machine werk (bv draaibank), maar ook mig/tig lassenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 13:57 schreef TR08 het volgende:
@ThaFreak: Leuk, maar wat kun je? Alleen algemeen klussen of ook bepaald machinewerk?
@Skinkie: Kun jij eventueel ook een simpele website/dataserver bijhouden met dingen als een knowledge base, wat artwork en mogelijk een klein forum? Ik kan de machine en de bandbreedte denk ik wel regelen.
@Glasbak: Kijken mag altijd, zo lang je niet in de weg loopt
Check mooi dat kunnen we gebruikenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:12 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
machine werk (bv draaibank), maar ook mig/tig lassen
aluminium is geen probleem...quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:16 schreef TR08 het volgende:
[..]
Check mooi dat kunnen we gebruiken
Ik kan zelf ook draaien, frezen en wat beperkt plaatwerk. Lassen kan ik nog niet, dus het is mooi dat we daar iemand voor hebben. Kun je ook alu lassen?
er zijn uitzonderingen mogelijkquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 15:15 schreef Jimmeh het volgende:
Met die 1.2 TDI haal je 165 km, met een meer aerodynamisch ontwerp en lichter gewicht kom je wel ietsje verder waarschijnlijk. Maar je wilt wel normaal in kunnen halen en met nog minder vermogen gaat dat denk ik niet lukken
En je streefgewicht is net niet het dubbele van die Volkswagen protype. Met zo weinig vermogen (8,5pk) ga je echt een probleem krijgen met invoegen. Het lijkt me trouwens geen blok wat te koop is, ben benieuwd wat voor diesel blok je op het oog hebt.
Overigens ben ik tijd geleden bij een lezing geweest over het Lancia Hyena Zagato project, met een productie aantal van 25. Deze werden gewoon gebouwd op het volledig leeggestripte chassis van een Lancia Delta Integrale. Bij de Tuv keuring werd alles goed gevonden, omdat alles in principe hetzelfde was, maar uiteindelijk wilde ze toch een botsproef gedaan hebben.
En dat is dus voor een auto op een bestaand chassis, als je vanaf de grond ontwerpt kan je er echt zeker van uit gaan dat ze je protype tegen de muur willen zien gaan, hou daar dus rekening mee
Hybride is interessant, maar kost het niet een hoop? Je moet ze neem ik aan in licentie kopen van Toyota.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 15:34 schreef TR08 het volgende:
Als je hybride gaat rijden heb je het voordeel dat je de motor tijdelijk kunt overbelasten zonder dat hij stuk gaat. Je kunt dan ongeveer 2x het nominale max koppel vragen. Met wat software truukjes zorg je dat dit niet kan als de motor al te heet is, wat niet snel gebeurt overigens als je de koeling goed voor elkaar hebt.
Dat volkswagen blok ga ik niet kunnen krijgen idd, zoals het er nu uit ziet wordt het waarschijnlijk een mitsubishi L2E motor met 15kW vermogen. Zie dit topic:
Kleine dieselmotoren
hybryde technologie is niet van toyota, dus je hoeft geen licentie te kopen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 16:26 schreef Jimmeh het volgende:
[..]
Hybride is interessant, maar kost het niet een hoop? Je moet ze neem ik aan in licentie kopen van Toyota.
Diesel motortje ziet er leuk uit, maar is ie wel gebouwd op zuinigheid zoals de VW dieseltjes? Misschien stookt dat ding voor 15kW er wel evenveel doorheen als zo'n VW blokkie.
Ben benieuwd!
Is ok. Daarnaast zal ik alvast een Virtual Machine in elkaar knutselen waarin we de electronische gadgets kunnen stoppen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 13:57 schreef TR08 het volgende:
@Skinkie: Kun jij eventueel ook een simpele website/dataserver bijhouden met dingen als een knowledge base, wat artwork en mogelijk een klein forum? Ik kan de machine en de bandbreedte denk ik wel regelen.
Dan heb je het momentum waarschijnlijk al verloren. Op tweakers.net hoef je uberhaupt niet te komen met initatieven omdat eigenlijk als wat je bedenkt direct (kritisch?!) wordt neergesabeld met 'het lukt toch niet'.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:46 schreef TR08 het volgende:
Ik vind het op zich ok als je nu al dingen gaat ontwikkelen, maar hou er rekening mee dat ik pas na mijn verhuizing in december definitief de knoop door ga hakken over of ik er mee door ga en hoe precies. De peiling hier is op zich heel serieus, maar wees ajb voorzichtig met hoeveel tijd je er nu al in stopt.
Een dieselmotor op LPG???quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 11:17 schreef menmul het volgende:
Geen idee om een dieselmotortje om te bouwen op LPG, heb een aantal topics erover gelezen en door de hogere klopvastheid van LPG tegenover benzine kan LPG er goed in een diesel motorje. Het schijnt dat er erg hoge effectivteit word gehaald, en het verbruik erg laag is. Ik zag een topic waarin een diesel normaal 1 op 19 deed en nu op lpg 1 op 16 dit betekend weinig uitstoot. Kwa gewicht is het ook niet zo bijzonder, een 20 liter tankje met inhoud weegt mischien 25 a 30 kilo de rest weegt bijna niks.
Als je er een bougie in gaat zetten ben je in feite een benzine motor aan het creeren, dan is het natuurlijk onzinnig een dieselmotor als uitgangspunt te gebruiken in plaats van een benzine motor. Het wiel opnieuw uitvinden is nutteloos lijkt me. Het lijkt me voor LPG moeilijk om het zelfontbrandingstijdstip goed te kunnen bepalen (als je dus wel uitgaat van het dieselprincipe).quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 15:04 schreef TR08 het volgende:
De kop moet voor zover ik weet toch enigszins aangepast, dus een bougie erbij indien nodig zal het punt wel niet zijn. Waarom is zelfontbranding met LPG combineren trouwens niet verstandig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |