Als je zoveel films hebt gezien als jij hebt gezien, dan moet je toch zien dat dit een waardeloos prul was?quote:Op maandag 11 september 2006 23:59 schreef kinky_queen het volgende:
THE SENTINEL
Leuke Hollywoodfilm met redelijk spannende momenten, en gelukkig wassie niet zo voorspelbaar als ik na ongeveer een half uur dacht
![]()
Een os? Hmmm, dat lijkt me een stuk minder spectaculair. En ik dacht eigenlijk dat de omvang van de alien uit deel drie ook gekoppeld was aan het beest waar het uit geboren was. Zou die andere cut wel eens willen zien.quote:Op maandag 11 september 2006 15:24 schreef hornage het volgende:
ik heb dus die andere versie gezien waarin dit gemixt wordt met de geboorte van de alien uit een os
Go: Retecool filmquote:Op dinsdag 12 september 2006 10:42 schreef birdydontfly het volgende:
Ben ziek dus heb niks beter te doen dan films kijken.
Blow
[afbeelding]
Gaaf, ik hou van drugs films, het einde was zo zielig
Iemand nog tips?
Wat een goed idee.quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:07 schreef hornage het volgende:
als je tijd overhebt, een marathon alle LOTR EE achter elkaar kijken?
Ja maar dat heb ik al zo vaak gedaanquote:Op dinsdag 12 september 2006 11:07 schreef hornage het volgende:
als je tijd overhebt, een marathon alle LOTR EE achter elkaar kijken?
bedankt voor de tip!quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:04 schreef Arcee het volgende:
[..]
Go: Retecool film
Vanavond om 22:05 uur te zien bij Veronica.
Die film is gewoon zo slecht dat hij niet in de categorie Horror moet, maar Humor. Ik vond hem hilarisch! Vooral als je de dvd met de extra's erbij hebt. Daarop laten ze de filmbloopers zien. Dat je op den duur een gat in het decor ziet waar het plafond moet zijn enzo.quote:Op zondag 10 september 2006 16:56 schreef PDOA het volgende:
Evil Death 2 - Death By Dawn
Aangeraden door wat vrienden van me, omdat het een meesterlijke horrorfilm zou zijn. Nou... wat mij betreft de slechtste horrorfilm ooit! Echt, wat een pulp. Totaal niet eng, klei-animaties als special effects![]()
En dan ook nog een irritante kerel met een kettingzaag als hand! Allemaal heel erg geloofwaardig... NOT! Ik ga liever een potje mens-erg-je-nieten, dat is nog spannender!! En dan te bedenken dat de maker hiervan later het meesterlijke Spiderman 2 heeft geregisseerd!!!
Conclusie:
.
Yep, dat is dezelfde vent.quote:Op woensdag 13 september 2006 10:25 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Christopher Doyle dat is toch ook de cinematografeur van Kar Wai Wong? Misschien dat ik hem dan toch maar probeer
Yup.quote:Op woensdag 13 september 2006 18:17 schreef Mike het volgende:
Is dat niet in 'Casa Bonita'?
Ja, ik heb nog steeds moeite om die vent als James Bond voor te stellen. Maar zo gaan die dingen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:16 schreef steeg het volgende:
en james blond! en een strijkijzer!
Eh... welke 2 dan?quote:Op woensdag 13 september 2006 22:03 schreef a-child-in-chains het volgende:
SHINOBI (2005)
2 bekende gezichten uit 'Crouching Tiger Hidden Dragon' verhouden zich weer tot een liefdes-duel.
Echter is het dit x in een ander verhaal en speelt het zich af in Japan begin 1600.
Severance is de hippe horrorfilm die begint met Sever, niet Severed.quote:
quote:Op vrijdag 15 september 2006 02:49 schreef Doff het volgende:het bijzonder vage, maar ook zeer vermakelijke Naked Lunch (met een erg sterke Peter Weller),
Tja, dat was toch echt aan jou te dankenquote:
Jij bent een van de weinigen die ik dat zie beweren.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:47 schreef Timo20 het volgende:
Gisteren in de sneak:
Snakes On A Plane
Maar gelukkig maakt de film de hype meer dan waar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar de film is echt gruwelijk vreed
hoezo dat? er zijn een heleboel mensen die de film leuk/vermakelijk vonden. En dus maakt ie IMO de hype waarquote:Op vrijdag 15 september 2006 16:21 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Jij bent een van de weinigen die ik dat zie beweren.
Dan moet je toch eens dat stuk lezen in de Empire van vorige maand. Daarin stond dat bij deze film de studio niets met de hype te maken heeft gehad maar het zo`n hype is geworden volledig dankzij het internet. Er was zelfs zoveel aandacht voor de film op het internet dat ze nog extra scene`s hebben opgenomen, waaronder dus Sam`s inmiddels bekende quote.quote:Persoonlijk ben ik niet zo'n fan van filmmakers die zichzelf een cultstatus toedichten zonder zich al bewezen te hebben. Films moeten voor zichzelf spreken; niet gehyped worden door een niets-ontzienende promotiemachine.
quote:Hello?
Mr President? Ceneral Sanders is calling and he says it's urgent and he must speak to you immediately!
Well i hope it's as urgent as this cupcake i got sitting on my lap here
Sir, it's concering the bloodsucker situation in Texas.
Well put him through, put him through...
Mr. President, i hate to disturb you but i'm calling about an urgent matter that could endanger the national security!
Cut the crap Sanders, just tell me what you want!
I think we've isolated the bloodsucker problem.
Well what are you calling me for?
Sir i've decided the best course of action is to use nuclear weapons
How many times have i told you we do not drop nuclear bombs within our own country, that would be crazy wouldn't it?
But Sir! There aren't thát many people in that particular part of Texas, besides we can get rid of the bloodsuckers swiftly and effectively!
The answer is NO Sanders we are not gonna use nuclear weapons to deal with this problem!
But Mr. President i think these bloodsuckers are part of an communist conspiracy!
You think everything is part of a communist conspiracy, you just want an excuse to drop the bomb!
They're trying to take our freedom away by sucking us dry! You've GOT to let me drop the bomb!
Look asshole, i don't have to do anything, i'm the president of the United States the people elected me and i'm supported by the asses, ehm, masses
There wont be any masses if you don't let me do this!
Ok.. Allright if i let you drop the bomb will you promise you are not gonna call me or try to see me again?
Ow yes yes yes!! I promise Mr. President!
Owkay so use it to take care of the matter allright?
Ow yes i get to drop a bomb!!
Just make sure it's a SMALL bomb okay?
Allright, now where were we...
Leuk/vermakelijk misschien, maar de hype doet vermoeden dat het hier om dé B-film aller B-films zou gaan. En zulke reacties heb ik nog nergens aangetroffen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 12:47 schreef Timo20 het volgende:
[..]
hoezo dat? er zijn een heleboel mensen die de film leuk/vermakelijk vonden. En dus maakt ie IMO de hype waar
Als regisseur maak je toch gewoon een film zoals hij is (uitgezonderd studio ingrepen)? Dan ga je toch niet vanwege een internet hype de cultstatus van je film forceren door nóg meer dialogen enz. toe te voegen als blijkt dat er op internet vraag naar is??quote:Dan moet je toch eens dat stuk lezen in de Empire van vorige maand. Daarin stond dat bij deze film de studio niets met de hype te maken heeft gehad maar het zo`n hype is geworden volledig dankzij het internet. Er was zelfs zoveel aandacht voor de film op het internet dat ze nog extra scene`s hebben opgenomen, waaronder dus Sam`s inmiddels bekende quote.
De regisseur dicht zichzelf helemaal geen cultstatus toe
Bij de eerste groepen die je noemt, kan ik het me voorstellen. Bij United 93 vind ik het punt (voor mezelf) veel dichter bij de US-vote liggen.quote:Op zondag 17 september 2006 18:54 schreef Mainport het volgende:
Ik vind het altijd leuk om het verschil in waardering tussen Amerikanen en de rest van de wereld op IMDb te zien, films van Michael Moore en The Passion of the Christ zijn hier een goed voorbeeld van. Bij United 93 scheelt het gemiddelde cijfer van beide groepen een volle punt.![]()
7/10.
een 8? is dat alles?quote:Op zondag 17 september 2006 15:55 schreef Mainport het volgende:
Fight Club
[[url=http://xs106.xs.to/xs106/06370/684668[1].jpg]afbeelding[/url]]
Pitt en Norton vullen elkaar goed aan.
8/10.
Nou, ik heb de film in de bioscoop gezien en ik vond het nogal een prul, dus bij deze ben ik de uitzondering binnen iedereen.quote:Op zondag 17 september 2006 18:58 schreef Mike het volgende:
[..]
Bij de eerste groepen die je noemt, kan ik het me voorstellen. Bij United 93 vind ik het punt (voor mezelf) veel dichter bij de US-vote liggen.
Wat ook duidelijk is, is dat iedereen die deze film in de bios heeft gezien de film veel hoger waardeert. Op tv komt de spanning en de benauwende sfeer veel minder goed over.
dan ga `m het eerst eens kijken, kunnen we dan verder pratenquote:Op zondag 17 september 2006 10:38 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Leuk/vermakelijk misschien, maar de hype doet vermoeden dat het hier om dé B-film aller B-films zou gaan. En zulke reacties heb ik nog nergens aangetroffen.
[..]
Als regisseur maak je toch gewoon een film zoals hij is (uitgezonderd studio ingrepen)? Dan ga je toch niet vanwege een internet hype de cultstatus van je film forceren door nóg meer dialogen enz. toe te voegen als blijkt dat er op internet vraag naar is??
Dat zou wat worden als iedere regisseur dat zou gaan doen.
Maar goed, ik heb hem zelf nog niet gezien hoor. Ik vind de hype er omheen alleen een beetje jammer, aangezien er zeker andere b-films zullen zijn die de status 'cult' meer zouden verdienen. Al vind ik de uitdrukking 'cult' tamelijk nietszeggend.
Jammer dat Caton-Jones zich hiervoor heeft geleend, want ik vond Rob Roy en Shooting Dogs toch hele aardige films.quote:Op zondag 17 september 2006 23:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
Basic Instinct 2
Oh, oh, oh. Een sequel op een film die ik ook al niets vond in een genre dat ik nooit leuk heb gevonden. Een film waarvan zelfs Michael Douglas vond dat het beneden zijn waardigheid was. Michael Douglas!!!! Waardigheid!!! Beneden!!! De film slaagt er zelfs in niet te voldoen aan mijn verwachtingen en ik had niet eens verwachtingen.
Ik weet niet eens waar ik moet beginnen.... het plot lijkt samengesteld uit twists en intriges die ze voor Wild Things te vergezocht of ongeloofwaardig vonden. Soms begrijp je als kijker het plot niet. Het gebeurt zelfs af en toe dat de acteurs het ook niet echt snappen en in heel zeldzame gevallen heeft ook de scriptschrijver geen idee. Maar hier gaan ze nog een stap verder en weten zelfs de personages niet meer wat er aan de hand is.
Caton-Jones, de regisseur, krijgt waarschijnlijk nog geen wekker opgewonden, dus je kan wel raden hoe succesvol en geil zijn erotische scenes hier zijn, hij betekent voor erotiek wat George Lucas betekent voor romantiek.
En dan de acteurs/actrices. Stone probeert te tonen dat een vrouw van middelbare leeftijd toch nog lekker kan zijn en slaagt daar iets beter in dan Demi Moore of Madonna, maar dan nog...... haar erotische blikken hadden als enig resultaat dat ik me afvroeg wat de prijs van WC-ontstopper tegenwoordig is. Haar tegenspeler David Morrissey lijkt gehypnotiseed door de botox in het hoofd van Stone (en het gebrek aan mimiek dat daar uit volgt) en weigerde waarschijnlijk uit sympathie om zelf ook meer dan 1 gezichtsuitdrukking te gebruiken. Bang, kwaad, opgewonden, verward, whatever, David kijkt altijd hetzelfde. Thewlis casten als grimmige detective is de meest hilarische casting sinds Tara Reid voorbij kwam als dokter in Alone in the Dark. Ik weet niet wat Charlotte Rampling in deze film deed, ik kan alleen maar hopen dat ze haar financiële problemen snel kan oplossen.
Beste Basic Instinct 2, ik zou over u heen kotsen, maar eigenlijk slik ik het nog liever terug in.
Dat laatste vindt ook echt iedereenquote:Op maandag 18 september 2006 09:16 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Zwartboek
Goeie film, alleen jammer dat Johnny de Mol erin speelt![]()
en terecht natuurlijkquote:Op maandag 18 september 2006 09:19 schreef Falco het volgende:
[..]
Dat laatste vindt ook echt iedereen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. erg goed.
Stormbreaker - gaaf! Hij was echt leuk. Met weer ongelofelijk leuk spel van Night en Rourke!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |