quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:15 schreef Slaapmeisje het volgende:
Jamaarjamaarjamaar ik wil het zo graag voelenO.k. ik heb nu al een buik als een kamerolifant en ik ben regelmatig duizelig of voel steekjes in mij buik als ik een te snelle beweging maak. O ja, en ik ben ook heel erg opvliegerig, emotioneel, ongeduldig, supervrolijk, diepverdrietig en alles daartussenin. Maar om nou te zeggen dat ik me zwanger voel?
Mijn kapster zei laatst als je niet puft dat je kans hebt dat je uitscheurt, dat was bij haar gebeurd.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:59 schreef linda856763 het volgende:
Mooi Karin...
Wat ik me net afvroeg (zwangerschapscursus boek doorbladerend, je weet wel, die waarmee ik weer gestopt ben)
Wat is eigenlijk het nut van puffen. Wat doet het precies met je lichaam? Zorgt het voor ontspanning, of dat je iets aanmaakt? Of gaat het er om dat je goed ademhaalt? Ik heb een goede buikademhaling namelijk, en vroeg me af of dat niet afdoende is ter 'ontspanning'. Het puffen lijkt me zo'n gedoe namelijk...(
behalve zo dan
)
Het gaat even niet zo lekker, al ruim 2 weken niet.quote:Op maandag 21 augustus 2006 20:45 schreef PM-girl het volgende:
Karin en Slaapmeisje, fijn dat jullie echo/harttoon goed was! Lekker gevoel he!
Het zuchten heb ik van de week ook geleerd, ook voor als je nog niet mag persen bijvoorbeeld. En ook meteen geleerd wat het betekent als het hoofdje staat (las dat telkens hier, maar wist niet wat het was).
Appelsap, hoe is het met je?
klinkt als de vlos waar ik vandaag ben geweest. ik had ook een andere dan die ik normaal had.quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:16 schreef Slaapmeisje het volgende:
Wij zijn inmiddels terug van de VK en we hebben het hartje weer gehoord. Bompie doet het gelukkig nog. Deze VK was lang zo leuk niet als die andere in de praktijk. Ze was ontzettend zakelijk en luisterde ook helemaal niet goed. Alsof ze niet geinteresseerd was ofzo.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 21:42 schreef PM-girl het volgende:
De HM spijkerbroek voor mama is een aanrader vind ik!
Ik had er ook al naar gezocht, maar kon het zonder adres niet vinden.quote:Op maandag 21 augustus 2006 16:46 schreef Ladybos het volgende:
Slaapmeisje, op de markerkant zit een outlet voor zwangerschapskleding, daar heb ik toen heel veel leuke dingetjes vandaan ! En sterkte met je niet zwanger voelen![]()
Ja duh, ik stond er met mijn neus bovenop... Ik heb het aan mijnquote:Op maandag 21 augustus 2006 20:58 schreef chacama het volgende:
Jup, en als het dan toch nog te smal is dan zetten ze wel een knip. Maar goed dat is dan wel weer voor later zorg. Ik kan me ook niet herinneren dat ik heb gepuft (ook yoga toegepast), maar dat het hoofdje stond dat herinner ik me nog heel goed. VK: Nu even niet persen, want.... IK: JAAAAA, het hoofdje staat, dat voel ik ook nog wel!!!! Schiet nu maar op!!!!!. En ergens daartussendoor is dus die knip gezet. Heb het zelf niet gemerkt, alleen het gezicht van Sjeen sprak boekdelen....(verteldelater)
quote:Op maandag 21 augustus 2006 23:56 schreef Sjeen het volgende:
[..]
'Als je die knip echt niet wilt, zou ik nu even doorwerken... want ze legt net een schaarachtig ding neer hier...'![]()
Ja? Is hij goed?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 07:31 schreef Sugar het volgende:
Goedemorgen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |