Je bedoelt zeker 30 juli?quote:Op donderdag 27 juli 2006 14:54 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
t/m 30 augustus, dan zal ik maandag de punten even tellen...
Als er geen seeds zijn krijg je die film toch nooit binnen ?!quote:Op donderdag 27 juli 2006 15:43 schreef Sh0g het volgende:
Die Saikano L-A ziet er wel appart uit. Ik had één film binnen, maar die was niet gesubbed. Heb er ff stukjes van gekeken en het beviel redelijk. Natuurlijk veel met de computer gedaan en dat is goed te zien. Ik heb de anime alleen nog niet gezien, dus die zal ik eerst wel gaan kijken.
Die andere versie is nu op de helft: 1900 peers en 0 seeds en het schiet dus voor geen meter op. Deze zal wel ondertiteld zijn.
Niet compleetquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:04 schreef Champloo het volgende:
Als er geen seeds zijn krijg je die film toch nooit binnen ?!
OMG!!! Is de film uit.. Ik had de trailer van MishiCorp gezien en de film lijkt mequote:Op donderdag 27 juli 2006 15:43 schreef Sh0g het volgende:
Die Saikano L-A ziet er wel appart uit. Ik had één film binnen, maar die was niet gesubbed. Heb er ff stukjes van gekeken en het beviel redelijk. Natuurlijk veel met de computer gedaan en dat is goed te zien. Ik heb de anime alleen nog niet gezien, dus die zal ik eerst wel gaan kijken.
Die andere versie is nu op de helft: 1900 peers en 0 seeds en het schiet dus voor geen meter op. Deze zal wel ondertiteld zijn.
Dit klopt niet helemaal. Je moet kijken naar hoeveel de verschillende peers hebben aan data. Als er geen seeder is kan het zo zijn dat bijvoorbeeld persoon 1 de eerste 25% binnen heeft; persoon 2 heeft de volgende 25% al binnen; persoon 3 heeft de laatste 50%; en jij (0%). Persoon 1 deelt dus de 25% die de rest niet heeft en zo ook bij de andere semi-seeders.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:30 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Er is minimaal 1 seed nodig om het compleet te krijgen.
Je download niet een bestand van 'voor naar achter' je download gewoon de bytes die beschikbaar zijn.quote:Op donderdag 27 juli 2006 18:19 schreef Sh0g het volgende:
Maar als er maar 1 bestand gedownload wordt heb je wel een seed nodig, want een bestand wordt volgens mij gewoon van voor tot achter opgebouwd. Dat kun je zien doordat je een onafgerond video of muziek bestand kunt copy pasten en renamen en dan kun je het vanaf het begin afspelen, totdat er geen data meer is.
Als het één videobestand is kan dit wel. Bitcomet heeft gewoon een previewoptie, waarbij je altijd de video vanaf het begin te zien krijgt. Je kunt ook gewoon het bestandje kopiëren en plakken en dan de .bc! extensie eraf halen. Divx player kan deze "corrupte" avi's afspelen, gewoon vanaf het begin tot waar de download is afgekapt, van voor tot achter dusquote:Op donderdag 27 juli 2006 19:57 schreef SureZal het volgende:
Als je bv een torrent op 60% hebt staan kun je niet 60% afspelen maar is de download voor 60% binne gehaald.
Bah het klinkt alemaal ingewikkeldquote:Op donderdag 27 juli 2006 20:23 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Als het één videobestand is kan dit wel. Bitcomet heeft gewoon een previewoptie, waarbij je altijd de video vanaf het begin te zien krijgt. Je kunt ook gewoon het bestandje kopiëren en plakken en dan de .bc! extensie eraf halen. Divx player kan deze "corrupte" avi's afspelen, gewoon vanaf het begin tot waar de download is afgekapt, van voor tot achter dus
Ok, terug naar animé, maar wat ik zeg klopt wel. Ik doe dit namelijk altijd, om te zien of de kwaliteit me aanstaat. Anders kap ik de download vervroegd af![]()
Bakaquote:Op donderdag 27 juli 2006 21:36 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik heb zin om anime te kijken maar ik heb geen tijd.
Ik moet inpakken enzo, ga morgen op vakantie.(Ja er is een nieuwe smiley op Fok)
Vanmiddag ook even inkopen gedaan, tijdschriften en een boek gekocht enzo. Had nog gehoopt op 1 of meer leuke manga's, maar die hadden ze weer eens niet. Nouja, die hadden ze wel, maar niet 1 die ik nodig had, alleen maar deel 3 en 4 bijvoorbeeld.
Ze moeten hier eens een groter manga aanbod krijgen.![]()
shit man dan moet ik hard gaan na denkenquote:Op donderdag 27 juli 2006 14:54 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
t/m 30 juli, dan zal ik maandag de punten even tellen...
13, volgende week de laatste dus. Volgens AniDBquote:Op donderdag 27 juli 2006 22:47 schreef Rahl het volgende:
hoeveel eps gaat TOKKO eigenlijk krijgen?
Ik heb Eureka Seven nog steeds in de wachtrij staan zoals zo veel andere series. Ik volg te veel series volgens mij.quote:Op donderdag 27 juli 2006 22:54 schreef Intronic het volgende:
[..]
13, volgende week de laatste dus. Volgens AniDB
Elke keer als ik Eurka Seven kijk krijg ik het weer warm![]()
![]()
Zal wel een season 2 komen.. zie anders ook niet hoe ze alles in 1 aflevering willen doen. Of het is de bedoeling dat er veel open blijft..quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:49 schreef torn_Machina het volgende:
[..]
Ik heb Eureka Seven nog steeds in de wachtrij staan zoals zo veel andere series. Ik volg te veel series volgens mij.![]()
Nu even xxxholic 16 kijken. En zoals ik al eerder heb gezegd ik ben echt benieuwd naar de laatste ep van Tokko, want ik snap niet hoe ze dit fatsoenlijk willen afronden. Nou ja, gewoon denken dat het weer zo'n klote einde word, dan kan het alleen nog maar meevallen.![]()
Maar waarom een 2e season, maak er dan gewoon 24 eps van. Niet dat ik een 2e season niet verwelkom.quote:Op donderdag 27 juli 2006 23:50 schreef Intronic het volgende:
[..]
Zal wel een season 2 komen.. zie anders ook niet hoe ze alles in 1 aflevering willen doen. Of het is de bedoeling dat er veel open blijft..
dat was voor mij ook de reden om em te downloadenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:38 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik ben nu dus Narutatu aan het kijken alleen omdat het een schokkend einde zou hebben.
maar die alfeveringen die er vooraf gaan zijn hopelijk ook niet saai?quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:44 schreef mschol het volgende:
[..]
dat was voor mij ook de reden om em te downloaden
straks verder met school tmble en hopedatik em afg kan kjken voor zondag
dan kan j mee in de verkiezing
maar heb al een aaanal series in me gedache die ik er soweiso in hebben
Ik zal hem ook maar eens "kopen", moet nu toch een week wachten op school rumble.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:38 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik ben nu dus Narutaru aan het kijken alleen omdat het een schokkend einde zou hebben.
_o-quote:Op vrijdag 28 juli 2006 12:52 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
maar die alfeveringen die er vooraf gaan zijn hopelijk ook niet saai?
Typ je gewoon zo snel of ben je dronken?Spelling!
NEEEN niet!!!!!!!quote:Op donderdag 27 juli 2006 22:54 schreef Intronic het volgende:
[..]
13, volgende week de laatste dus. Volgens AniDB
Elke keer als ik Eurka Seven kijk krijg ik het weer warm![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Deze serie vind ik niet echt een kontschopper maar hij is wel leuk.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
*gasp*quote:Op vrijdag 28 juli 2006 17:38 schreef mschol het volgende:
http://fia181-83.dsl.hccn(...)ot20060728173559.jpg
toen ik dat zag in de nieuwe opening van Strawberry panic had ik echt iets van Omg
wtf gaat er nou weer gebeuren...
nu maar eens eps 16+17 kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |