2002 > Feyenoord winnaar Uefa Cupquote:Op zondag 5 november 2006 20:17 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Op resultaten in Europa, veldspel.
Je bent een beetje de draad kwijt denk ik.quote:Op zondag 5 november 2006 22:47 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dus het ging wel.
Mendez en Salcido gaan liever naar:
Chelsea
Arsenal
MU
Liverpool
Spurs
Lyon
PSG
Marseille
Villarreal
Atletico
Barca
Real
Valencia
Deportivo
Zaragoza
Bayern
Stuttgart
Werder
HSV
Milan
Inter
AS Roma
Udinese
Sampdoria
Lazio Roma
Spartak
CSKA
Dynamo Kiev
Fenerbace
Galastaray
En waarschijnlijk ook naar bijvoorbeeld naar
Sociedad
Betis
Sevilla
Blackburn
Porto
Benfica
Sporting
Olympiakos
Panitinaikos
'Boro
'mouth
Villa
Fiorentina
Dortmund
Schalke
MGB
Farfan kon naar Porstmouth, maar wilde bij PSV blijven. Gabri kon naar West Ham, maar koos voor Ajax. Roger kon blijven bij Villareal, maar ging naar Ajax.quote:Op zondag 5 november 2006 23:45 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Valencia gaat naar Wigan en niet naar PSV en de buitenlanders van zeker de eerste groep zijn niet haalbaar voor PSV
Farfan had gewoon voor 'Mouth gekozen als hij nu moest gaan vanuit Peru, Ik weet niet of de interesse van West Ham serieus was, Roger kon niet blijvenquote:Op zondag 5 november 2006 23:49 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Farfan kon naar Porstmouth, maar wilde bij PSV blijven. Gabri kon naar West Ham, maar koos voor Ajax. Roger kon blijven bij Villareal, maar ging naar Ajax.
Jouw lijstjes zeggen niet alles. Op financieel gebied moet Nederland het afleggen tegen heel veel landen, maar gelukkig kiezen sommige spelers nog altijd voor het sportieve aspect.
Bovendien moet de Nederlandse competitie het niet hebben van gearriveerde topspelers. Onze kracht zit in onze eigen jeugd en gescout talent. Dat zal, gezien de geringe omvang van ons land, altijd zo blijven.
Manuel da Costa koos voor PSV, terwijl hij ook een aanbieding had van Internazionale.quote:Op zondag 5 november 2006 23:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Wat zijn buitenlanders in de laatste 4 jaar die voor het sportieve aspect gekozen hebben?
Ik zou ze niet bij naam kunnen noemen, maar ze zullen er ongetwijfeld zijn.quote:Op zondag 5 november 2006 23:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Farfan had gewoon voor 'Mouth gekozen als hij nu moest gaan vanuit Peru, Ik weet niet of de interesse van West Ham serieus was, Roger kon niet blijven
Wat zijn buitenlanders in de laatste 4 jaar die voor het sportieve aspect gekozen hebben?
De breedte zegt niet alles. Wij presteren veel beter in Europa dan Griekenland en Turkije bij elkaar. Alleen Portugal heeft ons de afgelopen jaren afgetroefd.quote:Op maandag 6 november 2006 00:14 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik heb nu geen zin om het uit te zoeken maar de kampioen van Nederland wordt gemiddeld met veel meer punten kampioen dan die van de grote 5 maar ook van bijvoorbeeld Griekenland, Portugal of Turkije
Dat is een teken dat de competitie in de breedte niet sterk is
De subtop vind ik wel sterker worden, het niveau daaronder is alleen nog steeds bedroevend. Die wedstrijd Nec-Willem2 was bijvoorbeeld om te huilen zo slecht.quote:Op maandag 6 november 2006 00:18 schreef koningdavid het volgende:
[..]
De breedte zegt niet alles. Wij presteren veel beter in Europa dan Griekenland en Turkije bij elkaar. Alleen Portugal heeft ons de afgelopen jaren afgetroefd.
maar goed, eindeloze discussie zo. Ik vind de Eredivisie sterker en leuker geworden, jij niet. Duidelijk toch?
Dat is niet waar. Halverwege de jaren tachtig en ook nog een keer vlak voor de successen van Ajax rond 1995 stond Nederland lager dan nu.quote:Op zondag 5 november 2006 21:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Kijk naar de UEFA ranglijst. Nederland heeft nog nooit zo laag gestaan
Maar dat heb je in iedere competitie. Atalanta-Reggina en Cottbus-Mainz zijn doorgaans ook niet om aan te zien.quote:Op maandag 6 november 2006 08:33 schreef Solstice het volgende:
[..]
De subtop vind ik wel sterker worden, het niveau daaronder is alleen nog steeds bedroevend. Die wedstrijd Nec-Willem2 was bijvoorbeeld om te huilen zo slecht.
Dat is ook zo, maar die clubs maken het de topclubs daar wel een stuk moeilijker dan de clubs onder de subtop hier.quote:Op maandag 6 november 2006 10:29 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Maar dat heb je in iedere competitie. Atalanta-Reggina en Cottbus-Mainz zijn doorgaans ook niet om aan te zien.
Dat had natuurlijk niets te maken met het fei dat je maar een beperkt aantal buitenlandse spelers op mocht stellen. Vrijwel meteen daarna is het al begonnen met de exodus van de Nlse spelers, en zeg nou zelf, als je kunt gaan voetballen bij een engelse laagvlieger waar je meer verdient dan hier bij een top drie/vier ploeg (die je vaak niet eens willen hebben overigens) dan verkas je toch lekker?quote:Op zondag 5 november 2006 22:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nederlanders gingen ten eerste niet naar het buitenland op een uitzondering na
ik kijk ook elke zondag weer uit naar studio sportquote:Op maandag 24 juli 2006 15:06 schreef MadMarine het volgende:
goed stuk
en ik ben het er helemaal mee eens
Klopt niet, anders hadden we nog 3 teams in de CLquote:Op maandag 6 november 2006 00:18 schreef koningdavid het volgende:
[..]
De breedte zegt niet alles. Wij presteren veel beter in Europa dan Griekenland en Turkije bij elkaar. Alleen Portugal heeft ons de afgelopen jaren afgetroefd.
maar goed, eindeloze discussie zo. Ik vind de Eredivisie sterker en leuker geworden, jij niet. Duidelijk toch?
Waarom post je dat in dit wonderschone topic?quote:Op donderdag 9 november 2006 21:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Een weekje thuis en heb NAC, Feyenoord en Ajax live in actie gezien en ik had beter wat anders kunnen gaan doen.
Kansloos figuur ben jij af en toe.quote:Op donderdag 9 november 2006 21:53 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Om te laten zien dat de Eredivisie echt geen fuck voorstelt
Hebben de Friezen al in de gaten dat een team van Verbeek altijd op inzet verliest?quote:Op donderdag 9 november 2006 21:56 schreef MaxPower het volgende:
Zoveel scandi's staan er morgen niet in het veld.
Maar dat het een gepruts wordt kan ik je wel gelijk in geven helaas.
quote:Op donderdag 9 november 2006 21:56 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Feyenoord speelde inderdaad echt goed
Bundesliga is vermakelijk, top in de Premiership is altijd leuk, Serie A is zelden leuk, Primera division is altijd leuk zolang Valencia niet speeltquote:Op donderdag 9 november 2006 21:55 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Kansloos figuur ben jij af en toe.![]()
Anders ga je even 3e ronde bekerwedstrijden kijken en op basis daarvan dit soort conclusies trekken.
Ga nou maar al die vermakelijke topwedstrijden in de Serie A en Bundesliga kijken he?![]()
De NAC en RKC wedstrijden waren best vermakelijk trouwens.
quote:Op zondag 26 november 2006 14:52 schreef Radegast het volgende:
Na de afgelopen Europacupweek en dit competitieweekend, doe hier maar een slotje op.![]()
Nee, PSV is niet de Eredivisie.quote:Op zondag 26 november 2006 16:49 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Je wil PSV afrekenen op de eerste verloren wedstrijd in europees verband.
Nee klopt...... maar maakt wel onderdeel daar van uit en houdt nog enigzins de eer een beetje omhoog.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |