Hehe, grappige OPquote:Voor de jongeren onder ons, die Michael Jackson waarschijnlijk alleen kennen als die bleke man die iedere dag de rechtbank in en uit loopt
Hij heeft dus nog steeds geen vaste verblijfplaats. En een jaar na Katrina is de single waar al heel wat geld in was geïnvesteerd nog steeds niet uitgebrachtquote:Op zaterdag 9 september 2006 00:12 schreef Rnnz het volgende:
Hmm.. wat is er gebeurd.. Niet veel eigenlijk. Michael is de laatste tijd volgens mij vooral in Engeland en Ierland en doet verder weinig.
WB trouwens.
Ik gelukkig niet meer, het zou heel erg afgezaagd zijn als hij deze nu nog uitbrengt. Ik verw8 eerster dat hij bij de volgende natuurramp of terroristische aanslag die single erin knalt. Het concept ligt toch al een hele tijd klaar.quote:Op zaterdag 9 september 2006 00:26 schreef Rnnz het volgende:
Hehe, idd, en sommige fans hopen nog steeds op de Katrina single.
Eigenlijk best wel idioot.. de King of Pop die geen label heeft.quote:Op zaterdag 9 september 2006 01:48 schreef DrDentz het volgende:
Het komt omdat hij eigenlijk geen label heeft, alleen het wazige '2 Seas Records'
Our king will be back.quote:Op zaterdag 9 september 2006 02:00 schreef admiraal_anaal het volgende:
* admiraal_anaal meldt zich, vroeger groot fan geweest, al zijn cd's vanaf jackson5 tot laatste cd in bezit en meeste van LP's in bezit, helaas niet meer veel nieuws over gehoord en dan gaat interesse helaas ook beetje weg
Ik hoop echt dat hij met een goed MJ album komt en hij moet zich niet anders voordoen dan hij is.quote:
jong? .. denk je nou echt dat hij nog een eventuele CD uit kan/wil brengen wanneer hij ergens in de 50 is? Veel meer dan vanaf nu nog iets van 2 CD's lijkt me toch wel het max.quote:Op zaterdag 9 september 2006 02:19 schreef DrDentz het volgende:
Ah, hij is nog jong, daar kan nog wel een albumpje vanaf
vertaal het dan op z'n minst even in het Engelsquote:Op zaterdag 9 september 2006 07:22 schreef Sideshowbobbie het volgende:
Dus Michael (als je dit leest) laat is even wat van je horen
en nu?quote:Op zaterdag 9 september 2006 11:53 schreef samjustme het volgende:
Er is nu een nieuw dames groep in Amerika Danity Kane, ze zijn gewoon geweldig en hun nummer one shot gewoon sexy en geweldig.
http://www.youtube.com/watch?v=KM67ulL8OE4
NEE hahaquote:Op zaterdag 9 september 2006 12:54 schreef TommyGun het volgende:
tvp
Laten we het niet hopen dat dat album floptquote:Op zaterdag 9 september 2006 13:02 schreef samjustme het volgende:
[..]
NEE haha
Maar als Michael's album volgend jaar flopt dan denk ik dat het echt over en uit met hem zal zijn
Natuurlijk hoop ik op dat ie weer gewaardeerd zal worden als artiest.quote:Op zaterdag 9 september 2006 13:27 schreef TommyGun het volgende:
[..]
Laten we het niet hopen dat dat album flopt
Hm, ik vind het moeilijk hoor.. Ik heb eigenlijk toch wel graag dat MJ weer populair wordt en dus ook in de top40.quote:Op zaterdag 9 september 2006 15:05 schreef Pido het volgende:
Floppen doet z'n album sowieso niet. Of 't een top-40 succes wordt, dat is de vraag. Persoonlijk kan het me vrij weinig schelen, heb liever da't 'ie muziek gaat maken dat dat 'ie hits gaat maken.
het zal floppenquote:Op zaterdag 9 september 2006 16:22 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Hm, ik vind het moeilijk hoor.. Ik heb eigenlijk toch wel graag dat MJ weer populair wordt en dus ook in de top40.![]()
Idd, normaal zat er ongerveer drie jaar tussen een album en nu moeten wij al 5 jaar wachten. Waarvan natuurlijk 1 jaar verloren ging aan de rechtzaakquote:Op zaterdag 9 september 2006 02:10 schreef DrDentz het volgende:
Dit is de langste pauze tussen twee albums ooit
Waarom? Hij heeft allang bewezen dat 'ie de grootste en populairste artiest aller tijden is. Nu moet 'ie gaan bewijzen dat 'ie muzikaal ook echt geniaal is. Een akoestisch (live)album, een paar muzikaal kwalitatief goede optredens en de wereld staat weer verbaasd over de zich vernieuwende, na bijna 40 jaar nog steeds talentvolle Michael Jackson.quote:Hm, ik vind het moeilijk hoor.. Ik heb eigenlijk toch wel graag dat MJ weer populair wordt en dus ook in de top40.
Njah, Invincible heeft er 8 miljoen verkocht, dat ís geen flop. Voor MJ-standards lijkt het wel een flop, vooral vanwege de eenzame nr. 2 hit (YRMW), maar dat is het niet natuurlijk. Als ik morgen een album uitbreng en ik verkoop er 8 miljoen, dan word ik wel flink euforisch denk ik.quote:het zal floppen
Ik zou gewoon graag willen dat ie niet alleen bij de echte muziekliefhebbers respect krijgt. Dat ie gewoon respect krijgt bij de jongeren (top40) en jongeren laat zien waarom hij de King of Pop wordt genoemd. Hij is (pas) 48, en naar m'n idee kan ie nog best een flinke show neerzetten. Laten zien dat je echt geniaal bent kan altijd nog wel, als ie wat ouder is.quote:Waarom? Hij heeft allang bewezen dat 'ie de grootste en populairste artiest aller tijden is. Nu moet 'ie gaan bewijzen dat 'ie muzikaal ook echt geniaal is. Een akoestisch (live)album, een paar muzikaal kwalitatief goede optredens en de wereld staat weer verbaasd over de zich vernieuwende, na bijna 40 jaar nog steeds talentvolle Michael Jackson.
Zingen wel tot op een zekere hoogte hoor,letterlijk en figuurlijk. Hij kan het nog wel, maar het gaat niet meer zo makkelijk als vroeger hoor. Is ook logisch, maar wel jammer.quote:Op zondag 10 september 2006 15:08 schreef MJboard het volgende:
Hij kán het ook, hij heeft nog prachtige onuitgebrachte nummers. En hij kan écht nog wel dansen en zingen maar op een of andere manier komt het er niet uit. Het lijkt wel alsof hij het inzicht heeft verloren. Ik denk dat iemand talent niet zo makkelijk kwijtraakt maar wel de manier om dit te exploiteren. Verkeerde mensen, verkeerde beslissingen etc.
Erg zonde...
Amen.quote:Op zondag 10 september 2006 18:49 schreef DrDentz het volgende:
Ik vind 'm wel goed maar niet genialer, ze zitten vind ik op 1 niveau: Prince heeft altijd "Produced, Arranged, Composed and Performed by Prince" op z'n albums staan en timmert op dit moment nog steeds stevig aan de weg, en Michael kan beter zingen, heeft veel coolere clips en kan beter dansen.. ze compenseren elkaar aardig
Ja? Echt waar? Wist ik niet, leer je nog 's wat (voorzover mogelijk)..quote:Op zondag 10 september 2006 19:17 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Amen.![]()
Terwijl Michael sinds HIStory toch ook bijna alle instrumenten speelt op z'n albums.
Amen!quote:Op dinsdag 12 september 2006 23:01 schreef MJboard het volgende:
Wat ik bedoel is; beste artiest ofzo is te meten. Een King of Queen of pop niet. Die naam krijg je ooit en dat is je bijnaam. Elvis is ook ooit The King genoemd en die is nu dood. Dan ga je die naam toch ook niet opeens aan iemand anders geven. Verzin dan lekker een andere naam voor Robbie ofzo.
*Sarcasme mode aan*quote:Op donderdag 14 september 2006 21:24 schreef Rnnz het volgende:
Niets. En 't is de laatste tijd alleen maar een irritante sukkel geworden. Eerst vond ik hem nog leuk, toen ie bijvoorbeeld bij dat ene Nederlandse (Pulse?) programma kwam. Nu treedt ie op en zegt ie overal dat hij de King of Pop is.. maar op basis waarvan? XD
Dat beperkte lijstje dat je hier opsomt verdwijnt in het niets met de ongelofelijk lijst van Michael Jackson.quote:Op donderdag 14 september 2006 21:57 schreef Joeks79 het volgende:
[..]
*Sarcasme mode aan*
De redenen waarom Robbie Williams de nieuwe King of Pop is:
- Robbie Williams heeft een carrière van dertig jaar hits achter de rug;
- Hij heeft veel hedendaagse artiesten beinvloedt, van Justin Timberlake tot Usher;
- Hij wordt gepreven door de groten uit entertainmentwereld, waaronder James Brown en Fred Astaire;
- Hij heeft ontzettend veel prijzen gewonnen, waaronder de prestigieuze Bob Fosse Award voor choreographie;
- Hij heeft wereldwijd succes, van Europa tot, uhm, Europa;
- Hij is als schrijver en producent zelf verantwoordelijk voor enkele van de meest briljante popnummers ooit (of ben ik nu in de war met Guy Chambers, die goede maar geen briljante nummers heeft geschreven en geproduceerd).
*Sarcasme mode uit*
Ik ben zelf van mening dat MJ dat hele King of Pop gebeuren al tien jaar geleden had moeten laten varen. Ik ben het gebruik daarvan echt kots- en kotsbeu.
Overigens hebben Michael en Prince al samen bij een James Brown concert op het podium gestaan. Ik ben ook een groot Prince fan, maar Michael steelt daar de show.
Die moet ik eigenlijk ook nog steeds hebbenquote:Op donderdag 14 september 2006 22:50 schreef mini-lellan het volgende:
pas geleden cadeautje gekregen van een vriend.
Micheal Jackon: the Ultimate Collection
Buitenkant:
[afbeelding]
Inhoud:
[afbeelding]
![]()
Elvis raakt zijn titel nooit kwijt, net zoals mj zijn titel nooit zal verliezenquote:Op donderdag 14 september 2006 22:36 schreef Noax het volgende:
[..]
Dat beperkte lijstje dat je hier opsomt verdwijnt in het niets met de ongelofelijk lijst van Michael Jackson.
Das dus ook de reden waarom ik niet alles ga opsommen, want dan ben ik veel langer mee bezig dan dit bescheiden stukjetekst van jou.
Robbie Williams...![]()
Wat een slap gezwets van je, nog even dan is Elvis zijn 'titel' zeker ook kwijt...
Michael is meer dan terecht de 'King of Pop' hetgeen wat deze man bereikt heeft is echt niet door ene RW te benaderen.
Allebei is wel geinig, ik denk alleen dat die rechtse niet zo goed op een t-shirt past.quote:Op maandag 18 september 2006 13:33 schreef matthijst het volgende:
Weinig te doen van t weekend, poging gedaan om ontwerp voor een T-Shirt te maken...
't is een witte layer die eigenlijk op elke willekeurige onderkleur zou kunnen.
Vind zelf lichtblauw wel geinig... Ben er alleen nog niet uit welke "haarversie":
[[url=http://www.uploadfile.info/uploads/a6e29f743d.jpg]afbeelding][/url]
Ik weet het niet hoor, ik neig van niet. Anders istie ineens heel goed zingen ofzo..quote:Op dinsdag 19 september 2006 16:06 schreef Rnnz het volgende:
Trouwens, een vraagje voor de mensen hier: weet iemand of Michael live zong op United We Stand bij What More Can I Give?
http://youtube.com/watch?v=pDgzjSnioyU
Hier is het filmpje. Voor zover ik kan horen zingt iedereen gewoon live, maar Michael klinkt zo ongelofelijk goed (vooral die uithaal) dat ik het haast niet kan geloven dat hij live zingt. Of ik onderschat z'n stem gewoon..Iemand?
Lol.. weten we niet. Waarschijnlijk zit ie ergens in Ierland nu, te genieten bij vrienden ofzo. Hij wil daar waarschijnlijk ergens een huis kopen en dan z'n Neverland verkopen.quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:27 schreef mini-lellan het volgende:
Nu ik hier tog zit, hoe is het eigenlijk met em?
ik bedoel woont ie ergens in een gigantische villa of een leuk rijtjeshuis?![]()
Het klinkt idd té goed, hoewel dat eerste stukje wel live is in het begin. MitM klinkt idd niet zo heel goed, maar dat zijn dan ook weer die adlibs, die zijn volgens mij altijd wel kut voor 'm.quote:Ik weet het niet hoor, ik neig van niet. Anders istie ineens heel goed zingen ofzo..
Heb ook de audio van Man In The Mirror van United We Stand en als 'ie dan het livegedeelte doet, klink het niet zo goed dat ik denk dat hij What More Can I Give wel live zingt. Jammer, maar helaas. Het einde (vanaf de OWH!) is wel live.
Dat jochie is trouwens echt supergoed, echt een supermooie stem!
die was tog door de staat afgepakt in verband met schulden?quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:41 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Lol.. weten we niet. Waarschijnlijk zit ie ergens in Ierland nu, te genieten bij vrienden ofzo. Hij wil daar waarschijnlijk ergens een huis kopen en dan z'n Neverland verkopen.
[..]
Het klinkt idd té goed, hoewel dat eerste stukje wel live is in het begin. MitM klinkt idd niet zo heel goed, maar dat zijn dan ook weer die adlibs, die zijn volgens mij altijd wel kut voor 'm.![]()
Jochie? Je bedoelt Billy Gilman? Die zong ook op de 30th Anniversay, hij zong Ben.
Nope, hij heeft z'n werknemers betaald en daarna ontslagen.. De meeste van z'n dieren zijn ondergebracht bij andere mensen, en voor zover ik weet zit er nu niemand meer. Beetje wazig allemaal iig.quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:43 schreef mini-lellan het volgende:
[..]
die was tog door de staat afgepakt in verband met schulden?![]()
ik lees de krant...
Maar we weten van MJ dat ie dat vrijwel niet doet op een aantal uitzonderingen na. Madonna staat er bekend om.quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:54 schreef MJboard het volgende:
Uhm, Madonna zingt al jaren vals...
Ik heb hem al bijna 1 jaar, heb hem op mijn verjaardag gekregenquote:Op donderdag 14 september 2006 22:50 schreef mini-lellan het volgende:
pas geleden cadeautje gekregen van een vriend.
Micheal Jackon: the Ultimate Collection
Buitenkant:
[afbeelding]
Inhoud:
[afbeelding]
![]()
Sony in ieder geval niet nee, waarschijnlijk (maar dat hoop ik niet) zijn nieuwe label 2Seas van die Bahreinse prins ofzo. Die gasten hebben nog nooit een plaat uitgebracht en dan moeten ze opeens de nieuwe plaat van Michael Jackson uitbrengen.quote:Op dinsdag 19 september 2006 22:05 schreef samjustme het volgende:
Madonna is ook niet meer wat ze is geweest, ik ben haar disco sound echt zat.
Maar er officieel nog steeds niks bekend over zijn album. Welk label gaat overigens zijn album uitbrengen? Sony toch niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |