Nu pas? Schaam je! Ik kijk uit naar de nieuwe plaat!quote:Op donderdag 17 augustus 2006 16:13 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[afbeelding]
Scissor Sisters - Scissor Sisters
Samen met Mar10Segovia wezen shoppen?quote:
Ik zag het net ook ja. Qua Hiphop zit ik wel vaak op 1 lijn met Mar10.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 13:13 schreef pfaf het volgende:
[..]
Samen met Mar10Segovia wezen shoppen?
Uiteraard!quote:Op woensdag 30 augustus 2006 19:26 schreef Mar10Segovia het volgende:
Inderdaad ja. 3 oktober (ook) present in Amsterdam?
Welke site??quote:Op zaterdag 2 september 2006 18:42 schreef Grobbel het volgende:
Giddy Motors - Do Easy
Sufjan Stevens - The Avalanche
The Shins - Oh, Inverted World
Band of Horses - Everything All the Time (nieuwe poging, vorige bestelling was niet aangekomen --> leidde tot refund)
Alle vier trouwens tussen de 9 en 11 euro qua kosten.
cdwow.nl, uiteraard. Al moet ik erbij zeggen dat ik nog een groot aantal cadeaubonnen van ieder 2 euro had, dus die heb ik meteen ook maar benut.quote:
wow, zeer scherp geprijstquote:Op zaterdag 2 september 2006 18:59 schreef Grobbel het volgende:
[..]
cdwow.nl, uiteraard. Al moet ik erbij zeggen dat ik nog een groot aantal cadeaubonnen van ieder 2 euro had, dus die heb ik meteen ook maar benut.
Heerlijke plaat, echte klassieker (voor mij op het persoonlijke vlak dan).quote:Op zondag 3 september 2006 11:29 schreef turnpike het volgende:
Metal Molly - The Golden Country
Alle Madrugadaplaten zijn al een half jaartje of zo afgeprijsd bij een hoop (online) shops, inclusief de nieuwste, The Deep End. Had deze in maart besteld bij bol.com, kreeg ik in juni pas te horen dat ie niet meer geleverd kon worden voor de prijs van 12,99.quote:Op zondag 3 september 2006 11:29 schreef turnpike het volgende:
Madrugada - The Nightly Disease (eindelijk een prijsverlaging)
Ik heb tot tweemaal toe die gelimiteerde versie proberen te krijgen via bol.com en nlstore, maar die waren dus spontaan niet meer leverbaar.quote:Op zondag 3 september 2006 11:43 schreef turnpike het volgende:
Hehehe, ik ben er het afgelopen half jaar even uit geweest. Dan is die prijsverlaging toch echt na mijn laatste zoektocht uitgevoerd.
The Deep End heb ik meteen gekocht, ik hoop dat jouw versie ook de "limited edition" bonustracks heeft, want die zijn behoorlijk lekker.
Het is echt een bloedmooie plaat, maar heel anders dan hun eerdere werk - bijna close harmony bij vlagen, eigenlijk. Kippenvelwekkende samenzang, smaakvolle instrumentatie, maar wel even wennen.quote:Op zondag 3 september 2006 11:43 schreef turnpike het volgende:
Metal Molly was ik eigenlijk al weer bijna vergeten tot Suncomfort International op StuBru gedraaid werd afgelopen week...who hoo hoo. De dag erna kwam ik gelijk een 2ehandsje tegen voor 7,50.
quote:
quote:Op maandag 4 september 2006 15:07 schreef Mar10Segovia het volgende:
Jezus PaRo, veel aankopen die je al lang had moeten hebben!
Hij is tof he?!quote:Op maandag 4 september 2006 22:11 schreef OMG het volgende:
John Zorn - Naked city
[afbeelding]
Zo. De tweede Zorn CD binnen 2 dagen. Dat had ik niet verwacht.
Hij is erg goed, jaquote:Op maandag 4 september 2006 22:22 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Hij is tof he?!
Ik heb m daarstraks even aangezet om mijn buren te irriteren.
Morgen maar eens kijken hoe mijn collega;s er op reageren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |