abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 1 september 2006 @ 00:39:13 #51
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_41381830
quote:
Op vrijdag 1 september 2006 00:32 schreef Lllaura het volgende:
Ben weer thuis.
Hmmm, dat is toch minder optimistisch dan eerder vandaag. Bedacht me net wel dat ik zelf ook niet zo spraakzaam zou zijn als ik net uit de OK was gereden. Misschien (en ik lul ook maar wat) heeft je moeder gewoon even een paar uurtjes nodig om bij te komen

Ik ga nog even voor je duimen
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
  vrijdag 1 september 2006 @ 00:40:41 #52
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41381880
Vervelend om zo je moeder te moeten zien liggen, bah...
Denk aub ook een beetje aan jezelf de komende tijd, jullie krijgen het straks ook nog druk genoeg.
Zou zeggen, lekker slapen, maar da's ook weer zo raar zeggen...

Veel sterkte maar weer, hopelijk tref je morgen weer een wat "betere" moeder aan.
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  vrijdag 1 september 2006 @ 00:48:08 #53
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41382182
Thanks!

Ik ga inderdaad lekker proberen te slapen. Gelukkig heb ik daar meestal niet zoveel moeite mee.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
pi_41384931
49 jaar nog maar, '' pray 2 god'' dat het goed komt
x - ( - - ) - x
pi_41399933
quote:
Op vrijdag 1 september 2006 00:32 schreef Lllaura het volgende:
Ben weer thuis.

Toen ik in Rotterdam aankwam, moest de ambulance vanuit Tilburg nog komen. Ze hebben haar de hele reis onder narcose gehouden. Een uurtje later lag ze weer aangesloten op het hele circus op de IC bij te komen.

Ze zag er vreselijk slecht uit. Haar gezicht was drie keer zo dik en ze leek me niet te herkennen. Ze keek me met grote, glazige ogen aan. Ook praten lukte niet, ze probeerde het niet eens, en haar rechterarm was weer verlamd. Ze leek in geen velden of wegen op m'n moeder. Ik ging met zoveel goede hoop naar het ziekenhuis, maar daar was weinig meer van over toen ik haar zag. Ik was zelfs bang dat ze geestelijk niet meer oke was.


Het viel me vooral op dat ze vandaag totaal geen moeite meer deed om te praten. Ze lag maar stil te kijken. Toen ze eerder deze week last had van haar spraak , bleef ze het proberen, maar vandaag leek het wel of ze niet meer wist hoe het moet. Maar het ook zijn dat ze gewoon haar mond houdt omdat ze zichzelf niet wil pijnigen, omdat ze weet dat ze het toch niet kan...

Als je onder narcose bent geweest heb je echt wel even nodig om bij te komen.Zeker als ze ook in je hersenen aan het poeren zijn geweest.


Sterkte de komende tijd.
  vrijdag 1 september 2006 @ 19:25:54 #56
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_41402591
quote:
Op vrijdag 1 september 2006 00:35 schreef Lllaura het volgende:

[..]

We hebben de eerste dag toestemming gegeven voor dit magnesiumonderzoek. Het is dus nog steeds niet afgerond. Niemand weet echter of dit echt in haar infuus zit of dat er een placebo in zit. Dit weten zelfs de artsen niet. Als het aan mij had gelegen, hadden ze haar sowieso magnesium toegediend, maar dat mag nog niet omdat het nog in de onderzoeksfase zit.
Wat vervelend . Ik was er echt van overtuigd dat het al afgerond was. Voor de duidelijkheid, bij mijn moeder was het ook een dubbelblind onderzoek, maar volgens mij hebben ze haar na afloop verteld dat ze het wèl gehad had.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
pi_41410780
LLaura nog steeds ontzettend veel sterkte
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_41412226
Llaura ook van mij heel veel sterkte. Hoewel je zelf nu misschien een beetje op automatische piloot leeft (dat deed ik zelf toen mijn moeder heel ziek was) heb je waarschijnlijk best wel even tijd nodig om zo iets heftigs te verwerken. Voor mijn moeder heel raar want ze had haar IC periode niet bewust meegemaakt, maar bij mij en de rest van de familie heeft het flink impact gehad.

Ik hoop heel erg dat je moeder er weer bovenop komt!
  zaterdag 2 september 2006 @ 03:20:30 #59
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41415555
Hele snelle update:
Haar situatie is hetzelfde gebleven. Praten lukt nog steeds niet en haar rechterarm is zo nu en dan verlamd. Ze begrijpt dondersgoed wat je zegt, maar doet nog steeds geen moeite om (je na) te praten. Als je haar vraagt om iets te zeggen, kijkt ze je kinderlijk onbegrijpend aan en trekt haar wenkbrauwen op. De artsen weten niet of dit blijvend is. Deze week is cruciaal. Als door de vaatspasmen de hersenen te lang geen zuurstof krijgen, kan haar spraakstoornis blijvend zijn.

Nog steeds afwachten dus...

[ Bericht 0% gewijzigd door Lllaura op 02-09-2006 03:30:54 ]
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  zaterdag 2 september 2006 @ 08:51:54 #60
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_41417005
Lllaura, wat vreselijk wat je moeder en je familie moet doormaken. Hopelijk wordt de situatie van je moeder snel stabiel, zodat vastgesteld kan worden wat ze wel of niet aan haar hersenbloeding heeft overgehouden.

Mijn moeder heeft drie jaar geleden een herseninfarct gehad. Ze was aanvankelijk rechts verlamd en kon ook bijna niet praten. Maar als je haar nu ziet... haar spraak is weer helemaal goed (als ze moe is slist ze een beetje), ze sleept wat met haar rechterbeen, maar kan verder alles weer. Hopelijk geeft dit je een beetje steun. Wellicht komt deze 'raad' een beetje vroeg omdat het bij je moeder net is gebeurd, maar is er is heel mogelijk met revalidatie. Heel veel sterkte en ik hoop dat je moeder snel herstelt van de operatie, zodat ze kan aansterken en revalideren.
You cheated on me with choreography.
pi_41417030
Bedankt voor het op de hoogte houden, Lllaura en wat moet dat afwachten moeilijk zijn *knuffel*
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  zaterdag 2 september 2006 @ 09:05:14 #62
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_41417078
Die periode staat mij ook nog het meest levendig voor de geest, dat afwachten of er geen vaatspasmen (meer) optreden. Slopend vond ik.
Lllaura, enorm veel sterkte, en zoals ik al eerder zei, probeer ook een beetje voor jezelf te zorgen.
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  zaterdag 2 september 2006 @ 09:15:22 #63
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41417141
Sterkte maar weer...

Knap van je dat je ons hier op de hoogte houdt.
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_41419182
Heel veel sterkte!
Ik bevestig het vooroordeel dat vrouwen geen kaart kunnen lezen.
*spiekt*
pi_41426969
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 09:15 schreef Ingetje79 het volgende:
Sterkte maar weer...

Knap van je dat je ons hier op de hoogte houdt.
Daar sluit ik mij bij aan.
pi_41427288
Heel veel sterkte!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  zaterdag 2 september 2006 @ 17:30:15 #67
58816 sleepflower
Missing pieces of sleep.
pi_41427325
Een docent bij mij op de uni heeft een tijd geleden ook een hersenbloeding gehad waardoor hij ook afasie had, en met hem is alles goedgekomen. Hij heeft nu les op de uni en spreekt zelfs 2 talen (hij is Schots, spreeks Engels en Nederlands). In ieder geval sterkte.
pi_41427481
LLaura een knuffel geeft sterkte meid en je fam
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zaterdag 2 september 2006 @ 21:42:14 #69
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41434757
Ben weer in het Zeeuwse.

Vandaag was haar situatie erg slecht. Slechts een keer leek ze me te herkennen en zocht ze m'n hand. Verder leek er nauwelijks sprake van herkenning. Haar gezicht heeft geen uitdrukking meer. D'r mond beweegt ze niet en ze trekt zelfs haar wenkbrauwen niet meer op. Ja en nee knikken doet ze niet en als ik haar vraag in m'n hand te knijpen, gebeurt er niks.

Het komt er dus op neer dat ze alleen maar ligt te kijken. Wat je tegen haar zegt lijkt ook niet door te dringen. Halverwege je verhaal draait ze vaak d'r hoofd weg. Naar de televisie kijkt ze af en toe wel. Ik geloof alleen niet dat ze het begrijpt. Het lijkt wel of ze in een soort coma ligt.

Heb vandaag zelfs in m'n woede geroepen dat ze niet meer is dan een kasplantje.
Hoop maar dat ze alles niet bewust meemaakt.

Ng een keer bedankt voor jullie reacties. Ik kan niet overal op reageren, maar vind jullie wel lief.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  † In Memoriam † zaterdag 2 september 2006 @ 21:44:02 #70
37843 lady-wrb
kortaf
pi_41434815
ach meissie toch, wat erg.
kan je een beetje bij iemand terecht? want dit is zoooo zwaar.
veel sterkte hoor en probeer aan rust toe te komen.
pi_41434829
LLaura als ik iets voor je kan doen ik zou het met alle liefde doen, maar helaas je moet het nog even doen met een virturele knuffel

waar in het zeeuwse bevind jij je
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zaterdag 2 september 2006 @ 21:55:15 #72
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41435166
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 21:44 schreef lady-wrb het volgende:
ach meissie toch, wat erg.
kan je een beetje bij iemand terecht? want dit is zoooo zwaar.
veel sterkte hoor en probeer aan rust toe te komen.
M'n vriend komt morgen weer thuis. Op de avond dat m'n moeder de bloeding kreeg, kwamen we net aan op de camping in Italie voor een vakantie van twee weken. Met z'n vieren: m'n vriend en ik en nog een stelletje. We hadden er net zestien uur opzitten, dus terugrijden was geen optie.
Ik heb een dag later het vliegtuis terug naar huis genomen. M'n vriend is op mijn verzoek daargebleven. We waren daar met een auto (die van ons) naartoe gereden. Anders zou het betekenen dat iedereen mee terug zou moeten. Daarnaast zit ik toch hele dagen in het ziekenhuis

Ze hebben nu wel besloten om een paar dagen eerder terug te komen. En daar ben ik toch best blij om.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  zaterdag 2 september 2006 @ 21:55:39 #73
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41435175
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 21:44 schreef Bar_en_Mar het volgende:
LLaura als ik iets voor je kan doen ik zou het met alle liefde doen, maar helaas je moet het nog even doen met een virturele knuffel

waar in het zeeuwse bevind jij je
In Hoes.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  zaterdag 2 september 2006 @ 22:09:35 #74
5177 Leah
I'm going to Graceland
pi_41435722
Fijn dat je vriend bijna terug is, dat er ook weer iemand voor jou is straks. Ik weet niet of je er wat aan hebt, maar mijn moeder kan zich van de eerste twee weken echt niets meer herinneren, dus jouw moeder zal er ook niet al te veel van mee krijgen, vermoed ik. Heb je vandaag nog een arts of verpleegkundige gesproken? Wat zeggen die ervan?

Ik weet trouwens helemaal niet of je wel behoefte hebt aan ervaringsdeskundigen, als je iets wilt weten over hoe het ons is vergaan, vraag maar. En laat anders deze post maar voor wat ie is.

Sterkte meid!
Losing love is like a window in your hart,
everybody sees you're blown apart, everbody sees the wind blow.
  zaterdag 2 september 2006 @ 22:24:13 #75
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41436262
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 22:09 schreef Leah het volgende:
Fijn dat je vriend bijna terug is, dat er ook weer iemand voor jou is straks. Ik weet niet of je er wat aan hebt, maar mijn moeder kan zich van de eerste twee weken echt niets meer herinneren, dus jouw moeder zal er ook niet al te veel van mee krijgen, vermoed ik. Heb je vandaag nog een arts of verpleegkundige gesproken? Wat zeggen die ervan?

Ik weet trouwens helemaal niet of je wel behoefte hebt aan ervaringsdeskundigen, als je iets wilt weten over hoe het ons is vergaan, vraag maar. En laat anders deze post maar voor wat ie is.

Sterkte meid!
Hoop ook maar dat ze alles nu als in een droom beleeft, zonder te beseffen wat er met haar aan de hand is.

De artsen kunnen ook niet meer doen dan wachten tot de vaatspasmen voorbij zijn. Een verpleger zei dat zijn gevoel was dat het wel goed zou komen, maar benadrukte wel dat het maar een gevoel was. En misschien zegt ie dat wel tegen iedereen.
Ik durf bijna niet meer positief te denken, omdat het tot nu toe elke hoopvol moment uitliep in een grote teleurstelling. Maar wie weet, denk ik daar morgen weer heel anders over.

Ik vind het fijn om vergelijkbare verhalen te horen. Vooral natuurlijk als ze goed aflopen... Hoe lang heeft jouw moeder vaatspasmen gehad en wat zeiden de artsen daarover (mbt blijvend letsel)?
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
pi_41436501
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 21:55 schreef Lllaura het volgende:

[..]

In Hoes.
ik aan de andere kant van de tunnel...
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zaterdag 2 september 2006 @ 22:45:49 #77
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41437097
quote:
Op zaterdag 2 september 2006 22:30 schreef Bar_en_Mar het volgende:

[..]

ik aan de andere kant van de tunnel...
Als ik eens in de buurt ben, zal ik een flinke brul in de tunnel geven. Misschien dat je me hoort.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
pi_41437185
is goed, dan brul ik wel terug als ik het hoor ik kom nog wel eens shoppen in hoes

Maar ben wel blij om te lezen dat je vriend morgen ook weer thuis is, heb je ook thuis iig iemand om op terug te vallen en je verhaal bij kwijt te kunnen
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
pi_41439815
Als ik dit allemaal lees is het net of ik weer terug ben in de tijd toen mijn buurvrouw een hersenbloeding kreeg. Dat is nu ongeveer 3 jaar geleden, ze was toen 29 jaar.

Haar is ongeveer hetzelfde overkomen. Zij had een aneurysma dat geknapt is, ze is ook in Tilbug geweest voor coiling. En ook zij heeft vaatspasmen en een drain gehad. Ze heeft nog steeds een drain in haar hoofd om het vocht af te voeren. Die drain gaat van haar hersens naar haar buikholte. Ze heeft ook nog een onsteking aan hersens gehad omdat ze de drain uit haar hoofd had getrokken.

Ook is ze haar spraak een tijdje kwijt geweest en is ze verlamd geweest. Ze is slecht geweest tot ze die drain kreeg, daarna ging het alleen maar de goeie kant op.

Als je haar nu ziet zou je niet zeggen dat ze een hersenbloeding heeft gehad. Alleen als je haar beter kent kun je het soms merken, zoals met drukte enzo.

Ik hoop voor je dat het met je moeder net zo afloopt als met mijn buurvrouw.
Veel sterkte toegewenst, dit zijn moelijke tijden voor een mens.
pi_41445890
Wat een ellende Lllaura, fijn dat je vriend thuiskomt. Kan hij ook een beetje letten op dat je goed voor jezelf zorgt; want dat is wel belangrijk, dat je zelf op de been blijft. Als ik jouw verhaal lees weet ik weer hoe blij ik moet zijn dat mijn ouders gezond zijn; maar ik zie ook hoe snel je iets kan overkomen. Heel veel sterkte....
  zondag 3 september 2006 @ 11:49:09 #81
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41447210
Thanks!
Heb net het ziekenhuis gebeld. Haar situatie is hetzelfde als gisteren.
Ga straks weer naar haar toe.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  zondag 3 september 2006 @ 12:30:45 #82
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41448146
Tja, het wordt een beetje eentonig maar toch maar weer veel sterkte.
Fijn dat je vriend er straks weer is, kan die je een beetje opvangen.
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
pi_41449482
s6 vanmiddag
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zondag 3 september 2006 @ 13:41:47 #84
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41449705
Een goed vriend is net bij haar langs geweest. Ze herkende 'm, schudde ja en nee en heeft zelfs gelachen en gehuild!

Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
pi_41449815
Mooi zo, fijn gevoel moet dat zijn
We hopen dat ze je vleugels geven, zodat je overal kunt komen, dat je terugkomt in onze dromen, en met ons meevliegt in ons leven
Blonde haren,blauwogen zomaar uit een sprookjesboek gevlogen...
  zondag 3 september 2006 @ 15:30:11 #86
94063 2L0w4Zer0
Vidi, Vici, Veni. ;-)
pi_41452307
Het wisselt gewoon heel erg per persoon hoe iemand daaruit komt. Een vriendin van mij heeft op haar 18de een beroerte gehad (zo'n 6 jaar geleden), naar veel revalideren etc kan ze in inprincipe bijna alles. Alleen 1 arm kan ze bijna niet meer bewegen en ze loopt mank, omdat haar ene been niet goed meewerkt. Dus houdt de moed erin, naar verloop van tijd en vele oefeningen later, gaan andere delen van de hersens met een beetje geluk functies overnemen van de defecte delen.

Sterkte!
"Success is a matter of a few simple disciplines, practiced every day."
"Failure is a few errors in judgment, repeated every day."
  zondag 3 september 2006 @ 15:33:42 #87
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41452391
quote:
Op zondag 3 september 2006 13:41 schreef Lllaura het volgende:
Een goed vriend is net bij haar langs geweest. Ze herkende 'm, schudde ja en nee en heeft zelfs gelachen en gehuild!

Stap in de goede richting!
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  zondag 3 september 2006 @ 15:34:04 #88
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_41452401
quote:
Op zondag 3 september 2006 15:30 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Het wisselt gewoon heel erg per persoon hoe iemand daaruit komt. Een vriendin van mij heeft op haar 18de een beroerte gehad (zo'n 6 jaar geleden)
Op haar 18e is wel heel erg vroeg.

Was er nog een oorzaak (bijv. hoge bloeddruk) dat het haar overkomen is, of was het een gevalletje "bad luck"?
  zondag 3 september 2006 @ 15:50:52 #89
94063 2L0w4Zer0
Vidi, Vici, Veni. ;-)
pi_41452835
quote:
Op zondag 3 september 2006 15:34 schreef Alicey het volgende:

[..]

Op haar 18e is wel heel erg vroeg.

Was er nog een oorzaak (bijv. hoge bloeddruk) dat het haar overkomen is, of was het een gevalletje "bad luck"?
Het was een stolsel, ze hadden toen een vermoeden dat het door de pil zou kunnen komen, ook werd gedacht aan een wat hogere gevoeligheid voor bloedstolsels, maar inprincipe hebben ze nooit echt een oorzaak kunnen achterhalen. Ze moet nu voor de rest van haar leven bloedverdunners en bepaalde B-vitaminen slikken.
"Success is a matter of a few simple disciplines, practiced every day."
"Failure is a few errors in judgment, repeated every day."
  zondag 3 september 2006 @ 15:59:30 #90
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_41453052
quote:
Op zondag 3 september 2006 15:50 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:

[..]

Het was een stolsel, ze hadden toen een vermoeden dat het door de pil zou kunnen komen, ook werd gedacht aan een wat hogere gevoeligheid voor bloedstolsels, maar inprincipe hebben ze nooit echt een oorzaak kunnen achterhalen. Ze moet nu voor de rest van haar leven bloedverdunners en bepaalde B-vitaminen slikken.
Het was een herseninfarct ipv een hersenbloeding dus? De pil levert een verhoogd risico op bloedstolsels idd, maar dan nog lijkt het domme pech dat het zo loopt.
pi_41461066
Lllaura, wat een vreselijk verhaal. Ik weet ook wat je doormaakt. Mijn oma heeft 5 jaar geleden een hersenbloeding gehad. Ze raakte hierbij links verlamd. Toen het net gebeurd was, kon zij ook slecht praten. Ze konden haar niet opereren, omdat het stolsel dat zij in haar hersenen kon 'springen' op het moment dat ze het probeerden weg te halen. Hieraan zou ze dan kunnen overlijden. Na een week ongeveer kon ze al een stuk beter praten: die kant van haar hersenen was tenslotte niet aangetast. Ook kon ze haar 'schrijfhand' gebruiken, wat voor haar erg fijn was.

Na 6 weken ziekenhuis ging ze naar een verpleeghuis, om aan te sterken... we wisten al wel dat ze niet meer thuis zou komen. In het verpleeghuis kreeg ze revalidatie en kon weer een paar stapjes "lopen". Door de bloeding was ze erg veranderd: erg ongeduldig, vaak verdrietig... maar gelukkig had ze soms ook nog haar positieve momenten. Na 3 jaar verpleeghuis is ze overleden...

Maar goed. Ik wil je helemaal niet bang of verdrietig maken. Mijn oma was 86 toen ze overleed. Jouw moeder is zoveel jonger! De kans dat zij weer opknapt is vele malen groter dan bij iemand van 86... en zelfs mijn oma was redelijk opgeknapt.

Ik wil je heeeeel veel sterkte wensen... het moet een vreselijke tijd voor je zijn. Ik hoop dat je vriend er inmiddels weer is, zodat je een schouder hebt waarop je uit kunt huilen of dat je gewoon een arm om je heen krijgt...
**Life is e@sier with your eyes closed**
  zondag 3 september 2006 @ 22:43:37 #92
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41465627
Ben er weer.

Ze had een hele goede dag vandaag. Ze herkende me meteen toen ik binnenkwam en lachte naar me. Ze pakte d'r telefoon en probeerde d'r sms-jes te lezen. Ze begreep alleen niet wat 'r stond, maar wist wel precies hoe d'r telefoon werkte. We hebben samen foto's gekeken op d'r laptop van de maanden die ze in Zuid-Afrika heeft doorgebracht en die herkende ze meteen.

Toch vraag ik me af of ze alles begreep wat tegen haar gezegd werd. Van een verpleger heeft ze een boekje gekregen met plaatjes. Toen we haar vroegen de muis aan te wijzen, wees ze de kat aan. Ze kan haar gedachten dus nog steeds niet linken aan woorden en andersom. Wel gaf ze dmv dit boekje aan dat ze limonade wilde ipv water.

's Avonds heb ik nog een uurtje bij haar gezeten terwijl ze sliep. Toen ik zei dat ik wegging, reageerde ze daar alleen op door d'r ogen een stukje open te doen, maar verder kreeg ik geen reactie. Ik weet alleen of dit was omdat ze nog half sliep of omdat ze weer wat achterruitging.

Hoop dat er nu een stijgende lijn in zit.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  zondag 3 september 2006 @ 22:48:35 #93
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41465830
Dat had m'n schoonmoeder destijds ook; met dat boekje en dan de verkeerde plaatjes aanwijzen. Achteraf wist ze ons wel te vertellen dat ze wist welk plaatje ze aan moest wijzen, maar dat dat op een of andere manier niet ging.

Ik hoop met je mee op een stijgende lijn
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  maandag 4 september 2006 @ 04:45:28 #94
94063 2L0w4Zer0
Vidi, Vici, Veni. ;-)
pi_41472991
quote:
Op zondag 3 september 2006 15:59 schreef Alicey het volgende:

[..]

Het was een herseninfarct ipv een hersenbloeding dus?
Yup, maar in principe zijn de gevolgen hetzelfde.
"Success is a matter of a few simple disciplines, practiced every day."
"Failure is a few errors in judgment, repeated every day."
pi_41473049
jeetje zeg, ontzettend veel sterkte
pi_41474043
Heb net alles gelezen en evenals de rest wil ik je ontzettend veel sterkte wensen. Ik hoop echt dat je moeder hier weer uitkomt als (bijna) de oude, het moet vreselijk zijn om op zo'n jonge leeftijd al je moeder in zo'n vreselijke toestand te zien... hele dikke knuffel!!
I had a signature once. It was awful.
  maandag 4 september 2006 @ 23:30:00 #97
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41498266
Ben er weer.

Vergeleken met gisteren is er weinig veranderd. Ze oogt vrij helder en probeert vanalles duidelijk te maken, maar het enige wat eruit komt is een soort 'maar'. Het valt me op dat als ze iets probeert te zeggen, ze ook niet in staat is om duidelijke gebaren te maken. Zo probeerde ze bijvoorbeeld te vertellen dat ze geen water meer wilde, maar iets fris. Maar in plaats van duidelijk naar het bekertje water in haar hand te wijzen en nee te schudden, bleef ze enkel naar de verplegerspost wijzen.

Ook lijkt ze haar korte-termijngeheugen weer kwijt te zijn. Maar het is moeilijk te zeggen of ze dingen echt vergeten is, of dat ze gewoon niet begrijpt wat je bedoelt. Ze heeft bijvoorbeeld twee knuffels gehad, een van mij en een van een vriendin, maar ze wist niet meer te vertellen welke ze van mij had gekregen. Ook lukt het haar nog niet de juiste plaatjes in het aanwijsboekje aan te wijzen.

Toen wij rond 18:30 uur weggingen, kwam m'n vader. Het viel hem op het kraantje van de drain die haar hersenvocht afvoert niet openstond, terwijl dit heel nauw luistert. De drain moet bijvoorbeeld in hoogte precies gelijk staan met haar hoofd, zodat de druk niet te laag of te hoog wordt. De hersenen zijn hier heel gevoelig voor. Waarschijnlijk heeft dat stomme dus de hele dag dichtgestaan...

Verder weinig veranderingen dus en geduldig wachten op de dag van morgen.
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
  maandag 4 september 2006 @ 23:33:54 #98
132428 Ingetje79
Panic Station!
pi_41498355
Kl*te-situatie hoor...bah...

Succes en sterkte dan maar weer
I'm the patron saint of the denial.
With an angel face and a taste for suicidal.
  dinsdag 5 september 2006 @ 12:07:55 #99
84328 Lllaura
painting pictures
pi_41511403
Volgens een verpleger van de IC die m'n vader telefonisch sprak, bevat haar stem vandaag een paar klanken!
Kleine en domme mensen beleven niets, maar de sterken, van wie veel verwacht wordt, moeten van allerlei doormaken, opdat ze hun krachten leren kennen en gebruiken.
pi_41511433
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 12:07 schreef Lllaura het volgende:
Volgens een verpleger van de IC die m'n vader telefonisch sprak, bevat haar stem vandaag een paar klanken!
Goed nieuw Laura .
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')