Ja, maar ik had het ook over Streetlife doos! LEZEN DOE JE MET JE....? OGEN!!!quote:Op maandag 11 september 2006 23:13 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
JIJ LINKT NAAR DE HOFNAR DOOS!
quote:Op maandag 11 september 2006 23:15 schreef Shirley het volgende:
[..]
Ja, maar ik had het ook over Streetlife doos! LEZEN DOE JE MET JE....? OGEN!!!
quote:Op maandag 11 september 2006 23:30 schreef Shirley het volgende:
[..]
Oké, misverstand opgelost. Geeft niet hoor wijffie.
De Hofnar aan de Jonker Fransstraat toch? Klein, maar fijn.quote:
Ik heb er een keer een ontzettende slechte service gehad.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:11 schreef Shirley het volgende:
[..]
De Hofnar aan de Jonker Fransstraat toch? Klein, maar fijn.
En waarom Streetlife?
Oh. Dat klinkt inderdaad niet al te best. Ik heb er nooit problemen gehad tot nu toe.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:16 schreef teknomist het volgende:
[..]
Ik heb er een keer een ontzettende slechte service gehad.
Ik had een maaltijd besteld daar met aardappelen. Ik kreeg eerst groenten en vlees.
"Ja, de aardappelen komen later."
Die zijn dus nooit meer gekomen. Ik kon een gratis toetje krijgen. Gatver nee, ik haat toetjes. Ik wil GVD aardappelen bij mijn maaltijd. Maar geld wilden ze niet teruggeven. Kuttent.
Nja, ze zullen vast een slechte dag hebben gehad. Kan gebeuren. Maar ik wil waar voor mij geld en als dat er niet in zit. Dan wil ik mijn geld terug. Ik hoef niet geen culinair hoogstandje voor 20 euro maar alleen groenten en vlees serveren is zo karig.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:17 schreef Shirley het volgende:
[..]
Oh. Dat klinkt inderdaad niet al te best. Ik heb er nooit problemen gehad tot nu toe.
Ik geef je groot gelijk hoor. Het is ook maar een simpel eetcafeetje, maar voor af en toe is het best te doen.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:20 schreef teknomist het volgende:
[..]
Nja, ze zullen vast een slechte dag hebben gehad. Kan gebeuren. Maar ik wil waar voor mij geld en als dat er niet in zit. Dan wil ik mijn geld terug. Ik hoef niet geen culinair hoogstandje voor 20 euro maar alleen groenten en vlees serveren is zo karig..
Als je echt kwaliteit voor je geld wilt hebben moet je eten bij NV/DeOpslag.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:21 schreef Shirley het volgende:
[..]
Ik geef je groot gelijk hoor. Het is ook maar een simpel eetcafeetje, maar voor af en toe is het best te doen.
En waar is dat?quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:25 schreef teknomist het volgende:
[..]
Als je echt kwaliteit voor je geld wilt hebben moet je eten bij NV/DeOpslag..
.
Westelijk Handelsterrein bij Veerhaven. Op loopafstand van Leuvehaven en Dijkzigt.quote:
Hm.. eens onthouden.quote:Op dinsdag 12 september 2006 00:35 schreef teknomist het volgende:
[..]
Westelijk Handelsterrein bij Veerhaven. Op loopafstand van Leuvehaven en Dijkzigt.
Moet je zeker doen. Een van beste culinaire ervaringen dit jaar in Rotterdam...quote:
http://www.motelmozaique.nlquote:Op dinsdag 12 september 2006 17:15 schreef Shivo het volgende:
Is er komend weekend nog iets te doen?
Dat is 24 september: http://www.chevythierry.com/Meeting/505514_SunSet_A2%20p1.pdfquote:Op dinsdag 12 september 2006 21:44 schreef junkiexp het volgende:
Bij de Euromast schijnt zondag er een meeting te zijn van Amerikaanse auto's alleen ik kan er niks over vinden.
Iemand die een link heeft?
quote:Een fun(d)race van 3,5 kilometer door het centrum van Rotterdam op vrijdag 22 september. Een ludieke hardloopwedstrijd, gekleed in business suit of werkkleding. Dit jaar wordt gelopen voor het Prinses Beatrix Fonds, dat dit jaar haar 50-jarig jubileum viert.
Meer informatie: www.ratrace.nl
Start: Schouwburgplein.
Was mooi om weer eens te horen zondagquote:Op dinsdag 12 september 2006 23:46 schreef Cart_man het volgende:
Huizen hoog, een grijze mast
Het wakend oog op ons
gericht
Zo schoon, 't beeld van deze stad
Alsof
zij van binnenuit wordt verlicht
Een zwaan die rust,
't wiegen nimmer staakt
Daar de god der zee bij haar
zijn roes uitslaapt
Rotterdam, gestolen schat
Rotterdam, stad zonder hart
Rotterdam, gestolen stad
De bliksem splijt de grauwe lucht
Met weergaloze
kracht
Donder, traag gebulder
Dreunt dreigend door de
nacht
Zij die nog leven, opnieuw bevreesd
Zij die
weten hoe de oorlog is geweest
Rotterdam, gestolen schat
Rotterdam, stad zonder hart
Rotterdam, gestolen stad
Hoge hakken, natte klinkers
Korte rokken, lippen
rood
Verbergen haar verwoest gezicht
Op de markt van
de dood
Hij kruipt, hij krimpt
Zij kreunt, ze lacht
Om de roes die elders op haar wacht
De rivier
doorklieft de oude stad
Net als dromend, rustend goud
Steen, staal, vuur en glans
Het nieuwe hart dat zich
ontvouwt
Elke zeeman, of hij die gaat
Kent een liefde
voor de stad
Die zich niet beschrijven laat
Rotterdam,
gestolen schat
Rotterdam, stad zonder hart
Rotterdam,
gestolen stad
Rotterdam![]()
Wil voor het eind van dit jaar in Rotterdam wonen.![]()
Tof nummer. Gekregen van een vriendin van me die in Amsterdam woont.quote:Op woensdag 13 september 2006 00:00 schreef TC03 het volgende:
Er is ook een ander liedje over Rotterdam, wat qua inhoud niet specifiek over Rotterdam gaat, maar wel leuk verder. The Beatiful South -Rotterdam heet het.
Alleen snap ik de tekst niet echtquote:Op woensdag 13 september 2006 00:00 schreef TC03 het volgende:
Er is ook een ander liedje over Rotterdam, wat qua inhoud niet specifiek over Rotterdam gaat, maar wel leuk verder. The Beatiful South -Rotterdam heet het.
oeh welke verdieping dan? en waar ongeveer, kan ik zwaaien vanaf begane grondquote:Op maandag 11 september 2006 12:39 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Ik wacht altijd ff met het opendoen van de gordijnen
Ik heb ook totaal geen idee waar het over gaat.quote:Op woensdag 13 september 2006 00:05 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Alleen snap ik de tekst niet echt![]()
Dat houd ik liever geheimquote:Op woensdag 13 september 2006 17:01 schreef gothic-blackie het volgende:
[..]
oeh welke verdieping dan? en waar ongeveer, kan ik zwaaien vanaf begane grond
Vroeger was het ook een soort kantoor gebeuren, het is het oude tpg post gebouw (ptt zelfs toen), omdat ze de spoorlijn voor de post er ook achter hebben liggen.quote:Op dinsdag 19 september 2006 15:45 schreef Shivo het volgende:
Ik heb die vogel wel gespot, maar dat gebouw lijkt me gewoon een soort kantoor? Of zit er misschien iets kunst-achtigs? Lijkt me niet de ideale plek voor een partytent (hoewel Hollywood natuurlijk om de hoek zit).
Gelukkig kon ik meerijden met een collega. Anders had ik thuis moeten blijven, en omdat ik op uurbasis werk momenteel had ik kunnen fluiten naar mijn geld.quote:
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:33 schreef LomarVe het volgende:
Ik ga in november twee dagen naar Rotterdam, ben er nog nooit (of in ieder geval niet erg lang) geweest. Waar ligt de Rochussenstraat? Ik ga naar Ahoy en vraag me af hoe ik 's avonds weer terug kom op dat adres (en hoe ik bij Ahoy kom natuurlijk). Ik las ergens dat er een metrostation bij Ahoy ligt, waarvan de laatste iets voor 1en gaat. Maar ja, als dat totaal niet aansluit (met station Dijkzigt) kan ik dat wel schudden natuurlijk. Is de tram ook mogelijk? Ik versla op dit moment volledig in de lijnkaarten en dienstregelingen. Wat zou me een taxirit kosten vanaf Ahoy naar de binnenstad als de metro niks wordt?
www.9292ov.nlquote:Op dinsdag 26 september 2006 13:33 schreef LomarVe het volgende:
Ik ga in november twee dagen naar Rotterdam, ben er nog nooit (of in ieder geval niet erg lang) geweest. Waar ligt de Rochussenstraat? Ik ga naar Ahoy en vraag me af hoe ik 's avonds weer terug kom op dat adres (en hoe ik bij Ahoy kom natuurlijk). Ik las ergens dat er een metrostation bij Ahoy ligt, waarvan de laatste iets voor 1en gaat. Maar ja, als dat totaal niet aansluit (met station Dijkzigt) kan ik dat wel schudden natuurlijk. Is de tram ook mogelijk? Ik versla op dit moment volledig in de lijnkaarten en dienstregelingen. Wat zou me een taxirit kosten vanaf Ahoy naar de binnenstad als de metro niks wordt?
En als het laat wordt de nachtbus voor 4euro!quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:44 schreef teknomist het volgende:
[..]
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.
quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:44 schreef teknomist het volgende:
[..]
Rochussenstraat ligt vlakbij Eendrachtsplein in het verlengde van de Westblaak. Tram weet ik niet of mogelijk is. De metro is toch de beste optie. Een taxirit Ahoy naar de Rochussenstraat zal je denk ik tussen de 10 en 15 euro kosten.
Bedankt!quote:Op dinsdag 26 september 2006 13:45 schreef melanie_the_miss het volgende:
[..]
En als het laat wordt de nachtbus voor 4euro!
In de straat zelf bedoel je? Stayokay.quote:Op dinsdag 26 september 2006 15:17 schreef Erasmusch het volgende:
Rochussenstraat ligt net zo goed bij Coolhaven of Dijkzigt. Waar moet je zijn?
Dan is Dijkzigt het handigst.quote:Op dinsdag 26 september 2006 15:21 schreef LomarVe het volgende:
[..]
In de straat zelf bedoel je? Stayokay.En ik ga richting Ahoy.
Dank je. Ik begrijp dat het een lange straat is dus.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |