abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 09:46:42 #101
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_41284068
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 07:10 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Zakelijk? Eerder labiel, lomp en gebrek aan visie, dat vind ik heel iets anders dan "zakelijk". Van Raaij was ook zakelijk maar had een heel vaderlijke uitstraling en dat werkte in zijn en PSV's voordeel .
Hij mag dan af en toe onzin uitkramen maar hij is wel bezig om PSV weer financieel gezond te maken.

"Vader" Van Raay heeft PSV met een behoorlijk dubieuze boekhouding achtergelaten, daarom moet er nu ook zo rigoreus gesaneerd worden.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 09:55:22 #102
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_41284212
quote:
Volgens Johan Derksen is de Raad van Commissarissen tegen de komst van Kluivert, voorzitter Westerhof lijkt gezien zijn uitlatingen te twijfelen. Ronald Koeman is echter een groot voorstander. Na topoverleg gisteren lijken de onderhandelingen in ieder geval toch begonnen te zijn. Derksen meldde gisterenavond dat de zaakwaarnemer van Kluivert gisterenavond op De Herdgang was. In De Telegraaf noemde die de gesprekken 'positief'. Wel maakte hij een stevig voorbehoud. 'Om de transfer rond te laten komen, zal er echter wel eerst een oplossing moeten komen', luidde zijn cryptische commentaar.
PSV zou hem een contract voor twee seizoenen willen geven, maar hem wel een prestatiecontract willen laten tekenen.
Ze zitten lekker op 1 lijn daar bij PSV
Wanneer krijgen we een TD?
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 10:14:24 #103
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_41284605
Gaat lekker ja... De RvC is tegen, Westerhof is tegen, alleen Koeman is voor, en dan gaat de transfer door? Ik heb Hiddink toch ook wel eens spreekwoordelijk op zijn knieën gezien voor de RvC om een transfer erdoor te krijgen. Is toen ook nooit gelukt...
pi_41284967
LFC wilde Kromkamp voor 6 miljoen in de deal met Kuyt betrekken. Als jullie dat moeten betalen is er toch geen geld meer voor een centrale verdediger?
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_41285067
Is Väyrinen nu al weg? Daar kunnen eventueel ook Kah en Kromkamp plus het overgebleven geld van betaald worden .
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 10:44:09 #106
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_41285230
Mika is verhuurd, niet verkocht.

Ik verwacht overigens niet dat er buiten een spits om nog een andere speler aangetrokken zal worden.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_41285320
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 10:44 schreef PyTh het volgende:
Mika is verhuurd, niet verkocht.

Ik verwacht overigens niet dat er buiten een spits om nog een andere speler aangetrokken zal worden.
'
Het is óf Kluivert of helemaal niemand.
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_41285430
liever niemand dan kluivert
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 11:00:17 #109
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_41285654
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 10:47 schreef Dylan Dog het volgende:

[..]

'
Het is óf Kluivert of helemaal niemand.
Dat lijkt me weer ietwat overtrokken.
Er zijn echt nog wel andere alternatieven.

Maar wat volgens mij ook wel meeweegt is dat Kluivert een Nederlander is en niks kost.
Als Kluivert een prestatiecontract accepteerd is het volgens mij ook rond.
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_41285716
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 10:52 schreef DjMark het volgende:
liever niemand dan kluivert
Liever Kluivert dan niemand. Het zou ook goed uit kunnen pakken en hij kost niets (qua transfergeld). Dat we een scorende spits nodig hebben, moge duidelijk zijn.
We sure are cute for two ugly people.
pi_41285844
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 11:00 schreef PyTh het volgende:

[..]

Dat lijkt me weer ietwat overtrokken.
Er zijn echt nog wel andere alternatieven.

Maar wat volgens mij ook wel meeweegt is dat Kluivert een Nederlander is en niks kost.
Als Kluivert een prestatiecontract accepteerd is het volgens mij ook rond.
Ik denk dat dat niet overtrokken is, ternminste, ik vind een speler van de categorie Redan ook niemand. PSV heeft geen geld, is nu zwaar aan het twijfelen over Kluivert en misschien andersom. Of het komt vandaag rond, of het wordt kort dag en PSV kan op woensdagavond/donderdag overdag nog vol aan de bak om iemand te halen. De club van die betreffende speler zal óf de hoofdprijs vragen óf niet willen verkopen, omdat ze dat zelf niets meer kunnen doen.

Ik ben eigenlijk wel blij met Kluivert op prestatiebasis.
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 11:13:08 #112
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_41285969
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 11:08 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik ben eigenlijk wel blij met Kluivert op prestatiebasis.
Ik kan hier ook wel mee leven eigenlijk.

Want ben eerlijk, als Kluivert z'n Barca vorm terugkrijgt zit je heel goed met een aanval:
Kone-Kluivert-Farfan

Hebben we onze eigen K2
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_41286073
wat dacht je van Kone en farfan voor en kluivert er achter
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 11:19:43 #114
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_41286144
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 11:17 schreef Chadi het volgende:
wat dacht je van Kone en farfan voor en kluivert er achter
PSV Koeman wil 4-3-3 blijven spelen

Farfan - Kone met Aisatti erachter op 10 was dan ook wel een optie geweest
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_41286192
Voor 4-4-2 hebben jullie eigenlijk de ideale spitsen momenteel ...
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 29 augustus 2006 @ 11:51:35 #116
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_41287056
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 03:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hoelang zien jullie Westerhof eigenlijk nog blijven?

De man lijkt puur een eigen plan te maken en daar amper van af te wijden; veel in de media, veel zwart wit uitspraken waar hij later dan toch op terug moet komen. Nu ook weer met Kluivert. Hij wil hem absoluut niet hebben, vind het een risicofactor etc.

Hoe blij zijn jullie eigenlijk met de zakelijke Westerhof na de sympathieke van Raaij?
Westerhof heeft vooral als ambitie de club financieel gezien gezonder achter te laten dan van Raaij. Buiten het feit dat hij dan anders had moeten beginnen is dat vooral zn taak vind ie. Volgend jaar treedt hij volgens mij af.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_41287119
Hij zou geloof ik maximaal 4 jaar blijven
Tijden gaan voorbij, maar de passie blijft!
Winnaar Serie A-toto 2008-2009
Ja, eind april 2007, de mooiste dag van heel m'n leven!
En daarom zing ik nu, bedankt Phillip Cocu!
pi_41287312
In de telegraaf van vandaag.(internet)

PSV wil Kluivert voor twee seizoenen
door onze Telesportredactie

Patrick Kluivert
Foto: ANP
EINDHOVEN - PSV en Patrick Kluivert zijn volop in onderhandeling over een transfer naar Eindhoven. Na de eerste dag van concrete onderhandelingen omschreef Paul Foortse, de zaakwaarnemer van de spits, de gesprekken als "positief" . Wel maakte hij een stevig voorbehoud. "Om de transfer rond te laten komen, zal er echter wel eerst een oplossing moeten komen", luidde zijn cryptische commentaar.

TeleVideo

Wat het grote struikelblok is, wilde Foortse niet aangeven, maar de financiën lijken de grootste hobbel in de gesprekken. Kluivert heeft in Zuid-Europa en Engeland altijd een megasalaris geïncasseerd, maar zal in Eindhoven met beduidend minder genoegen moeten nemen. Bovendien wordt er in Eindhoven gedacht aan een prestatiecontract, waarbij de spits meer gaat verdienen als hij veel speelt. Vandaag praten beide partijen verder. In ieder geval is gisteren duidelijk geworden dat er voor Kluivert een tweejarig contract klaarligt.

Voordat technisch manager Stan Valckx de onderhandelingen met Foortse opstartte, werd er eerst nog topoverleg gevoerd op trainingscomplex De Herdgang. Daarbij waren niet alleen de leden van de directie, maar ook de commissarissen Jan Timmer en Frits Schuitema aanwezig. Bij PSV bestaat overigens niet in alle geledingen van de club enthousiasme voor de komst van Kluivert. Niet alleen vanuit supporterskringen worden er bezwaren opgeworpen, maar ook voorzitter Rob Westerhof heeft zo zijn bedenkingen. " De Patrick Kluivert zoals die acht of tien jaar geleden was, is anders dan de Patrick Kluivert van vandaag de dag, die twee jaar niet heeft gespeeld. Hij heeft gezien zijn blessures toch een hoog risicoprofiel."

Edison Mendez, de nieuwe aanwinst van PSV, dreigt pas eind volgende week in Eindhoven terug te keren. Na met PSV tot een akkoord te zijn gekomen ging de Ecuadoriaan twaalf dagen geleden terug naar zijn vaderland om een werkvergunning aan te vragen. Inmiddels gaat het de goede kant op met die paperassen, maar nu vreest PSV dat Mendez op woensdag 6 september mee moet spelen in de vriendschappelijke interland van Ecuador tegen Peru.
Mart Smeets :"In alle drukte heb ik rust."
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 12:01:19 #119
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_41287354
Tja als Kluivert zijn vorm weer terug krijgt... dan ben ik (samen met de andere PSV-ers) een gelukkig man. Maar ik vind wel dat we iemand nodig hebben!
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_41287636
Yes, ik zeg al jaren dat ik Kluivert de beste spits van Nederland is. Dan mag hij het nu ook gaan waarmaken anders schrijf ik hem ook voorgoed af.
lollig
pi_41287795
Kluivert Kluivert

We worden kampioen
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 12:18:24 #122
79837 Lemming22
Rik Elfrink maakt ons kampioen
pi_41287874
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 11:21 schreef zjroentje het volgende:
Voor 4-4-2 hebben jullie eigenlijk de ideale spitsen momenteel ...
Zeg dat maar tegen Koeman. Ik ben het volledig met je eens. En dan kunnen we nog een van onze uitpuilende groep middenvelders opstellen ook.
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 12:19:16 #123
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_41287899
Laat hem bij ons maar in vorm raken, kunnen we hem over een paar jaar weer dik verkopen.
  dinsdag 29 augustus 2006 @ 12:21:29 #124
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_41287978
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 12:19 schreef Zwansen het volgende:
Laat hem bij ons maar in vorm raken, kunnen we hem over een paar jaar weer dik verkopen.
Hij is al 30 hoor
pi_41288414
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 12:21 schreef twi het volgende:

[..]

Hij is al 30 hoor
Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen weg
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 29 augustus 2006 @ 13:03:32 #126
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_41289287
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 12:35 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen weg
als ie over 2 jaar die vorm weer heeft is zn contract net afgelopen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_41289364
En komt ie naar Ajax om Klaas jan te vervangen
pi_41289465
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 12:35 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

Ach, als Kluivert over 2 jaar zijn Barcelona vorm terug heeft, en zonder blessures, dan kunnen we hem echt wel voor een paar miljoen verkopen denk ik. Het wordt geen al te hoge prijs, maar toch, gratis halen en voor een paar miljoen weg
Ja of net als Van Bommel weer transfervrij naar Barca .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_41289481
Zullen we eerst maar even afwachten of ie uberhaupt nog wel komt?
It says on your chart that you're fucked up. You talk like a fag, and your shit's all retarded.
pi_41289627
Khoop Kluivert tegen te komen in de CL, en niet een ontmoeting met Valencia
pi_41290626
Hebben wij allemaal een zwak voor het talent van Kluivert,maar zou hij zelf niet eens karakter kunnen tonen en voor een minimum gaan spelen om dan later iets te kunnen eisen?
janneman
pi_41293007
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 13:50 schreef horstjan het volgende:
Hebben wij allemaal een zwak voor het talent van Kluivert,maar zou hij zelf niet eens karakter kunnen tonen en voor een minimum gaan spelen om dan later iets te kunnen eisen?
Kluivert is nou eenmaal niet wat we noemen een 'karaktervoetballer'. Van mij mag hij komen als hij een prestatiecontract krijgt gebaseerd op het aantal wedstrijden dat hij in de basis start en verder niks kost. Maar ik zie liever een echte versterking.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_41293040
quote:
Rob Westerhof heeft intern aangekondigd dat hij op 1 oktober aanstaande na twee jaar de voorzittershamer van PSV zal neerleggen. Westerhof heeft al tijdens de zomer de Raad van Commissarissen van de club geïnformeerd over de zware tijdsbelasting van de functie in combinatie met zijn overige verantwoordelijkheden. Naar de sponsors, pers en betrokkenen is intussen een communiqué uitgestuurd.

© Pics United - Rob Westerhof.
Opvolging
De RvC heeft ingestemd met zijn eigen verzoek om van de functie van voorzitter Directie PSV ontheven te worden. Na 1 oktober zal Frits Schuitema, thans lid van de Raad van Commissarissen en voorzitter van de Eindhovense Voetbal Vereniging PSV op ad-interim basis de functie van voorzitter gaan vervullen. Rob Westerhof blijft de lopende zaken tot dit najaar afhandelen en blijft beschikbaar voor zaken die om continuïteit vragen. De RvC zal te zijner tijd mededelingen doen over de opvolging. PSV bestudeert daarnaast de organisatiestructuur en overweegt om een algemeen directeur voor de dagelijkse leiding van PSV NV aan te stellen.

Hoogtepunten
Twee jaar geleden werd Rob Westerhof gevraagd als directievoorzitter van PSV, na zijn pensionering als CEO bij Philips North America. De afgelopen twee voetbalseizoenen werd PSV twee keer landskampioen, drong de club tweemaal door tot de knockout-fase van de UEFA Champions League en werd ook de nationale beker gewonnen. Een hoogtepunt was het bereiken van de halve finales van de UEFA Champions League, waarin PSV nipt de eindstrijd misliep. Commercie en financiën vormden de laatste twee jaar een hoge prioriteit in het beleid van de PSV NV.

Veel dank
PSV en haar Raad van Commissarissen zijn Westerhof veel dank verschuldigd voor zijn inzet, enthousiasme en resultaten van de afgelopen twee jaar.
Verrassend......
pi_41293119
Niet echt. Hij had bij zijn aanstelling al gezegd dat ie niet al te lang zou aanblijven. Weet niet of het ook twee jaar was, wat ie zei.

Frits Schuitema, weet niet veel van de beste man, maar volgens mij is het de vierde man van links op deze foto

PSV --- Chelsea FC --- Frank Lampard --- Heinz-Harald Frentzen --- Timo Glock
pi_41293142
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:04 schreef mcyodogg het volgende:
Niet echt. Hij had bij zijn aanstelling al gezegd dat ie niet al te lang zou aanblijven. Weet niet of het ook twee jaar was, wat ie zei.

Frits Schuitema, weet niet veel van de beste man, maar volgens mij is het de vierde man van links op deze foto

[afbeelding]
Hij had toch een termijn van 4 jaar ?
pi_41293181
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:01 schreef NickFeyR het volgende:

[..]

Verrassend......
Waar komt dat bericht vandaan?

Aan de ene kant gunstig als hij opstapt, aan de andere kant laat hij dus gewoon de club in de steek en hebben we er ineens een machtsvacuum als probleem bij...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_41293198
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Waar komt dat bericht vandaan?

Aan de ene kant gunstig als hij opstapt, aan de andere kant laat hij dus gewoon de club in de steek en hebben we er ineens een machtsvacuum als probleem bij...
Officiele PSV site.......
pi_41293269
Overigens heb ik goede hoop dat Kluivert niet naar PSV komt, er zijn ook andere clubs die hem willen volgens hem zelf, en hij zal zo langzamerhand ook wel door hebben dat hij hier niet met open armen ontvangen wordt (prestatiecontract, verdeeldheid binnen de club, supporters).
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_41293306
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:08 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Overigens heb ik goede hoop dat Kluivert niet naar PSV komt, er zijn ook andere clubs die hem willen volgens hem zelf, en hij zal zo langzamerhand ook wel door hebben dat hij hier niet met open armen ontvangen wordt (prestatiecontract, verdeeldheid binnen de club, supporters).
Wie zou PSV dan moeten halen ?
pi_41293310
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:06 schreef Grrrrrrrr het volgende:

[..]

Waar komt dat bericht vandaan?

Aan de ene kant gunstig als hij opstapt, aan de andere kant laat hij dus gewoon de club in de steek en hebben we er ineens een machtsvacuum als probleem bij...
net ook op de radio

Masaal een handtekeningactie voor Harry opstarten
pi_41293479
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:09 schreef NickFeyR het volgende:

[..]

Wie zou PSV dan moeten halen ?
Geen flauw idee, ik weet niet wat er financieel mogelijk is, heb geen inzicht in de lijstjes van PSV, weet niet wat andere spelers moeten kosten, etc. etc...
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 29 augustus 2006 @ 15:18:08 #142
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_41293583
per 1 oktober dus Westerhof en Timmer weg

dat is een uitgelezen kans. Ik ga me maar eens aanmelden als kandidaat
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_41294005
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:09 schreef NickFeyR het volgende:

[..]

Wie zou PSV dan moeten halen ?
Sankoh voor in de verdediging en dan 4-4-2 gaan spelen met Kone en Farfan in de spits en Aisatti erachter, dan het middenveld van Cocu, Simons en Afellay en in de verdediging Salcido, Alex, Sankoh en als er nog geld over is Kromkamp of anders Lamey. Als we al genoeg geld hebben voor Sankoh trouwens
pi_41294063
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:32 schreef Leso_Varen het volgende:

[..]

Sankoh voor in de verdediging en dan 4-4-2 gaan spelen met Kone en Farfan in de spits en Aisatti erachter, dan het middenveld van Cocu, Simons en Afellay en in de verdediging Salcido, Alex, Sankoh en als er nog geld over is Kromkamp of anders Lamey. Als we al genoeg geld hebben voor Sankoh trouwens
En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 29 augustus 2006 @ 15:36:14 #145
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_41294096
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:35 schreef ruud.nl het volgende:

[..]

En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?
4-5-1
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_41294122
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 15:35 schreef ruud.nl het volgende:

[..]

En als er een aanvaller geblesseerd raakt dan?
We hebben Beerens nog, en Beasley/Culina kunnen we denk ik ook nog voorin neergooien in het ergste geval.

Maar van mij mag PSV Kluivert best halen, maar 4-4-2 spelen is ook een goed mogelijke optie denk ik.
pi_41294868
Timmer ook nog weg per 1 oktober

pi_41295289
Zo boeiende ontwikkelingen
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_41297780
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 10:47 schreef Dylan Dog het volgende:

[..]

'
Het is óf Kluivert of helemaal niemand.
Volgens het AD zijn ze ook met een Zuid-Amerikaan bezig of hebben in ieder geval interesse.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_41297817
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 17:40 schreef methodmich het volgende:

[..]

Volgens het AD zijn ze ook met een Zuid-Amerikaan bezig of hebben in ieder geval interesse.
Een naam die ik in elk geval nog nooit gehoord had.
Yeah baby Yeah!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')