abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40738051
quote:
Op vrijdag 11 augustus 2006 11:13 schreef Grobbel het volgende:
Bij deze trouwens nog maar eens een plug voor het fantastische Guillemots, met afstand de band met de leukste debuut-CD op hun naam dit jaar. Gaat dat zien op Lowlands, live zijn ze ook zeker de moeite waard!
ik had alleen die EP nog geluisterd, maar dan zijn ze al wel een plug waard imo (trains to brazil ). gek dat ik dat album nog niet geluisterd heb eigenlijk...
"As soon as the land of any country has all become private property, the landlords, like all other men, love to reap where they never sowed, and demand a rent even for its natural produce."
Das Kapital, Karl Marx Wealth of Nations, Adam Smith
pi_40739922
Leuke clip ook, die van Trains To Brazil

http://www.youtube.com/watch?v=w6vj4KUcEiQ

En een lekkere bassiste (alleen jammer van zo'n neuspiercing)
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 17:46:38 #253
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_40741693
Het album van Guillemots valt me zwaaar tegen, de beste nummers heb ik al op EP, Sao Paolo is wel erg tof, verder te veel a cappella gezever.
Maar hopelijk kunnen ze me volgend weekend zo overdonderen met de nieuwe nummers, dat ik m'n mening moet gaan herzien.
  zaterdag 12 augustus 2006 @ 19:08:28 #254
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_40744269
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 17:46 schreef pfaf het volgende:
Het album van Guillemots valt me zwaaar tegen, de beste nummers heb ik al op EP, Sao Paolo is wel erg tof, verder te veel a cappella gezever.
Maar hopelijk kunnen ze me volgend weekend zo overdonderen met de nieuwe nummers, dat ik m'n mening moet gaan herzien.
Ik heb ze vorige week al live gezien, en toen waren ze meer dan overdonderend.
En aanvankelijk deelde ik je mening wat het album betreft met betrekking tot al die a cappella-nummers, maar als je het album wat vaker draait vallen die rustpuntjes steeds meer op hun plaats. En nummers als Annie Let's Not Wait, Through the window pane, If the world ends en We're here zijn toch ook erg goed wat mij betreft. En Come away with me werkte echt perfect om een concert mee te openen, goede aanloop ook naar het eerder aangehaalde titelnummer van de plaat.
pi_40752664
Wat vinden jullie van Barbara Morgenstern, een Duitse dame die erg leuke elektronische muziek maakt? Het wordt vaak omschreven als een soort van Björk meets Roísin Murphy, wat ik opzich niet zo gek vind, maar wat ook weer niet helemaal klopt. Je kunt op haar site in ieder geval stukjes van haar nummers luisteren.
  zondag 13 augustus 2006 @ 16:32:05 #256
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_40767023
quote:
Op zaterdag 12 augustus 2006 23:54 schreef Tom_Tom- het volgende:
Wat vinden jullie van Barbara Morgenstern, een Duitse dame die erg leuke elektronische muziek maakt? Het wordt vaak omschreven als een soort van Björk meets Roísin Murphy, wat ik opzich niet zo gek vind, maar wat ook weer niet helemaal klopt. Je kunt op haar site in ieder geval stukjes van haar nummers luisteren.
Barbara is hier een paar maand terug al eens geplugged door DD, erg tof. Soms geniaal aanstekelijk, soms flauw en saai, waardoor de albums wat lastiger zijn (The Grass.. en Nichts muss in ieder geval) Maar hell, nummers als The Operator!

The Long Winters hebben ook weer een nieuwe plaat zag ik net aan de luisterpaal, fijne plaat wederom. Geen topmateriaal, maar het vult de zondagmiddag goed.
pi_40768748
http://www.youtube.com/watch?v=vD6bI7ziGPk

Is deze al voorbij gekomen?
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_40770831
whahaha
(:
  maandag 14 augustus 2006 @ 01:47:39 #259
117680 JelleS
film- en muziekreviewer
pi_40785727
Weer terug uit het totaal niet indie-uitgaansleven in Mallorca. Maar uiteraard iPod mee, en het meest heb ik genoten van Girl Talk. Bedankt Pfaf (of was et iemand anders die da steeds spamde?)
  maandag 14 augustus 2006 @ 08:34:25 #260
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_40788146
In het garagerockhoekje ben ik ook al een paar weken gecharmeerd van The Fratellis. Over het algemeen ben ik redelijk uitgekeken op het hele genre, maar een nummer als Creepin' up the backstairs is op de een of andere manier toch tot mijn onderbewuste doorgedrongen als een erg catchy nummer - en de rest van hun titelloze EP is ook niet slecht.
Verder vind ik de single-remake van Franz Ferdinands Eleanor put your boots on, met name in combinatie met de prachtige clip, zeker een verbetering van het origineel.
The Sunshine Undergrounds Put you in your place geeft me dat frisse new wave-gevoel waar the Rapture zo goed in was voordat hun teleurstellende debuut uitkwam, All at once (It's not important) van The Secret Machines klinkt als een geslaagde poging om een Arcade Fire-nummer te pennen (alhoewel ik the Secret Machines al veel langer ken en ik toch een iets andere sound van ze had verwacht), Budapest van Poni Hoax is een heerlijk grommende electroplaat die zo in het rijtje Vitalic, Hot Chip en Felix da Housecat/Miss Kittin rijtje past, When we are gone van The Fallout Trust is zo'n nummer geweest dat een maand lang eigenlijk anoniem steeds langskwam op mijn mp3-speler en toen ineens begon op te vallen vanwege de heerlijke solo tegen het einde, het lompe, blikken gedreun van The Presets heeft me nooit echt kunnen boeien alhoewel het nummer Down Down Down op de een of andere manier wel werkt, en This is our start van de Nederlandse band Silence is Sexy weet me ook op de juiste manier te bekoren. Verder heb ik nog letterlijk vele honderden singles doorgeploeterd in de afgelopen maanden van vele trein/busritten van en naar mijn werk en kan ik in principe nog wel even doorgaan, maar ik moet ook bekennen dat ik best wel gecharmeerd ben van single Not ready to make nice van de Dixie Chicks. Gladgeproduceerd, voorspelbaar, maar toch op de een of andere manier best mooi.

[ Bericht 2% gewijzigd door Grobbel op 14-08-2006 08:44:34 ]
pi_40788515
Mooie post, daar ben ik wel een avondje mee bezig Vanavond naar TV on the Radio trouwens, als het niet uitverkocht is tenminste.
Aldus.
  maandag 14 augustus 2006 @ 10:35:36 #262
56690 DaisyDuke
In Coffee We Trust!
pi_40790163
De Dixie Chicks...

Ach, zo hebben we allemaal wel een guilty pleasure, toch?

Fluit al dagen mee met Young Folks van Peter Bjorn & John. Naar mijn bescheiden mening een van de leukere singles van deze zomer. In de categorie "Indie" dan, want aan de nieuwe Justin kan ie natuurlijk niet tippen!
1,000,000 demons can't be wrong...
  maandag 14 augustus 2006 @ 10:54:49 #263
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_40790599
Young Folks is ook een heerlijk nummer inderdaad, die percussie alleen al. Nieuwe Justin heb ik dan weer nog nooit gehoord.
En ik ben er zo eentje die wekelijks zijn mp3-speler vollaadt met alle singles die ik niet ken die in de Free40 voorkomen (of in het overzicht staan van "new releases bubbling under", welke wekelijks uitdijt met 30 (!) nieuwe singles ) plus de songreviewafdeling van Pitchfork - en gezien het feit dat ik door mijn fulltime vakantiewerk zo'n 10 tot 12 uur per week in de bus/trein zit en nog zo'n 8 uur per week aan sport doe krijg ik het meestal wel voor mekaar om van al die nieuwe singles een beeld te krijgen. Wel een beetje lopende bandwerk natuurlijk, maar zo blijf je wel enigszins bij. Maar ik kan wel vaker van dat soort posts maken, kleine moeite.

Je komt dan trouwens ook wel de meest gekke dingen tegen, zoals nieuwe singles van totaal irrelevante bandjes anno 2006 als Soul Asylum, die nog net zo oubollig klinken als toen ze dat ene hitje hadden 13 jaar eerder. En ook Kula Shaker is ineens opgedoken met een nieuwe EP, trouwens (het bescheiden genoemde Return of the king). Klinkt wel okay, ook was ik nooit echt een groot liefhebber van die band.

En de eerste keer dat ik ooit echt ben gaan zitten voor een nummer van Elf Power (Old Familiar Scene) is me ook best bevallen. Zo gauw ik weer eens zin heb de tijd te nemen voor volledige albums zal ik wat ander werk van die band beluisteren.

[ Bericht 4% gewijzigd door Grobbel op 14-08-2006 11:02:33 ]
pi_40790756
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 10:54 schreef Grobbel het volgende:
wel enigszins bij. Maar ik kan wel vaker van dat soort posts maken, kleine moeite.
Zo'n 'samenvatting' is wel erg handig, ik besteed veel tijd aan muziek maar al die singles opzoeken/luisteren/bijhouden ga ik niet redden ...
Aldus.
  maandag 14 augustus 2006 @ 11:03:21 #265
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_40790816
Ik moet zo gaan werken, maar ik zal vanavond of morgen nog wel wat mini-reviews neerpennen.
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 17:17:17 #266
56690 DaisyDuke
In Coffee We Trust!
pi_40834652
'Ey Z, zie net dat Chad VanGaalen ook weer een nieuwe plaat uit heeft, Skelliconnection, al gehoord?
1,000,000 demons can't be wrong...
  dinsdag 15 augustus 2006 @ 19:37:33 #267
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_40839051
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 10:54 schreef Grobbel het volgende:
En ook Kula Shaker is ineens opgedoken met een nieuwe EP, trouwens (het bescheiden genoemde Return of the king). Klinkt wel okay, ook was ik nooit echt een groot liefhebber van die band.
Zo ineens is dat niet hoor... ik wist t al een tijdje.... heb t overigens nog niet beluisterd....
pi_40857979
En het feit dat jij dat al wist maakt het niet onverwacht? En zit er nog iemand op te wachten op een plaat van Kula Shaker?

De nieuwe Chad VanGaalen heb ik nog niet gehoord, eigenlijk heb ik de vorige nooit echt goed beluisterd, op twee nummers na die ik helemaal grijs gedraaid heb ... Jij 'm wel al beluisterd?
Aldus.
  woensdag 16 augustus 2006 @ 09:30:43 #269
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_40858210
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 09:16 schreef Z het volgende:
En het feit dat jij dat al wist maakt het niet onverwacht? En zit er nog iemand op te wachten op een plaat van Kula Shaker?
Het was al maanden bekend dat die EP zou komen, dat bedoel ik... En dat jij er niet op zit te wachten is duidelijk... maar misschien is het best een aardige plaat voor iemand anders...
(en nee ik heb nog steeds niet geluisterd)
pi_40858438
Ah, ik heb het nooit wat gevonden ...
Aldus.
  woensdag 16 augustus 2006 @ 09:43:14 #271
42816 peaceman
Peace Man! ofzo...
pi_40858503
Even een linkje toegevoegd...
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 09:30 schreef peaceman het volgende:

[..]

Het was al maanden bekend dat die EP zou komen, dat bedoel ik... Vanaf 24 mei in elk geval:
Kula Shaker komt terug!
En dat jij er niet op zit te wachten is duidelijk... maar misschien is het best een aardige plaat voor iemand anders...
(en nee ik heb nog steeds niet geluisterd)
pi_40858923
quote:
Op vrijdag 13 januari 2006 18:57 schreef methodmich het volgende:
Zit er niet echt op te wachten eigenlijk... Aardige band, maar ik heb ze nooit gemist.
Aldus.
  woensdag 16 augustus 2006 @ 10:42:47 #273
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_40859916
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 01:47 schreef JelleS het volgende:
Weer terug uit het totaal niet indie-uitgaansleven in Mallorca. Maar uiteraard iPod mee, en het meest heb ik genoten van Girl Talk. Bedankt Pfaf (of was et iemand anders die da steeds spamde?)
Nee, ik. Geweldige plaat hè.

En goed bezig Grobbel.
pi_40866391
Nog even terugkomen op Guillemots, ze staan namelijk vrijdag te spelen in het Noorderplantsoen hier in Groningen en wel om 22.30. En het kost niks!
pi_40870256
Hee Z, ouwe quotesjatter. Daar moet je rechten voor afdragen natuurlijk.

Chad Vangaalen had ik maandag willen gaan kopen, maar het was zulk noodweer. Misschien morgen even naar Velvet, als ie er dan ligt neem ik hem mee.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_40871113
Wat vond jij van z'n eerste plaat Methodmitch?
Aldus.
  woensdag 16 augustus 2006 @ 16:23:42 #277
56690 DaisyDuke
In Coffee We Trust!
pi_40871468
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 09:16 schreef Z het volgende:
De nieuwe Chad VanGaalen heb ik nog niet gehoord, eigenlijk heb ik de vorige nooit echt goed beluisterd, op twee nummers na die ik helemaal grijs gedraaid heb ... Jij 'm wel al beluisterd?
Nee, nog niet. Die eerste plaat van hem vond ik vooral erg wisselvallig.

Dat Girl Talk vind ik overigens echt drie keer niks. Het lijkt meer op een 'Popquiz on E' dan op een coherente mixplaat. Nee, dat deden de broertjes Dewaele vroegah toch echt beter.

Verder nog geen Madlib in Paradiso nieuws, of wel?
1,000,000 demons can't be wrong...
pi_40872028
Nog steeds 'PARADISO (to be confirmed)' en niets op de Paradiso site.
Aldus.
pi_40873630
quote:
Op woensdag 16 augustus 2006 16:12 schreef Z het volgende:
Wat vond jij van z'n eerste plaat Methodmitch?
Leuk. Ook wel wat gemiste aanzetten, maar ook een hoop goeds. Vind ik altijd wel aardig, dat soort albums.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_40906120
MUZ user-reviews deel 3 trouwens, weer een topplaat!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_40907067
Die Chad VanGaalen plaat is trouwens wel aardig, het is een beetje en eclectisch ( ) plaatje, rochnummers, countrynummers e.d.
Aldus.
pi_40913036
quote:
Op donderdag 17 augustus 2006 15:52 schreef methodmich het volgende:
MUZ user-reviews deel 3 trouwens, weer een topplaat!
Samson is echt een mooi nummer
pi_40924682
Kent iemand hier Scotland Yard Gospel Choir?
Ik heb geen idee of het Indie is of wat dan ook maar ik heb 1 nummer gehoord (Good kind of crazy) en ik vind het geweldig.
I want more.
  vrijdag 18 augustus 2006 @ 10:37:58 #284
56690 DaisyDuke
In Coffee We Trust!
pi_40930382
quote:
Op vrijdag 18 augustus 2006 01:27 schreef Schimpie het volgende:
Kent iemand hier Scotland Yard Gospel Choir?
Ik heb geen idee of het Indie is of wat dan ook maar ik heb 1 nummer gehoord (Good kind of crazy) en ik vind het geweldig.
I want more.
Ja, die ken ik wel. Niets voor mij. Lieve lijzige liedjes trek ik over het algemeen alleen maar van B&S.
1,000,000 demons can't be wrong...
pi_40966109
hey hallo, kent iemand de Kooks en de Bravery? Zoja wat vinden jullie ervan,
vriendin kwam ermee aanzetten is er helemaal indiefan

edit: nog tips om te gaan luisteren voor een beginnend indie luisteraar,
ik heb nu ook wat muziek van Razorlight die wel tof klinkt, vooral Golden Touch is wel lekker.
pi_40967356
Ik ken ze allebei en vind het twee keer niks. En dat geldt voor allebei.
"Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."
pi_41063488
Ey Daisy, vond jij de nieuwe Thermals niet waardeloos?

Pitchfork geeft 'm een 8,5:
http://www.pitchforkmedia(...)he_Blood_The_Machine

En The Fratellis, die Grobbel laatst tipte is inderdaad een leuk bandje!
Aldus.
  dinsdag 22 augustus 2006 @ 15:42:39 #288
56690 DaisyDuke
In Coffee We Trust!
pi_41063798
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 15:30 schreef Z het volgende:
Ey Daisy, vond jij de nieuwe Thermals niet waardeloos?
De Pitchfork-orakels moeten duidelijk met zomerreces. Ik vond er helemaal niets aan inderdaad.

Het TV on the Radio-kwartje begint zo langzamerhand trouwens behoorlijk te vallen. Toch wel een toffe unieke sound hebben die gasten.
1,000,000 demons can't be wrong...
pi_41064192
ohohoh wat waren the guillemots leuk op lowlands! Evenals !!! en wat kan die vent dansen
(:
pi_41064859
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 15:42 schreef DaisyDuke het volgende:

[..]

De Pitchfork-orakels moeten duidelijk met zomerreces. Ik vond er helemaal niets aan inderdaad.

Het TV on the Radio-kwartje begint zo langzamerhand trouwens behoorlijk te vallen. Toch wel een toffe unieke sound hebben die gasten.
Ik zal 'm eens beluisteren

En in TV on the Radio moet je de soul even horen geloof ik, dan wordt het meteen leuk.
Aldus.
pi_41068040
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 13:27 schreef Brun0 het volgende:
hey hallo, kent iemand de Kooks en de Bravery? Zoja wat vinden jullie ervan,
vriendin kwam ermee aanzetten is er helemaal indiefan

edit: nog tips om te gaan luisteren voor een beginnend indie luisteraar,
ik heb nu ook wat muziek van Razorlight die wel tof klinkt, vooral Golden Touch is wel lekker.
Maximo Park, Arctic Monkeys, Editors, Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs

passen wel in het rijtje
pi_41068472
Iemand het nieuwe Decemberists-album al beluisterd?
I don't really come from outer space || Last.fm
  dinsdag 22 augustus 2006 @ 18:46:00 #293
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_41068715
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 18:35 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Iemand het nieuwe Decemberists-album al beluisterd?
Is die al weer gelekt dan?
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_41069510
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 18:35 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Iemand het nieuwe Decemberists-album al beluisterd?
Oeh, nee.
Hebben
pi_41069635
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 18:46 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Is die al weer gelekt dan?
Ik heb 'm ergens voorbij zien komen, hij heet toch weer iets met picturesqe? Ik had het idee dat het een soort outtakes waren oid ...?
Aldus.
  dinsdag 22 augustus 2006 @ 19:21:37 #296
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_41069710
Nee, het gaat om een volwaardig nieuw album, The Crane Wife geheten. Heb het album net binnengehaald, klinkt goed tot dusver. Minder piraatachtig, dat wel.
  woensdag 23 augustus 2006 @ 12:26:56 #297
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_41090124
Kom er net trouwens achter dat ze het probleem dat cadeaubonnen nooit verlopen na gebruik bij cdwow ondertussen hebben opgelost. Bah.
Nu zal ik het moeten doen met de plusminus 30 1 en 2 eurobonnen die ik nog over heb van de WK-poll.
  woensdag 23 augustus 2006 @ 12:56:43 #298
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_41091052
quote:
Op dinsdag 22 augustus 2006 19:21 schreef Grobbel het volgende:
Nee, het gaat om een volwaardig nieuw album, The Crane Wife geheten. Heb het album net binnengehaald, klinkt goed tot dusver. Minder piraatachtig, dat wel.
Nu alweer! Nou ja, als notoire lek-luisteraar, zal ik deze ook maar meteen checken.
  woensdag 23 augustus 2006 @ 13:03:46 #299
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_41091281
Die nieuwe plaat is wel wat meer gewoontjes, staan zelfs nummers op met *gasp* lang uitgesponnen gitaarsolo's. En niet het goede soort solo.
  woensdag 23 augustus 2006 @ 13:04:24 #300
28030 Grobbel
In Toffee We Crust!
pi_41091300
Deze kan trouwens dicht.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')