Vouchers zijn zwaar kut, dus niet zeurenquote:Op dinsdag 21 november 2006 19:48 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ik zal er binnenkort weer over uitlatenheb in de eerste 2 weken van december 6 vluchten met de klm.
Nordic ticketing is enorm traag deze keer, ligt eraan dat ik met vouchers betaalde. Maar dan nog vind ik dat ze wel even een eticket in mijn mailbox kunnen gooien...
KLM Privatair staat ook vaak op AMS, zijn echt mooie kisten! Vliegt rechtstreeks naar Houston, Texas geloof ik.quote:Op dinsdag 21 november 2006 20:48 schreef charon het volgende:
Valt mee, het is een Lufthansa vlucht, uitgevoerd door Privateair. 737 met 50 stoelen.
De hele procedure (faxen en opsturen) rond die vouchers is ook zwaar kut.quote:Op woensdag 22 november 2006 10:22 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
[..]
Vouchers zijn zwaar kut, dus niet zeuren
Vrouwen hebben schijnbaar een zwak voor mannen die alleen met hun kind op stap zijn.quote:Op zaterdag 9 december 2006 09:27 schreef jmac het volgende:
Fogel, heb je de uitstraling van Brad Pitt ofzo? Jij krijgt alles voor mekaar.
Lijkt me sterk dat je dit traject met een 737 'classic' hebt gevlogen, aangezien die maar een range van 4005km hebben. MP heeft verder ook geen 737's in haar vloot, denk eerder dat het een 767-300ER was.quote:Op zondag 31 december 2006 15:33 schreef Vogue het volgende:
Traject?
AMS-CUN-AMS
Toestel?
Boeing 737-400
Was op LAX en SFO inderdaad ook zo. Schijnt gelukkig alleen zo te zijn bij binnenlandse vluchten en niet bij vluchten waarbij je door de immigration moet, want anders ligt je bagage daar al voordat je er zelf bent.quote:Op zondag 31 december 2006 14:46 schreef ozzietukker het volgende:
Buffalo is klein, maar ziet er mooi uit, wat grappig is, ik kon eerst mijn familie ontmoeten, en samen liepen wij naar de plek waar de koffers aankwamen... daar kan dus iedereen gewoon bij...![]()
quote:Op zondag 31 december 2006 15:52 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Was op LAX en SFO inderdaad ook zo. Schijnt gelukkig alleen zo te zijn bij binnenlandse vluchten en niet bij vluchten waarbij je door de immigration moet, want anders ligt je bagage daar al voordat je er zelf bent.
nah ik zag toen die prullenbakken met stickers op dat je ¤ 3000,- boete krijgt als je rookt. En daar liep zo'n te hippe Italiaan naar toe en begon rustig te paffenquote:Op zaterdag 4 november 2006 16:29 schreef Professional het volgende:
Heerlijk he, als je op Dublin land, 1ste wat je ziet is een Pub met halfdronken Ieren, god wat heb ik gelachen toen.
Ach ja, ik had al zo ´n idee toen ik die borden van de Tube zat te bestuderen in het weekeinde. Nah ja, iets voor de volgende keer dan maar.quote:Op woensdag 7 februari 2007 11:16 schreef Jaguarized het volgende:
@LT, de tube komt ook in terminal 4. Voor een ritje met de tube naar bv Piccadilly Circus ben je 4 pond kwijt.
Een uurtje ongeveer...quote:Op woensdag 7 februari 2007 11:22 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Ach ja, ik had al zo ´n idee toen ik die borden van de Tube zat te bestuderen in het weekeinde. Nah ja, iets voor de volgende keer dan maar.
Duurt dat lang eigenljk met de Tube ? Die express was in 20 minuten op Paddington.
Misschien handig om te zeggen welke maatschappij het was en van waar naar waar je vloog... zo hebben we niet echt veel aan je post.quote:Op woensdag 7 februari 2007 19:09 schreef sanni het volgende:
Ik kan het kort houden. Ooit gevlogen en met zo een Arabische vliegtuigmaatschappij
en verwacht dat ik van die dikke met tafeldoeken omkleede stewardessen zou
tegenkomen alsof het de dochters van Arafat waren maar in tegendeel. Mooie
vrouwen met stijl die je helemaal in de watten legde gedurende de gehele vlucht.
Zouden veel Europese vliegtuigmaatschappijen nog wat van kunnen leren.![]()
quote:Op woensdag 7 februari 2007 22:16 schreef Elefes het volgende:
Zijn er hier toevallig nog meer ervaringen (behalve dan de ene recensie eerder in dit topic) met China Airlines?
Ik heb een reis geboekt en lees nu pas dat de maatschappij niet zo'n hoog safety report heeft (helemaal niet zelfs), en ik met mijn kleine, maar aanwezige angst voor vliegen ben daar natuurlijk niet echt gerust op
Amsterdam - Bangkok v.v. en geen klachten. Vrij karig, niet de nieuwste vliegtuigen, maar daar is de prijs dan ook naar. Gewoon economisch van A naar B. Ik dacht niet dat ze risicovol zijn.quote:Op woensdag 7 februari 2007 22:16 schreef Elefes het volgende:
Zijn er hier toevallig nog meer ervaringen (behalve dan de ene recensie eerder in dit topic) met China Airlines?
Ik heb een reis geboekt en lees nu pas dat de maatschappij niet zo'n hoog safety report heeft (helemaal niet zelfs), en ik met mijn kleine, maar aanwezige angst voor vliegen ben daar natuurlijk niet echt gerust op
KLM heeft 1 fatal event gehad (zwaarste crash ooit) en staat 5e van Europa qua veiligheid. China airlines heeft 6 dodelijke ongevallen gehad op nog geen miljoen vluchten. Reputatie is dus iets minder, maarja de kans dat het gaat gebeuren is nihil!quote:Op donderdag 8 februari 2007 20:41 schreef Elefes het volgende:
Hmm oke, tnx voor de reacties.
Misschien is er in mijn snelle en korte zoektocht dan alleen negatief nieuws naar buiten gekomen. Wat ik begreep hebben ze een vrij veel hogere crash-rate dan de gemiddelde luchtvaartmaatschappij.
Dat wordt verplicht een boek lezen dus. Des te beter, ofzoquote:Op donderdag 8 februari 2007 22:29 schreef Jaguarized het volgende:
Economy class heeft geen stopcontacten..
Dat is waar, maar tochquote:Op donderdag 8 februari 2007 20:56 schreef Public_NME het volgende:
[..]
KLM heeft 1 fatal event gehad (zwaarste crash ooit) en staat 5e van Europa qua veiligheid. China airlines heeft 6 dodelijke ongevallen gehad op nog geen miljoen vluchten. Reputatie is dus iets minder, maarja de kans dat het gaat gebeuren is nihil!
quote:Op vrijdag 9 februari 2007 10:55 schreef Elefes het volgende:
[..]
Dat is waar, maar toch![]()
Ik dacht dat ze 11 crashes hadden gehad, maar misschien zijn dan niet bij alle crashes mensen omgekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |