Ik vind dat ze daar ook recht op hebben. Alleen moeten ze dan wel het geweld afzweren.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:26 schreef B4CO het volgende:
[..]
Als de Palestijnen dat hadden gewild, was dat nu wel zo.
quote:Op maandag 17 juli 2006 12:27 schreef Monidique het volgende:
Whatever, voor 1860 is er ook nog nooit een officiële Italiaanse staat geweest. We leven in het heden...
De vraag is waarom ze naar het Israelische deel moeten? Daarnaast zouden die controles er niet zijn als er niet steeds laffe aanslagen op onschuldige burgers werden gepleegd. Zelfs hier in Nederland zie je dat groepen moslims een feestje bouwen als de twintowers naar beneden komen, moet je indenken hoe de mensen die naast Israel wonen zijnquote:Op maandag 17 juli 2006 12:23 schreef Alulu het volgende:
[..]
Dat muur gedeelte staat er al deels, wel op Palestijnse grond natuurlijk maar daar hadden we het al eerder over gehad en daar ben je het mee eens.
De controle posten zijn er al massaal, waar Palestijnen ook lekker worden gepest (genoeg bewijzen ervan op film vastgelegt), kan je denken wat is pesten nou, in de context daar is het psychologisch zeer schadelijk, de onmacht die het tentoonstelt o.a. (onmacht en nog paar zaken leiden tot aanslagen zoals op bussen e.d.).
Je zin heb je al deels dus, maar het lijkt nog niet te werken, nog verder gaan dus? Meer sancties?
Welke heb je nog meer in gedachten?
[..]
Er was voor de Israelische staat nog nooit een officiele Joodse staat daar geweest, daarom zijn de claims van Israel gewoon onzinnig. Er hebben wel altijd Joden gewoond maar dat geldt ook voor Arabieren, totdat die andere broeders uit alle werelddelen na de holocaust overkwamen was er geen probleem daar, men leefde rustig hun leven en wilde elkaar niet massaal vervolgen, maarjah.. laten we niet daar de geschiedenis kijken, de situatie is vandaag de dag en niet 50/60 jaar geleden.
En Al Quds/Jerusalem (inclusief de Moskee) is zeer zeker erg belangrijk in Islam, Salaheddine heeft er nog voor gestreden o.a., dus dat niemand er belang aan hechte is niet echt waar.
oow ik doe alleen mijn best om voor de slachtoffers op te komenquote:Op maandag 17 juli 2006 12:25 schreef Equinix het volgende:
[..]
Je hebt een aantal trekjes van mijn moeder en zusje.
Die komen ook steeds met het argument waarom niet gewoon in vrede leven.
Waarom moeten er wapens gemaakt worden etc, want zonder wapens heb je geen gevechten.
Nu is het zo dat mijn moeder en zusje wat dat betreft een aardig groot bord voor hun hoofd hebben. Was het maar zo dat als je geen wapens had je geen oorlog zou hebben. Alleen als jij geen wapens hebt om jezelf te verdedigen dan walst de andere partij over je heen.
Vraagje aan BaajGuardian,.
Stel nou dat de Israëlisch de “zionisten” het land uit zouden schoppen.
Denk je dan werkelijk dat de moslim landen in de omgeving ook maar één moment zouden stopen met het aanvallen van Israël?
Zelf vind ik het onbegrijpelijk dat jij als Jood zijnde zo’n grote plaat voor je hoofd hebt. Begrijp me niet verkeerd ik vind het ook niet leuk wat er nu gebeurt en ik ben er van overtuigt dat er veel verkeerde mensen macht hebben in Israël. Maar Israël heeft al vele malen de hand gereikt aan de terroristen maar die hebben dat elke keer beantwoord met nieuwe acties tegen Israël.
Op een gegeven moment is de kous af natuurlijk. Ik hoop dan ook dat er eindelijk schoon schip gemaakt kan worden in het MO. Iran heeft nu ( als het goed is ) nog geen nukes.
Dus de perfecte tijd om van binnen uit Iran te bevrijden van Mahmoud Ahmadinejad. Als ze straks nukes hebben zal dat niet meer ( makkelijk ) gaan namelijk.
Te laat.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:25 schreef Equinix het volgende:
Vraagje aan BaajGuardian,.
quote:Op maandag 17 juli 2006 12:27 schreef Monidique het volgende:
Whatever, voor 1860 is er ook nog nooit een officiële Italiaanse staat geweest. We leven in het heden...
Israel moet het ook afzwerenquote:Op maandag 17 juli 2006 12:28 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dat ze daar ook recht op hebben. Alleen moeten ze dan wel het geweld afzweren.
Sorry, hier kan ik het niet mee eens zijn.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:28 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dat ze daar ook recht op hebben. Alleen moeten ze dan wel het geweld afzweren.
Israel houd zich keurig aan de afspraken, een staakt het vuren wordt altijd weer door Hamas verbroken nooit door Israel, en de terugtrekking uit de gazastrook is ook al een teken van goede wil, nu nog de acceptatie van de Israelische staat door andere landen, en er is geen vuiltje meer aan de lucht.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:22 schreef Monidique het volgende:
[..]
Israël kan wel meer zeggen, denk ik. Het zou mooi zijn, hoor, maar ik wacht het nog even af.
Het word pas dan gevaarlijk ,als de volwassenen zo'n kind als * wapen * gaan gebruiken.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:23 schreef venomsnake het volgende:
[afbeelding]
dit kindje weet ook echt waar die mee bezig is, levensgevaarlijk man.!![]()
Simpel. De oplossing is nabij.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:29 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Israel houd zich keurig aan de afspraken, een staakt het vuren wordt altijd weer door Hamas verbroken nooit door Israel, en de terugtrekking uit de gazastrook is ook al een teken van goede wil, nu nog de acceptatie van de Israelische staat door andere landen, en er is geen vuiltje meer aan de lucht.![]()
De palestijnse kant van het verhaal over het "mishandelen" van kinderen ( als terrorist gebruiken dus) is bewezen nu mag jij dan even foto's laten zien van de 400 mishandelde kinderen in Israëlische "kampen".quote:Op maandag 17 juli 2006 12:27 schreef Meki het volgende:
gaan we hier met foto´s goien
oke ik moet nu wegquote:Op maandag 17 juli 2006 12:31 schreef the_real_joontje het volgende:
[..]
De palestijnse kant van het verhaal over het "mishandelen" van kinderen ( als terrorist gebruiken dus) is bewezen nu mag jij dan even foto's laten zien van de 400 mishandelde kinderen in Israëlische "kampen".
Een kogel komt evenhard aan hoor, en ik zou me als soldaat ook niet laten neerschieten omdat de andere een kind is, bovendien zie je dat niet gelijk op een afstandje. Leg mij liever uit hoe die ouders niet kunnen weten dat hun kind met wapens loopt?quote:Op maandag 17 juli 2006 12:24 schreef Nee het volgende:
[..]
We hebben hier met kinderen te maken, niet met volwassenen.
Je weet wel, van die mensen die maar 1.40 zijn en nog niet zelfstandig kunnen denken, vat je hem?
Zoals de situatie nu is heb je gelijk. Alleen is het eerder uitzondering dan regel dat ze militaire doelen pakken. Dat past ook niet het plaatje van een samenleving angst willen aanjagen, ontwrichten.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:29 schreef Alulu het volgende:
[..]
Ze moeten het geweld op Israelische burgers afzweren, echter tegen de militairen heeft men het volste recht zolang Israel door blijft gaan met nederzettingen te bouwen op Palestijnse grond. (of het verstandig is een ander punt natuurlijk).
Als je beetje hersens hebt weet je dat deze indoctrinatie op jonge leeftijd leidt tot levensgevaarlijke mensen ja. Lach dr maar om, maar een paar jaar later is het een soldaatje die de orders opvolgt voor het 'grote doel'.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:23 schreef venomsnake het volgende:
[afbeelding]
dit kindje weet ook echt waar die mee bezig is, levensgevaarlijk man.!![]()
En daar zit nu net het probleem. Hamas, Hezebollah en hun sponsors Iran & Syrie zien Israel liever "van de kaart geveegt"quote:Op maandag 17 juli 2006 12:29 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
I nu nog de acceptatie van de Israelische staat door andere landen, en er is geen vuiltje meer aan de lucht.![]()
Ik vind ook dat ze een eigen staat moeten hebben!quote:Op maandag 17 juli 2006 12:28 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dat ze daar ook recht op hebben. Alleen moeten ze dan wel het geweld afzweren.
En dan plaats ik weer foto's van terroristjes die in de lik een opleiding krijgen zodat er misschien nog wat van ze terecht komt. Niet 1tje, allemaal.quote:Op maandag 17 juli 2006 12:31 schreef the_real_joontje het volgende:
nu mag jij dan even foto's laten zien van de 400 mishandelde kinderen in Israëlische "kampen".
Zolang ze geen legaal leger zijn dat in opdracht werkt van de regering die eerst de oorlog verklaard mag dit nietquote:Op maandag 17 juli 2006 12:29 schreef Alulu het volgende:
[..]
Sorry, hier kan ik het niet mee eens zijn.
Ze moeten het geweld op Israelische burgers afzweren, echter tegen de militairen heeft men het volste recht zolang Israel door blijft gaan met nederzettingen te bouwen op Palestijnse grond. (of het verstandig is een ander punt natuurlijk).
Dat is jou mening toch, niet waar?quote:Op maandag 17 juli 2006 12:23 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is dan ook weer niet zo relevant, hè.
effe stemmenquote:Er moet snel een internationale troepenmacht naar Libanon worden gestuurd om een einde te maken aan de crisis in het Midden-Oosten. Dat lieten secretaris-generaal Kofi Annan van de Verenigde Naties en de Engelse premier Blair vandaag weten. Ook riepen zij Israël en Hezbollah in Libanon op om het geweld onmiddellijk te staken.
Maar een wapenstilstand lijkt verder weg dan ooit. Vandaag zijn door een Israëlische aanval op de haven van Beiroet twee burgers omgekomen. En in Israël vielen vier gewonden bij raketbeschietingen van de Hezbollah. Zal een internationale troepenmacht de vrede in het Midden-Oosten inderdaad dichterbij brengen of is het bij voorbaat een kansloze missie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |