oeh welke verdieping dan? en waar ongeveer, kan ik zwaaien vanaf begane grondquote:Op maandag 11 september 2006 12:39 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Ik wacht altijd ff met het opendoen van de gordijnen
Ik heb ook totaal geen idee waar het over gaat.quote:Op woensdag 13 september 2006 00:05 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Alleen snap ik de tekst niet echt![]()
Dat houd ik liever geheimquote:Op woensdag 13 september 2006 17:01 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
oeh welke verdieping dan? en waar ongeveer, kan ik zwaaien vanaf begane grond
Vroeger was het ook een soort kantoor gebeuren, het is het oude tpg post gebouw (ptt zelfs toen), omdat ze de spoorlijn voor de post er ook achter hebben liggen.quote:Op dinsdag 19 september 2006 15:45 schreef Shivo het volgende:
Ik heb die vogel wel gespot, maar dat gebouw lijkt me gewoon een soort kantoor? Of zit er misschien iets kunst-achtigs? Lijkt me niet de ideale plek voor een partytent (hoewel Hollywood natuurlijk om de hoek zit).
Gelukkig kon ik meerijden met een collega. Anders had ik thuis moeten blijven, en omdat ik op uurbasis werk momenteel had ik kunnen fluiten naar mijn geld.quote:
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:33 schreef LomarVe het volgende:
Ik ga in november twee dagen naar Rotterdam, ben er nog nooit (of in ieder geval niet erg lang) geweest. Waar ligt de Rochussenstraat? Ik ga naar Ahoy en vraag me af hoe ik 's avonds weer terug kom op dat adres (en hoe ik bij Ahoy kom natuurlijk). Ik las ergens dat er een metrostation bij Ahoy ligt, waarvan de laatste iets voor 1en gaat. Maar ja, als dat totaal niet aansluit (met station Dijkzigt) kan ik dat wel schudden natuurlijk. Is de tram ook mogelijk? Ik versla op dit moment volledig in de lijnkaarten en dienstregelingen. Wat zou me een taxirit kosten vanaf Ahoy naar de binnenstad als de metro niks wordt?
www.9292ov.nlquote:Op dinsdag 26 september 2006 13:33 schreef LomarVe het volgende:
Ik ga in november twee dagen naar Rotterdam, ben er nog nooit (of in ieder geval niet erg lang) geweest. Waar ligt de Rochussenstraat? Ik ga naar Ahoy en vraag me af hoe ik 's avonds weer terug kom op dat adres (en hoe ik bij Ahoy kom natuurlijk). Ik las ergens dat er een metrostation bij Ahoy ligt, waarvan de laatste iets voor 1en gaat. Maar ja, als dat totaal niet aansluit (met station Dijkzigt) kan ik dat wel schudden natuurlijk. Is de tram ook mogelijk? Ik versla op dit moment volledig in de lijnkaarten en dienstregelingen. Wat zou me een taxirit kosten vanaf Ahoy naar de binnenstad als de metro niks wordt?
En als het laat wordt de nachtbus voor 4euro!quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:44 schreef teknomist het volgende:
[..]
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.
quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:44 schreef teknomist het volgende:
[..]
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.
Bedankt!quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:45 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
En als het laat wordt de nachtbus voor 4euro!
In de straat zelf bedoel je? Stayokay.quote:Op dinsdag 26 september 2006 15:17 schreef Erasmusch het volgende:
Rochussenstraat ligt net zo goed bij Coolhaven of Dijkzigt. Waar moet je zijn?
Dan is Dijkzigt het handigst.quote:Op dinsdag 26 september 2006 15:21 schreef LomarVe het volgende:
[..]
In de straat zelf bedoel je? Stayokay.En ik ga richting Ahoy.
Dank je. Ik begrijp dat het een lange straat is dus.quote:
LOL!quote:Op dinsdag 26 september 2006 15:41 schreef Shivo het volgende:
Als je de Stayokay uitloopt val je zo'n beetje in het gat van de metro, kan niet missen. En als je de straat oversteekt nog een keer.
=> Pecha Kucha - 20slides@20secondsquote:Op dinsdag 26 september 2006 14:17 schreef Shivo het volgende:
Voor de geinteresseerden: morgenavond is er een designerdingetje in Off_corso:http://www.pechakucha.nl/.
Ik dacht eerst ook dat het speciaal over Rotterdam ging en ik vond de sfeer van het liedje wel passen.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:06 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik heb ook totaal geen idee waar het over gaat.Het gaat volgens mij over mensen die een doelloos bestaan leiden in de stad. "This could be anywhere, Liverpool, Rotterdam or Rome." Het maakt dus niet uit waar de persoon is, het leven is toch hetzelfde. Zoiets haal ik eruit.
Zag em inderdaad ook vliegen toen ik op de universiteit zat, hij vloog lekker laag.. was er niet een of andere show dan daar ergens?quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 12:52 schreef DutchTrain het volgende:
Er kwam zojuist bijna zo'n ding m'n kantoor binnen gevlogen.
[afbeelding]
Een beetje laag vliegen door de stad af en toe is wel OK, maar dit was denk ik niet helemaal zoals gepland![]()
Helaas geen foto kunnen nemen
Er vlogen ook wat marine helicopters de afgelopen dagen in formatie rondjes over de stad... niets kunnen vinden over het hoe en waarom. Het taptoe was vorige week al.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:04 schreef thomasss het volgende:
Zag em inderdaad ook vliegen toen ik op de universiteit zat, hij vloog lekker laag.. was er niet een of andere show dan daar ergens?
Met 30+'ers gewoon naar het biercafé Cambrinus. Alle soorten bier proberen en je weet zeker dat je er niets meer van herinnert de volgende dag. Voor Jazz moet je aan de andere kant van de stad zijn in Dizzy op de 's Gravendijkwal (www.dizzy.nl)quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:42 schreef Gusev het volgende:
Volgende week zaterdag willen we met een club van zo'n 5 man (30+, zelf ben ik nog maar 23) gaan drinken in de Oude Haven. Het zijn beetje ouwe lullendus hippe lounge café's zijn niet zo hard nodig, iets bruin-café-achtigs met jazz invloeden ofzo gaat wel werken denk ik. Irish pub doet het ook altijd goed.
Ik ken Rotterdam helaas nog niet goed genoeg, dus hopelijk weten jullie meer! Waar moeten we heen?![]()
quote:Op zondag 8 oktober 2006 21:11 schreef Gusev het volgende:
Thanx. Is dat biercafé Cambrinus ook aan de Oude Haven?
Daar schrijft/schreef me zus ook voor.quote:Op zondag 10 september 2006 21:09 schreef junkiexp het volgende:
[..]
Volgens mij is het deze : http://www.antennerotterdam.nl/read/item/id/8508
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 22:20 schreef TC03 het volgende:
Nog een drie jaar en Delftse Poort mag de kroon na bijna 20 jaar doorgeven.
[afbeelding]
Inderdaad.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 22:37 schreef parselmouth het volgende:
Dat KPN-gebouw vind ik trouwens ook supervet
[CENTRAAL] woonruimte gezocht en aangeboden IVquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 23:48 schreef Public_NME het volgende:
Ik ga hier ff posten, ben op zoek naar een kamer in R'dam per 1 januari. (woon nu nog op Meent, 150m van Coolsingel)
Dat is inderdaad waar.. gecombineerd met moderne meubelen en wat oudheid..heb je een prachtige huis!quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 14:30 schreef richardos het volgende:
Ik zweer bij Rotterdam Blijdorp, zit hier heerlijk. Fijne omgeving met leuke huizen als je van jaren 30 houd.
Hier met de Schielandtoren. Mooi ja.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 22:32 schreef parselmouth het volgende:
Oh en het Schielandhuis tegenover het Fortisgebouw vind ik ook echt een heel tof contrast
Is Zevenkamp eigenlijk leuk? Wonen daar veel starters of niet? Serveerster van onze locale bar op Meent werkt er ook.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 20:53 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Een Rotterdam - Zevenkamp bewoner meldt zich !![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The black and white you'll never pass, stick yer blue flag up yer arse!
'They know on the Continent that European football without the English is like a hot dog without the mustard' Sir Bobby Charlton
Ik vind van wel ! Alles binnen handbereik: winkels, metro, bus en prima uitvalswegen naar de snelweg richting DenHaag en Utrecht!quote:Op zondag 15 oktober 2006 12:28 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Is Zevenkamp eigenlijk leuk? Wonen daar veel starters of niet?
quote:Op donderdag 6 april 2006 23:47 schreef editor2 het volgende:
Ik heb begrepen dat wonen in Rotterdam goedkoper is dan in Amsterdam of omstreken.
Tegenover..zie foto van mede fokker die deze al gepost heb..quote:Op zondag 15 oktober 2006 20:55 schreef Erasmusch het volgende:
Komt die toren van Deloitte daar nou?
hmmm, kon dat niet afleiden uit de artikel dat ik erover las, bedankt iig voor de info!quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:20 schreef TC03 het volgende:
Is wél hoger dan de Montevideo, en een flink stuk ook. De Montevideo is 140 meter, de Maastoren 165 meter.
[afbeelding]
(bron)
De tweede van rechts is de Maastoren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |