Jij vind de "puinhopen" die een links kabinet zogenaamd achterliet vergelijkbaar met de status van Duitsland eind jaren 40, waar letterlijk mensen omkwamen van de honger omdat de complete infrastructuur naar de derde wereld was gebombardeerd?quote:Op maandag 28 augustus 2006 19:48 schreef Napalm het volgende:
Dus hij had 12 jaar nodig om de puinhopen van de 5jarige-oorlog op te ruimen? Precies wat ik bedoel.
quote:Op maandag 28 augustus 2006 19:48 schreef Napalm het volgende:
Ik mag hopen dat het deel uitmaakte van een geheim masterplan om in NL door te gaan stromen naar een 2 partijen stelsel met enkel VVD en PVDA..
quote:Op maandag 28 augustus 2006 19:32 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
De laagste werkeloosheid in de westerse wereld, maar de hoogste naar verhouding? Naar welke verhouding is dat dan?
jij kwam zelf met het voorbeeld.quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende:
Jij vind de "puinhopen" die een links kabinet zogenaamd achterliet vergelijkbaar met de status van Duitsland eind jaren 40, waar letterlijk mensen omkwamen van de honger omdat de complete infrastructuur naar de derde wereld was gebombardeerd?
Subsidierende systemen oprichten is veel makkelijker dan ze af te schaffen of ze zelfs maar in de hand te houden. kijk maar naar de WAO. Echter de grootste schuld ligt toch bij de sukkels die het systeem maakten, niet degenen die het niet konden/ drufden af te schaffen.quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende:
Als Den Uyl in 1977 daadwerkelijk puinhopen achterliet, dan hadden de CDA en VVD onder Van Agt die puinhopen direct moeten opruimen. In plaats daarvan vonden ze het wel best en gaven ze een flinke partij meer geld uit. En we leven nu in 2006, als er nu nog steeds gepraat moet worden over de zogenaamde "puinhopen" die destijds zijn gecreeërd, dan zijn de regeringen die daarna kwamen echt behoorlijk incompetent geweest.
Clinton heeft niets gepresteerd. De economische hoogconjunctuur, de internet hype enzo kan je Clint toch niet toeschrijven? Ondertussen liep de zaak in Irak uit de hand (ook Clinton moest bombarderen),fraudeerde de halve beurs tot schandalige hoogte, faalde het midden-oostenbeleid weer eens, Somalie werd een ramp en kon Osma zn eerst aanslagen plegen..quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende:
In Engeland zijn de puinhopen van Major ook allang opgeruimd, en Bill Clinton wist de puinhopen en Bush. Sr. zijn belastingplannen binnen acht jaar weer op te ruimen EN een budget surplus te introduceren.
Kom nou toch, de toetreding van oost-europa was niet op economische gronden maar op politieke gronden en de angst dat die hele zooi daar zou afglijden naar 3e wereld niveau. Waarom denk je dat ze nog altijd een tweede rangslidmaatschap hebben zonder EMU of euro?quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende: In landen als Polen, Tsjechië en Hongarije wist men binnen 10 jaar de economie om te vormen van een Communistische heilstaat naar een bloeiende economie die rijp was voor toevoeging aan de EU.
Het geeft aan dat opruimen van puinhopen zeer meoilijk is. Daar zeg ik ook: je kan in 4 jaar verkloten wat 25 jaar kost om op te lossen.quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende:
Kom nou zeg, als er nu nog puinhopen zouden zijn van dat kabinet in de jaren 70, dan geeft dat alleen maar aan hoe slecht de opvolgers waren met het opruimen ervan.
Niet? De mutliculturele ramp, de economie in een recessie, geen vertrouwen van de burger in politie of rechtstaat, de Euro& EU-ellende, de WAO nog altijd niet aangepakt, de 26000 uitgeprocedeerden, de staatschuld. Kok tradt nota bene af omdat er mede door het falen van het kabinet 7000 mensen waren vermoord. en ik kan nog wel ff doorgaan hoor, puinhopen zat en ook een paar lichtpuntjes.quote:Op maandag 28 augustus 2006 20:13 schreef maartena het volgende:
En dan de "puinhopen van Paars" waar Pim Fortuyn het over had? Ik vond zowel de VVD als PvdA juist erg sterk in die 8 jaar, en ik kan nou niet zeggen dat het een puinhoop was toen Balkenende in 2002 begon met regeren.
quote:
Niet om het een of ander, maar buiten PvdA en VVD is er nóg een grote partij. Groter, vaak.quote:Op maandag 28 augustus 2006 16:38 schreef Napalm het volgende:
niet alle ellende maar de grootste problemen van NL zijn m.i.
- mullticul ramp
- grote hoeveelheid mensen met een uitkering
- milieu
- criminaliteit en gebrek aan vertrouwen/ functioneren rechtstaat
- staatschuld
- achterblijvend niveau onderwijs en studenten
op die punten moet je toch behoorlijk naar links wijzen al is de VVD ook niet brandschoon.. Kijk je naar de ervaringen uit het verleden en ook de huidige toon in de pvda (Bos is een uitzondering) dan kan je toch niet zeggen dat de pvda hierin voor oplossingen gaat zorgen?! "pappen en nat houden" op zn best...![]()
Het schijnt alleen bekend te zijn bij mensen die de kabinetten voor Paars hebben meegemaakt dat het CDA de grootste pappen en nathouden partij is.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:06 schreef sigme het volgende:
Niet om het een of ander, maar buiten PvdA en VVD is er nóg een grote partij. Groter, vaak.
Wat mij betreft valt het niet tijdig onderkennen van problemen zoals hierboven genoemd alsmede ééuwig pappen en nathouden het CDA nog het meest aan te rekenen.
Maar om mij onduidelijke redenen is er altijd weinig kritiek op het CDA. Wat is dat, huichelen ze beter?
Sommige mensen vinden het blijkbaar makkelijker om op de PvdA te brullen.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:06 schreef sigme het volgende:
Maar om mij onduidelijke redenen is er altijd weinig kritiek op het CDA. Wat is dat, huichelen ze beter?
Die zijn altijd erg lief voor de VVDquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:06 schreef sigme het volgende:
[..]Maar om mij onduidelijke redenen is er altijd weinig kritiek op het CDA. Wat is dat, huichelen ze beter?
Klopt CDA is netzo fout.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:06 schreef sigme het volgende:
[..]
Niet om het een of ander, maar buiten PvdA en VVD is er nóg een grote partij. Groter, vaak.
Wat mij betreft valt het niet tijdig onderkennen van problemen zoals hierboven genoemd alsmede ééuwig pappen en nathouden het CDA nog het meest aan te rekenen.
Maar om mij onduidelijke redenen is er altijd weinig kritiek op het CDA. Wat is dat, huichelen ze beter?
Ach, het CDA is toch niet van belang...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 09:06 schreef sigme het volgende:
CDA
Vreemde uitleg. CDA is de pap die het nathoudt, zodat er zowel met PvdA als met VVD valt te regeren. Bovendien past het in hun ideologie: het sparen van kool & geit.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:36 schreef Napalm het volgende:
[..]
Ach, het CDA is toch niet van belang...
Tot aan paars zat het CDA altijd in de regering. De partij die erbij kwam (pvda/vvd) zette de toon. Dat is de vloek/ zegen van een centrumpartij.
Ok dat is dus voor de afgelopen 32 jaar (vanaf 74) 8 jaar PvdA, 16 jaar VVD en 8 jaar combibeleid geweest. Weinig competent dus dat men na Den Uyl moest wachten tot Kok op financiën om de boel te reparerenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:36 schreef Napalm het volgende:
[..]
Ach, het CDA is toch niet van belang...
Tot aan paars zat het CDA altijd in de regering. De partij die erbij kwam (pvda/vvd) zette de toon. Dat is de vloek/ zegen van een centrumpartij.
De negatieve wind is voornamelijk ontstaan door het geroep van links hoe slecht alle maatregelen van het kabinent wel niet waren en welke problemen allemaal wel niet opgelost worden. Gelukkig wordt langzamerhand duidelijk dat het op veel punten goed (en vaak beter als voorheen) gaat. Dus als er iets gezorgd heeft voor negativisme dan is het de oppositie wel.quote:Op maandag 28 augustus 2006 10:13 schreef Knormen het volgende:
Het belangrijkste is dat met premier Bos er weer een optimistische wind door Nederland gaat varen. Het soms negative en boote beleid van de afgelopen jaren wordt vervangen door een evenwichtig, realistisch en positieve aanpak.
Wat een geloof in maakbaarheid van de samenleving!quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 13:54 schreef mr.vulcano het volgende:
[..]
De negatieve wind is voornamelijk ontstaan door het geroep van links hoe slecht alle maatregelen van het kabinent wel niet waren en welke problemen allemaal wel niet opgelost worden. Gelukkig wordt langzamerhand duidelijk dat het op veel punten goed (en vaak beter als voorheen) gaat. Dus als er iets gezorgd heeft voor negativisme dan is het de oppositie wel.
quote:
Geschiedenisboeken vol met voorbeelden!quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 14:49 schreef sigme het volgende:
Wat een geloof in maakbaarheid van de samenleving!
Je schetst nog een gematigd scenarioquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:13 schreef Napalm het volgende:
De grenzen gaan open
[afbeelding]
Alle gevangenen vrij
[afbeelding]
Criminelen overvallen dan alle burgers
[afbeelding]
Alle bedrijven worden weggejaagd
[afbeelding]
Alle slimme mensen gaan weg
[afbeelding]
Iedereen een uitkering
[afbeelding]
Alle mensen zijn dan even rijk
[afbeelding]
De schatkist zal leeg raken
[afbeelding]
Dus geen geld meer om de dijken te onderhouden
[afbeelding]
Niemand meer naar school
[afbeelding]
Niemand weet dan meer hoe Borselle werkt
[afbeelding]
Dus:
[afbeelding]
Stem pvda, stem Apocalyps .
Kan ik er dan vanuitgaan dat jij emigreert als de PvdA de verkiezingen wint en de Premier mag leveren? Of hoor jij niet bij de "slimme" mensen, maar bij de "domme" die dan gewoon blijven?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:13 schreef Napalm het volgende:
Alle slimme mensen gaan weg
[afbeelding]
He psst maartena, hij ging niet zo ver als jij, maar best een eind hoor.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 19:45 schreef maartena het volgende:
[..]
Kan ik er dan vanuitgaan dat jij emigreert als de PvdA de verkiezingen wint en de Premier mag leveren? Of hoor jij niet bij de "slimme" mensen, maar bij de "domme" die dan gewoon blijven?
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:23 schreef Sidekick het volgende:
Wat er gaat gebeuren met communistische terroristenknuffelaars aan het roer?
Nederland zal weldra kennis maken met Islamitisch terrorisme in de vorm een aanslag op een groot rechts schrijver. Het aantal moskeeen zal een enorme vlucht gaan nemen, waarbij zelfs Zeeland er aan moet geloven. De namen van bepaalde producten zullen gewijzigd worden onder druk van de politiek correcte gedachtepolitie. Het aandeel allochtonen in de steden zullen voor het eerst boven de 50% uitkomen. Er zal een record aantal verblijfsvergunningen worden gegeven door een fout op fout stapelende minister van vreemdelingenzaken. Maar deze minister zal door de sorrycultuur wel mogen blijven zitten. Het aantal ambtenaren zal volgens bepaalde ramingen uitkomen op een miljoen. Terroristen met ontstekingen op zak zullen worden vrijgesproken omdat het gaat om kapot materiaal of een ander excuus. De media zal de linkse partijen volop steunen om hun inkomen te behouden. De naieve pacifisten zullen ook de veiligheidsdiensten laten verloederen met volop geheime informatie die open en bloot op straat komt te liggen. De samenleving zal een kweekvijver zijn voor misdadige nieuwe politieke partijen, zoals een pedopartij. Men zal onder communistisch bewind meer dan 50% belastingen moeten betalen aan de overheid, zodat de ministers een loonsverhoing kunnen krijgen van 30%. Kabinetspersonen die amper 9 uur in functie zitten zullen vast wel wachtgeld krijgen van deze uitkeringsfundamentalisten. Door instabiliteit zal een links kabinet waarschijnlijk wel een paar keer vallen en eventueel als minderheidskabinet doorgaan. Men zal wel met een feestdag komen voor genaturaliseerden, maar door juridisch geneuzel de eerste drie jaar niet met een integratiebeleid komen. Petten mogen niet meer op officiele pasfoto's, terwijl hoofddoekjes toegestaan blijven vanwege hun visie dat moslims meer mogen dan echte Nederlanders.
Kortom, het wordt een hel. Een linkse hel.
Reddeloos, redeloos, radeloos.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:40 schreef LXIV het volgende:
[..]
![]()
Wat moeten we doen om het tij te keren?![]()
Wij zijn allen reddeloos verloren!![]()
Het erg gematigd scenario, inderdaad.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 19:38 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Je schetst nog een gematigd scenario![]()
Bron?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:58 schreef LXIV het volgende:
Heb je wel eens van Murphy gehoord? De dingen worden altijd erger als verwacht.
2 uur later....quote:arjanus - dinsdag 29 augustus 2006 @ 21:29
Erg weinig denk ik,.
jij hebt vast 2 hele nare uurtjes achter de rugquote:arjanus - maandag 18 september 2006 @ 23:43
.... Kortom, verloedering in al zijn aspecten.
Subtiele kick, op jezelf reagerenquote:Op maandag 18 september 2006 23:43 schreef arjanus het volgende:
Enorme staatsschulden, stroperige bureaucratie, bloeiende criminaliteit en asociaal gedrag. Kortom, verloedering in al zijn aspecten.
Maak er maar 3 weken vanquote:Op maandag 18 september 2006 23:49 schreef rvand het volgende:
[..]
2 uur later....
[..]
jij hebt vast 2 hele nare uurtjes achter de rug
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:23 schreef Sidekick het volgende:
Wat er gaat gebeuren met communistische terroristenknuffelaars aan het roer?
Nederland zal weldra kennis maken met Islamitisch terrorisme in de vorm een aanslag op een groot rechts schrijver. Het aantal moskeeen zal een enorme vlucht gaan nemen, waarbij zelfs Zeeland er aan moet geloven. De namen van bepaalde producten zullen gewijzigd worden onder druk van de politiek correcte gedachtepolitie. Het aandeel allochtonen in de steden zullen voor het eerst boven de 50% uitkomen. Er zal een record aantal verblijfsvergunningen worden gegeven door een fout op fout stapelende minister van vreemdelingenzaken. Maar deze minister zal door de sorrycultuur wel mogen blijven zitten. Het aantal ambtenaren zal volgens bepaalde ramingen uitkomen op een miljoen. Terroristen met ontstekingen op zak zullen worden vrijgesproken omdat het gaat om kapot materiaal of een ander excuus. De media zal de linkse partijen volop steunen om hun inkomen te behouden. De naieve pacifisten zullen ook de veiligheidsdiensten laten verloederen met volop geheime informatie die open en bloot op straat komt te liggen. De samenleving zal een kweekvijver zijn voor misdadige nieuwe politieke partijen, zoals een pedopartij. Men zal onder communistisch bewind meer dan 50% belastingen moeten betalen aan de overheid, zodat de ministers een loonsverhoing kunnen krijgen van 30%. Kabinetspersonen die amper 9 uur in functie zitten zullen vast wel wachtgeld krijgen van deze uitkeringsfundamentalisten. Door instabiliteit zal een links kabinet waarschijnlijk wel een paar keer vallen en eventueel als minderheidskabinet doorgaan. Men zal wel met een feestdag komen voor genaturaliseerden, maar door juridisch geneuzel de eerste drie jaar niet met een integratiebeleid komen. Petten mogen niet meer op officiele pasfoto's, terwijl hoofddoekjes toegestaan blijven vanwege hun visie dat moslims meer mogen dan echte Nederlanders.
Kortom, het wordt een hel. Een linkse hel.
En wanneer ging de WAO in werking? 1967.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 01:52 schreef Napalm het volgende:
Subsidierende systemen oprichten is veel makkelijker dan ze af te schaffen of ze zelfs maar in de hand te houden. kijk maar naar de WAO. Echter de grootste schuld ligt toch bij de sukkels die het systeem maakten, niet degenen die het niet konden/ drufden af te schaffen.
Ja mên, het onderwijs heeft echt baat gehad bij het CDA / VVD beleid, vooral de LSVb, die zijn er erg blij mee.quote:Op maandag 28 augustus 2006 09:59 schreef SunChaser het volgende:
Wat zou er allemaal veranderen als PVDA regeert? Ik ben een PvdA-stemmer, maar ik vraag me af wat er allemaal gaat veranderen dan. Momenteel gaat t volgens mij redelijk met Nederland. Wordt de boel weer omgegooid, wordt het beter, of slechter?
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 20:23 schreef Sidekick het volgende:
Wat er gaat gebeuren met communistische terroristenknuffelaars aan het roer?
Kortom, het wordt een hel. Een linkse hel.
Ik wil me dat niet voorstellenquote:Op dinsdag 19 september 2006 12:58 schreef jogy het volgende:
[..]!! Ik kan me niet voorstellen hoe dat zou zijn
.
Ja idd, het onderwijs heeft heel veel baat gehad bij dit kabinet.quote:Op dinsdag 19 september 2006 08:15 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ja mên, het onderwijs heeft echt baat gehad bij het CDA / VVD beleid, vooral de LSVb, die zijn er erg blij mee.
Zoals?quote:Op woensdag 20 september 2006 01:44 schreef arjanus het volgende:
[..]
Ja idd, het onderwijs heeft heel veel baat gehad bij dit kabinet.
quote:Op maandag 28 augustus 2006 10:13 schreef Knormen het volgende:
Het belangrijkste is dat met premier Bos er weer een optimistische wind door Nederland gaat varen. Het soms negative en boote beleid van de afgelopen jaren wordt vervangen door een evenwichtig, realistisch en positieve aanpak. Ik noem een aantal voorbeelden:
- Immigratie wordt niet meer als een probleem op zic gezien, maar als een verschijnsel dat problemen op kan leveren, maar ook positieve kansten heeft.
- Noodzakelijke bezuinigingen worden eerlijker verdeeld door het beperken van de hypotheekrenteaftrek en het mee laten betalen aan de AOW door 65-+ers. Hierdoor ontstaat niet het gevoel dat de minst rijke helft van Nederland steeds meer inlevert terwijl de inkomensverschillen groeien.
- Het land wordt weer wat fatsoenlijker en minder opgefokt.
Ehm.quote:Op dinsdag 19 september 2006 18:47 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik wil me dat niet voorstellen![]()
Joah. Ik post het wel in het 'gestopt met roken' topic als ik weer gestopt benquote:Op woensdag 20 september 2006 07:10 schreef ilona-scuderia het volgende:
ff offtopic: jogy, rook je nog?
Hoe lang ben jij al niet langsgeweest, ouwe zuurpruim?quote:Op woensdag 20 september 2006 04:17 schreef StefanP het volgende:
Het land wordt minder fatsoenlijk en meer opgefokt, want iedere werkende met een halve hersencel ziet dat hij kaalgeplukt wordt. Nog meer hoogopgeleiden zullen het land verlaten en nog meer laag- of niet-opgeleiden zullen binnenstromen. Criminelen krijgen weer vrij spel, want vanzelfsprekend ligt de schuld van hun gedrag niet bij henzelf maar bij de maatschappij - en daar past maar een beleid bij: de aai over de bol en een taakstrafje.
Hihiquote:Op dinsdag 19 september 2006 18:47 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik wil me dat niet voorstellen![]()
De uitzonderingen zijn natuurlijk, zoals je zelf al aangeeft, doodgewone burgers... 5 km/u te hard rijden, 10 minuten te lang parkeren of je belastingaangifte verkeerd invullen. Dan zijn de kereltjes met de pet ineens wel helden. Maar ze lopen met een grote boog om een groep Marokkaantjes heen, en voor echte criminaliteit komen ze de deur niet uit. Jaja, criminaliteit wordt weer eens hard aangepakt in Nederland!quote:Op woensdag 20 september 2006 13:19 schreef Floripas het volgende:
[..]
Hoe lang ben jij al niet langsgeweest, ouwe zuurpruim?
Kom 'ns langs en ontduik voor de grap een jaartje of wat belasting. Kijken of je nog zo piept.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |