Hij mag dan af en toe onzin uitkramen maar hij is wel bezig om PSV weer financieel gezond te maken.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 07:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Zakelijk? Eerder labiel, lomp en gebrek aan visie, dat vind ik heel iets anders dan "zakelijk". Van Raaij was ook zakelijk maar had een heel vaderlijke uitstraling en dat werkte in zijn en PSV's voordeel.
Ze zitten lekker op 1 lijn daar bij PSVquote:Volgens Johan Derksen is de Raad van Commissarissen tegen de komst van Kluivert, voorzitter Westerhof lijkt gezien zijn uitlatingen te twijfelen. Ronald Koeman is echter een groot voorstander. Na topoverleg gisteren lijken de onderhandelingen in ieder geval toch begonnen te zijn. Derksen meldde gisterenavond dat de zaakwaarnemer van Kluivert gisterenavond op De Herdgang was. In De Telegraaf noemde die de gesprekken 'positief'. Wel maakte hij een stevig voorbehoud. 'Om de transfer rond te laten komen, zal er echter wel eerst een oplossing moeten komen', luidde zijn cryptische commentaar.
PSV zou hem een contract voor twee seizoenen willen geven, maar hem wel een prestatiecontract willen laten tekenen.
'quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:44 schreef PyTh het volgende:
Mika is verhuurd, niet verkocht.
Ik verwacht overigens niet dat er buiten een spits om nog een andere speler aangetrokken zal worden.
Dat lijkt me weer ietwat overtrokken.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:47 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
'
Het is óf Kluivert of helemaal niemand.
Liever Kluivert dan niemand. Het zou ook goed uit kunnen pakken en hij kost niets (qua transfergeld). Dat we een scorende spits nodig hebben, moge duidelijk zijn.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:52 schreef DjMark het volgende:
liever niemand dan kluivert
Ik denk dat dat niet overtrokken is, ternminste, ik vind een speler van de categorie Redan ook niemand. PSV heeft geen geld, is nu zwaar aan het twijfelen over Kluivert en misschien andersom. Of het komt vandaag rond, of het wordt kort dag en PSV kan op woensdagavond/donderdag overdag nog vol aan de bak om iemand te halen. De club van die betreffende speler zal óf de hoofdprijs vragen óf niet willen verkopen, omdat ze dat zelf niets meer kunnen doen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:00 schreef PyTh het volgende:
[..]
Dat lijkt me weer ietwat overtrokken.
Er zijn echt nog wel andere alternatieven.
Maar wat volgens mij ook wel meeweegt is dat Kluivert een Nederlander is en niks kost.
Als Kluivert een prestatiecontract accepteerd is het volgens mij ook rond.
Ik kan hier ook wel mee leven eigenlijk.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:08 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik ben eigenlijk wel blij met Kluivert op prestatiebasis.
PSV Koeman wil 4-3-3 blijven spelenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:17 schreef Chadi het volgende:
wat dacht je van Kone en farfan voor en kluivert er achter![]()
Westerhof heeft vooral als ambitie de club financieel gezien gezonder achter te laten dan van Raaij. Buiten het feit dat hij dan anders had moeten beginnen is dat vooral zn taak vind ie. Volgend jaar treedt hij volgens mij af.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 03:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hoelang zien jullie Westerhof eigenlijk nog blijven?
De man lijkt puur een eigen plan te maken en daar amper van af te wijden; veel in de media, veel zwart wit uitspraken waar hij later dan toch op terug moet komen. Nu ook weer met Kluivert. Hij wil hem absoluut niet hebben, vind het een risicofactor etc.
Hoe blij zijn jullie eigenlijk met de zakelijke Westerhof na de sympathieke van Raaij?
Zeg dat maar tegen Koeman. Ik ben het volledig met je eens. En dan kunnen we nog een van onze uitpuilende groep middenvelders opstellen ook.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:21 schreef zjroentje het volgende:
Voor 4-4-2 hebben jullie eigenlijk de ideale spitsen momenteel ...
Hij is al 30 hoorquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:19 schreef Zwansen het volgende:
Laat hem bij ons maar in vorm raken, kunnen we hem over een paar jaar weer dik verkopen.
Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen wegquote:
als ie over 2 jaar die vorm weer heeft is zn contract net afgelopenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:35 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen weg![]()
Ja of net als Van Bommel weer transfervrij naar Barcaquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:35 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen weg![]()
Kluivert is nou eenmaal niet wat we noemen een 'karaktervoetballer'. Van mij mag hij komen als hij een prestatiecontract krijgt gebaseerd op het aantal wedstrijden dat hij in de basis start en verder niks kost. Maar ik zie liever een echte versterking.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:50 schreef horstjan het volgende:
Hebben wij allemaal een zwak voor het talent van Kluivert,maar zou hij zelf niet eens karakter kunnen tonen en voor een minimum gaan spelen om dan later iets te kunnen eisen?
Verrassend......quote:Rob Westerhof heeft intern aangekondigd dat hij op 1 oktober aanstaande na twee jaar de voorzittershamer van PSV zal neerleggen. Westerhof heeft al tijdens de zomer de Raad van Commissarissen van de club geïnformeerd over de zware tijdsbelasting van de functie in combinatie met zijn overige verantwoordelijkheden. Naar de sponsors, pers en betrokkenen is intussen een communiqué uitgestuurd.
© Pics United - Rob Westerhof.
Opvolging
De RvC heeft ingestemd met zijn eigen verzoek om van de functie van voorzitter Directie PSV ontheven te worden. Na 1 oktober zal Frits Schuitema, thans lid van de Raad van Commissarissen en voorzitter van de Eindhovense Voetbal Vereniging PSV op ad-interim basis de functie van voorzitter gaan vervullen. Rob Westerhof blijft de lopende zaken tot dit najaar afhandelen en blijft beschikbaar voor zaken die om continuïteit vragen. De RvC zal te zijner tijd mededelingen doen over de opvolging. PSV bestudeert daarnaast de organisatiestructuur en overweegt om een algemeen directeur voor de dagelijkse leiding van PSV NV aan te stellen.
Hoogtepunten
Twee jaar geleden werd Rob Westerhof gevraagd als directievoorzitter van PSV, na zijn pensionering als CEO bij Philips North America. De afgelopen twee voetbalseizoenen werd PSV twee keer landskampioen, drong de club tweemaal door tot de knockout-fase van de UEFA Champions League en werd ook de nationale beker gewonnen. Een hoogtepunt was het bereiken van de halve finales van de UEFA Champions League, waarin PSV nipt de eindstrijd misliep. Commercie en financiën vormden de laatste twee jaar een hoge prioriteit in het beleid van de PSV NV.
Veel dank
PSV en haar Raad van Commissarissen zijn Westerhof veel dank verschuldigd voor zijn inzet, enthousiasme en resultaten van de afgelopen twee jaar.
Hij had toch een termijn van 4 jaar ?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:04 schreef mcyodogg het volgende:
Niet echt. Hij had bij zijn aanstelling al gezegd dat ie niet al te lang zou aanblijven. Weet niet of het ook twee jaar was, wat ie zei.
Frits Schuitema, weet niet veel van de beste man, maar volgens mij is het de vierde man van links op deze foto
[afbeelding]
Waar komt dat bericht vandaan?quote:
Officiele PSV site.......quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Waar komt dat bericht vandaan?
Aan de ene kant gunstig als hij opstapt, aan de andere kant laat hij dus gewoon de club in de steek en hebben we er ineens een machtsvacuum als probleem bij...
Wie zou PSV dan moeten halen ?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:08 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Overigens heb ik goede hoop dat Kluivert niet naar PSV komt, er zijn ook andere clubs die hem willen volgens hem zelf, en hij zal zo langzamerhand ook wel door hebben dat hij hier niet met open armen ontvangen wordt (prestatiecontract, verdeeldheid binnen de club, supporters).![]()
net ook op de radioquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Waar komt dat bericht vandaan?
Aan de ene kant gunstig als hij opstapt, aan de andere kant laat hij dus gewoon de club in de steek en hebben we er ineens een machtsvacuum als probleem bij...
Geen flauw idee, ik weet niet wat er financieel mogelijk is, heb geen inzicht in de lijstjes van PSV, weet niet wat andere spelers moeten kosten, etc. etc...quote:
Sankoh voor in de verdediging en dan 4-4-2 gaan spelen met Kone en Farfan in de spits en Aisatti erachter, dan het middenveld van Cocu, Simons en Afellay en in de verdediging Salcido, Alex, Sankoh en als er nog geld over is Kromkamp of anders Lamey. Als we al genoeg geld hebben voor Sankoh trouwensquote:
En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:32 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Sankoh voor in de verdediging en dan 4-4-2 gaan spelen met Kone en Farfan in de spits en Aisatti erachter, dan het middenveld van Cocu, Simons en Afellay en in de verdediging Salcido, Alex, Sankoh en als er nog geld over is Kromkamp of anders Lamey. Als we al genoeg geld hebben voor Sankoh trouwens![]()
4-5-1quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:35 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?
We hebben Beerens nog, en Beasley/Culina kunnen we denk ik ook nog voorin neergooien in het ergste geval.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:35 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?
Volgens het AD zijn ze ook met een Zuid-Amerikaan bezig of hebben in ieder geval interesse.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:47 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
'
Het is óf Kluivert of helemaal niemand.
Een naam die ik in elk geval nog nooit gehoord had.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 17:40 schreef methodmich het volgende:
[..]
Volgens het AD zijn ze ook met een Zuid-Amerikaan bezig of hebben in ieder geval interesse.
Ja lekker dan houden we helemaal niks over..quote:
alsof we Timmer zouden missenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 18:27 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ja lekker dan houden we helemaal niks over..
Yesquote:Kluivert morgen of overmorgen naar PSV
29 augustus 2006, 20:37
Door: Roy van den Berghe
De zaakwaarnemer van Patrick Kluivert, Paul Foortse, heeft aan het ANP laten weten dat zijn cliënt binnen afzienbare tijd naar PSV verkast. Toch liggen beide partijen nog ver van elkaar af, vooral omdat ook Valencia nu moeilijk doet.
Foortse zegt het volgende over de huidige situatie: "Met PSV is er nog geen overeenstemming. Ik ben jurist en er is in mijn ogen pas overeenstemming als de inkt van de handtekening is opgedroogd. Ik heb het gevoel dat we er met PSV wel uitkomen."
"Valencia gaat nu ook weer een beetje moeilijk doen. Ik kan niet zeggen waarover. Ik kan geen details prijsgeven. Toch heb ik goede hoop dat we er woensdag of donderdagochtend uit zijn", zo vervolgt Foortse.
Met de laatste uitspraak bedoelt Foortse dat Valencia is teruggekomen op zijn eerdere beslissing Kluivert transfervrij te laten vertrekken. De Spaanse topclub eist naar verluidt een vergoeding tussen de één en twee miljoen euro.
Zo zeker vind ik het anders nog niet klinken hoor.....quote:
Als Kluivert zijn zaakwaarnemer zegt dat hij morgen of overmorgen naar PSV komt dan klinkt het niet zeker?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:03 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Zo zeker vind ik het anders nog niet klinken hoor.....
Nee, want als PSV geld moet geven aan Valencia lijkt mij dat allemaal nog niet zeker.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:05 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Als Kluivert zijn zaakwaarnemer zegt dat hij morgen of overmorgen naar PSV komt dan klinkt het niet zeker?
Pfff ze zeggen zoveel... daar hecht ik weinig waarde aan.... eerst zien dan gelovenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 21:05 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Als Kluivert zijn zaakwaarnemer zegt dat hij morgen of overmorgen naar PSV komt dan klinkt het niet zeker?
Te duur waarschijnlijk, nieuwe spelers mogen van meneer Westerhof tot 3 miljoen euro kosten. Nou is Westerhof wel iemand die vaker terug komt op gedane uitspraken, dus dat is dan nog enigzins hoopgevend...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:34 schreef Zero2Nine het volgende:
Weet iemand trouwens of PSV heeft geprobeerd Mateja Kezman terug te halen? Is dat uberhaupt een optie geweest? Hij is naar Fenerbache gegaan maar ik heb geen idee voor hoeveel geld (dat hij wellicht best te betalen was). Hij schijnt het ook niet super gedaan te hebben bij Atletico maar ik zou hem best graag terugzien bij PSV. Hij zal ook wel niet meer in Koeman's systeem passen en hij is geen Nederlander maarja...
Dan wordt het dus waarschijnlijk niks, ik zie ons geen geld neerleggen voor Kluivert en betwijfel of hij er persoonlijk met PSV uit komt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:43 schreef slaapkamermug het volgende:
Wie wil je dan als spits? Het is Kluivert of niks...
dan worden we meteen uitgeschakeld in de champions leaguequote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:45 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Dan wordt het dus waarschijnlijk niks, ik zie ons geen geld neerleggen voor Kluivert en betwijfel of hij er persoonlijk met PSV uit komt.
Waar uit blijkt in hemelsnaam dat ik dat wil? Ik wil er eigenlijk 4 topspelers bij. 1 topspits, 2 topverdedigers (rechts en centraal) en een topmiddenvelder. Zoals het er nu naar uit ziet krijgen we geen van allen, hoogstens een tobspits (met een b dus).quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:46 schreef slaapkamermug het volgende:
[..]
dan worden we meteen uitgeschakeld in de champions league
cocu boos
5e ofzo in de eredivisie
ajax blij
Wil je dat?
Neeeeeee, is het zo moeilijk om te lezen wat ik wil? Het staat er toch duidelijk...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:56 schreef slaapkamermug het volgende:
Dus dan wil jij ook Klufje
maar je weet toch dat dat niet gaat dus je hebt helemaal niks te willenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 23:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Neeeeeee, is het zo moeilijk om te lezen wat ik wil? Het staat er toch duidelijk...
Ah, de Feyenoord-manier dus.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 01:00 schreef NickFeyR het volgende:
Het schijnt volgens het AD dat PSV een speler gaat kopen naar aanleiding van een DVD die ze gekeken hebben.![]()
De invloed van Steef wordt steeds duidelijkerquote:Op woensdag 30 augustus 2006 01:00 schreef NickFeyR het volgende:
Het schijnt volgens het AD dat PSV een speler gaat kopen naar aanleiding van een DVD die ze gekeken hebben.![]()
Hoe betrouwbaar hij is... en de waarde van dit bericht... geen ideequote:Heb dan nu eindelijk mijn bron aan de lijn gehad.
Bij sommigen blijft de twijfel aan de fysieke gesteldheid van Kluivert, aan zijn motivatie en ook aan zijn vermogen om zijn slechte eigenschappen (stappen, vriendenkring etc.) onder controle te houden. Maar Koeman en Cocu zijn sterk voor. Morgen komt hij naar de Herdgang en zal 5 kilometer moeten lopen waarna zijn conditionele gesteldheid door de artsen zal worden bepaald.
De andere optie is een spits die nu in het Oostblok speelt. Ik weet niet wie het is, maar het is niet de spits die ik eerder noemde. Dat was Ricardo Oliveira, die niet haalbaar bleek.
Wel was er vanochtend een vergadering op het hoogste niveau en het lijkt nu dat er geld is vrijgemaakt voor de komst van Kromkamp. Liverpool wordt w.s. morgen alsnog benaderd. Mijn bron zei dat het salaris van Kromkamp na deze vergadering niet meer een struikelblok hoefde te zijn. Het wordt dus spannend. Kromkamp en Kluivert, Kromkamp en de oostblokker (Uruguyaan?), Kromkamp en niemand anders, Kluivert en niemand anders of de Oostblokker en niemand anders.
Alles is nog mogelijk. En laten we niet vergeten dat we eindelijk weer een echte, aanvallende middenvelder hebben met Mendez....
heb ook een aantal posts van hem gelezen op het netwerk, hij doet niets meer dan open deuren intrappen...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 01:20 schreef LuNaTiC het volgende:
'De Kuil' op psv-netwerk:
[..]
Hoe betrouwbaar hij is... en de waarde van dit bericht... geen ideedon't blame me
Dat is niet zo vreemd hoor. Het eerste wat een technische staf doet is een DVD van een speler opvragen bij die zijn zaakwaarnemer. Als dat bevalt gaan ze, gebruikelijk, bij wedstrijden kijken.quote:
Laat aub Kromkamp komen..... dan zie ik het een stuk beter in voor PSVquote:Op woensdag 30 augustus 2006 01:20 schreef LuNaTiC het volgende:
'De Kuil' op psv-netwerk:
[..]
Hoe betrouwbaar hij is... en de waarde van dit bericht... geen ideedon't blame me
Maar kijken bij wedstrijden gaat op zo'n korte termijn natuurlijk niet meer lukken. Als je het alleen op een dvd baseert, zou je iedere speler kunnen halen. Een "best of" is zelfs van een Berry Powell indrukwekkendquote:Op woensdag 30 augustus 2006 08:05 schreef Kaap het volgende:
[..]
Dat is niet zo vreemd hoor. Het eerste wat een technische staf doet is een DVD van een speler opvragen bij die zijn zaakwaarnemer. Als dat bevalt gaan ze, gebruikelijk, bij wedstrijden kijken.
quote:'Indien Kluivert afhaakt mogelijk geen versterking meer, nog wel Uruguayaan in beeld'
Het Algemeen Dagblad meldt dat Westerhof niet uitsluit dat er helemaal geen versterking meer komt indien de transfer van Kluivert afketst. Diens zaakwaarnemer heeft er goede hoop dat de partijen er tijdig uitkomen. Volgens het AD denkt PSV verde rnog aan een 21-jarige Uruguayaan, die op DVD is bekeken.
Ik heb van alles te willenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 00:00 schreef slaapkamermug het volgende:
[..]
maar je weet toch dat dat niet gaat dus je hebt helemaal niks te willen![]()
Joh.quote:Dat was Ricardo Oliveira, die niet haalbaar bleek.
Omdat het een zooitje is bij PSV op dit moment???quote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:29 schreef Dylan Dog het volgende:
Waarom is Cocu boos trouwens?
Vooral omdat er weinig voor in de plaats lijkt te komen lijkt mij...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:30 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Omdat het een zooitje is bij PSV op dit moment???
Omdat Ooijer en Jan weg zijn gegaan...
Schei uitquote:Op woensdag 30 augustus 2006 11:09 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Leuke dagen zo toch.
Er werd hem toegezegd dat we een sterke selectie zouden hebben in dit seizoen, in den beginne leek dat wel zo. Maar nu is het idd een zooitje geworden.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 10:29 schreef Dylan Dog het volgende:
Waarom is Cocu boos trouwens?
dat is niet zo gek, Kromkamp moest naar Nederland en Bruin Slot is wezen scouten bij Liverpool voor de CL, dus het hoeft niks te zeggenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 12:27 schreef LiverpoolFC het volgende:
Als de koop van Lucas Neill doorgaat van Blackburn naar LFC, dan zal Kromkamp wel naar PSV gaan denk ik.
stevengerrard, van Fok, niet de echte, zat van het weekend nog met Kromkamp in het vliegtuig terug naar NL. Kromkamp werd daarbij vergezelfd van Tonnie BruinSlot ...
Waar rook is, is vuurquote:Op woensdag 30 augustus 2006 13:49 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat is niet zo gek, Kromkamp moest naar Nederland en Bruin Slot is wezen scouten bij Liverpool voor de CL, dus het hoeft niks te zeggen
En van alle vluchten die er zijn van Liverpool naar Nederland zitten de assistent trainer van PSV en de rechtsback waar ze interesse in hebben, twee mannen die elkaar amper kennen, naast elkaar in het vliegtuig. Nee, ik zou inderdaad ook niet durven zeggen dat dat iets te maken had met een op handen staande transferquote:Op woensdag 30 augustus 2006 13:49 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat is niet zo gek, Kromkamp moest naar Nederland en Bruin Slot is wezen scouten bij Liverpool voor de CL, dus het hoeft niks te zeggen
in een vliegtuig lijkt me dat niet ideaalquote:
ik wil mezelf niet te vroeg te blij maken, dan valt het zo tegen als hij niet komt en we het met lamey moeten blijven doenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 14:12 schreef twi het volgende:
[..]
En van alle vluchten die er zijn van Liverpool naar Nederland zitten de assistent trainer van PSV en de rechtsback waar ze interesse in hebben, twee mannen die elkaar amper kennen, naast elkaar in het vliegtuig. Nee, ik zou inderdaad ook niet durven zeggen dat dat iets te maken had met een op handen staande transfer
Dat niet inderdaad. Maar het is dus een fabel om te zeggen dat hij de afgelopen jaren dramatisch voetbalde.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 14:22 schreef du_ke het volgende:
helaas ook niet dat hij het nog wel kan
[Bron: http://www.nu.nl/news/813(...)t_aanvaller_Ahn.html]quote:Bondscoach Verbeek passeert aanvaller Ahn
Uitgegeven: 30 augustus 2006 09:38
SEOUL - Pim Verbeek heeft aanvaller Jung-Hwan Ahn niet geselecteerd voor het kwalificatieduel voor de Azië Cup tussen Zuid-Korea en Iran. Het duel dat zaterdag in Seoul wordt gespeeld is het tweede met de Nederlander als bondscoach van Zuid-Korea op de bank. De opvolger van Dick Advocaat zag zijn ploeg eerder deze maand met 3-0 winnen van Taiwan.
Ahn maakte toen nog de openingstreffer maar hij is volgens Verbeek momenteel niet fit genoeg. "Hij is op zoek naar een club en heeft de laatste weken te weinig getraind", aldus de bondscoach die talent Chu-Young Park wegens diens vormcrisis ook buiten de selectie hield.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |