quote:Op maandag 11 september 2006 20:51 schreef SCH het volgende:
Laat de rekening eens zien dan.
Die komt ieder jaar in de vorm van een blauwe envelop. Je hebt hem vast wel eens gezien.quote:Op maandag 11 september 2006 20:51 schreef SCH het volgende:
Laat de rekening eens zien dan.
Ja maar daar heb ik nooit een specificatie van de NOS op gezien.quote:Op maandag 11 september 2006 20:56 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Die komt ieder jaar in de vorm van een blauwe envelop. Je hebt hem vast wel eens gezien.
Nee daarvoor moet je dan ook zijn bij de specificatie die men ieder jaar rond de 3e dinsdag van september uitbrengt.quote:Op maandag 11 september 2006 20:58 schreef SCH het volgende:
Ja maar daar heb ik nooit een specificatie van de NOS op gezien.
Dat bij de NOS wordt uitgezonden? Het is een complotquote:Op maandag 11 september 2006 21:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nee daarvoor moet je dan ook zijn bij de specificatie die men ieder jaar rond de 3e dinsdag van september uitbrengt.
De strekking was volledig anders. Elke vergelijking liep mank. Maar dat is een andere discussie. Zelfs mensen bij het Journaal hebben toegegeven dat dat niet zo'n strakke actie was.quote:Op maandag 11 september 2006 20:42 schreef SCH het volgende:
[..]
Kom nou zeg. Het was de tweede keer dat een politicus zoiets riep. Het is journalistiek juist om dat soort verbanden te leggen.
Vanwege die heftige en overdreven reacties. De vergelijking was volledig juist. Maar dat mag tegenwoordig niet meer gezegd worden, ieder historisch verband wordt door rechts met kracht ontkend.quote:Op maandag 11 september 2006 21:08 schreef Tikorev het volgende:
[..]
De strekking was volledig anders. Elke vergelijking liep mank. Maar dat is een andere discussie. Zelfs mensen bij het Journaal hebben toegegeven dat dat niet zo'n strakke actie was.
Ja het is echt een complot.quote:Maar om weer ontopic te gaan. Ik heb het gevoel dat deze verslaggeving onderdeel is van een NOS campagne om Nederland weer in slaap te sussen wat betreft het onderwerp integratie/allochtonen. Blijkbaar komt het ze niet zo goed uit als dit onderwerp de verkiezingen gaan domineren.
Het is vast een complot.quote:Vorige week is het begonnen met een item over de 'integratiemoeheid' van Nederland. Daar werd het moe zijn over de integratiediscussie vertaald naar een desinteresse in het onderwerp. Politieke partijen deden er vooral goed aan de zogenaamd harde toon te laten vallen en de opvatting dat er zelfs een speciale Minister voor Integratie zou moeten zijn was wel erg 2003.
Weet je Tikorev. Het is een complot.quote:Nogal een vreemde conclusie omdat uit het onderzoek van De Hond blijkt dat mensen van de LPF en Wilders het meest en mensen van SP en D66 het minst eens zijn met de stelling: "Nederland is integratie-moe". Kiezers van Wilders en de LPF lijken mij nou niet de minst geïnteresseerden in het onderwerp integratie. Erg vreemd dus dat de NOS dat soort conclusies trekt.
Waarom lieg je steeds zo? Heb je dat thuis geleerd ofzo? Je beschuldigt de NOS maar fantaseert zelf de boel bij elkaar. Erg kwalijk.quote:Dit item waar een moslimextremist als een onschuldige vredelievende opa werd geportretteerd en Wilders als de onredelijke extremist past daar ook prima in.
Iedereen weet dat het NOS-Journaal een filiaal is van de PvdA, bedoeld om moslims te paaien en kritische Nederlandse burgers te beschadigen met uit de duim gezogen desinformatie.quote:Op maandag 11 september 2006 13:57 schreef Tikorev het volgende:
De NOS op de bres voor moslimextremist.
Precies, het is een complotquote:Op maandag 11 september 2006 21:16 schreef Ippon het volgende:
[..]
Iedereen weet dat het NOS-Journaal een filiaal is van de PvdA, bedoeld om moslims te paaien en kritische Nederlandse burgers te beschadigen met uit de duim gezogen desinformatie.
MMMWAHAHAHAHAHAAAAquote:Op maandag 11 september 2006 14:18 schreef Finder_elf_towns het volgende:
De man heeft wel een soort vriendelijk sprookjesverhaal-gezicht. Zou de verstandelijk gehandicapte journalist Peer Ulijn hem soms associëren met zijn favoriete voorleesboek?
a.) De term "linkse kerk" heb ik niet gebruikt. b.) De term "links complot" heb ik niet gebruikt. c.) En waarom ik sympathie zou willen winnen is mij ook niet duidelijk.quote:Op maandag 11 september 2006 21:26 schreef Schorpioen het volgende:
Met alleen maar janken hoe zielig je wel niet bent en hoe onderdrukkend de "linkse kerk" wel niet is, en dat het allemaal 1 "links complot" is win je weinig sympathie.
Oh sorry, je wil geen sympathie winnen, je wil alleen jezelf horen blaten.quote:Op maandag 11 september 2006 21:32 schreef Tikorev het volgende:
[..]
a.) De term "linkse kerk" heb ik niet gebruikt. b.) De term "links complot" heb ik niet gebruikt. c.) En waarom ik sympathie zou willen winnen is mij ook niet duidelijk.
Heel volwassen...quote:Op maandag 11 september 2006 21:35 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Oh sorry, je wil geen sympathie winnen, je wil alleen jezelf horen blaten.
Inderdaad is het heel volwassen om alleen maar te schreeuwen dat het 1 groot landelijk links complot is en dat men het volk in de macht houdt met suggestieve media, terwijl je zelf niks anders doet door de boel uit z'n verband te trekken, en uit te vergroten en er dingen bij te verzinnen en selectief quoten uit media als het je zo uitkomt.quote:
Misschien moet je even een voorbeeld geven zodat wat duidelijker wordt wat je bedoeld. Waar quote ik bijvoorbeeld selectief uit de media?quote:Op maandag 11 september 2006 21:39 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
terwijl je zelf niks anders doet door de boel uit z'n verband te trekken, en uit te vergroten en er dingen bij te verzinnen en selectief quoten uit media als het je zo uitkomt.
(en die je in een volgend topic weer net zo lief de grond in boort als zijnde deel van het complot).
Jezus man, zeur niet zo, het zijn die politiek correcte zuurpruimen zelf die de toch al gemankeerde Nederlandse debatcultuur gedurende de jaren 70/80 en 90 de doodsteek gegeven hebben.quote:Op maandag 11 september 2006 21:39 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Inderdaad is het heel volwassen om alleen maar te schreeuwen dat het 1 groot landelijk links complot is en dat men het volk in de macht houdt met suggestieve media, terwijl je zelf niks anders doet door de boel uit z'n verband te trekken, en uit te vergroten en er dingen bij te verzinnen en selectief quoten uit media als het je zo uitkomt.
(en die je in een volgend topic weer net zo lief de grond in boort als zijnde deel van het complot).
Mwoa ik kan me een heleboel reacties herinneren waar je je zeer laatdunkend uitlaat over de volkskrant, argumenten die uit die bron komen doe je af met een lullige dooddoener maar als ze iets melden dat toevallig wel in je straatje past (zoals in dit topic) dan voer je het opeens zelf op als argument.quote:Op maandag 11 september 2006 21:41 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Misschien moet je even een voorbeeld geven zodat wat duidelijker wordt wat je bedoeld. Waar quote ik bijvoorbeeld selectief uit de media?
Dat is natuurlijk een zwaktebod. Als je er een heleboel kunt herinneren kun je er ook vast wel een paar vinden. Eerst een grote bek en nu een beetje terugkrabbelenquote:Op maandag 11 september 2006 21:45 schreef Schorpioen het volgende:
[..]
Ik ga ervanuit dat je selectieve geheugen daar ook mee in verband staat dus mag je de quotes zelf opzoeken. Hint: http://zoeken.fok.nl/ en dan zoeken op "volkskrant tikorev"
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |