FOK!forum / Klussen, Wonen en Huishouden / Renovatie kamer zus, de marathon editie (deel 4)
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:21
Situatieschets op 10 augustus:
Mijn kleinste zus (19jaar, niet echt klein meer te noemen eigenlijk) gaat op reis (Portugal 8 dagen) met mijn broer. Ikzelf ga niet mee omdat de Mrs. niet mee kan en enkele andere redenen.
Nu had ik gezegd, mét getuige, dat als haar kamer leeg was tegen 10 augustus dat ik die dan zou opknappen. Opknappen, want het was een echte stal. Die kamer was 20 jaar geleden de enige kamer in heel het huis die mijn pa in orde had gemaakt. In die tijd hebben mijn 3 zussen de kamer kunnen omtoveren tot een regelrechte stal. Van het plafond durf ik geen likje nemen, het tapijt bestaat uit een uiteenvallende substantie en is doordrongen van vuiligheid (ik wil echt niet weten van wat). De vele posters die met weinig succes zijn opgehangen hebben talloze uitgelubberde gaten in de muren gecreëerd, kortom: een doorn in mijn oog naast de mooiere barkamer. Uiteraard moet zij wel alles betalen, maar in ruil daarvoor moet ze geen vinger uitsteken en kan ze lekker op vakantie.
De uitdaging is zeker niet de beginstaat, want die is veel minder erg dan de barkamer in het begin, maar de tijdsdruk. Ik heb welgeteld 7 dagen of zo om alles te doen (ik wil nog de laatste dag pukkelpop meepikken ook), zonder hulp want ik ben alleen thuis (voor de verandering ) en all mijn vrienden zijn aan het werken/op vakantie/2de zit. Dus, dat wordt een tandje bijsteken. Gelukkig is het weer zodanig slecht dat ik van ozon niets te vrezen heb en ik dus lekker kan doorwerken. Een goede test voor lichaam en geest.
Genoeg gezwans, foto's nu:
De stal 1 week geleden:

(het ziet er gewoon rommelig uit, maar de echte 'details' zijn niet te zien, zoals de kapotte muren)

Updates uit de vorige delen (Renovatie kamer zus, de marathon editie., Renovatie kamer zus, de marathon editie (deel 2), Renovatie kamer zus, de marathon editie (deel 3))
Bijna alle foto's in cronologische volgorde. Een lange TS dan wel:

Dag 1

























Dag 2

















Dag 3























Dag 4



















Dag 5



















Dag 6













Dag 7













Dag 8























In het totaalplaatje:



Timelapsjes
Deze filmpjes zijn gemaakt met een webcam die om de 10 seconden een foto neemt, dewelke dan aan 30 foto's per seconde worden afgespeeld. 1minuut is ongeveer 3uur in real time (is niet altijd zo). Op die manier is de evolutie sneller te zien dan de tergend trage realiteit. Heb je problemen met het beeld, dan moet je een DivX codec downloaden.
- Het verven van wat muren: http://media.putfile.com/CDMSoft
- Vloer uitbreken: http://media.putfile.com/Uitbreken
- Stuk vloer leggen: http://media.putfile.com/Vloerleggen
- Vloer deels: http://media.putfile.com/VloerDeels

Hoofdpersonages

Dorothee, de zus.
http://www.deviantart.com/deviation/29391661/?qo=3&q=dorothee
uiteraard niet beschikbaar. Zij weet niet dat haar kamer al in zo'n vergevorderde staat is en is zich niet bewust van dit topic. Wat een soap.

MMach, de broer.

Die heeft precies niks beters te doen.

Psychologische oorlogvoering
Om ze toch wat aan te tonen dat de dingen niet altijd vanzelfsprekend aan te nemen zijn, en als subtiele straf voor de complete verwaarlozing van de enigste kamer die in orde was.








To do
Deze lijst wordt wat korter
-radiator rechtkrijgen en eventueel omkasten
-wss nog een paar dingen die ik nu vergeet

Thanks to
All you people. De reacties hier geven zeker weten de moed om aan hoog tempo verder te doen.
Mijn dinnetje voor kleuradvies en gewoon (als ik ben aan het bellen in de filmpjes is het altijd met haar ) Mocht je dit ooit lezen A. , je t'adore mijn schat.
De buren die van smorgens vroeg tot savonds laat de keiharde muziek en het gezaag en het geklop moeten uitstaan.
De achterbuur die al planken heeft helpen sleuren.
De voituren, het VW T3 busje en de VW Golf variant, omdathet zo'n werkpaarden zijn.

En nu, werken geblazen

[ Bericht 5% gewijzigd door MMach op 18-08-2006 02:36:33 ]
kevin20vvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:23


Edit:

1ste post

Ik ga zo anders maar eens , ik hoop morgen wel weer wat foto's te zien hier want anders kom ik de dag niet door op m'n werk
Leintjeuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:23
Jemig, MMach, wat kan jij veel werk verzetten in zo'n korte tijd! Bravo, hopelijk is je zusje tevreden! Super gaaf topic, met al die plaatjes!
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:29
Die openingspost! Schitterend om tijdens het scrollen het te zien opknappen!

Ben heel benieuwd hoe het is als alles af is en ingericht!

(ik zat te denken aan een heel groot bed in het midden met een hele grote klamboe er omheen en verders helemaal niks! Wat kaarsen op standaards hier en daar misschien. Meubels doen afbreuk aan deze kamer! )
Marsepeinvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:30
Deel 4 alweer

Heel veel succes, met de laatste loodjes. Ik mis in de OP wel een beetje de foto van de zakjes om je voeten hoor
Gompy58vrijdag 18 augustus 2006 @ 00:44
He master klusser, welk kleurtje heb je eigelijk op de muur gesmeert ? Heel lichte bruin tint ?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:45
Ik ga straks alles updaten, maar eerst nog deze foto:

daarbij stop ik, want het geluid van de cirkelzaag is oorverdovend op dit uur. Morgen in de vroegte dus afwerken.
Maar nu->honger->frieten
ThatsMeThatsRightvrijdag 18 augustus 2006 @ 00:48
Het valt me op dat je weinig met electra, afvoer en verwarmingsbuizen doet. Zijn die dingen wel goed aangelgd en liggen ze op de juiste plaats?
Gompy58vrijdag 18 augustus 2006 @ 00:49
Je gaat nog "even" een ombouwkast voor de radiator maken ?

Pak dan gelijk die deurkruk even mee. Weet niet of ik het goed zag, maar is dat nog zo'n jaren 80 witte plastic variant ?
B.A.Trixvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:04
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 00:49 schreef Gompy58 het volgende:
Je gaat nog "even" een ombouwkast voor de radiator maken ?

Pak dan gelijk die deurkruk even mee. Weet niet of ik het goed zag, maar is dat nog zo'n jaren 80 witte plastic variant ?
Volgens mij wel..
Maarrrrrrr....... deel 4 alweer!
boertievrijdag 18 augustus 2006 @ 01:05
Zijn deze topics al eigenlijk voorgdragen voor een TTT?
Ik vind het geweldig. Niet alleen de klus en het tempo, maar ook de regelmaat van de updates en de interactie met de rest van de users.
Oftewel :
Mmach je bent een klus/update held van de lurkende FOK!ker
AlohaXavrijdag 18 augustus 2006 @ 01:06
Is zo'n radiator kastje niet nadelig voor de circulatie?
Ordinairvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:06
Veel succes!
Allan24vrijdag 18 augustus 2006 @ 01:06
"Ik stop met zagen want het is kwart voor 1 's nachts en het geluid is oorverdovend"...

Als het kon werkte je gewoon nog door ook
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:12
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 01:06 schreef AlohaXa het volgende:
Is zo'n radiator kastje niet nadelig voor de circulatie?
als ge t goe doe nie eh
DrMartenvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:20
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 00:45 schreef MMach het volgende:

Maar nu->honger->frieten
Blijft wel een belg natuurlijk
HailStormvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:49
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 00:44 schreef Gompy58 het volgende:
He master klusser, welk kleurtje heb je eigelijk op de muur gesmeert ? Heel lichte bruin tint ?
quote:
Pak dan gelijk die deurkruk even mee. Weet niet of ik het goed zag, maar is dat nog zo'n jaren 80 witte plastic variant ?
Duidelijk iemand die niet alles gevolgt heeft

Om MMach wat te ontlasten...
Kleuren:
http://www.coloresdelmundo.com/kenia/_nl/index.aspx

En ja, die deurkruk wordt ook nog vervangen
dvrvrijdag 18 augustus 2006 @ 01:54
Ik zou toch de voornaamste meubels e.d. alvast terugzetten.. zou ze anders niet in de verleiding komen om meteen ál die troep weer naar binnen te slepen?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 02:24
Ik zet niks terug en daar blijf ik bij. Een matras ligt er in 5 minuten, dus die moet ze zelf maar in haar kamer zwieren.Pas als ze de kamer leeg heeft gezien krijgt ze toestemming om ze te vullen (op verantwoorde wijze )

en wat is een TTT?
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 02:27
dat is een TipTopTopic
zie fok wiki
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 02:27
of toptiptopic. ofzo... dus
suc6
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 02:38
en btw
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 23:56 schreef Cyan het volgende:

[..]
Jawel maar toen wisselden we elkaar een beetje af. Je had een ochtendploeg die Mmach via telepathie wakker maakten, je had een middagploeg die hem aanmoedigden, je had een avondploeg die schouderklopjes uitdeelden en je had een nachtploeg die hem weltrusten wensten.
Morgen zijn we gewoon allemaal een soort van uh ... livestreamers!
En de Mrs. niet te vergeten, zij was en is ze allevier tegelijk
Tanvrijdag 18 augustus 2006 @ 07:11
Wouw, mooi die plinten!
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 07:11
wakker worden!
_The_General_vrijdag 18 augustus 2006 @ 07:32
Goeiemorge
remcoharmsenvrijdag 18 augustus 2006 @ 07:43
This is the moment
*lee towers in z'n hoofd hoort

Super klus, we kunnen het niet vaak genoeg zeggen, maar het tempo en de vastberadenheid zijn een voorbeeld, in ieder geval voor mij!

Nu maar even hopen dat je zus wel een beetje enthousiast is, want anders is het wel een enorme anti-climax. Misschien is ze wel super moe en wil ze eerst slapen!

Hoeveel support heb je nodig op zo'n dag? Wij zijn er in ieder geval klaar voor!
Sannevrijdag 18 augustus 2006 @ 07:58
Vanavond komt ze thuis!
Wat zal ze opkijken!!!
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 08:04
woei je bent er vroeg bij vandaag MMach
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 08:12
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 07:43 schreef remcoharmsen het volgende:
This is the moment
*lee towers in z'n hoofd hoort
Was dat niet Froger????

Mmach, goeiemorgen. Ik vanmorgen kijken voor een deel 4, kon ik hem niet vinden

Maar ben er om live (via streaming ;P) de climax te volgen. Zal zorgen dat ik thuis ben
lesleyvrijdag 18 augustus 2006 @ 08:13
hehe, ik wil de ractie van zuslief wel zien
Marsepeinvrijdag 18 augustus 2006 @ 08:58
Mensen, probeer meer te antwoorden dan een loze tvp. Loze tvp's worden verwijderd.
Erik_84vrijdag 18 augustus 2006 @ 09:08
Wel balen dat ze om 19.00 pas thuis is Ik ben vanaf 17.30 3 dagen niet in de buurt van een PC

Je maakt er een filmpje van toch Mmach? En die laat je wel een paar dagen staan toch?
Starlievrijdag 18 augustus 2006 @ 09:09
Ik kan er niet meer van maken dan een loze TVP! Maar ik wel 10x per dag hoe het gaat worden!!!!! Volg het al vanaf het begin!!!! Dus zo loos is mijn TVP dan ook niet.....!!!!! Ben erg benieuwd hoe je zusje gaat reageren! En ik hoop dat ze er geen zwijnenstal meer van gaat maken!!! Zonde van al je werk!!
Maneki.Nekovrijdag 18 augustus 2006 @ 09:10
Ongeloofelijk hoe snel je er iets heel moois van hebt weten te maken! Ik ben erg benieuwd naar de reaktie van je zus vanavond!
liefkleinmeisjuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 09:11
Moet ik nog maar s zeggen hoe geweldig Mmach is!!
Echt waar ik hoop dat je zus snapt hoe blij ze moet zijn met een broer als jij

Succes vandaag met de laatste dingetjes, en hopelijk optijd klaaaaaaar!!!!!
Erik_84vrijdag 18 augustus 2006 @ 09:15
Hopelijk waardeert ze nu je kluskunsten inderdaad wel eens Zou wat zijn als ze net zo flauw reageert als TS beschreef bij eerdere projecten van hem
twentemeisjevrijdag 18 augustus 2006 @ 09:30
Vandaag is het zover! Ik kan ook niet wachten tot we de reactie van je zusje kunnen zien!

Veel succes met de laatste loodjes vandaag MMach!
Pleunvrijdag 18 augustus 2006 @ 09:31
Heb ik Mmach heel de week gevolgd en bewonderd, is het eindelijk zo ver dat zusje thuiskomt, moet ik werken tussen 5 en 8 vanavond!

Mmach, zet 'm op die laatste uurtjes!
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 09:50
ik krijg visite om 8 uur .. zorg je wel ff dat het dan af is ?
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 10:06
ik moet vanavond werken
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 10:15
Jaaaa deel 4! Waarom duurt het nog zo lang tot het 19 uur is?
BEvrijdag 18 augustus 2006 @ 10:34
Het is hier al 17.34.
Maar dat telt vast niet!

Ik speel vals vanuit Seoul en kan dus pas morgen lezen hoe ze het vond.

Oh, en uiteraard is het eindresultaat prachtig!
PM-girlvrijdag 18 augustus 2006 @ 10:35
Mmach, ik zou er mijn beroep van maken als ik jou was! Ik denk dat je er bergen geld mee kunt verdienen, omdat je alles zelf doet en in wat voor een tempo! De.mrs mag zich zeker gelukkig prijzen voor wat betreft jullie toekomstige woning!
Ben benieuwd naar het filmpje van vanavond!
iokovrijdag 18 augustus 2006 @ 10:45
De laatste dag MMach, en dan kun je van je welverdiende rust genieten! zet hem op!

Hoe waren de frieten gisteren?
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 10:46
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 10:34 schreef Brighteyes het volgende:
Het is hier al 17.34.
Maar dat telt vast niet!

Ik speel vals vanuit Seoul en kan dus pas morgen lezen hoe ze het vond.

Oh, en uiteraard is het eindresultaat prachtig!
Dus jij moet nog een hele dag wachten
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 10:48
Ja, wakker worden! We willen weer vermaeck op den vroeche ochtend
Succes
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 10:50
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 10:35 schreef PM-girl het volgende:
Mmach, ik zou er mijn beroep van maken als ik jou was! Ik denk dat je er bergen geld mee kunt verdienen, omdat je alles zelf doet en in wat voor een tempo! De.mrs mag zich zeker gelukkig prijzen voor wat betreft jullie toekomstige woning!
Ben benieuwd naar het filmpje van vanavond!
ja en over 10 a 20 jaar is die jongen helemaal kapot en heeft ie geen verdere studie gedaan dus moet ie door blijven ploeteren.
Brammie1vrijdag 18 augustus 2006 @ 10:54
damn ik moet werken van 5 tot 9, dus ik kan pas vanavond laat de reaktie van je zus zien
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:04
Ik ben al een tijdje wakker hoor, zit al halverwege de kamer met de plinten. Ik kwam nu net kijken in het vorige topic hoe laat ik die 2 de laag vernis op de vloer had gezet. Want ik moet wat schaven weer en ik zou niet willen dat de vloer daardoor beschadigd wordt.
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:10
Mmach wie weet mag je de kamer van je broer ook meteen even doen?
nononovrijdag 18 augustus 2006 @ 11:11
mmach

bij deze

maar ook deze
stoute jonge ik zie je nergens met iets van bescherming lopen (luchtwegen, gehoor of ogen)

als je de rest van je leven ook nog wilt klussen zou ik het toch echt eens proberen

maar de klus
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:31
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:11 schreef nonono het volgende:
[...]
maar ook deze
stoute jonge ik zie je nergens met iets van bescherming lopen (luchtwegen, gehoor of ogen)

als je de rest van je leven ook nog wilt klussen zou ik het toch echt eens proberen
[...]
Dat is omdat je niet goed gekeken hebt .
Bij het glasvliezen had ik een veiligheidsbril aan (bij het meeste van het zaagwerk ook, behalve toevallig op foto's hier en daar), en handschoenen:

Ik heb gedurende de volle periode veiligheidsschoenen met stalen tip en zool aan.

Dus ook daar denk ik aan.

Plintwenwerk:


Op the good old manier: zoek de grootste nagels die je hebt, boor de plinten voor en hamer ze vast. In dit huis is montagekit echt geen optie met de muren die van assesteen zijn. En zo werkt het zeer goed. De kopjes van de nagels nog even witverven en het is onopvallend ook nog.
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 11:32
Mooi zeg! Nu de radiator wegwerken en ZusMach kan thuiskomen
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 11:38
idd.. ff de radiatorombouw en klaaaarrr
SilverStarvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:40
Spannend wat ze ervan gaat vinden! Het is echt super aan het worden! Succes vandaag nog
nononovrijdag 18 augustus 2006 @ 11:52
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:31 schreef MMach het volgende:

[..]

Dat is omdat je niet goed gekeken hebt .
Bij het glasvliezen had ik een veiligheidsbril aan (bij het meeste van het zaagwerk ook, behalve toevallig op foto's hier en daar), en handschoenen:
en nu nog even de gehoor en lucht wegen bescherming en ik ben weer blij
Gurbvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:56
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:52 schreef nonono het volgende:

[..]

en nu nog even de gehoor en lucht wegen bescherming en ik ben weer blij
En niet in je blote bast werken, maar een shirt aan.
zwahielvrijdag 18 augustus 2006 @ 11:56
Heej Mmach, ziet er weer netjes uit met die plinten zo!

Maar hangt die radiator niet erg scheef en van de muur af of ben ik de enige die dat ziet?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 12:09
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:56 schreef Gurb het volgende:
[..]
En niet in je blote bast werken, maar een shirt aan.
Correct me if i'm wrong, maar een tshirt draagt niks bij aan veiligheid. Een splinter die aan hoge snelheid wegschiet van een zaagblad of zo komt heus wel door je tshirt, zoniet, dan ga je ook niet erg gewond zijn als dat op je blote vel terecht komt. Plus het feit dat de stof overal kan blijven haken en tussendraaien. Ik vind een tshirt trouwens heel vervelend tijdens het werken omdat het uw vrijheden beperkt.
En zwahiel, dat heb je goed gezien, maar helaas kan ik die niet helemaal recht hangen.Ik kan er wel een balk onder zettten ter ondersteuning en een radiatorkast errond zetten. Dat is ook het plan.
Etceteravrijdag 18 augustus 2006 @ 12:19
de plinten zien er ook al zo netjes uit! waarom kun je de radiator niet vastzetten? of heb ik dat gemist toen je het postte?

veel succes met de radiatorombouwing verder
releazevrijdag 18 augustus 2006 @ 12:22
Ohja, niet bruut tvptjes zetten.

Ik meen me te herinneren dat je zus een kleurendingetje had uitgezocht, was in het vorige topic ook al twee keer langs geweest.. himalaya idee ofzo? voor zover ik zag zaten daar ook blauwtinten in. Was ze daar zelf niet zo in geinteresseerd of heb je zelf besloten om het blauwe eruit te houden?
kroegtijgervrijdag 18 augustus 2006 @ 12:31
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 12:09 schreef MMach het volgende:

[..]

Correct me if i'm wrong, maar een tshirt draagt niks bij aan veiligheid. Een splinter die aan hoge snelheid wegschiet van een zaagblad of zo komt heus wel door je tshirt, zoniet, dan ga je ook niet erg gewond zijn als dat op je blote vel terecht komt. Plus het feit dat de stof overal kan blijven haken en tussendraaien. Ik vind een tshirt trouwens heel vervelend tijdens het werken omdat het uw vrijheden beperkt.
En zwahiel, dat heb je goed gezien, maar helaas kan ik die niet helemaal recht hangen.Ik kan er wel een balk onder zettten ter ondersteuning en een radiatorkast errond zetten. Dat is ook het plan.
Een shirt voegt niets toe aan de veiligheid, maar wel aan ons kijk-plezier
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 12:46
dan moet je maar even sneller scrollen

de kleuren zijn soft en pure van de CDM Nepal serie.

Nu ben ik bezig aan de omkasting van de radiator (er moet nog wat plamuur aan de plinten drogen intussen)


en ja die wordt geschilderd en afgewerkt. De plinten gaan ook doorlopen over de omkasting.Het ziet er vrij log uit maar dat zal wel verdwijnen eens de kleur erop zit.
DaFanvrijdag 18 augustus 2006 @ 12:50
Nog maar fftjes
Ziet er erg goed uit, en terecht dat je je zus zelf de boel laat inrichten. Als man kan je toch weinig goed doen aan inrichting
Moonlight_Drivevrijdag 18 augustus 2006 @ 12:52
Mooi! Ombouw maakt het gelijk af

Waar ga je de camera's hangen zodat we hier lunnen meegenieten van de onthulling?
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 12:55
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:31 schreef MMach het volgende:

[..]

Dat is omdat je niet goed gekeken hebt .
Bij het glasvliezen had ik een veiligheidsbril aan (bij het meeste van het zaagwerk ook, behalve toevallig op foto's hier en daar), en handschoenen:
[afbeelding]
Ik heb gedurende de volle periode veiligheidsschoenen met stalen tip en zool aan.
[afbeelding]
Dus ook daar denk ik aan.

Plintwenwerk:
[afbeelding]
[afbeelding]
Op the good old manier: zoek de grootste nagels die je hebt, boor de plinten voor en hamer ze vast. In dit huis is montagekit echt geen optie met de muren die van assesteen zijn. En zo werkt het zeer goed. De kopjes van de nagels nog even witverven en het is onopvallend ook nog.
Geen enkele centimeters nagel meer door uwen voet!
DrMartenvrijdag 18 augustus 2006 @ 12:59
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 12:50 schreef DaFan het volgende:
Nog maar fftjes
Ziet er erg goed uit, en terecht dat je je zus zelf de boel laat inrichten. Als man kan je toch weinig goed doen aan inrichting
Heb je de before-picture wel gezien?
DaFanvrijdag 18 augustus 2006 @ 13:00
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 12:59 schreef DrMarten het volgende:

[..]

Heb je de before-picture wel gezien?
Goed punt
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 13:02
Wat doe je op/onder de gaten?
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 13:11
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 13:00 schreef DaFan het volgende:

[..]

Goed punt
whehe
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 13:12
In de bovenste gaten komt er van dat aluminiumgaas met fijne maas, onderaan niks denk ik.

(sorry btw als ik over reacties lees die een antwoord verwachten, maar ik heb nogal veel aan mijn hoofd voor de moment , tis dus niet dat ik u zit te negeren )
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 13:14
Let je wel op je mooie vloer
Verder nette ombouw.

edit: Ik bedenk me net, jij zal trouwens wel slimmer zijn daar in. Maar als je de ombouw gaat schilderen, doe dan beide kanten anders kan het hout gaan krommen. /ervaring mee.

[ Bericht 32% gewijzigd door Bot13 op 18-08-2006 13:23:32 ]
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 13:17
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 13:12 schreef MMach het volgende:
In de bovenste gaten komt er van dat aluminiumgaas met fijne maas, onderaan niks denk ik.

(sorry btw als ik over reacties lees die een antwoord verwachten, maar ik heb nogal veel aan mijn hoofd voor de moment , tis dus niet dat ik u zit te negeren )
Ik doelde ook op de bovenste gaten, de onderstekan ik inkomen dat daar niets inkomt.

Ben je niet bang dat er te weinig ventilatie inzit? De kamer wordt nu nauwelijks verwarmd omdat warmte omhoog stijgt.
Twinkeltwinvrijdag 18 augustus 2006 @ 13:27
Ik snap niet helemaal wat je bedoelt met de plinten gaan doorlopen over de bekasting?
Dan komen je plinten toch over die gaten van de ventilatie heen? Of doe je alleen stukjes plint om de gaten heen, dat lijkt me eerlijk gezegd niet mooi worden..
Naja ik wacht het wel af,tot nu toe ziet alles er geweldig uit,dus dit komt ook we goed denk ik
iokovrijdag 18 augustus 2006 @ 13:32
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 13:17 schreef sanger het volgende:

[..]

Ik doelde ook op de bovenste gaten, de onderstekan ik inkomen dat daar niets inkomt.

Ben je niet bang dat er te weinig ventilatie inzit? De kamer wordt nu nauwelijks verwarmd omdat warmte omhoog stijgt.
Warmte gaat altijd omhoog, dus dat maakt weinig verschil. Alleen de stralingswarmte (als je ervoor zou staan) neemt af.

zolang er maar luchtcirculatie is
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 13:35
Ondertussen heb ik hier ook nog nieuwe klinken gevonden, dezelfde als die van mijn kamer :-7
Janevrijdag 18 augustus 2006 @ 13:44
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 12:31 schreef kroegtijger het volgende:

[..]

Een shirt voegt niets toe aan de veiligheid, maar wel aan ons kijk-plezier
Spreek voor jezelf!

Grapje, Mmach. Ben helemaal niet eens aan toe gekomen om in deel 3 te posten, maar hoewel ik het superdruk heb gehad op mijn werk de afgelopen dagen, ben ik toch af en toe gaan kijken hoe je opschoot. Geweldig hoor! Echt heel mooi geworden. En ik ben ook zo benieuwd naar de reactie van je zus!
Ik ben het er trouwens helemaal mee eens dat je hem leeg aan haar moet laten zien.
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 13:50
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 13:12 schreef MMach het volgende:
sorry btw als ik over reacties lees die een antwoord verwachten, maar ik heb nogal veel aan mijn hoofd voor de moment , tis dus niet dat ik u zit te negeren
Dat begrijpen we wel hoor, keep on working en lees anders de vragen vannacht door als zus haar kamer heeft betrokken.
Mercy_symbolvrijdag 18 augustus 2006 @ 13:57
geweldig om te zien hoe zo'n kamer opknapt zeg, en wat helemaal bewonderingswaardig is het tempo waarin het allemaal gebeurd


daar kan menig hobby klusser een voorbeeld aan nemen
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 14:01
Erik_84vrijdag 18 augustus 2006 @ 14:02
nice! heb je nou links wat witte verf op de muur gemorst?
Allan24vrijdag 18 augustus 2006 @ 14:06
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 14:01 schreef MMach het volgende:
[afbeelding]
Klinkt als een klok!
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 14:08
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 14:02 schreef Erik_84 het volgende:
nice! heb je nou links wat witte verf op de muur gemorst?
foutke moe kunne baas
twentemeisjevrijdag 18 augustus 2006 @ 14:08
Het eerste artikel in de MMach fanshop!

MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 14:09
@twente:

dat kleine helderdere vlekje daar links op de foto? geen idee wat het is maar in het echt is het niet te zien. mss een stukje gladdere verf of zo?
Arma_Angelusvrijdag 18 augustus 2006 @ 14:09
vergeet niet ook wat foto's van je blije zus te maken

maar zonder gekheid, supergoed werk.
Zeurberusvrijdag 18 augustus 2006 @ 14:51


respect dat je zo kan klussen in een week en alles nog netjes afwerkt ook

Ben zeer benieuwd naar de reactie van je zus
zatoichivrijdag 18 augustus 2006 @ 15:19
Zeer mooi! Zou je nog een foto van dezelfde hoek kunnen maken als de eerste? Dan hebben we mooi vergelijkingsmateriaal.

Verder mijn complimenten voor de snelheid en het resultaat!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 15:41
Ik heb gedaan. Het is te zeggen, de kamer zelf is af, het kassement niet, dat laat ik ook nog zo staan omdat het anders nog nat is als ik nu primer. De plinten enzo zijn nu wel afgewerkt.
Straks maak ik nog wat filmpjes&voor en na foto's en ga ik zien hoe ik mijn zus ga filmen en ik moet ook nog een en ander opruimen.




(wat de lamp betreft, die ga ik samen met mijn zus gaan kopen).

Het kassement zal ik in de toekomst afwerken (dus wss volgende week) maar niet meer deze week want zaterdag naar pukkelpop, zondag rustdag, en ik wil eindelijk mijn vriendin weer zien, dus dat gaat voor. Over de vriendin gesproken, het is haar idee om een kast rond de radiator te zetten en ze ging er nogal over door maar ik ben blij dat ze haar zin heeft doorgedrukt want ik vind het een veel beter idee dan gewoon proberen die radiator recht te zetten. De radiatorkast krijgt ook nog een broertje aan de 2de ruit, maar dan zonder ventilatiegaten en met een scharnierend deksel.
twentemeisjevrijdag 18 augustus 2006 @ 15:50
Wederom (en we vallen in herhaling) . Topjob! Veel plezier tijdens het verrassen van je zusje, ik hoop dat ze het echt waardeert!!!
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 15:53
Ik moet ook nog zo een radiator kast maken indd, al komt er geen radiator is. Wel leuk om te zien hoe je dat gedaan hebt.
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:00
Het filmpje op Putfile (minder compressie), straks load ik het ook es op naar youtube
http://media.putfile.com/KamerAf
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:04
moek weer wachten.. putfile is een beetje kapot hier :p
Ieneminievrijdag 18 augustus 2006 @ 16:06
In een woord GEWELDIG! Ik zit al vanaf het begin mee te lezen, en denk dat je zus hier heeeeeeeel blij mee gaat zijn. Je hebt zeker een pilske verdiend!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:08
ty
en ou-tannu:
http://www.youtube.com/watch?v=D4_9TWFGJPA
Mosselmastervrijdag 18 augustus 2006 @ 16:14
Die radiatorkast is een mooie oplossing. Vol spanning wacht ik tot zeven uur.
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:34
10-18augustus, 367¤
(grote foto's, maar dat moeten de mods maar even door de vingers zien )







DaFanvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:36
Wat staat er op die Post-it DD
Tanvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:37
Laat je straks ook nog een foto zien als je zus het weer ingericht heeft? Ben wel benieuwd, ik vind die antieke kasten erg stijlvol namelijk.
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:39
Er staat 'np' op
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 16:37 schreef Tan het volgende:
Laat je straks ook nog een foto zien als je zus het weer ingericht heeft? Ben wel benieuwd, ik vind die antieke kasten erg stijlvol namelijk.
Hopelijk richt ze het anders in dan haar vorige kamer
DaFanvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:41
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 16:39 schreef MMach het volgende:
Er staat 'np' op
Hehe. Die mag je wel ff lekker uit eten nemen vanavond!
Moonlight_Drivevrijdag 18 augustus 2006 @ 16:42
Nog een paar uurtjes
Tanvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:43
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 16:39 schreef MMach het volgende:

[..]

Hopelijk richt ze het anders in dan haar vorige kamer
Ja Misschien is een opbergsysteem geen overbodige luxe

Maar die kasten mogen wel terug toch? (anders haal ik ze wel op )
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 16:53
.
gut, nou vraag ik mij af: gaat Fok nou plat, als alle lurkers en fans over een uurtje gaan kijken naar de reacties van zusje ?
.
iokovrijdag 18 augustus 2006 @ 16:56
Zeg MMach, is die dame op de laatste foto's je zus?
Arma_Angelusvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:02
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 16:39 schreef MMach het volgende:
Hopelijk richt ze het anders in dan haar vorige kamer
Dat hoop ik ook voor je...
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 17:10
Hey MMach, wel een camera neerzetten he Dan kunnen 5k nederlanders meekijken.
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:17
De benedenverdieping is ontdaan van zaagsel. Er is bijna niet meer te zien dat er is gewerkt.
En ja ik zet wel een cam neer en kzallet geluid opnemen met mn mp3 speler
En ja daarna zet ik dat op youtube of zo. Kga wel eerst bellen naar mijn broer dat hij moet smsssen als ze met de moto uit zaventem vertrekken
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:21
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 17:17 schreef MMach het volgende:
De benedenverdieping is ontdaan van zaagsel. Er is bijna niet meer te zien dat er is gewerkt.
En ja ik zet wel een cam neer en kzallet geluid opnemen met mn mp3 speler
En ja daarna zet ik dat op youtube of zo. Kga wel eerst bellen naar mijn broer dat hij moet smsssen als ze met de moto uit zaventem vertrekken
preventief maar een ziekenwagen bestellen?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:21
mmrgh, juust gebeld. Hij heeft gelukkig nog niets tegen dorothee gezegd, maar ze gaan later toekomen. Hij moet hem nog omkleden en ze gaan wss nog een pint gaan drinken met collega's van xavier zijn werk.
Dju toch, ben ik nu op tijd, zijn zij te laat
PM-girlvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:23
Tijd om een linkje aan je sig toe te voegen!
Moonlight_Drivevrijdag 18 augustus 2006 @ 17:24
Bummer, in ieder geval beter dan andersom moet je maar denken...

Alleen zitten we nu wel mooi langer in spanning!!
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:25
.
18/08 17:05 Faro TV 541 17:18 geland
.
Thomasumovrijdag 18 augustus 2006 @ 17:26
GA je nou die radiatoromboiuw nog schilderen?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:28
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 15:41 schreef MMach het volgende:

[...]
Het kassement zal ik in de toekomst afwerken (dus wss volgende week) maar niet meer deze week want zaterdag naar pukkelpop, zondag rustdag, en ik wil eindelijk mijn vriendin weer zien, dus dat gaat voor. Over de vriendin gesproken, het is haar idee om een kast rond de radiator te zetten en ze ging er nogal over door maar ik ben blij dat ze haar zin heeft doorgedrukt want ik vind het een veel beter idee dan gewoon proberen die radiator recht te zetten. De radiatorkast krijgt ook nog een broertje aan de 2de ruit, maar dan zonder ventilatiegaten en met een scharnierend deksel.
AlohaXavrijdag 18 augustus 2006 @ 17:48
Waarschijnlijk komt de miscommunicatie door het woord "kassement"
(ik dacht trouwens dat je daarmee die boekenkast bedoelde )
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 17:54
oeps:
quote:
Ben zegt:
heb just een mailke gehad
Ben zegt:
dat mijn verbruik tussen 16-17u abnormaal hoog ligt
Ben zegt:
(datatraffiek van diene server )
Ben zegt:
201.2394MB op een uur
Dat is diegene die de webspace heeft voorzien.
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 18:01
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 17:54 schreef MMach het volgende:
oeps:
[..]

Dat is diegene die de webspace heeft voorzien.
201 gieg?
Zonnestraaltjevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:03
Wauw! Met die plinten is het echt supermooi nu!


Benieuwd naar de reactie van je zus!
THA-PIETERTvrijdag 18 augustus 2006 @ 18:10
echt netjes man zit alle topics al te lurken maar echt klasse!!
de_priestervrijdag 18 augustus 2006 @ 18:12
201 GIG!??? DAMN!
eRrrrJeeevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:17
haha nog een klein uurtje:)

die kamer lijkt wel kleiner zonder al die troep:)
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 18:20
het zal wel 201 komma bla bla MB zijn denk ik :p. Die fotos die erop staan zijn iets van een 140kb meestal.
En geen idee wanneer ze nu naar huis komt ondertussen. Mijn broer ging smssen als ze vertrokken, en dan is het nog wachten op de reis van Zaventem naar Gent, al gaat dat met de moto wel iets vlotter.
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 18:24
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:20 schreef MMach het volgende:
het zal wel 201 komma bla bla MB zijn denk ik :p. Die fotos die erop staan zijn iets van een 140kb meestal.
En geen idee wanneer ze nu naar huis komt ondertussen. Mijn broer ging smssen als ze vertrokken, en dan is het nog wachten op de reis van Zaventem naar Gent, al gaat dat met de moto wel iets vlotter.
dan valt het nog mee
releazevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:24
Moto, wat is dat? een motor of een auto?
buitenbeentjevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:34
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:20 schreef MMach het volgende:
het zal wel 201 komma bla bla MB zijn denk ik :p. Die fotos die erop staan zijn iets van een 140kb meestal.
En geen idee wanneer ze nu naar huis komt ondertussen. Mijn broer ging smssen als ze vertrokken, en dan is het nog wachten op de reis van Zaventem naar Gent, al gaat dat met de moto wel iets vlotter.
Misschien een aantal foto's uit de OP halen. Dit vermindert de trafic van de host, want als je met een bookmark dit topic terug zoekt worden alle foto's die in de OP staan weer opgehaald. Zo kom ik ook wel aan 20+ Gb aan trafic.
optifreevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:35
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:24 schreef releaze het volgende:
Moto, wat is dat? een motor of een auto?
Motor
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 18:36
Ooh ooh:

een moto is een moterfiets. Deze is die van mn broer:

BMW RT1150
optifreevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:44
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:36 schreef MMach het volgende:
Ooh ooh:
[afbeelding]
een moto is een moterfiets. Deze is die van mn broer:
[afbeelding]
BMW RT1150
Geweldige motoren die BMW's

En een perfect werk heb je geleverd
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:44
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 16:39 schreef MMach het volgende:
Er staat 'np' op
NP? Niet parkeren?
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 18:47
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:44 schreef tnimble het volgende:

[..]

NP? Niet parkeren?
Niets (op)plakken

het-is-mijvrijdag 18 augustus 2006 @ 18:53
OMG wat zal je zus opkijken.
Ben zooooooo benieuwd naar haar reactie.

Echt top gedaan!!!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 18:54
NP= no problem
Janevrijdag 18 augustus 2006 @ 18:55
Hoe dúrven ze ons zo in spanning te laten zitten?
Pleunvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:11
Ben ik expres op tijd thuis gekomen van mn werk, is zusje er nog niet! Potdorrie!
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:13
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 18:55 schreef Jane het volgende:
Hoe dúrven ze ons zo in spanning te laten zitten?
Ze hopen gewoon somehow dat Benoit dan te moe is? ?
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:13
No way! Ik heb mijn eten naar binnen geschoven, ik heb een gevecht gehouden over wie er om 7 uur op de pc mocht (mijn vriend of ik) en nou zit ik hier te wachten Ik haat wachten!

Maar nu heb je wel tijd om de camera te installeren he Mmach?!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:23
beeld1: zicht op de deur met draadloze beveiligingscamera

beeld2: webcam staat oven op de kast bovenaan.

Dan nog het fototoestel als mobiele cam
geluid opgenomen door de mp3 speler

[ Bericht 11% gewijzigd door MMach op 18-08-2006 19:29:29 ]
eRrrrJeeevrijdag 18 augustus 2006 @ 19:26
ja DIT IS een plaatje:P kan je er geen live beeld van maken/
HailStormvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:29
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:26 schreef eRrrrJeee het volgende:
ja DIT IS een plaatje:P kan je er geen live beeld van maken/

Wees blij dat hij er wat aan doet..
Hoe denk je even snel een livestream op te zetten dan ? Heb jij een 100Mbit verbinding over voor MMach zodat alle fokkers live mee kunnen kijken ?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:30
Gelimiteerde upload hier he
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:31
Hahaha Mmach het lijkt Big Brother wel! Vind het echt top dat je zoveel moeite doet voor ons! Ben je zelf al een beetje nerveus voor haar reactie?!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:36
een klein beetje maar . Nee, ma wat ik ga doen als ze het niet schoon vindt of zo weet ik ook niet.
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 19:36
Maak je een link naar de stream op je eigen site Mmach?

Neem je het filmpje iig mee naar de K&W meet?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:37
Ik post het hier vanavond op youtube of zo he
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 19:38
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:36 schreef MMach het volgende:
een klein beetje maar . Nee, ma wat ik ga doen als ze het niet schoon vindt of zo weet ik ook niet.
Cirkelzaag ......
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:39
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:36 schreef MMach het volgende:
een klein beetje maar . Nee, ma wat ik ga doen als ze het niet schoon vindt of zo weet ik ook niet.
Ik kan me niet voorstellen dat ze het niet mooi vind. Je hebt de kleuren gebruikt die ze zelf heeft uitgekozen dus dat zit wel goed!

En anders kan je de kamer natuurlijk altijd per opbod veilen En je zusje kan je ook veilen bij de mannelijke users van Fok!
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 19:40
Het klinkt gelijk weer zo kritisch, maar kun je één van de camera's wat meer naar de ramen toerichten? Zo heb je beeld in de hele kamer

Stiekum ben ik eigenlijk alleen maar gespannen, en hoop ik met je mee dat het allemaal leuk gaat verlopen
Maar dat zou tof zijn, als je dat nog ff doet
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:42
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:40 schreef Bot13 het volgende:
Het klinkt gelijk weer zo kritisch, maar kun je één van de camera's wat meer naar de ramen toerichten? Zo heb je beeld in de hele kamer

Maar dat zou tof zijn, als je dat nog ff doet
Hahaha geweldig!
Mikkievrijdag 18 augustus 2006 @ 19:43
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 86% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 12:42:16 ]
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 19:43
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:42 schreef Cyan het volgende:

[..]

Hahaha geweldig!
Als we dan toch stiekum meekijken ...
SkaterSamvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:44
Even wat richting Mmach

Ik ben al alle delen de renovatie aan het volgen, en ik heb echt diep respect voor Mmach en de tijd en handigheid die hij hierin heeft gestoken, ben ook benieuwd wat 'de zus' gaat zeggen. Er is echter nog iets wat me al die tijd stoorde, maar misschien heb ik daar over heeb gelezen, maar die kachel (waar nu die kast om heen gaat), hangt deze nou schuin aan de muur? Ik vond het telkens zo gek er uit zien, het leek wel alsof die er af viel, of zie ik het nu verkeerd?
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:44
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:43 schreef Bot13 het volgende:

[..]

Als we dan toch stiekum meekijken ...
Hahaha misschien kan ie de camera laten hangen voor de mannelijke Fokkers? Dan kunnen wij vrouwen allemaal naar de Big Brother livestreams kijken en raken die iig niet overbelast
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:45
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:44 schreef SkaterSam het volgende:
Even wat richting Mmach

Ik ben al alle delen de renovatie aan het volgen, en ik heb echt diep respect voor Mmach en de tijd en handigheid die hij hierin heeft gestoken, ben ook benieuwd wat 'de zus' gaat zeggen. Er is echter nog iets wat me al die tijd stoorde, maar misschien heb ik daar over heeb gelezen, maar die kachel (waar nu die kast om heen gaat), hangt deze nou schuin aan de muur? Ik vond het telkens zo gek er uit zien, het leek wel alsof die er af viel, of zie ik het nu verkeerd?
Nee dat heb je heel goed gezien! Vandaar ook de ombouw
SkaterSamvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:49
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:45 schreef Cyan het volgende:
Nee dat heb je heel goed gezien! Vandaar ook de ombouw
Ahaaaaaa, now comes the monkey out of the sleeve! En waarom een kast er om heen, kon die niet meer worden rechtgehangen?

Voor een lurker had ik wat beter kunnen opletten, maar ik keek alleen plaatjes
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:52

woaah 20u nadert
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:53
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:49 schreef SkaterSam het volgende:

[..]

Ahaaaaaa, now comes the monkey out of the sleeve! En waarom een kast er om heen, kon die niet meer worden rechtgehangen?

Voor een lurker had ik wat beter kunnen opletten, maar ik keek alleen plaatjes
Nee ik geloof het niet. En er komt bij het rechterraam ook zo'n kast in de toekomst heb ik begrepen
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:53
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:52 schreef MMach het volgende:
[afbeelding]
woaah 20u nadert
Hoor je al een motor?!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:55
Nee, maar gelukkig heeft mijn broer altijd zijn radio aan op de moto en hoor je die wel goed afkomen. Zeker als je geconcentreerd aan het luisteren bent
ook_gekvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:55
hey ik zie net dat ze slaapt op een opklapbed.
Kan je niet een bed voor haar in elkaar knallen

Want dit kan niet he
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:58
Wie weet, eerst maar es zien of dit geen parels voor de zwijnen zijn
B.A.Trixvrijdag 18 augustus 2006 @ 19:59
Al die camera's!!
Lightvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:02
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 19:52 schreef MMach het volgende:
[afbeelding]
woaah 20u nadert
En de monitor gaat uiteraard uit voordat ze ziet wat haar te wachten staat. Toch?
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:03
+1 scherp, idd
staat zelfs in mijn checklist
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:03
8 UUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Isse dr isse dr
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:04
Zusjeeee van Mmahach! Waar blijf je nouhou?!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:05
Kdurf wedden dat ze toekomen om 20u59
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:05
De spanning stijgt
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:06
Ik zit te trappelen van de spanning , stom he!
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:07
Mmach hoeveel uur denk je nou aan die kamer besteed te hebben? Hoeveel potten verf zijn er doorheen gegaan? Hoeveel pleisters heb je moeten gebruiken? Hoeveel scheldwoorden zijn er de afgelopen tijd uit je mond gekomen? Hoevaak heb je friet gegeten? Hoeveel planken heb je gebruikt voor de vloer?

(En zo komen we de tijd wel door!)
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:10
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:07 schreef Cyan het volgende:
Mmach hoeveel uur denk je nou aan die kamer besteed te hebben? Hoeveel potten verf zijn er doorheen gegaan? Hoeveel pleisters heb je moeten gebruiken? Hoeveel scheldwoorden zijn er de afgelopen tijd uit je mond gekomen? Hoevaak heb je friet gegeten? Hoeveel planken heb je gebruikt voor de vloer?

(En zo komen we de tijd wel door!)
En is er nog een foto van je geimproviseerde headset/telefoon/tape??
Zonnestraaltjevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:11
Hup hup hup, schiet 'ns op!
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:11
En voor de lurkens:

Hoe vaak heb je op Fok gekeken, hoe vaak ben je zelf bijna aan het klussen geslagen, hoe vaak heb je over MMach gedroomd, Hoeveel uur het je lopen lurken?

(En zo komen we de tijd wel door!)
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:11
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:10 schreef Ireth het volgende:

[..]

En is er nog een foto van je geimproviseerde headset/telefoon/tape??
Show us!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:13
Hoeveel dagen waren dat nu weer, 9 zeker? toch minstens 10 u per dag gewerkt elke dag, sommige dagen veel meer, sommige dagen iets minder.
weetjes:
10 kg glasvezellijm
40tal meter glasvliesbehang
35 liter witte acrylaatverf
3 potten (2.5liter) kleurverf
3 potten witte satijnglanslak
1pot vernis van 2.5 liter dacht ik.
Wonder boven wonder geen ernstige verwondingen, wel slijtage van mijn vel op mijn handen hier en daar. Geen pleisters dus
Weinig scheldwoorden
Elke dag friet , echt veel gegeten, de hele dag door, ook veel koffiekoeken en pitta's.
67 planken van 4 meter kang voor de cloer
163km gereden in de golf (ik hou van autorijden dus ik ga met omwegen naar de Brico )
50km in de camionette
988kg vuil afgevoerd naar het stort
20 liter diesel getankt
elke dag meer dan 2u gesprekken aan de gsm (zij belt altijd, de schat )

euhm ik kan even niet meer op andere weetjes komen :p
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:15
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:11 schreef tnimble het volgende:
En voor de lurkens:

Hoe vaak heb je op Fok gekeken, hoe vaak ben je zelf bijna aan het klussen geslagen, hoe vaak heb je over MMach gedroomd, Hoeveel uur het je lopen lurken?

(En zo komen we de tijd wel door!)
Hoevaak heb je op Fok gekeken: Iedere dag minimaal 5 keer
Hoe vaak ben je zelf bijna aan het klussen geslagen: Ik verzamel nog steeds moed alhoewel ik nu in mijn vakantie wel aan de slag moet (verven, vloer schuren en lakken)
Hoe vaak heb je over Mmach gedroomd: Welgeteld 0 keer. Sorry Mmach!
Hoeveel uur heb je lopen lurken: Dat heb ik niet bijgehouden. Maar als ik nog via de telefoonlijn zou internetten zou ik een hele hoge rekening krijgen
Napstervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:16
En?
Is ze al thuis? Je zus zal echt verrast zijn
Napstervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:16
Laat je haar de topics nog lezen?
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:17
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:13 schreef MMach het volgende:
Hoeveel dagen waren dat nu weer, 9 zeker? toch minstens 10 u per dag gewerkt elke dag, sommige dagen veel meer, sommige dagen iets minder.
weetjes:
10 kg glasvezellijm
40tal meter glasvliesbehang
35 liter witte acrylaatverf
3 potten (2.5liter) kleurverf
3 potten witte satijnglanslak
1pot vernis van 2.5 liter dacht ik.
Wonder boven wonder geen ernstige verwondingen, wel slijtage van mijn vel op mijn handen hier en daar. Geen pleisters dus
Weinig scheldwoorden
Elke dag friet , echt veel gegeten, de hele dag door, ook veel koffiekoeken en pitta's.
67 planken van 4 meter kang voor de cloer
163km gereden in de golf (ik hou van autorijden dus ik ga met omwegen naar de Brico )
50km in de camionette
988kg vuil afgevoerd naar het stort
20 liter diesel getankt
elke dag meer dan 2u gesprekken aan de gsm (zij belt altijd, de schat )

euhm ik kan even niet meer op andere weetjes komen :p


Met andere woorden: Bloed (nou ja dat viel dus wel mee), zweet (aan het werken zonder shirt te zien had je het behoorlijk warm) en tranen (volgens mij ook niet gevloeit maar wat niet is kan nog komen, als je zusje dalijk thuiskomt)
D1vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:19
Ben ook wel nieuwschierig naar haar reactie
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:19
Wat trouwens het allerleukst is, is dat je zusje dit nooit verwacht. Bovendien weet ze niet dat heel Fok hier in spanning zit te wachten op haar thuiskomst. En dat haar reactie straks online gedumpt wordt.

Fok is good!
Miragevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:21
MMach

ik aanbid je !!

tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:21
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:15 schreef Cyan het volgende:

[..]

Hoevaak heb je op Fok gekeken: Iedere dag minimaal 5 keer
Hoe vaak ben je zelf bijna aan het klussen geslagen: Ik verzamel nog steeds moed alhoewel ik nu in mijn vakantie wel aan de slag moet (verven, vloer schuren en lakken)
Hoe vaak heb je over Mmach gedroomd: Welgeteld 0 keer. Sorry Mmach!
Hoeveel uur heb je lopen lurken: Dat heb ik niet bijgehouden. Maar als ik nog via de telefoonlijn zou internetten zou ik een hele hoge rekening krijgen
Aantal keer op FOk: zeker 10 keer per dag (soms meer)
Aantal klussen: freestafel, werkbank, binneluiken / horretjes, pimp my door ontwerp. Das dus 4 stuks
Aantal kerr over MMach gedroomd: Ik droom niet
Lurk/post uren: andere FOK activiteiten tussen door mee gerekend mischien een uur of 4 a 5? Gokje?
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:24
Hoe zo MMachs zus reageren als ze deze 4 (mischien straks wel 5) topics leest?!?
eRrrrJeeevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:27
haha.. idd.. nog 34minuten tot 2100 brrr
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:27
jah laten we doorposten vol met de SC Whopaaaaaa
liefkleinmeisjuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:27
ik moet zo weg, laat r s snel thuiskomen
Evenvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:28
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:29
Op de melodie van "we gaan nog niet naar huis"
* En we gaan nog niet offline! Nog lange niet, nog lange niet! En we gaan nog niet offline! Want Mmachs zus is nog niet thuis!*

En met z'n allen!

Op de melodie van "we zijn er bijna"
* Ze is er bijna! Ze is er bijna! Maar nog niet helemaal!*

Op de melodie van "potje met vet"
* Mmach heeft een cam neergezet. Dat word straks dikke pret! Hij heeft een cam, cam, cam,cam neergezet, dat word straks dikke pret!*
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:34
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:21 schreef tnimble het volgende:

[..]

Aantal keer op FOk: zeker 10 keer per dag (soms meer)
Aantal klussen: freestafel, werkbank, binneluiken / horretjes, pimp my door ontwerp. Das dus 4 stuks
Aantal kerr over MMach gedroomd: Ik droom niet iedereen droomt
Lurk/post uren: andere FOK activiteiten tussen door mee gerekend mischien een uur of 4 a 5? Per dag?Gokje?
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:34
.
Hebben jullie ondertussen gezien dat MMach ook nog schitterende foto's maakt.
Hoe ik er kwam ? via doorklikken en eerlijk gezegd ben ik een rechtstreekse link vergeten op te slaan.
Via het fok profiel, als ik mij goed herinner.
In de periode van dagelijks > 10 x koekeloeren hoe hard het ging.
Alle tijd ervoor, want van zelfklussen komt het niet vanwege een mega dip.

Dat doet-ie ook nog naast een klusje voor zijn zusje.

* in afwachting van filmpje
.
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:35
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:34 schreef AnneX het volgende:
.
Hebben jullie ondertussen gezien dat MMach ook nog schitterende foto's maakt.
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:37
Aantal keer op FOk: de gehele dag door
Aantal klussen: het hele huis, 1 topic
Aantal keren over MMach gedroomd: ik droom alleen over mijn soory Mmach
Lurk/post uren: Ook de gehele dag door
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:41
Volgens mij is ze thuis want het is verdacht stil op het Mmach front!
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:41
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:34 schreef sanger het volgende:

[...]

iedereen droomt
4 a 5? Per dag? Gokje?
ha ha die sanger toch
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:41
ik ben samen met de mrs aan het stressen aan de telefoon omdat ze er niet zijn
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:41 schreef Cyan het volgende:
Volgens mij is ze thuis want het is verdacht stil op het Mmach front!
Nee hij durft niet meer tussen het raam en de PC heen en weer te gaan opdat hij de thuiskomst niet zelf mist.

Edit: Oh toch wel nog
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:41 schreef MMach het volgende:
ik ben samen met de mrs aan het stressen aan de telefoon omdat ze er niet zijn
Oooow spannend he!!! Als je zus het nou niks vind kan de mrs nog altijd haar intrek nemen in die kamer
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:41 schreef tnimble het volgende:

[..]

ha ha die sanger toch
Hehehehe, leuk he quoten
_The_General_vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:43
Laat de Mrs in de tussentijd eens zien dan
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:46
ok, maar niet langer dan 5 minuten, ze staat op haar anonimiteit:
*knip* met pijn in het hart wel


[ Bericht 26% gewijzigd door MMach op 18-08-2006 20:52:44 ]
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:46
.
hoe gaat het dan eigenlijk ?
Krijgen we later het filmje op youtube en foto's in het topic?

Of kunnen we live meelurken en waaro ?
.
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:46
Das een verdraaid mooi meiske!!
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:47
.
ze lacht zo lief naar de cameraMMach
en ze houdt van bijzondere sieraden
.
optifreevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:47
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:46 schreef Ireth het volgende:
Das een verdraaid mooi meiske!!
Amen

En nu wachten op de reactie van je zusje!
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:47
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:47 schreef AnneX het volgende:
.
ze lacht zo lief naar de cameramMach
.
Dat zou ik ook doen naar hem!
_The_General_vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:48
Leuke dame !
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:49
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:46 schreef MMach het volgende:
ok, maar niet langer dan 5 minuten, ze staat op haar anonimiteit:
[afbeelding]
Tjemig zeg! Hoe komt ga daar zo aan, wat een leuke dame!

[ Bericht 9% gewijzigd door tnimble op 18-08-2006 20:59:35 ]
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:49
leuke Mrs.hoor Mmach
Allan24vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:50
Net op tijd weer het topic binnengeschuifeld de.mrs
sangervrijdag 18 augustus 2006 @ 20:52
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:49 schreef tnimble het volgende:

[..]

Tjemig zeg! Hoe komt ga daar zo aan, wat een leuke dame!
Werkt ze bij de Brico
Duderinnetjevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:52
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 11:56 schreef Gurb het volgende:

[..]

En niet in je blote bast werken, maar een shirt aan.
Oneens

Jongens, wat gaan we morgen nou met z'n allen doen de hele dag
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 20:53
de.mrs is een knappe meid
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:54
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:52 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]

Oneens

Jongens, wat gaan we morgen nou met z'n allen doen de hele dag
Big Brother livestreams volgen! En natuurlijk gaan we massaal kwijlend naar jouw nieuwe slaapkamer kijken! Echt mooi gedaan Dude!
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:55
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:49 schreef tnimble het volgende:

[..]

Tjemig zeg! Hoe komt ga daar zo aan, wat een leuke dame!
thanks voor de link!
buitenbeentjevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:55
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:52 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]

Oneens

Jongens, wat gaan we morgen nou met z'n allen doen de hele dag
Boodschappen.

Maar die heb ik vandag al gedaan, ik heb een tweedaagse wedstrijd.
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 20:56
en trouwens zeker een mooie meid!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:57
Ik wil die foto nergens zien opduiken he, no kidding. Ze heeft dat niet graag , heb daar respect voor.

intussen zijn ze er nog altijd niet
ikke_ookvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:58
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:49 schreef tnimble het volgende:

[..]

Tjemig zeg! Hoe komt ga daar zo aan, wat een leuke dame!
edit je post ff tnimble!! Het linkje van mrs staat er nog in...
Cyanvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:58
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:57 schreef MMach het volgende:
Ik wil die foto nergens zien opduiken he, no kidding. Ze heeft dat niet graag , heb daar respect voor.

intussen zijn ze er nog altijd niet
Die zijn natuurlijk op hun gemak nog ergens wat gaan eten in een wegrestaurant. Niet wetend dat heel Fok hier in spanning zit te lurken! Om nog maar niet te spreken van jou!
anne_Chrisvrijdag 18 augustus 2006 @ 20:59
Ge wél dig dit.

Pas vandaag ontdekt maar ik geniet met volle teugen.
En nú willen we dat gezicht van je zus zien!
buitenbeentjevrijdag 18 augustus 2006 @ 20:59
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:57 schreef MMach het volgende:
Ik wil die foto nergens zien opduiken he, no kidding. Ze heeft dat niet graag , heb daar respect voor.

intussen zijn ze er nog altijd niet
Haal hem dan even van Photobucket af.

Maar schitterend werk hoor!!
Zowel de kamer als de vriendin.
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:00
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:55 schreef qu63 het volgende:

[..]

thanks voor de link!
Nu niet meer jammer he
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:01
Volgens mij zitten ze op de moto want xavier neemt zijn gsm niet op. Ofwel zitten ze op cafe
anne_Chrisvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:01
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 20:57 schreef MMach het volgende:
Ik wil die foto nergens zien opduiken he, no kidding. Ze heeft dat niet graag , heb daar respect voor.

intussen zijn ze er nog altijd niet
Ik kon haar net nog bewonderen via het linkje in het antwoord van tnimble. Kan die dat anders even weghalen uit respect voor De Grote MMach?
ook_gekvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:02
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:01 schreef MMach het volgende:
Volgens mij zitten ze op de moto want xavier neemt zijn gsm niet op. Ofwel zitten ze op cafe
zo komt ze straks straal bezopen thuis
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:03
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:01 schreef MMach het volgende:
Volgens mij zitten ze op de moto want xavier neemt zijn gsm niet op. Ofwel zitten ze op cafe
als ze het maar laten
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:03
.
ik haat mensen die ná de vakantie alsmaar uitstellen om naar huis te gaan.
en helemaal als we met z'n allen op zus D zitten te wachten.
.
Surveillance-Fietsvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:03
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:02 schreef ook_gek het volgende:

[..]

zo komt ze straks straal bezopen thuis
En kotst ze de kamer onder * neuj heul niet waar! ze komen er zo aan
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:04
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:03 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

heul niet waar! ze komen er zo aan
hoe weet jij dat?
Surveillance-Fietsvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:06
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:04 schreef qu63 het volgende:

[..]

hoe weet jij dat?
Ik heb zown voorgevoel
ikke_ookvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:12
Supergaaf MMach! Ook die andere projectjes van je zien er erg gelikt uit!
Ik krijg zelf helemaal de kriebels om te gaan klussen!!
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:15
ze zijn al een kwartier te laat
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:17
pff, ik haat het als de mensen niet op tijd zijn
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:18
.
D. heeft een leuke Portugees ontmoet
en zit zich moed in te drinken om haar broer te vertellen dat zij naar Portugal verhuist. of zoiets
.
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:19
nou .. kwart over 9 al
eRrrrJeeevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:20
een goede 20minuten later nog geen vis:(
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:20
nee, ze verveelden zich rot de laatste dagen en waren aan het aftellen om naar huis te gaan
Blijkbaar was het een klein flutdorp waar niks te beleven viel.
Surveillance-Fietsvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:22
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:20 schreef MMach het volgende:
nee, ze verveelden zich rot de laatste dagen en waren aan het aftellen om naar huis te gaan
Blijkbaar was het een klein flutdorp waar niks te beleven viel.
Of ze zat zo in de spanning door jouw smsjes
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:22
Nu heb ik weer gebeld en nu zet hij mij in wacht , volgens mij gaat da niet als ge aan het motorijden zijt.
B.erthavrijdag 18 augustus 2006 @ 21:23
jaaaaaah Ben ik toch nog op tijd thuis van mn werk

Was al bang dat ik t zou gaan missen....

Mn eerste postje hier, lees al wat langer mee.

Heeeeeeel goed gedaan MMach. Ik wil ook zo'n broer (de mijne gaat verhuizen )
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:23
Ja die durft niet meer thuis te komen, en zit nu moed in te drinken om haar niet af zijnde kamer te betrekken
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:24
De laatste sms die ik gestuurd had (vandaag of gisteren dacht ik) ging erover dat de kamer net behangen was maar dat er nog zeker 2 weken werk aan is
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:26
heb je ook nog een struik bloemen neergezet ?
Of champieof portugese wijn of zoiets?
optifreevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:27
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:24 schreef MMach het volgende:
De laatste sms die ik gestuurd had (vandaag of gisteren dacht ik) ging erover dat de kamer net behangen was maar dat er nog zeker 2 weken werk aan is
Dat word
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:27
Stoute jonge, je zus zo de kast op jiesten
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:28
Nee, kzie het al zo voor me, er staat daar een fles wijn, ze schopt ze in alle extase om, en de wijn trekt -ondanks het vernis op de vloer- in de houten vloerdelen .
Ik vind da nu ook wel stom voor jullie dat je zo moet wachten. Maar ge ziet, mensen die hun woord niet houden->
Bot13vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:28 schreef MMach het volgende:
Ik vind da nu ook wel stom voor jullie dat je zo moet wachten. Maar ge ziet, mensen die hun woord niet houden->
Durf je wel! Ons zo te laten wachten!

Nee hoor, ze zal zo straks binnenkomen, ik zeg het je
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:32
Als het rode wijn is even met een seempje de plas weg en dan een fles witte er over.

Enne het wachten is ook wel leuk eigenlijk
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:33
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:28 schreef MMach het volgende:
Nee, kzie het al zo voor me, er staat daar een fles wijn, ze schopt ze in alle extase om, en de wijn trekt -ondanks het vernis op de vloer- in de houten vloerdelen .
Ik vind da nu ook wel stom voor jullie dat je zo moet wachten. Maar ge ziet, mensen die hun woord niet houden->
dat belooft wat .

Wij leven met jou mee- laat ons maar wachten
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:33
uhu uhu uhu !
Die motors kunnen toch best rap ?
Europeesvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:34
Ben wel benieuwd wat ze ervan zal vinden....

Echt respect voor wat je gedaan hebt hoor !!! Petje af !!!


Eu.
AlohaXavrijdag 18 augustus 2006 @ 21:35
Ik ben ook nog echt aan het wachten
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:36
Volgens mij gaat dit topic de geschiedenis in als meeste aantal posts en reads per uur
fietsievrijdag 18 augustus 2006 @ 21:37
MMach: mooi gedaan man! Het pas zo ook goed bij het huis (als je met laminaat enzo aan de gang was gegaan had het vast stukken minder "natuurlijk" gevoeld als dat het nu geworden is).

Ik ben vol schaamte ook mijn klus (die al weken lag ) gaan doen vanavond.... (met " .... eindelijk ..." mompelende vriendin)

[ Bericht 2% gewijzigd door fietsie op 18-08-2006 21:44:46 ]
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:38
Maar ge ziet, mensen die hun woord niet houden->

vertel dan maar wat over je zusje. Doet zij dit vaker? Voorbeelden en zo
* proeft
.
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 21:38
Mja waarom zou ze snel thuiskomen? Ze verwacht immers een puinhoop in plaats van een kamer. Ze weet waarschijnlijk niet eens waar ze moet slapen vannacht
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:39
nóg niet!
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:39
Tis xavier die met de moto rijdt he, dus zij zal wel al zitten zagen om naar huis te gaan. Maar xavier -no offence mocht ge dit ooit lezen - is een treuzelaar.
Miragevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:40
ook nog in de buurt is
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:46
pompompom
Leintjeuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:47
Ohhhj spannend! Ik hoop dat t vanavond goed afloopt, ik moet morgen op vakantie en ik kan daar niet i-netten...
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:47
het wachten wordt nog een afvalrace tegen de mensen die gaan slapen denk ik
Europeesvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:48
En we gaan nog niet Of-line, nog lange niet....lalala
kamstravrijdag 18 augustus 2006 @ 21:48
damn, 4 topics gelezen, en zo te zien ben ik nog precies op tijd voor de ontknoping

Damn mmach, verdomde netjes allemaal, echt respect!
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:48
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:39 schreef MMach het volgende:
Tis xavier die met de moto rijdt he, dus zij zal wel al zitten zagen om naar huis te gaan. Maar xavier -no offence mocht ge dit ooit lezen - is een treuzelaar.
De ene broer is de ander niet zeg maar
Tanvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:49
En ik kom speciaal achter de film vandaan om te kijken of ze er al is... Niet dus
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 21:49
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:47 schreef MMach het volgende:
het wachten wordt nog een afvalrace tegen de mensen die gaan slapen denk ik
idd zeg
Irethvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:49
Hoe krijgt ze trouwens die 20 koffers mee naar huis op de moto?

(tis en blijft een vrouw he! )
Leintjeuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:51
op dr rug geplakt met duck-tape!
eRrrrJeeevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:52
eerst 1800 toen 2000 toen 2100 en nu 21.51 en nog nix boehoee en ik ben al zo moe
Lightvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:53
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:24 schreef MMach het volgende:
De laatste sms die ik gestuurd had (vandaag of gisteren dacht ik) ging erover dat de kamer net behangen was maar dat er nog zeker 2 weken werk aan is
Die 2 weken werk slaat natuurlijk op de (erg ruim) geschatte tijd om er weer net zo'n puinzooi van te maken als het in het begin was
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:54
of om het mooier te zeggen: 'de kamer in te richten '
en errrjee; trust me ik ben ook moe, maar ik kan niet gaan slapen voor ze terug zijn, niet dat ik dat zou kunnen met die zenuwen
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:55
Hou je het nog een beetje MMach met al dat wachten met de cams in de aanslag?
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:55
Nah kap nah !
bijna 10 uur..
zit ie te bieren ergens ?
B.erthavrijdag 18 augustus 2006 @ 21:56
Moet morge vroeg op..

Schiet s op nou
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:57
weer voicemail...
Lightvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:58
Straks zijn we al in deel vijf voor de ontknoping.
Zonnestraaltjevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:58
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:57 schreef MMach het volgende:
weer voicemail...



Opschieten nou!
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:59
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:57 schreef MMach het volgende:
weer voicemail...
T zou verboden moeten worden eh!
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:59
nou ik blijf gewoon op.. al wordt ut .. uhhhhhh 22:15
MMachvrijdag 18 augustus 2006 @ 21:59
sterker nog, 'Renovatie kamer zus, de ontknoping (deel 5)' staat al klaar
realbasevrijdag 18 augustus 2006 @ 21:59
lol
fietsievrijdag 18 augustus 2006 @ 22:01
ghe ik heb de laptop al aan de stroom gehangen accu bijna leeg maar dat mag natuurlijk geen showstopper worden
Leintjeuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:01
Wel pot vol blommen! Ik moet mn koffer nog inpakken en ik moet nodig piesen maar ik wil t nie missen! Zuster D. kom toch snell!
qu63vrijdag 18 augustus 2006 @ 22:02
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 21:59 schreef MMach het volgende:
sterker nog, 'Renovatie kamer zus, de ontknoping (deel 5)' staat al klaar
volposten dan maar
AnneXvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:03
.
* gaat over op water drinken.
Stel je voor dat het na 24:00 wordt, dan hou ik mijn ogen niet open en kan de refresh knop niet meer vinden.
.
Surveillance-Fietsvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:03
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 22:03 schreef AnneX het volgende:
.
* gaat over op water drinken.
Stel je voor dat het na 24:00 wordt, dan hou ik mijn ogen niet open en kan de refresh knop niet meer vinden.
.
Opera downen en dan refresh rate instellen op 10 seconden
Mosselmastervrijdag 18 augustus 2006 @ 22:05
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 22:02 schreef qu63 het volgende:

[..]

volposten dan maar
ok, spannend dit
buitenbeentjevrijdag 18 augustus 2006 @ 22:05
Je loopt voor, deze is nog niet vol: Renovatie kamer zus, de ontknoping (deel 5)
Rewimovrijdag 18 augustus 2006 @ 22:06
*ook even helpt deel 4 vol te posten*
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 22:06
Nou mij maakt het niet uit al wordt het morgen vroeg! Ik zit lekker naar Kink FM aarschok weekeinde te luisteren en lekker te internetten!
Ou-Tannuvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:06
ja! Dorothee moet opschieten
Sharpdressedmanvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:06
Super dit, hij moet vol!!!
Miragevrijdag 18 augustus 2006 @ 22:06
ik wacht hoor tot de ontknoping is geweest.
je weet zeker dat ze niet naar een hotel of vrienden zijn om daar te slapen ?
buitenbeentjevrijdag 18 augustus 2006 @ 22:08
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 22:06 schreef Mirage het volgende:
ik wacht hoor tot de ontknoping is geweest.
je weet zeker dat ze niet naar een hotel of vrienden zijn om daar te slapen ?
Zus is volgens mij veel te nieuwsgierig.
Leintjeuhvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:08
Huphuphuphup!
tnimblevrijdag 18 augustus 2006 @ 22:08
Haha ja, Xavier heeft even wat geregeld bij een collega
Lightvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:09
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 22:06 schreef Ou-Tannu het volgende:
ja! Dorothee moet opschieten
En Xavier, met zijn moto. Die dingen kunnen best snel zijn.
anne_Chrisvrijdag 18 augustus 2006 @ 22:10
Xavier, Dorothée, verlos ons !