Als echte die-hard lurker (al een jaar of 3quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:18 schreef m@x het volgende:
I
Tegelijkertijd zijn er in OUD de laatste paar maanden een aantal dingen gebeurd waaruit blijkt dat er hier heel erg met elkaar wordt meegeleefd en dat 'we' meer zijn dan een stel wilde wijven met een hormoonoverschot. Dat wil de rest van fok echter niet zien. We blijven een vreselijk subforum met vreselijke users![]()
Zou jij de uitzondering zijn die de regel bevestigd of valt het mee en zijn er meer lurkers/fok!-ers deze mening hebben....quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:25 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Als echte die-hard lurker (al een jaar of 3) wil ik ook best een keer uit de lurkstand komen hoor! De enige reden dat ik hier nooit reageer, maar alleen meelees, is omdat ik geen kinderen heb, en ze voorlopig ook niet in de planning zitten, dus ik niet het gevoel heb dat ik hier verder iets te zoeken heb als 'actieve poster'.
Ik reageer overigens soms wel, als mensen iets zoeken/willen weten, maar dan vaak persoonlijk naar mensen toe. Maar verder vind ik jullie geen kliekje hoor, ik vind OUD gezellig.
-edit-
En nu ik toch aan het posten ben: ik vind het ook k*t dat ik de foto van Leah gemist heb gisteren![]()
Misschien is het juist wel verfrissend als lurkers als jij wél meeposten. En op het speeltuinbankje al helemaal, want daar gaat het juist vooral niét over kinderen, maar over van alles en nog wat. Hoeveel paar schoenen heb jij bijvoorbeeld, Leonoor?quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:25 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Als echte die-hard lurker (al een jaar of 3) wil ik ook best een keer uit de lurkstand komen hoor! De enige reden dat ik hier nooit reageer, maar alleen meelees, is omdat ik geen kinderen heb, en ze voorlopig ook niet in de planning zitten, dus ik niet het gevoel heb dat ik hier verder iets te zoeken heb als 'actieve poster'.
Ik reageer overigens soms wel, als mensen iets zoeken/willen weten, maar dan vaak persoonlijk naar mensen toe. Maar verder vind ik jullie geen kliekje hoor, ik vind OUD gezellig.
-edit-
En nu ik toch aan het posten ben: ik vind het ook k*t dat ik de foto van Leah gemist heb gisteren![]()
Mocht niet van liefquote:Op vrijdag 1 september 2006 20:45 schreef Spuuglokje het volgende:
Ai dat doet pijn he Syrena. Waarom heb je ze niet in een doos gestopt en ergens op zolder bewaard?
Haha, daar heb ik vorige week nog een hele discussie over gevoerd.. Ik heb 3 paar laarzen, 2 paar lage schoenen, 1 paar pumps, 2 paar sneakers, tennisschoenen, hockeyschoenen en timberlands (voor op wintersport). Hoor ik er nu bij?quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:37 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Misschien is het juist wel verfrissend als lurkers als jij wél meeposten. En op het speeltuinbankje al helemaal, want daar gaat het juist vooral niét over kinderen, maar over van alles en nog wat. Hoeveel paar schoenen heb jij bijvoorbeeld, Leonoor?
En ik heb de foto gelukkig niet gemist, maar dat komt omdat ik bij een kliekje hoor!![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:52 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Haha, daar heb ik vorige week nog een hele discussie over gevoerd.. Ik heb 3 paar laarzen, 2 paar lage schoenen, 1 paar pumps, 2 paar sneakers, tennisschoenen, hockeyschoenen en timberlands (voor op wintersport). Hoor ik er nu bij?![]()
Wat overigens wel raar is, en ik spreek nu voor mezelf, maar misschien wel voor heel veel lurkers, is het idee dat ik jullie allemaal 'ken' omdat ik altijd meelees, terwijl jullie geen idee hebben wie ik ben. En dan is het zo raar om opeens mee te posten...quote:
Daarom vond ik het voorstellen in OUD ook leuk. Niet zo zeer omdat je dan actief 'moet' mee gaan posten, maar als je dan post, dan weten we toch ietsje meer van je...quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:55 schreef Leonoor het volgende:
[..]
Wat overigens wel raar is, en ik spreek nu voor mezelf, maar misschien wel voor heel veel lurkers, is het idee dat ik jullie allemaal 'ken' omdat ik altijd meelees, terwijl jullie geen idee hebben wie ik ben. En dan is het zo raar om opeens mee te posten...
Het voelt een beetje als uit de kast komenquote:Op vrijdag 1 september 2006 20:59 schreef chacama het volgende:
[..]
Daarom vond ik het voorstellen in OUD ook leuk. Niet zo zeer omdat je dan actief 'moet' mee gaan posten, maar als je dan post, dan weten we toch ietsje meer van je...
Ik hou het wel gewoon bij m'n laarzen van vorig jaar, die voldoen nog wel (en waren duur genoegquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:08 schreef Lois het volgende:
Kom maar uit de kast Leonoor![]()
Nee hoor zonder dollen, doen waar jij je prettig bij voelt, en we leren je vanzelf kennen hoor.
Ik stond bij die schoenenwinkel echt tegen die verkoopmevrouw "HONDERDnegenvijftig EURO?? Dat is 350 gulden, dat ga ik echt niet betalen voor een paar laarzen!"
Waarop die mevrouw liefjes opmerkte dat niemand meer in guldens rekent (oh nee?) en dat schoenen nou eenmaal zoveel kosten tegenwoordig.
Ik reken ook nog stug om. Tenzij ik een duur ding wil, zoals een laptop...voor maar 499!quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:13 schreef chacama het volgende:
@Lois, ik reken anders ook nog steeds terug. Zelfs bij kleine bedragen... een mango voor 2,49 bij de groenteboer....huh...zeg dat nog eens meer dan 5 gulden voor een stuk fruit....of koffie op een terras....ha...wat nou niet omrekenen...echt wel!!
Zeggen alle verkopers, geloof ikquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:08 schreef Lois het volgende:
Waarop die mevrouw liefjes opmerkte dat niemand meer in guldens rekent (oh nee?)
Dat is een halve laptop! Dat is een Creative Zen Vision:M!quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:17 schreef E.T. het volgende:
"vroeger' had ik nog wel eens van die 'seizoens-schoenen' voor 25 gulden ofzo.. Geen haar op m'n hoofd die er moeilijk over deed om ze na aflooop vande zomer weer weg te gooien omdat ze af waren..
Tegenwoordig moet je blij zijn als je van die happie-bappie dingen voor 30euro vind![]()
Schoenen zijn echt gewoon niet leuk meer (en ik hb een collega die 't niet snapt dat ik 'r voor gek verklaar als ze 250 euro voor een paar laarzen neerlegt.. Maja.. kind is gek)
Kun je beter lush voor kopenquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:19 schreef Anitra het volgende:
250 euro
jemig man das mijn halve huur!
Geen haar op mijn hoofd die er aan denkt om zoveel aan een paar uit te geven. zoveel zijn mijn schoenen bij elkaar nog niet eens
Hee daar kom ik ook vaakquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:12 schreef Syrena het volgende:
Ik wilde pimpen met mijn favo-schoenwinkel (ook niet heul goedkoop trouwens) maar: http://www.durlinger.com/
Ja nou ja zeg
Ja maar Lush is lekker en dat gebruik ik tenminste en ik kan ervan genieten. Dat kan ik van mijn schoenen niet zeggenquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:22 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Kun je beter lush voor kopen
Nee, ach, ik snap het wel. Als je het geld toch hebt en ervoor over hebt, waarom niet? Ieder zijn hobbyIk zou er alleen niet op durven lopen, denk ik
En er zit vast niet binnenkort een weekje vakantie naar Turkije in he? Moeilijk ja, misschien vind je nog wat in de uitverkoop ergens? Iets wat je nu niet in je hoofd hebt, maar waar je per ongeluk tegenaan loopt?quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:51 schreef Syrena het volgende:
Mag ik dus wél twee paar nieuwe kopenwitte en zwarte
. Alleen vind ik natuurlijk niks leuks, ik wil gewoon weer Puma's. Maar dan wel tegen een Turkse prijs natuurlijk...en het waren hoge en die krijg je volgens mij nergens meer. Zucht. Moeilijk, moeilijk, moeilijk, vrouwen en schoenen
quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:25 schreef E.T. het volgende:
Kind heeft zowieso iets raars en dommigs.. (telefoongesprek met klant, telefoon even van collega opgepakt die weg is: Ok, meneer.. ik zal vragen of X u terugbelt. Kan ik alvast noteren waar het over gaat? .. ah Uruguay.. ehm.. hoe spel je dat?? " Ok dan.. dat was een klant met een miljoenen-omzet en nogal een zeikerd.. Not amused is zachtjes uitgedrukt)
Dus ja.. kind is gek
Toen ik vorig jaar ein-de-lijk laarzen had gevonden en gekocht heb ik ze ook op tafel gezet om er even lekker blij mee te zijnquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:25 schreef Anitra het volgende:
[..]
Ja maar Lush is lekker en dat gebruik ik tenminste en ik kan ervan genieten. Dat kan ik van mijn schoenen niet zeggen
Dat is dus het verschil.. Jij denkt dat je respect op móet brengen, ik wíl respect opbrengen en het daarom ook krijgen. Net als ik dat IRL ook zou doen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 19:43 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Daar moet je in ONZ eens mee aankomen of in NWS, zelfs in F&F mag je tegenwoordig tegen heilige huisjes aan schoppen.
Maar hier moet je vooral respect hebben voor de mening van een ander en die van jou zeer voorzichtig brengen om niet kwetsend over te komen ? Brrrrrr !!!!
Nee hoor, hier nog een lurker, met dezelfde mening.quote:Op vrijdag 1 september 2006 20:34 schreef chacama het volgende:
[..]
Zou jij de uitzondering zijn die de regel bevestigd of valt het mee en zijn er meer lurkers/fok!-ers deze mening hebben....
Ik vind 't een rot woord. Net als discriminatie en dergelijke veel gebruikte woorden word het te pas en te onpas gebruikt. Meestal het laatstequote:Op vrijdag 1 september 2006 21:39 schreef lcicle het volgende:
[..]
Dat is dus het verschil.. Jij denkt dat je respect op móet brengen, ik wíl respect opbrengen en het daarom ook krijgen. Net als ik dat IRL ook zou doen.
Welk kind?quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:25 schreef E.T. het volgende:
Kind heeft zowieso iets raars en dommigs.. (telefoongesprek met klant, telefoon even van collega opgepakt die weg is: Ok, meneer.. ik zal vragen of X u terugbelt. Kan ik alvast noteren waar het over gaat? .. ah Uruguay.. ehm.. hoe spel je dat?? " Ok dan.. dat was een klant met een miljoenen-omzet en nogal een zeikerd.. Not amused is zachtjes uitgedrukt)
Dus ja.. kind is gek
Maar je zult het toch hoop ik met me eens zijn dat je een mening op een respectloze manier kunt brengen, recht voor z'n raap, maar ook wat genuanceerder, met enig respectquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik vind 't een rot woord. Net als discriminatie en dergelijke veel gebruikte woorden word het te pas en te onpas gebruikt. Meestal het laatste![]()
Het word vaak gewoon gebruikt om je de vrijheid van meningsuiting te ontnemen.....
Dank je welquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:44 schreef Spuuglokje het volgende:
Hallo Zowy, wat heb je een leuke nickname.
Ik weet het niet precies. Ik hoor net wel mensen huilen maar dat is nu over. Volgens mij zijn ze nu aan het eten (althans ik ruik allerlei lekkere etensluchtjes). Dat is nog eens wat anders als koffie met cake.quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:43 schreef Spuuglokje het volgende:
Wat zielig voor je buurman, M@x. Hoor je ze door de muren heen huilen? Of wat hoor je dan? Hoe gaat dat eigenlijk, een Surinaamse rouwdienst?
Ik normaal ook niet.. totdat ik de teller van m'n site weer omhoog zie gaan.quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:55 schreef jessie het volgende:
Over dat lurken ik denk er nooit zo bij na dat er mensen zijn die mijn zeikverhalen lezen. Elke dag weer
Ik gok dat het er best een heleboel zijn.quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:55 schreef jessie het volgende:
Over dat lurken ik denk er nooit zo bij na dat er mensen zijn die mijn zeikverhalen lezen. Elke dag weer
Bwahaha!quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:59 schreef jessie het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icicle een banner op je site![]()
Dat is een kopfoto, geen banner Jessiequote:Op vrijdag 1 september 2006 21:59 schreef jessie het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icicle een banner op je site![]()
Die vind ik wel erg mooi trouwensquote:Op vrijdag 1 september 2006 21:59 schreef jessie het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icicle een banner op je site![]()
ja maar hij gaat zo op in de rest van je site, hij valt gewoon niet opquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:02 schreef lcicle het volgende:
Even naar beneden scrollen Anitra.. hij staat d'r echt![]()
Oh nee, ik bedoelde de kopfotoquote:
Genuanceerder zonder respect, niks mis mee om een beetje rekening te houden met een ander op zijn tijd. Als ik dat nooit deed was het me allang geleden gelukt om een ban te halen. Ik voel me een echte softie omdat me dat nu nog altijd niet gelukt is.quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:48 schreef lcicle het volgende:
[..]
Maar je zult het toch hoop ik met me eens zijn dat je een mening op een respectloze manier kunt brengen, recht voor z'n raap, maar ook wat genuanceerder, met enig respect
nou vooruit danquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:07 schreef lcicle het volgende:
Vul nou even je naam in in m'n w.i.e. lijstje
Maakt niet uit, jij vindt babybrabbel óók triest, daar gaat het om.quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:06 schreef nebelung het volgende:
Oh ik loop hopeloos achter qua post, 't gaat alweer ergens anders over
quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:08 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Genuanceerder zonder respect, niks mis mee om een beetje rekening te houden met een ander op zijn tijd. Als ik dat nooit deed was het me allang geleden gelukt om een ban te halen. Ik voel me een echte softie omdat me dat nu nog altijd niet gelukt is.![]()
![]()
Ik vind het erger dat woorden in smilies veranderenquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:10 schreef lcicle het volgende:
[..]
Maakt niet uit, jij vindt babybrabbel óók triest, daar gaat het om.
Maar babybrabbel is niet leuk voor lurkers trouwens.. ik kan daar nauwelijks posters natrekken, omdat je er geen acount hebt ofzoIk snap ook geen drol van dat forum.
quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:14 schreef nebelung het volgende:
[..]
Ik vind het erger dat woorden in smilies veranderen![]()
Ik heb wel ontdekt dat je dat uit kunt zetten, maar dat is dus niet standaard.
En dan krijg je zulk soort zinnen dus: Goh,opende dit bankje en showde een foto en die haalde ze weer weg, dat is
en iedereen
ervan en
wilde niet zoveel euro betalen voor schoenen en de verkoopster was
![]()
Zoiets dus, onleesbaaaaar!!!![]()
3 bans ?quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:11 schreef lcicle het volgende:
[..]Ik heb er zonder moeite al een stuk of 3 gehad dacht ik. Maar toen was ik nog respectloos
![]()
Neeeee, 't gaat niet om smiliegebruik op zich, maar daar veranderen woorden in smilies dus. Vanzelf. Like magic!quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:16 schreef jessie het volgende:
Nebelung volgens mij kan ik daar dus wel terecht, als ik mijn post zo onder de jouwe bekijk![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou, ik snap 'm anders volkomenquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:14 schreef nebelung het volgende:
[..]
En dan krijg je zulk soort zinnen dus: Goh,opende dit bankje en showde een foto en die haalde ze weer weg, dat is
en iedereen
ervan en
wilde niet zoveel euro betalen voor schoenen en de verkoopster was
![]()
Zoiets dus, onleesbaaaaar!!!![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:17 schreef deedeetee het volgende:
[..]
3 bans ?
* gniffelt,verbaast me niks !
Zie je nou wel, respect heeft er gewoon niks mee te maken, je moet gewoon goed aanvoelen wanneer een flinke mep op zijn plaats is en wanneer niet.![]()
Voor die stomme smiliesquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:25 schreef jessie het volgende:
Nou ja als we dan ook aan de banners gaan...............................
Stemtopic, kom op stemtopic.![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:24 schreef nebelung het volgende:
Zo dus:
Mijn [afbeelding] lust graag [afbeelding].
Mijn [afbeelding] is nooit op [afbeelding] thuis
Hahahahahahahaha. Jij met je vertrutte fietstassen?quote:
psst.. Hij komt van babybrabbel..quote:Op vrijdag 1 september 2006 21:59 schreef jessie het volgende:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Icicle een banner op je site![]()
Prima hoor! maar ik ga 2 weken weg, daarna antwoord ik je pas!quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:36 schreef jessie het volgende:
Saffier wat lief.
Maar misschien ga ik zelf nog wel op zoek naar t boek.
Ik mail je er van de week wel ff over.
Is het een idee om regel 13 hier ook in te voeren?quote:Op vrijdag 1 september 2006 22:43 schreef E.T. het volgende:
Die tekst trouwens van babybrabbelMy god, plaatsvervangende schaamte..
Ik las gewoon: Mijn haar is nooit op tijd thuisquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:24 schreef nebelung het volgende:
Zo dus:
Mijn [afbeelding] is nooit op [afbeelding] thuis
Doelde eigenlijk op dat stukje dat Icicle net postte (dat "plaatje").. maar je hebt me nieuwsgierig gemaaktquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:50 schreef piglet het volgende:
[..]
Is het een idee om regel 13 hier ook in te voeren?
![]()
![]()
![]()
Ik dacht ook meteen: dat zou hard gaan hier tijdens een relquote:Op vrijdag 1 september 2006 23:00 schreef E.T. het volgende:
Dan zou 't hier allang heel erg rustig zijn
Dat zijn ook hele mooie laarzen!quote:Op vrijdag 1 september 2006 23:04 schreef Bar_en_Mar het volgende:
even terug te komen op die laarzen...
hier vorige week nog 100 euro uitgegeven aan mooie bruine laarzen incl hak
en vorig jaar nog 50 eruo aan laarzen suaede over knies en stretch
Muggen vinden jou erg lekkerquote:Op vrijdag 1 september 2006 23:09 schreef Bar_en_Mar het volgende:
ze lopen ook zalig
enne ik zit onder de muggebulten... not funny
heb jij het al binnen gehad?quote:Op zaterdag 2 september 2006 10:26 schreef jessie het volgende:
Ik krijg net dat komodo pakket in huis. Anderen het ook al gekregen? Het is 1 koffertje en het gaat over kleuren. Best wel grappig. Ik dacht eignelijk dat we 5 koffertjes zouden krijgen
maar wat is nou komodo?quote:Op zaterdag 2 september 2006 10:58 schreef Anitra het volgende:
[..]
heb jij het al binnen gehad?Ik heb netjes alles ingevult en ik heb niks gekregen.
Nu heb ik de hele serie al maar zou het aan Jolie want Luchtbel werd uitgelood dacht ik toen, toch?
Van die dvd is Djulian nu gek Jessie
Hoi!quote:Op zaterdag 2 september 2006 10:44 schreef Githa het volgende:
Rewimo weer terughoe was het in slagharen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |