Dit is heldere politiek.
Je bent nu al wat genuanceerder, dat komt omdat iedereen die wat te vertellen heeft in Nederland de Elsevier leest.quote:Op vrijdag 15 september 2006 13:56 schreef du_ke het volgende:
Ach Elsevier is vaak een wat negatief gestemd blaadje zeker nu ze inzien dat hun lezers de verkiezingen lijken te gaan verliezen.
Maar ondertussen wel respectloos over Telegraaflezers praten, dat dan weer welquote:
Oh nee niet respectloos wel lichtjes denigrerend.quote:Op vrijdag 15 september 2006 14:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Maar ondertussen wel respectloos over Telegraaflezers praten, dat dan weer wel![]()
En hier sla je m.i. de spijker op zijn kop. Natuurlijk weet iedereen dat te hoge uitkeringen niet bevordelijk zijn voor de arbeidsparticipatie van de onderklasse, natuurlijk is Nederland in veel opzichten te duur om te concureren op bepaalde markten, natuurlijk hebben wij een veel te grote publieke sector, et cetera, et cetera.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:49 schreef rvand het volgende:
Ik zie hier vooral 10 opinierende stellingen, die niet echt goed onderbouwd zijn. Er worden per stelling gemakkelijke vergelijkingen gemaakt; dan weer ten opzichte van vroeger, dan weer internationaal. Misschien is het grootste taboe wel dat Nederland eigenlijk best wel lekker draait. Volgens diezelfde Elsevier behoort Nederland namelijk tot de 15 gelukkigste landen ter wereld.
Ook volgens de Economist doen we het niet slecht.
Natuurlijk zijn er een aantal zaken die aangepakt moeten worden, maar deze paniekzaaierij lijkt me zwaar overtrokken.
Nederland staat nét onder Saoudie-Arabië.quote:Op vrijdag 15 september 2006 14:44 schreef Tijger_m het volgende:
Hey, Napalm, staat er ook in welk land dan het hoogste percentage moslims heeft, daar ben ik eigenlijk wel benieuwd naar.
Negatief = nieuws. Sla de kranten er maar op na. Of kijk een willekeurige aflevering van Zembla, eenvandaag of hart in het land (of hoe die jank-we-brengen-huilende-burgers-op-de-buis-tv ook heet) etc.quote:Op vrijdag 15 september 2006 13:56 schreef du_ke het volgende:
Ach Elsevier is vaak een wat negatief gestemd blaadje
Het land dat boven Nederland staat is Frankrijk, met een moslimbevolking van 9,8%quote:Op vrijdag 15 september 2006 14:44 schreef Tijger_m het volgende:
Hey, Napalm, staat er ook in welk land dan het hoogste percentage moslims heeft, daar ben ik eigenlijk wel benieuwd naar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |