zoute haring vind ik niets, zure dan weer wel, al eet ik het zeldenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:58 schreef Showtime het volgende:
Haring, en daar baal ik goed van want het ziet er verdomd lekker uit. Maar op een of andere manier kan ik er niet tegen, heb het 2x geprobeerd en ben er direct 2x van over mijn nek gegaan.
je doet jou geen plezier dus met tutti frutti?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:50 schreef milagro het volgende:
[..]
oe, die vind ik dus echt zo lekker, hè
oh honing, moet ik ook niet![]()
zoete gebakjes, nu ja bijna alle gebak
marmelade![]()
vijgen
dadels
gedroogde vruchten
die laatste drie vanwege de structuur ook
nee, absoluut nietquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:05 schreef DarkElf het volgende:
[..]
je doet jou geen plezier dus met tutti frutti?
OT mosselenJa driedubbel
gatver! in welke vorm ze ook klaargemaakt zijn
Ik kan ook niet begrijpen dat er mensen zijn die dat lekker vinden eigenlijk... Of vinden ze het stiekem ook smerig en eten ze het alleen maar omdat het duur en exclusief is?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:10 schreef skiczukie het volgende:
[afbeelding]
Dit is een van de minst lekkere dingen die ik gegeten heb. Maar ik moest er niet van kokhalzen ofzo.
erg vers en aangemaakt met een beetje citroen en een glas lekkere champy erbij, dan smaakt het prima hoorquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:14 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik kan ook niet begrijpen dat er mensen zijn die dat lekker vinden eigenlijk... Of vinden ze het stiekem ook smerig en eten ze het alleen maar omdat het duur en exclusief is?
Ik denk dat sommige mensen het écht lekker vinden.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:14 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik kan ook niet begrijpen dat er mensen zijn die dat lekker vinden eigenlijk... Of vinden ze het stiekem ook smerig en eten ze het alleen maar omdat het duur en exclusief is?
Moet je eens spacetruffels proberen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:22 schreef milagro het volgende:
wat ik ook niet snap, is truffels.
wat is daar nu lekker aan
ik moet er niet van kotsen, ik vind het zelfs niet smerig, maar gewoon zo heel erg niets
na een subtiel truffelsausje bij vlees ofzo kan best lekker zijn hoorquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:22 schreef milagro het volgende:
wat ik ook niet snap, is truffels.
wat is daar nu lekker aan
ik moet er niet van kotsen, ik vind het zelfs niet smerig, maar gewoon zo heel erg niets
ik heb het niet over de chocolade truffels, hèquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:23 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Moet je eens spacetruffels proberen.Die smaken best wel goed.
Met klontjes bedoel je zeker?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:26 schreef DarkElf het volgende:
eigengemaakte pap moet kloetjes
om het weer even overte hebben
Custardvla dan.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:26 schreef DarkElf het volgende:
eigengemaakte pap moet kloetjes
om het weer even overte hebben
Een tante van mij spaart al die vellen en doet dan de hele zooi in haar koffie, getverdegetverdegetverquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:06 schreef Mwanatabu het volgende:
Drie kokhalzende kinderen aan tafel, en mijn ouders maar: "Die vellen, daar vochten wij vroeger om thuis!"
dat is gewoon pervers, Isaquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een tante van mij spaart al die vellen en doet dan de hele zooi in haar koffie, getverdegetverdegetver
Oh my, das gewoon ziek!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een tante van mij spaart al die vellen en doet dan de hele zooi in haar koffie, getverdegetverdegetver
maar voor mannen weer iets meer appetijtelijk.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:07 schreef Isegrim het volgende:
Mosselen heb ik nog nooit gegeten, maar ze staan me enorm tegen. Die vorm... Dat randje...
ja maak het nog ergerquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:29 schreef Isabeau het volgende:
Die kotssmiley was dan ook gemeend, ik heb wel eens kokhalsneigingen gehad als ik haar die vellen zag opslurpen. Zo half in kopje, half op haar lippen...
ik krijg ze nu, Isa, serieusquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:29 schreef Isabeau het volgende:
Die kotssmiley was dan ook gemeend, ik heb wel eens kokhalsneigingen gehad als ik haar die vellen zag opslurpen. Zo half in kopje, half op haar lippen...
de smaak is sowieso goor vind ik, het zal gezond zijn, maar het wegdrinken is wel een strafquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:34 schreef DarkElf het volgende:
ik dronk laatst een aloë vera drankje, ja ik had dorst en ik zag geen andere gekoelde dranken, maar daar zitten dus allemaal sliertjes en bonkjes in!dat was echt heel vies
Gatver ik had laatst een fles gehaald bij de tuinen, echt super vies. Daarvoor had ik zo'n drankje gehaald bij de appie en dat smaakte super lekker, zat ook aloe vera in.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:40 schreef milagro het volgende:
[..]
de smaak is sowieso goor vind ik, het zal gezond zijn, maar het wegdrinken is wel een straf![]()
ja gemengd met andere vruchten is het okay, maar enkel aloe vera, huuuuuuuh heel naarquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:42 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Gatver ik had laatst een fles gehaald bij de tuinen, echt super vies. Daarvoor had ik zo'n drankje gehaald bij de appie en dat smaakte super lekker, zat ook aloe vera in.
Uh...dat is niet helemaal gezond...qua gedrag bedoel ik dan he...quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een tante van mij spaart al die vellen en doet dan de hele zooi in haar koffie, getverdegetverdegetver
Ow Isa, doe eens niet. De tranen springen in mijn ogen en mijn maag begint al de wave te doen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:29 schreef Isabeau het volgende:
Die kotssmiley was dan ook gemeend, ik heb wel eens kokhalsneigingen gehad als ik haar die vellen zag opslurpen. Zo half in kopje, half op haar lippen...
Dit moet ik even quoten voor je het (weer) editquote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:33 schreef Ringo het volgende:
Toen ik klein was heb ik wel eens poep gegeten.
Lever is inderdaad smerig, echt een gore ziekmakende smaak. Ik heb een jeugdtrauma van boerenomelet (op vakantie met dikke stukken aardappelquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:11 schreef milagro het volgende:lever, echt zo smerig, de geur alleen al
Ja, iets met schapenhersenen eten met in stukken gehakte tong.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:53 schreef MUUS het volgende:
Ringo had daar eerst een heel ranzig verhaal staan over schapenhersenen en nu heeft hij het ge-edit en staat er dat hij poep heeft gegeten.
Wat een verbetering..
.
Haha, dat doet mij denken aan het grote Mwana-op-avontuur-in-de-Kaukasus-e.o.-verhaal.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:33 schreef Ringo het volgende:
Ik heb wel eens schapehersenen gegeten, daar werd ik niet ziek van.Maar het smaakte wel wat vreemd, een beetje tussen rauw deeg en kauwgom in, en dan met een vettig vleessmaakje.
![]()
Was trouwens wel gaaf om te zien hoe ze zo'n kop uit een grote ketel pakken en 'm voor mijn neus in stukken hakten. Ik kreeg er ook stukken tong bij, dat smaakte prima.
Met een zurig half gestold geleipapje!quote:
Dat jaquote:Op zaterdag 15 juli 2006 03:13 schreef MUUS het volgende:
[..]
Whuh? Dat witte van een sinaasappel of het vliesje wat om het vruchtvlees zit? En een schil van een appel ook?
Rosbief doet me idd altijd denken aan de binnenste schaamlippen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:29 schreef brrrrrrt het volgende:
[..]
maar voor mannen weer iets meer appetijtelijk.
Doen sterk denken aan een vagina, net als rosbief.
Bestaat dat al of moet het nog gemaakt worden?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:28 schreef Isabeau het volgende:
Dat is meer iets voor een topic over erotisch voedsel![]()
Dat heb ik ook wel ens gehad, dat was echt traumatiserend.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:37 schreef Isabeau het volgende:
Wat trouwens ook heel erg om te kotsen is is bijv een hap brood nemen en dan de groene vlek op het brood pas zien zitten, of een slok sinaasappelsap uit het pak nemen en dan blijken er slierten in te zitten die er niet in horen...
(misschien dat ik daarom eten/drinken vrij snel na openen gewoon weggooi)
Gehad met chocolademelk, was een paar weken over datumquote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:39 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel ens gehad, dat was echt traumatiserend.
Eenmaal gehad met melk, die zuur was, dat was met afstand het goorste wat ik ooit geproefd heb, zelfs een naar zeepsop smakende chocolade mousse was een delicatesse vergeleken bij die smaakquote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:49 schreef Sebastiaan_2006 het volgende:
[..]
Gehad met chocolademelk, was een paar weken over datum![]()
ik had dat met tarly van honig ...quote:Op zaterdag 15 juli 2006 16:04 schreef Feldhofer het volgende:
Meloen is instant
Paar jaar terug gingen we uit eten, rijst-tafel.
Ik voelde me al niet erg lekker voor het eten, en na het eten was het dan ook
Waarbij de rijst zelfs uit mijn neus kwam(erg onprettig), heb een hele tijd een rijst fobie gehad![]()
ja, gooooooooor, een slok direct uit de fles jus d'orange nemen en terwijl je gluckgluckglucked ineens die groene drab richting uitgang flessehals zien gaanquote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:37 schreef Isabeau het volgende:
Wat trouwens ook heel erg om te kotsen is is bijv een hap brood nemen en dan de groene vlek op het brood pas zien zitten, of een slok sinaasappelsap uit het pak nemen en dan blijken er slierten in te zitten die er niet in horen...
(misschien dat ik daarom eten/drinken vrij snel na openen gewoon weggooi)
Erg herkenbaar alleen dat van die as niet want ik rook niet...quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:07 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, gooooooooor, een slok direct uit de fles jus d'orange nemen en terwijl je gluckgluckglucked ineens die groene drab richting uitgang flessehals zien gaan
ik gooi ook altijd alles weg zodra het ook maar 1 uur over de datum is
niet zo zeer de drank zelf, maar toch smerig, je bijna lege glaasje sinas als asbak gebruiken ( ja ik rookte ooit honderd jaar geleden), dat vrijwel onmiddelijk weer vergeten en dan dat laatste slokje in je glas achterover gooien
een hap uit je appel nemen terwijl je je boek leest, voelen dat je in iets veel te zachts bijt, maar doorlezen, .... hm...proefproef kijkkijk en dan zo'n ranzige nog net niet bewegende rotte plek zien, althans wat er van over is, want het meerendeel zit nog in je mond
Had een tijdje geleden ook zoiets...quote:Op zondag 16 juli 2006 14:01 schreef Remco_h het volgende:
-orgaanvleesch
-slappe koffie
-yoghurt/kwark en soortgenoten
-rode bieten
-zure zult
-over datum spul :
Had eens een blikje chocomel gekocht op t station (ideaal na avondje extreem zuipen drankje) ik had dus behoorlijk gezopen de nacht ervoor, ik schud t blikje, open t blikje en giet t in een keer naar binnen (nadorst) tijdens t wegslikken denk ik..
best zuur en wat doen die stukjes erin?
was bedorven chocomel, nooit zo hard gekotst in mijn leven.....
tegenwoordig neem ik eerst 1 proef slokje voordat ik t naar binnengiet..
Het gekke is dat je dat zelfs hebt als het iets is wat je verder helemaal niet echt vies vindt. Gewoon het feit dat het iets totaal anders is dan je verwacht zorgt voor een uiterst vreemde ervaring.quote:Op zondag 16 juli 2006 14:11 schreef QTPi het volgende:
Ik had dat zelf eens met een slok ananassap (dacht ik) was het iets totaal anders, nou dan heb je ook iets van iets 'hoe hou ik t binnen'
klopt, als je denkt water te gaan drinken, en het is frisdrank, of omgekeerd.quote:Op zondag 16 juli 2006 15:47 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Het gekke is dat je dat zelfs hebt als het iets is wat je verder helemaal niet echt vies vindt. Gewoon het feit dat het iets totaal anders is dan je verwacht zorgt voor een uiterst vreemde ervaring.
Die snij ik er altijd af.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 03:08 schreef MUUS het volgende:
Vetflubbels aan vlees. Van die duistere rubberen randjes gummi..
Alles wat er verdacht uitziet snij ik af en leg ik op een hoopje op het randje van mijn bord.quote:
Hear, hear.quote:Op maandag 17 juli 2006 01:12 schreef MUUS het volgende:
Alles wat er verdacht uitziet snij ik af en leg ik op een hoopje op het randje van mijn bord.
Weet je hoe lang ik vroeger bezig was om een karbonadequote:Op maandag 17 juli 2006 01:12 schreef MUUS het volgende:
[..]
Alles wat er verdacht uitziet snij ik af en leg ik op een hoopje op het randje van mijn bord.
Mijn ouders ergerden zich vroegâh kapot aan deze gewoonte van mij. "Je moet het ETEN, niet BESTUDEREN en ONTLEDEN, patholoog anatoom."
Als ik kipfilet in blokjes snijd voor in gerechten, verdwijnt soms bijna de helft in de vuilniszak (vet, pezen, bloed, vel)quote:Op maandag 17 juli 2006 01:12 schreef MUUS het volgende:
[..]
Alles wat er verdacht uitziet snij ik af en leg ik op een hoopje op het randje van mijn bord.
Mijn ouders ergerden zich vroegâh kapot aan deze gewoonte van mij. "Je moet het ETEN, niet BESTUDEREN en ONTLEDEN, patholoog anatoom."
Die witte lijntjes, DIE BLOEDERIGE KLEDDERS!quote:Op maandag 17 juli 2006 01:25 schreef Xennia het volgende:
[..]
Als ik kipfilet in blokjes snijd voor in gerechten, verdwijnt soms bijna de helft in de vuilniszak (vet, pezen, bloed, vel)
De helft verdwijnt in de voederbak van onze poes en de andere helft in de vuilnisbak, inderdaad.quote:Op maandag 17 juli 2006 01:25 schreef Xennia het volgende:
Als ik kipfilet in blokjes snijd voor in gerechten, verdwijnt soms bijna de helft in de vuilniszak (vet, pezen, bloed, vel)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |